Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   6 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...891011121314...48>>


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.05.2007 23:21:27
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
Charlee, już cię lubię :)

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.05.2007 23:54:20
Wilk
Anthro
Tak już tu jestem to sobie coś napisze żeby nie było nie? :)

Imię: Jimmy
Wiek: 16 lat
Płeć: samiec
Ksywa: Saint Jimmy
Gatunek: Anthro wilk
Poglądy/Wiara: jeszcze chrześcijanin starający dowieść prawdy o Bogu/ w 1/2 anarchista
Wygląd: Dłuższe włosy ułożone w typową "emo" fryzure z czerwonymi pasemkami, szaro-ciemnoszara sierść
Ubranie:Longsleeve w czerwono-czarne paski z czarnym logo "fallen" , czarne, lekko podarte spodnie, na rękach, po lewej pieszczocha a po drugiej rzemyki. U spodni wisi łańcuch w kształcie drutu kolczastego a w lewym uchu kolczyk.
Ulubiona broń: zwykły pistolet, żyletka :]
Zainteresowania: deskorolka, muzyka, tak zwany "chillout"
Związki z innymi: związki nie trwające dosyć długo, nie teraz

no to by było chyba na tyle
RxWxTxF

I'm The Son Of Rage And Love

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 12:07:45
Klacz huculska
Cytat:


Związki z innymi: jeśli chodzi o te sprawy, nie szuka trwałego związku. Przelotna miłość, owszem. Jednak bez żadnych zobowiązań i kilkuletniej wierności.



a potem syfy hify i inne hapefałki ... spoko :)))))))

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 12:14:23
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
Q-nik, myślisz o jakiś ekstremach, jeśli 'seks przygodowy' uprawia się na jakiś zasadach, z jakimiś zabezpieczeniami to nie ma takich problemów :P

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 12:17:42
Klacz huculska
tak tak uwazaj..... dzisiaj z tym jutro z tym a potem "o boze jestem chora ja umieram" a myslisz ze jak nawet glupia gumke zalozysz to nie masz szansy sie czyms zarazic tudziez wpasc? oczywiscie ze nie :)

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 12:20:10
Minotaur
Anthro
O jak fajnie, nie wiedziałem że sex przygodowy ma jakieś zasady "wyciąga notatnik" dyktuj a ja spiszę sobie :-)
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 12:32:04
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
chodzi mi o jakiś taki PODSTAWOWY 'sarwuła wiwr' :P pewnie, zdarzają się ♥♥♥♥♥♥... no nie wiem, dla mnie to NORMALNE że trzeba się zabezpieczyć.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 12:50:24
Minotaur
Anthro
O lol 'sarwuła wiwr' podczas przelotnego Yiffu ?
To jak to ma wyglądać ? "przepraszam uprzejmie drogi panie ale czy mógłby pan założyć z łaski swojej gumkę na przyrodzenie" "ależ naturalnie droga pani co więcej wezmę panią od tyłu, kobiety przodem" "ależ pan szarmancki"

^^" chyba musisz poszperać w encyklopedii i poszukać znaczenia słowa 'sarwuła wiwr'
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 13:03:05
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
czy wy się urodziliście z szalkami w lewej ręce, z mieczem w prawej i zawiązanymi oczami? czy punktujecie ekstrema od kiedy trza było wybrać pomiędzy sraniem w pieluszkę a do nocnika?

Proszę bardzo :) Savoir-vivre czyli ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, kindersztuba; znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie.

Jeśli zabezpieczenia się przed seksem nie uważacie za obowiązujący w tych czasach zwyczaj, współczuję z całego mojego kociego poszarpanego serca ;)

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 13:12:58
Minotaur
Anthro
O lol sam się pogrążasz od kiedy do obowiązujących zwyczajów należy przygodny Yiff ?
My cię nie punktujemy, nie staramy się zrobić ci na złość ani upokorzyć (przynajmniej ja) tylko pokazać prawdę, jeśli będziesz brał wszystko jako atak to nie będziesz mógł swobodnie wymieniać się poglądami, uczyć i przekonywać :-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 13:18:30
Klacz huculska
Ty chyba czegos nie rozumiesz.....

czy Ty nie kapujesz ze posiadanie wieeeeeeeeeelu partnerow (a ona takich preferuje) nawet z zabezpieczeniem takim jak gumka ratuje Cie przed jakimikolwiek chorobami? gumka nie daje 100% procent..... ani zaden inny sposob......

"Wiele osób twierdzi, ze prezerwatywa jest dobrym, tanim, prostym i skutecznym zabezpieczeniem nie tylko przed poczęciem dziecka, ale również przed chorobami przenoszonymi w czasie stosunków seksualnych. Ostatnio bardzo głośno propaguje się ją jako skuteczny środek zapobiegający zarażeniu wirusem HIV.

Mało natomiast mówi się o tym, jak w praktyce sprawdzają się te twierdzenia:

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że nie jest możliwe większe, niż 40% zabezpieczenie przed zakażeniem wirusem HIV u osób stosujących prezerwatywę.

Ministerstwo Zdrowia Wielkiej Brytanii szacuje, że ponad 40% osób, które zachorowały na AIDS w Wielkiej Brytanii, zaraziło się podczas stosunku z prezerwatywą.

Badania niemieckie wykazują, że 100 nosicieli wirusa HIV używających prezerwatywy zarazi w ciągu roku ponad 35 kobiet."

nic dodac nic ujac

zyj sobie dalej w swoim malym swiatku yiffowego sawuał wiwru czy jak to sie tam wymawia.....

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 13:45:47
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
brawo :) jak to się wymawia :)

nie traktuję tego jako atak, tylko próbuję wam coś wytłumaczyć :P następny przykład na waszą ślepotę - bravo bravisimo jeśli gumka to jedyny sposób na ochronę ...

a tak ogółem to nie wiem czy wiecie o czym mówimy - jeśli Charlee mówi o braku zobowiązań i przelotnej miłości, to zapewniam, że nie chodzi jej o to, że codziennie będzie miała innego i będzie brać na siebie chuć paru mężczyzn na raz, tylko że jak spotka kogoś, kto wzbudzi jej zaufanie, i po jakimś czasie pokaże się zielone światło, to pójdą to zrobić i już!

wiecie, trochę to głupie, że nadeszły takie czasy, że jak się żyje yiffnymi przygodami, to trzeba co tydzień chodzić na 'testy'.


EDIT:

"Jeśli zabezpieczenia się przed seksem nie uważacie za obowiązujący w tych czasach zwyczaj, współczuję z całego mojego kociego poszarpanego serca"

Rakatan, czytaj ze zrozumieniem.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 13:48:28
Klacz huculska
a powiedz mi jaki inny jest sposob na zabezpieczenie sie przed chorobami? chyba jeszcze tylko wstrzemiezliwosc.....

ja nie wiem Ty jestes taki ciemny i zacofany czy tylko udajesz? :> a moze wychowanie do zycia w rodzinie miales ze starym ksiedzem proboszczem?

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 14:02:03
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
akurat na religię nie musisz mi wjeżdżać, bo po pierwsze nie dość że nie, nie miałem, to po drugie patrz uważnie mój profil w tymże temacie ( w razie gdyby ci się nie chciało -> Poglądy: buddysta)

wiesz, Q-nik, nie możesz równać mojego poglądu na życie z ciemnotą i zacofaniem - tak jak ja jestem dosyć konkretny w rozmowie, tak użyłeś argumentu "nie mam co powiedzieć, więc poniżej pasa". tak zostałem wychowany - dobra, okej, nie będę na pierwszej randce prosił adoratorki o zaświadczenie o "hipefał" jak to ktoś w tym temacie bardzo ekscentrycznie nazwał, ale jakieś normy muszą być.
ktoś mi kiedyś powiedział że z tymi sprawami jest tak jak na szosie - nigdy nie jesteś w pełni pewny i bezpieczny, bo 50% jedzie z naprzeciwka. Ja wolę być pewien że spełniam swoje 'fifty'.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 14:03:51
wilczyca
Anthro
Jaka afera.

Przepraszam, ale resztki honoru jeszcze posiadam - nie z każdym, z którym będę od razu pójdę do łóżka. Przelotna miłość nie musi zaczynać się i kończyć na seksie. Wolę to zastąpić rozmową, spotkaniami, imprezami. W związku, nie ważne czy kilkuletnim, czy kilkutygodniowym, nie zawsze chodzi o seks.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 14:04:38
Minotaur
Anthro
Do mnie mówisz czytaj ze zrozumieniem ? o.O
Wytłumaczę ci o co mi chodziło
Mówisz o Savoir-vivre podczas przelotnego romansu, musisz wiedzieć że Savoir-vivre nie dopuszcza przelotnego romansu bo nie jest to zgodne z obowiązującymi zwyczajami

Twoje zdanie przeczyło logice

Nawet do błędu nie umiesz się przyznać że ♥♥♥♥♥♥♥♥ ci się słówka :P
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 14:06:06
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
:-Pk okej, mój błąd, złego słowa użyłem, tu się przyznam
ale nie powiesz mi że przygody nie mają jakiś swoich zwyczajów ;)
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 14:07:22
dobra ludzie, ja muszę jechać, jak dalej ktoś mnie nie rozumie, to proszę zgłaszać 'si' na GG: 9937909, powinienem wrócić o 22.00

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 14:10:12
Klacz huculska
Cytat:

TribalSilence pisał(a)):
zaświadczenie o "hipefał" jak to ktoś w tym temacie bardzo ekscentrycznie nazwał



hmm.... widze ze nie uwazales na biologi :3 chodzilo mi o HPV - kłykciny !!!!

no ale nie ma sensu gadanie z Toba wiec... szaaa

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2007 14:19:58
Minotaur
Anthro
Cytat:

TribalSilence pisał(a)):
:-Pk okej, mój błąd, złego słowa użyłem, tu się przyznam
ale nie powiesz mi że przygody nie mają jakiś swoich zwyczajów ;)


Mają, zgodzę się co więcej doskonale rozumiem Charlee i podzielam jej światopogląd, dopóki się nie zakocham będą mi się zdarzać przelotne romanse, niektóre oparte tylko i wyłącznie na głaskaniu i przytulaniu, te w których będzie dochodziło do czegoś więcej będą oparte na wielkim zaufaniu i przyjaźni z obu stron tak że prezerwatywa nie będzie potrzebna (ale i tak będę jej używał ze względów higienicznych) :-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.06.2007 1:46:13
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
więc QED... ;)
koniu, dalej nie wiem czy kłócisz się żeby kłócić, czy masz jakieś uargumentowane zdanie... ale nieważne ;-)k
Pewnie większość z nas będzie szukało... życzę każdemu z nas pomyślności w tychże kwestiach oraz zero kłopotów z jakimikolwiek problemami natury damsko-męskiej ;)

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.06.2007 19:30:38
Lew
Zmiennokształtny
Imię: Creav;
Wiek: 16;
Gatunek: Humanoid;
Płeć: samiec;

Wygląd: Dosyć wysoki, biały lew, fioletowe oczy.
Wzrost: ok. 190 cm;
Włosy: Średniej długości, białe;
Ulubiona broń: Japońska katana, Desert Eagle;
Cechy szczególne: brak;
Ubranie: Ciemnoczerwona bluza z kapturem i granatowe jeansy;
Zainteresowania: Komputer, RPG, Star Wars, muzyka, samurajowie i ninja, ostatnio rysowanie
Związki z innymi: samotnik

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.06.2007 22:15:16
Klacz huculska
uuuu albinos :3

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.06.2007 22:25:16
Lew
Zmiennokształtny
Hm? Masz coś do "białych lfów"? 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.06.2007 10:53:45
Klacz huculska
wiesz ta minka ":3" to raczej pozytywne uczucia ;P

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...891011121314...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane