Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 25.10.2005 20:17:41
wilk i ołak*czyca*
homid
Otter wyderko ty moja koffana *siadam i macham radośnie ogonkiem* tak się wzbraniasz, żeby przyjść do klubu.. a jak bys przyszedł to byś zobaczył, że futrzaki bardzo ładnie się bawią. W pokera rozbieranego też.. *wstaje i kręcąc czerwonym zadkiem czmycha w okolice stawu, żeby napić się wody*..
I don't like it when you get too close, I don't wanna be under your thumb

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 25.10.2005 20:46:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ciężka kwestia...

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 25.10.2005 21:45:21
jestę kapibarę
Cytat:

Dragoon pisał:
Zauważyłem ze część futrzaków gra w Ragnarok Online :D


Wypalacz mózgów! Aaaaa! Uciekaaać! :-?k

Cytat:

Otter pisał:
Ciężka kwestia...


Jedz więcej, będziesz silniejszy i może podniesiesz :-Dk

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 25.10.2005 22:32:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Na klate podnosze ok 65 Kg 10 razy za każdym razem dotykając sztanga do klatki. :*

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 19:55:46
wilk i ołak*czyca*
homid
No widzisz Otter masz się czym chwalić.. wpadaj i pokazuj *siada i macha ogonkiem*
I don't like it when you get too close, I don't wanna be under your thumb

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 20:05:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Pokazywałem jak byłem mały. A publicznie nie bede nic nikomu pokazywał.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 21:17:11
SMOK srebrny
LV :D tylko powiedz nam dlaczego masz na temat tej gry takie zdanie :D Gildia na Ragnarok online to fajna rzecz !! 8-)k na klate biore 20 pietnaście razy :-Pk i nie mam sie czym chwalić ;-)k :-Dk
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 21:30:21
jestę kapibarę
Widziałem ludzkie rośliny przyklejone do krzeseł... widziałem ich przekrwione, podkrążone oczy... widziałem głodne zwierzęta w ich domach... widziałem wydeptane ścieżki kurzu od komputera do lodówki i kibla... widziałem wypalone mózgi w ich głowach...

...widziałem uzależnionych od Ragnarok Online.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 22:14:33
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
A ja widziałem uzaleznienie od internetu :D

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 22:20:22
jestę kapibarę
To łagodniejsza odmiana tej choroby :-Pk
Dużo łagodniejsza, bo można iść spać :rollk:

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 23:06:47
Wilk
Anthro
Co takiego jest w grach sieciowych? Uświadomcie nieprzystosowanego do społeczeństwa sieci (tfu!) wilka, który patrzy na ludzi poginających po kafejkach w Mu, Tibię, Ragnarok czy takie tam i ni cholery nie rozumie.
OK, można grać z całym światem. Ale coś więcej?
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.10.2005 23:26:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nom... np tibia to po ang. piszczel :D

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 7:58:24
jestę kapibarę
Caith, zapomiałeś jeszcze o Oogame, czy jakoś tak, z tym kosmosem... z tego o widziałem i słyszałem, uzależniające na tym samym poziomie co ragnarok. Zamienia ludzi w przyrośniętych do komputera zombie --k :-Pk

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 16:37:51
PERMABAN
A to nie czasem Guild Wars? :-Pk

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 17:18:42
husky
Anthro
OGame uzależnia, to fakt; w szkole wszystkie kompy w czytelni (na lekcjach, przerwach i aż do samego zamknięcia) były masowo oblegane tylko po to by zbudować jakić budynek albo flote... na jakiejśtam planecie w którymśtam Univerku. Gadaliśmy o Ogame na przerwach, lekcjach, w autobusie, po szkole, przed szkołą, na GG i tylko o OGame... ale to sie juz skończyło, a przynajmniej ten masowy szał.... teraz "modny" jest jakiś menadżer piłki nożnej online, ale w to sie już nie wciągnę!!!
Jumping up and down the floor,
my head is an animal.
And once there was an animal,
it had a son that mowed the lawn.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 17:48:26
wilk i ołak*czyca*
homid
Heh a ja gralam w Konquera czy jak to się tam pisze.. grałam długi czas.. było to bardzo fajne.. ale mnie nie uzależniło. Sesje zdałam jak miałam i w ogóle. Nie wiem nie uzależniło mi to choć przyznam, że gierka fajna, ładna i dużo znajomych grało. No więc też nie rozumiem. *siadam, przyggryzam ogon i się zastanawiam*
I don't like it when you get too close, I don't wanna be under your thumb

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 20:02:31
Wilk
Anthro
OGame nie znam i nigdy o tym nie słyszałem. Ale mogę jeszcze dodać Dark Eden i Ultimę Online... tak czy inaczej nie rozumiem. Z tego wszystkiego próbowałem jedynie starego, dobrego Diablo (battle.net), ale i to po jakimś czasie przestało mnie kręcić.

Za to podręczniki do RPG mogę czytać godzinami... :)
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 21:20:40
SMOK srebrny
LV to co powiesz na temat World of Warcraft ? On już ma ponad 4 mln graczy na CAŁYM ŚWIECIE :-Pk Tylko Guild Wars ma 1 mln. A tibia to badziewie. Zależy co kto lubi :D Ja gram tylko w Ragnaroka jak mam czas :-)k Więc LV daleeeeeko mi do takiego typu co wygląda jak zombi :-Dk o gustach sie nie dyskutuje
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 21:43:30
jestę kapibarę
World of Warcraft to ZŁO.. :-Dk.
A poza tym, jak grasz tylko jak masz czas, to niby ok, ale staraj się mieć takiego czasu ograniczoną ilość. Nie chcemy przecież, żebyś zmienił się w zombie, prawda? 8-)k

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 27.10.2005 22:14:31
SMOK srebrny
Jaaaa :-Dk w końcu komuś na mnie zależy :-Dk
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 30.10.2005 18:54:50
Wilk
Anthro
A przy okazji: czy istnieje jakaś gra tego typu stworzona specjalnie dla futrzaków? Bo swego czasu coś słyszałem, nazywało sie to chyba Furcadia czy jakoś tak...oświećcie mnie?
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 30.10.2005 19:44:09
Uncia Hortensis
Rabatka
Na stronie głównej Furnation jest opisany jeden świat dla futrzaków.


A link do Furcadii masz tutaj
Myr

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 3.11.2005 19:03:05
Wilk
Anthro
Dzięki.
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 5.12.2005 15:09:09
SMOK srebrny
ZmsSonicTthefox na jakim Serwerze grasz w Ragnaroka ? I pod jakim Nickiem ? Może razem poexpujemy ;-)k :-Dk
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.12.2005 21:12:28
Dragoon... Hmmmm.. już dawno nie grałem^^"" moje konto przejął kumpel^^"" grałem na Kdr i Xielro jako BlackKan lub WhiteKan... ale może za jakiś czas wróce do gry^^ tylko lepszego kompa złoże^^" jak co to dam znać^^

A ja teraz pogrywam w ElderScrolle Shadow Key ^^ to jest świetna giera^^ (i na dodatek na n-gage^^)

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane