Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 7.12.2005 16:01:56
SMOK srebrny
Ja gram na Excaliburze :P a Teraz pogrywam w " Prince of Persia : Warrior Within " Może mi się uda załatwić " Two Thrones " :-/k
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 21.12.2005 19:48:33
Red Panda
Anthro
Ksiazkowe : ED, Warmlot i ostatnio moj najwiekszy sukces - prowadze SWd20 z 6-osobowa druzyna xD

Na PC offline - Planescape, Fallout I&II, Metal Heart

Online: Tibia, Lineage, Ogame, iduzoinnych...
Pedal w wielkim miescie.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.12.2005 0:21:56
PERMABAN
Ja ostatnio gierzę w RO xP Nudne na dłuższą metę:P

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 14.01.2006 1:02:51
Kitsune
Anthro
Strasznie mnie wkurzają sieciówki - jak mój teśc przyłazi do domu, to nawet kawy nie łyknie, tylko od razu do Guild Wars! To jest jakaś choroba!

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 26.01.2006 14:03:41
Wilk
Anthro
Ja osobiście lubię grac w Wilkołaka: Apokalipse XD
system w ciekawym świecie mroku, powiązania z legendami i wogóle dużo ciekawych rzeczy mozna w nim znaleść :)
Mozna w niego grać godzinami XD (i tygodniami)
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 28.01.2006 15:50:41
Do LV: możesz podać mi więcej detali nt. tego faceta ze Szkocji? Jakiś URL?

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 29.01.2006 23:10:10
jestę kapibarę
????

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.04.2007 13:11:55
cRPG?? FAAAALOOOUUTTT 2 ^^ no i 1 ;) a poza tym Planescape Torment, Baldurs Gate 1&2, IceWind Dale 1&2, NWN itp ;)

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.04.2007 13:23:20
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Dzizas. Ile razy trzeba powtarzać że chodzi o GRY FABULARNE! PAPIEROWE!
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 7.04.2007 14:34:48
Minotaur
Anthro
Ryan :-Pk

Cytat:

Aria pisał(a)):
cRPG?? FAAAALOOOUUTTT 2 ^^ no i 1 ;) a poza tym Planescape Torment, Baldurs Gate 1&2, IceWind Dale 1&2, NWN itp ;)


Właśnie przechodzę Falouta 2 taka podróż sentymentalna, masz pozdrowienia od pip boya ;-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 7.04.2007 23:14:57
Cytat:

RAKATAN pisał(a)):
Ryan :-Pk
Właśnie przechodzę Falouta 2 taka podróż sentymentalna, masz pozdrowienia od pip boya ;-)k


Mhrahh^^ Arigato, ucałuj go ode mnie^^

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 4.05.2007 19:27:46
Tygrys perski
Anthro
Nie wiem, czy was to zainteresuje, ale Betsheda potwierdziła wiadomość, że pod koniec roku pojawi się TESIV: Oblivion na konsolę Sony PSP. Dla mnie to bombowe info, bo wreszcie będę mógł zabrać mojego Kahjita do kieszonki... Sam gram obecnie niewiele (matura) ale uwielbiam TES, poza tym całkiem miło pocinało mi się w Diablo (pierwsze) [ale to chyba hack n' slash?]
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 4.05.2007 23:28:21
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
Gram w Dergasta, to mój ulubiony system ^.=.^ Liznołem też trochę BESM, D&D i innych :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 4.05.2007 23:37:03
Oczywiście nie obejdzie się bez NWN, Icewind Dale i Divine Divinity ;-)k

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 4.05.2007 23:40:39
jestę kapibarę
RPG = masz postać rozpisaną na kartce, rzucasz kostką. mówisz co robisz. Ew. storytelling.
Baldur, Diablo, NWN, Oblivion cokolwiek na komputerze = TO NIE RPG. TO CRPG.
Please, nie mylcie tego w kółko z cRPG, komputerowymi grami przygodowymi z rozwojem postaci, nawet jeśli są oparte na światach i systemach rozwoju postaci wziętymi z RPG.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 4.05.2007 23:47:34
Jest dużo odmian RPG i skoro chodzi ci o pierwowzór(czyli planszówkę) to ja osobiście grałem jedynie w D&D

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 4.05.2007 23:48:42
Lygrys Polski
Anthro
RPG - Warhamer, D&D, Deth Land,
cRPG - Diablo / Diablo II, Ultima Online, NWN, WOW, W3, Heroes I / II / III / IV / V, Baldurs Gate (czy jak to się pisze :P )

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 4.05.2007 23:57:03
jestę kapibarę
O święte wielokąty... Redi...
Heroes to strategia, nie CRPG! niezależnie od tego że masz jakiś rozwój bohatera, to STRATEGIA! Warcraft 3 też zresztą.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 5.05.2007 0:17:26
Minotaur
Anthro
LV 100 % Right
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 5.05.2007 9:37:05
niewazne co jest, czy RPG czy strategia te Heroesy(choc ja czytalem ze to jest skrzyzowanie strategi i RPG) ale wazne ze sie fajnie gra :D

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 5.05.2007 16:28:34
Wilk
Zwierzę
fajnie się offtopuje, chciałeś powiedzieć? ;)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 5.05.2007 17:33:24
Tygrys perski
Anthro
O, w pysk, najmocniej przepraszam, nie czytałem uważnie topicu...
Więc papierowe RPG to D&D, trochę Arconą się bawiłem, ale to jednak nie dla mnie, Neuroshima - mamy takiego mistrza Gry, który zamiast robić postnuklearny klimat, łączy Gwiezdne Wojny, Warhammer 40.000, Diunę i Łowcę Androidów ze sobą. Soo Gaaay... Dlatego też D&D jest najlepszy, moim zdaniem oczywiście.
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 5.05.2007 23:03:44
Czyli jesteście grupą Space Marines ganiających ze świetlnymi mieczami replikantów uciekających na czerwiach po pustyni? :-?k
Ale nie martw się aa mam gorzej ulubionymi postaciami mojego MG są 2,5 m metrowe odpowiedniki Zeda z Pulp fiction (on zwie ich "Pędrylami bojowymi" ) z mieczami wielkości sporego drzewa w przypadku których wyrażanie "wychędożyć na śmierć" nabiera bardzo dosłownego znaczenia. :)
A wracając do tematu to najczęściej grywam w młotka i wszelkie wariacje na jego temat,ale musze zagrać kiedyś w wilkołaka albo maga.

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 4:17:47
Lygrys Polski
Anthro
Heh szczerze nie znam dosłownej definicji RPG, i właściwie poznać nie chce ;] dla mnie termin RPG czy cRPG kojarzy się zawsze z fantastyką czy legendą, a to czy Heroes to strategia mnie najmniej obchodzi ;] miałeś bohatera który walczył mieczem lub magią ? to grałeś w RPG ;] a to czy rzecz sie działa w komputerze, czy przy stole, to już najmniej ważne, I tak liczy się dobra zabawa ;]

0
(+0|-0)
Re: W jakie RPG grywają Futrzaki
Wysłano: 6.05.2007 7:23:53
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Bluźnisz synu :]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane