Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   12 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...225226227228229230231...347>>


Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.12.2012 18:21:47
Irbis
Bestia
Cytat z "Fuma": (Link »)
Stay a while and listen.

Witaj. Dużo weny do zabierania głosu życzę :3
...i uporu, a także dystansu. Bez tego wykruszają się stąd szybko. >]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.12.2012 21:51:00
Pies
Anthro
Heeeeej futra! Psinka z Wawy się kłania ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.12.2012 21:55:42
Tinker Pony
Zmiennokształtny
No siema ;3 A coś więcej o sobie? :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.12.2012 22:00:42
Zmiennokształtny
Cytat z "Szczurex": (Link »)
O, Kenahi, ciebie się tu nie spodziewałem o_O
Cóż za akt desperacji i/lub szaleństwa cię tu przygnał? :D

Stęskniłem się, poczułem się odrzucony i wyalienowany przez sołeczeństwo* [niepotrzebne skreślić*].
A tak na serio trochę znajomych tu już jest (w tym i Ty) no i czysta kocia ciekawość. A ciekawość jak wiadomo zabiła kota :P. Na razie ubić się nie daję, a nawet parę fajnych tematów znalazłem ;]
(swoją drogą widzę, że opinię mam naprawdę niesamowitą skoro wielu widzi moje pojawienie się tutaj jako przedwczesny koniec świata ;>;)
Ostatnio edytowany przez Kenahi dnia 13.12.2012 22:01:57

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.12.2012 22:07:48
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "SabaTheDog": (Link »)
Heeeeej futra! Psinka z Wawy się kłania ;-)k

YO! YO!
Pozdro i siemakna.
Myr

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.12.2012 22:08:15
Gazelopka sawannowa
Anthro
Ciekawość zżerała kota. Spróbował więc stężonego kwasu siarkowego. Nie przestało go zżerać.
Tymże sucharkiem witam, podając raciczkę na powitanie :-Dk
Dziergam rzeczy. O, tu są.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.12.2012 17:31:41
Vulpes Vulpes
Anthro
Jako nowy użytkownik forum chciałbym się przywitać z wszystkimi wyjadaczami jak i tymi co jak ja przybyli na Polfurs niedawno.

Pozdrowienia dla wszystkich!

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.12.2012 18:44:17
Hiena
Zwierzę
Niestety, przydział na lisy już się wyczerpał. W celu pełnej aktywacji konta należy zmienić fursonę.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.12.2012 19:14:31
Anthro
Nieważne czy jesteś wilkiem, smokiem, pająkiem, ślimakiem czy latającym potworem spaghetti witam Cię gorąco i serdecznie 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.12.2012 23:22:53
Miś Polarny
Anthro
Witam ^^. Pozdrowienia od Ursine z Grudziądza.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.12.2012 23:53:58
Psiak :D i Tygrys :3
Anthro
Witaj ;]
B-)

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 1:48:50
Wilk
Anthro
Za pierwszym razem zabrnąłem na tyle daleko, żeby założyć konto. No i okazało się, że gdy już postanowiłem się przywitać, konto zdążyli usunąć ;] W związku z tym faktem idę za ciosem i tym razem witam się natychmiast z Poznania ogarniętego w tym momencie ciemnościami zimowej nocy.

Mam nadzieję, że cierpliwe z Was zwierzaki, bo jakkolwiek w każdym innym aspekcie życia nieźle sobie radzę, to jeśli chodzi o moje wilcze alter ego, to jestem BARDZO nieśmiały ;) Samo to, że piszę, to już dla mnie w pewnym sensie kamień milowy - wejście w nowe środowisko, poznanie nowych ludzi... W każdym razie liczę na to, że gdy już się trochę oswoję (a w tym kontekście to chyba szczególnie odpowiednie słowo ;] ), będę mógł Was lepiej poznać i oprócz korzystania z artystycznego dorobku innych twórców, zaprezentować też coś od siebie, mam nadzieję - dobrą lekturę ku Waszej rozrywce i przyjemności, oraz z chęci poddania się Waszej ocenie ;)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 1:57:15
Smok Serwisowy
hej,
fajnie, że wpadłeś, lubimy tu nieśmiałych ;]
wrzuć sobie awatarka i jakiś komunikator w profilu
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 2:33:02
JEZUS MARIA
Człowiek
No to tam ja witam nowych i życzę miłego, spokojnego pobytu. :)

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 8:00:48
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Zawsze są na początku bardzo nieśmiali, z resztą później cały czas są nieśmiali tylko licznik opierdolonych w cichości i tajemnicy gał, rośnie. : >

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 9:46:25
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "MFarley": (Link »)
Za pierwszym razem zabrnąłem na tyle daleko, żeby założyć konto. No i okazało się, że gdy już postanowiłem się przywitać, konto zdążyli usunąć ;] W związku z tym faktem idę za ciosem i tym razem witam się natychmiast z Poznania ogarniętego w tym momencie ciemnościami zimowej nocy.

Mam nadzieję, że cierpliwe z Was zwierzaki, bo jakkolwiek w każdym innym aspekcie życia nieźle sobie radzę, to jeśli chodzi o moje wilcze alter ego, to jestem BARDZO nieśmiały ;) Samo to, że piszę, to już dla mnie w pewnym sensie kamień milowy - wejście w nowe środowisko, poznanie nowych ludzi... W każdym razie liczę na to, że gdy już się trochę oswoję (a w tym kontekście to chyba szczególnie odpowiednie słowo ;] ), będę mógł Was lepiej poznać i oprócz korzystania z artystycznego dorobku innych twórców, zaprezentować też coś od siebie, mam nadzieję - dobrą lekturę ku Waszej rozrywce i przyjemności, oraz z chęci poddania się Waszej ocenie ;)


O, też futerko z poznania ^_^ Mru :3

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 11:30:23
Lew feral
Kogucik
Cytat z "MFarley": (Link »)
[...] W związku z tym faktem idę za ciosem i tym razem witam się natychmiast z Poznania ogarniętego w tym momencie ciemnościami zimowej nocy. [...]


Witaj. Mam nadzieję, że będzie Ci dobrze wśród nas. :-)k
Przy okazji: Nie przejmuj się niektórymi użytkownikami, zwłaszcza tymi, którzy otwarcie chwalą się pokrewieństwem z trollami ;-)k
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 20.12.2012 11:31:20
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 11:53:40
Skunks
Anthro
Cytat z "MFarley": (Link »)
W związku z tym faktem idę za ciosem i tym razem witam się natychmiast z Poznania ogarniętego w tym momencie ciemnościami zimowej nocy.

Wreszcie ktoś z Poznania. Witaj ; ]

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 12:08:18
Szare A Fu Fu
Smokełke
Jak się Poznań cieszy ze świeżego mięska :D

Lecz jak najbardziej witam witam wszystkich nowych ^^,
Ostatnio edytowany przez Draco dnia 20.12.2012 12:11:22

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 16:06:57
Zmiennokształtny
Aż można pomyśleć, że posucha wśród Poznaniaków :P
Tej, ja też witam ;)
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.12.2012 18:41:19
Gazelopka sawannowa
Anthro
Tej, wuchta wiary z Poznania!
Toteż niemożliwością byłoby, żebym też się nie przywitała. :P
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 21.12.2012 0:43:54
Wilk
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Zawsze są na początku bardzo nieśmiali, z resztą później cały czas są nieśmiali tylko licznik opierdolonych w cichości i tajemnicy gał, rośnie. : >


Na pewno lepiej w tajemnicy, niż publicznie. W każdym razie, jeżeli ktoś lubi tak poznawać ludzi, to czemu nie? Ja nie jestem aż taki wylewny, ale gdybym był, to pewnie robiłbym nacięcia na framugach drzwi. Stara szkoła, a nie jakieś tam liczniki ;]

Spokojnie, Edi, pouzupełniam sobie profil, jak trochę czasu się znajdzie. Grudzień w mojej pracy to niestety tragiczny miesiąc ;]

Dzięki wszystkim za miłe powitanie, a szczególnie Wam, Wiaro z Poznania ;)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.12.2012 1:04:20
Uncia Hortensis
Rabatka
Witaj, Bonnie. :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.12.2012 1:20:33
Wilk
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Witaj, Bonnie. :-Pk


Myślę, że z uwagi na płeć bliżej mi do Clyde'a, ale mojemu kobiecemu pierwiastkowi jest bardzo miło ;)

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.12.2012 19:53:00
Ryś
Anthro
Witam i przesyłam pozdrowienia z zasypanych śniegiem Mazur, a konkretniej z okolic Mrągowa. Od razu uprzedzam, że nie mam (jeszcze) furpersony i zapewne jeszcze ten stan 'nieco' potrwa ze względu na dwie lewe łapy do tworzenia czegokolwiek w tej kwestii.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...225226227228229230231...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane