Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   14 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...12131415161718...33>>


0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 18.05.2009 0:01:34
jestę kapibarę
Ta czarna to bujda, już rozszyfrowali - dlatego nie wrzucałem ;]

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 18.05.2009 0:07:01
Skunks
Anthro
Coś nie nadążam. Zawsze byłem niedorozwinięty w nowościach (rozwoju) xD
0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 18.05.2009 17:28:17
Słoń urodził się w internecie, a dokładniej w Belgii
Znaleźli w chrupkach Jezusa, czyli czego to ludzie nie znajdą

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.06.2009 18:48:44
Lew
http://wiadomosci.onet.pl...r,kioskart.html

W zasadzie to jak futrzaki, tylko troche bardziej hardkorowe :D
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 3.06.2009 18:52:03
jestę kapibarę
"Homoseksualizm chorobą genetyczną", czyli kampania Prawicy Rzeczypospolitej

Jeśli to choroba genetyczna, to należy jak najszybciej zalegalizować małżeństwa homoseksualne, żeby "ukryci" homoseksualiści więcej się nie rozmnażali - czemu nikt im tego nie zasugerował? ;P
Ostatnio edytowany przez LV dnia 3.06.2009 18:53:05


0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 4.06.2009 18:13:30

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 4.06.2009 18:17:47
Cytat z "LV":

Pingwiny - geje wychowują pisklę w zoo


to już gdzieś było na forum... nawet w tivi to było...
Ostatnio edytowany przez Lessie dnia 4.06.2009 18:18:35

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 4.06.2009 18:37:42
jestę kapibarę
Może innej pary było, bo piszą że to nie pierwszy przypadek.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 4.06.2009 18:38:44
Ergo...
Pingwiny awangardę furry, geje a mają młode :P

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 16.06.2009 19:34:16
jestę kapibarę
http://wiadomosci.gazeta....y_in_vitro.html
in vitro, i manipulacji, i tworzenia chimer... to ta droga do "zmian" będzie pozamiatana ;P

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 16.06.2009 19:46:06
Wełnisty Szczur z Bosawi
Anthro
Kurde, no i marzenia przyszłych pokoleń furry (hybrydy) poszły w cholerę :/
Szczury tłoczą się w piwnicach Ciemną nocą słychać piski
Niespokojna okolica Syczą groźne szczurze pyski
Miasto w dymie, miasto ginie Bez litości, bez ochłody
Pierwszy szczur jest już na linie!Gilotyna ścina głowy

Piszę poprawnie po polsku.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 16.06.2009 20:03:11
gryf
PERMABAN
A cóż to, czyżby Polska była najważniejszym ośrodkiem naukowym i technologicznym na świecie, tak że jedna ustawa obowiązująca na terenie tego supermocarstwa może zaważyć na losach genetyki w całym znanym wszechświecie? :-Dk
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 16.06.2009 22:10:34
może, a jakże ale nie w galaktyce ale chociaż w EU, bo jeżeli jeden kraj tak postanowił to ma to wpływ na inne kraje członkowskie niestety... Chociażby taki że ci sami posłowie mogą wtedy złożyć taki sam wniosek w PE, i dopóki nie zostanie on oddalony to w żadnym kraju członkowskim nie można podjąć żadnej decyzji w tym temacie (odsyłam do traktatów akcesyjnych) i zero funduszy z Unii chociażby przez ten czas, a to już starczy aby nie jedne badania lub projekty naukowe zniszczyć...

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 16.06.2009 22:21:54
Wilk
Zwierzę
To, że przedstawił projekt to nic nie świadczy. PiS bezustannie przedstawia hurtowe ilości ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ projektów ustaw, które następnie reszta sejmu równo utrąca.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 9:56:51
jestę kapibarę
Dobra, lać na genetykę, tu mamy lepszy problem.. i to widzi mi się takie bardziej życiowy (albo nieżyciowy, zależy z której strony patrzeć).
http://www.rp.pl/artykul/...ernautami_.html

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 10:31:16
Angora Turecka
Anthro
Nieżyciowej. Umrze śmiercią naturalną, bo znowu zabrali się za to jacyś kretyni pozbawieni mózgów i zdolności do analitycznego myślenia.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 11:27:50
jestę kapibarę
Albo będzie tak jak piszą - martwy przepis odpalany tylko "na straszak" dla niewygodnych.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 11:44:27
Wilk
Zwierzę
Taa. Znam i słyszałem ten gniew. A ja mówie: Super. Bardzo chętnie! Zapłacę! A następnie będę świstał legitymacją prasową przy wstępie na imprezy zamknięte, będę policji grał na nosie "bo jestem pon dziennikorz i robię hartykuł" i ogólnie korzystał z pełnego bogactwa ochrony Prawa Prasowego. Koszt rejestracji i corocznej akredytacji wydaje się niewielki w porównaniu z korzyściami. Jeśli tylko nie muszę istotnie wydawać papierowej gazety żeby uzyskać te przywileje to jestem bardzo szczęśliwy.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 16:31:55
Futrzasty Esteta
Anthro
Kiedyś już o tym było ale wątpię by coś takiego wprowadzali, jak piszą to kolejny bubel prawny na nie wygodne strony.
Jestem ciekawy czy pamiętali by o rejestracji strony sejmowej :P.

Na szczęście nasi zarządcy maja więcej pomysłów niż chęci ich wprowadzania, po za tym teraz będą budżet maltretować wiec to zapewne spawa daleka xD.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 18:24:54
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "sharpy":
To, że przedstawił projekt to nic nie świadczy. PiS bezustannie przedstawia hurtowe ilości ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ projektów ustaw, które następnie reszta sejmu równo utrąca.


Tu może być inaczej. PO w końcu też jest konserwatywne w sprawach etyczno-obyczajowych. A wieśniaki z PSLu tym bardziej. Tutaj raczej tylko SLD zagłosuje przeciw, a to nie wystarczy. Ale weź wytłumacz tym ćwokom że hodowane komórki ratują życie ludziom z białaczką, uszkodzonymi organami, ba nawet ostatnio z sukcesem zastosowano komórki macierzyste do leczenia AIDS.

Cytat:
Taa. Znam i słyszałem ten gniew. A ja mówie: Super. Bardzo chętnie! Zapłacę! A następnie będę świstał legitymacją prasową przy wstępie na imprezy zamknięte, będę policji grał na nosie "bo jestem pon dziennikorz i robię hartykuł" i ogólnie korzystał z pełnego bogactwa ochrony Prawa Prasowego. Koszt rejestracji i corocznej akredytacji wydaje się niewielki w porównaniu z korzyściami. Jeśli tylko nie muszę istotnie wydawać papierowej gazety żeby uzyskać te przywileje to jestem bardzo szczęśliwy.


Genialne :D !
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 17.06.2009 18:36:33
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 19:11:11
jestę kapibarę
W każdym razie, rząd uspokaja ;p
http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 20:45:53
Blogów nie ruszą bo połowa polityków nie miała by gdzie pisać :P
Ale co do dużych portali to sprawa w sumie dyskusyjna, bo czym różni się np. takie O2 od drukowanego brukowca? no ale z drugiej strony jest ten przysłowiowy niszowy serwis wędkarski... Należy czekać i mieć tylko nadzieję że ustawę będę opracowywać "specjaliści" z PSL którzy i tak wszystko spartolą (vide. nowelizacje ustawy o abonamencie RTV które dzięki znawstwu ludowców zostawiły dość dużo furtek na darmowe korzystanie z radia lub telewizji).

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 22:03:53
jestę kapibarę
http://www.policyjni.pl/P...lefoniczna.html
Nie przychodzi mi do głowy żaden inny komentarz niż "gry i zabawy ludu polskiego".

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 17.06.2009 22:57:52
Angora Turecka
Anthro
Chyba najbardziej adekwatne słowo to - spontan.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...12131415161718...33>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane