Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   15 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...229230231232233234235...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 22:58:17
Kot
Anthro
No cóż, nie rozumiem tego, ale jak widać można tak robić :P
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

5
(+6|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:04:42
Hiena
Zwierzę
Jopencjusz, obejrz sobie: http://www.youtube.com/watch?v=Z_Dx4f3of4o


Pozdrawiamy.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=Z_Dx4f3of4o


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:12:31
Kot
Anthro
Dzięki za cenną radę, ale chyba wyjątkowo do tej się nie zastosuję ;) Powiem ci przy okazji, że prochu nie odkryłeś :P Nie umiem rysować, lubię to, trudno, cóż zrobić :P
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:36:42
Hiena
Zwierzę
Cóż zrobić? Nie dzielić się tą twórczością. Czy to, że nie będziesz wstawiał naprawdę słabych rysunków do galerii sprawi, że będziesz mniej lubił rysować?

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:43:42
Kot
Anthro
A ty musisz je oglądać? Nie umieściłem ich nigdzie na tej stronie, więc nie widzę powodu dla którego musisz to robić.
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:49:11
Hiena
Zwierzę
W sumie.. celna uwaga! Aczkolwiek marudzę nieco globalnie, bo dość intensywnie korzystam z dA i niestety ogromna część jego zasobów, oprócz naprawdę niesamowitych prac, to mieszanina gówna z gorszym gównem, przez co trzeba się z mozołem przedzierać, bo ktoś sobie umyślił, że jest artystę i się upubliczni.

-3
(+1|-4)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:52:17
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ok, no to po kolei:

-Popełniasz błąd, wstawiając takie bohomazy do galerii. Jeśli ktoś ci napisze pozytywne słowo to z litości albo z sympatii do osoby. To troche jakbyś się okłamywał
-Twoje "dzieła" przypominają rysunki takiego jednego kitsunechao ale nawet fakt, że nie zawierają elementów laktacjo-moczopędno-wymiotnych, to dalej są koszmarne i zanieczyszczają internet
-Nawet twój avatar jest koszmarny. Znaczy był, bo juz go zablokowałem w ABP
-Nie ♥♥♥♥ na atencję, bo efekt na PF będzie dokładnie odwrotny i na dodatek będzie się zwiększał wykładniczo w miarę narastania uporu i determinacji

Rady:
-Ty sie dziecko połóż (joke, pani grażynka tak mawiała :P)
-Weź i nie rysuj albo..
-Rysuj i nie wstawiaj, bo szkoda nam oczu i kb na hdd serwera
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:54:34
Snow Leopold
Anthro
Jak się szuka sztuki w internecie, to się wchodzi na np. Behance Network, a nie jakieś Deviantarty.
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:57:01
Pies
Anthro
Żeście sie dobrali :P
W sumie nie wiem po jaką cholerę sie tak uczepiliście. Lubi rysować to niech sobie rysuje i wrzuca na FA. Po co to całe zamieszanie ;P

A tak poza tym to witam serdecznie :]
Ostatnio edytowany przez Witek dnia 21.01.2013 23:58:47

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.01.2013 23:59:11
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Just sayin :) Poza tym mamy 2 odseparowane opinie. My to nie Bakus i Wilczyca ;p
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:01:09
Hiena
Zwierzę

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:02:52
Pies
Anthro
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Just sayin :) Poza tym mamy 2 odseparowane opinie. My to nie Bakus i Wilczyca ;p


Ale razem jesteście tacy słodcy :*

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:05:13
Kot
Anthro
A tu się zgadzam, że jest cała masa badziewia (do czego wtrącam swoje 5 groszy, jak widać), ale przynajmniej nie uważam się za artystę, więc o to nie musisz się martwić ;) Ja sobie do tego na bardzo luźno podchodzę. Gorzej jak ktoś prezentuje takowy poziom i ma o sobie przeświadczenie że jest artysta, tu się zgadzam. Ale to tak chyba zawsze jest, obojętnie czy będziesz przeglądać portale z muzyką, twórczością pisarską, czy też szeroko pojętym rysunkiem, to będzie masa "gówna", coś tam średniego poziomu i tylko pojedyncze perełki. Przynajmniej takie ja mam wnioski, śledząc różne tego typu strony.
Ostatnio edytowany przez Jopencjusz dnia 22.01.2013 0:22:54
3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:17:32
Wolfheart: Tutaj nie wstawiłem ani jednego rysunku, mam je na swoich prywatnych kontach, nie musisz ich oglądać. Komentów mam z reguły mało i jak już takowe się pojawiają, to tylko od znajomych, więc z tymi komentami "z sympatii" nie dokonałeś jakiegoś wybitnego odkrycia ;) Nie ♥♥♥♥♥♥, mam konta, to sobie dodałem. Rysuję bo to lubię i tyle. A czy ktoś to obejrzy, oceni, czy skomentuje, luźno mi wisi, nie jestem artystą i przynajmniej nie mam zamiaru komuś takiego kitu wciskać.

Witek: Dzięki :)
Ostatnio edytowany przez Jopencjusz dnia 22.01.2013 0:37:01
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:23:59
Smok Serwisowy
o...
na polfursie zbiera się złotousta elita polskich sztuk plastycznych. niektórzy userzy mają już tak wyrobiony gust, że polskich rysowników furry, którzy mogą ich zadowolić da się policzyć na palcach jednej ręki... z czego większość z nich i tak tu nie wrzuca prac bo jest zmęczona marudzeniem.

dla tego na polfursową galerię wrzuca swoje prace 5 w kółko tych samych osób, które i tak mają wyjebane na ich zdanie (1-2 rysunki w tygodniu)... każdy kto rysuje słabiej jest od razu minusikowany i odsyłany do szuflady. rysujesz jak każdy początkujący więc jeśli chcesz się podzielić swoimi pracami wśród polaków o mniej wysublimowanym podniebieniu i krytycznym podejściu to zapraszam cię do korzystania z galerii na naszym drugim serwisie furry http://www.futrzaki.org/ - mniej spinaczy pośladów a komenty się zbiera praktycznie identyczne :3
polecam i zapraszam :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 22.01.2013 0:29:51
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:26:57
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
jeszcze jeden post o tym jak ktoś umie/nie umie rysować czy jakie to ♥♥♥♥♥♥♥ prace publikuje na ogólnodostępnych galeriach... a będę napierdalał.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:29:02
Anthro
Bo ja tak ♥♥♥♥♥♥♥ rysuje :-(k że od dawna nie wstawiam prac na galerie :-(k



A teraz Vetu napierdalaj :D
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 22.01.2013 0:29:34
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:30:09
Kot
Anthro
Też tam dzisiaj założyłem konto, muszę się tylko nieco zaznajomić bardziej ze stroną i zobaczymy co wyjdzie z tego ;)

Ale powiem ci Edi, jako że mam normalny stosunek do tego i podejście, to jakoś się nie przejąłem specjalnie ;) Wolę jak ktoś jest szczery do bólu, niż ma mi mydlić oczy ;)
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:32:10
Smok Serwisowy
a ja wolę jak ktoś wie co mówi niż mówi co wie.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:38:26
Kot
Anthro
Haha, też prawda ;D Ale wiesz, są tacy, którzy muszą się swoją wiedzą dzielić ze światem ;)
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:48:03
Szeregowy Spizgalski
Tak.
takie uroki forum ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:48:34
Puffgryf zaczepno-obronny
Dzielenie się na siłę nie jest mile widziane..

Jeśli chcesz się podszkolić w rysowaniu tutaj to dobrze by było żebyś szybko łapał. Jest sporo osób, które nieźle rysuje i pewnie się podzieli jakimiś mniej lub bardziej sensownymi uwagami - kwestią jest raczej to czy będzie Ci się chciało rozpoczynać w ogóle taką batalię i jak szybko zrobisz postępy.
Niemniej, gratuluję wieczornego rozruszania forum.

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 0:58:14
Smok Serwisowy
http://www.polfurs.org/mo...bumName=albun18

proszę Jopencjuszu, twoja nowa błyszcząca galeria :*
pokaż tym hipokrytom, że umiesz rysować zwierzątka i mają 4 nóżki i uszka.

a ty WH nie strasz potencjalnych 'galeriowiczów' (i galerianek) bo i tak zieje tam ostatnio pustką nawet pomimo ciężkiej pracy inu :* (co należy podkreślić)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 1:07:50
Wilk
Anthro
Witaj, Jopencjuszu!

Miło poznać kogoś o tak zdrowym podejściu do życia i ludzi ;)

Rysuj i wrzucaj, jeśli to sprawia, że jesteś szczęśliwy! Ale przecież Ty to doskonale rozumiesz ;]

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 1:39:07
Kot
Anthro
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
takie uroki forum ;)


Wszystko ma swoje blaski i cienie ;)


Cytat z "Blaine": (Link »)
Dzielenie się na siłę nie jest mile widziane..

Jeśli chcesz się podszkolić w rysowaniu tutaj to dobrze by było żebyś szybko łapał. Jest sporo osób, które nieźle rysuje i pewnie się podzieli jakimiś mniej lub bardziej sensownymi uwagami - kwestią jest raczej to czy będzie Ci się chciało rozpoczynać w ogóle taką batalię i jak szybko zrobisz postępy.
Niemniej, gratuluję wieczornego rozruszania forum.


Ja się nie dzielę na siłę, wrzuciłem sobie do stopki na dole linki i tyle. Bardziej jako ciekawostka niż coś na poważnie ;)

Zobaczymy jak z czasem będę stał, ale jak będzie go dość, to spróbuję coś tam poprawić. Możecie mi na słowo uwierzyć lub nie, ale jeszcze 5/6 lat w tył, to nawet takiego bohomazu, jakie obecnie mam w galerii bym nie zrobił.

A dziękuję bardzo, w rozkręcaniu forum akurat zawsze byłem mocny ;P Niekoniecznie wykorzystując tego typu metody, ale nie jest istotna technika, tylko efekt końcowy :P


Cytat z "Edi": (Link »)
http://www.polfurs.org/modules/xoopsgallery/view_album.php?set_albumName=albun18

proszę Jopencjuszu, twoja nowa błyszcząca galeria :*
pokaż tym hipokrytom, że umiesz rysować zwierzątka i mają 4 nóżki i uszka.

a ty WH nie strasz potencjalnych 'galeriowiczów' (i galerianek) bo i tak zieje tam ostatnio pustką nawet pomimo ciężkiej pracy inu :* (co należy podkreślić)


Haha, LOL, nie myślałem że ktoś to poważnie weźmie XD Ale dzięki, pokombinuję co zrobić, aby tam coś umieścić i nie urazić jednocześnie gustu innych XD


Cytat z "MFarley": (Link »)
Witaj, Jopencjuszu!

Miło poznać kogoś o tak zdrowym podejściu do życia i ludzi ;)

Rysuj i wrzucaj, jeśli to sprawia, że jesteś szczęśliwy! Ale przecież Ty to doskonale rozumiesz ;]


Witam :)

Wychodzę z założenia, że trzeba być realistą i staram się to realizować ;)
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...229230231232233234235...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane