Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   10 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...244245246247248249250...347>>


4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.06.2013 6:11:10
anthrocat
Anthro
Cytat z "Drzewolaz": (Link »)
No tak, pewnie jesteś z takich, co podają na facebooku swoje imię imię i nazwisko, dokładny adres i piszą o wydarzeniach ze swojego życia... czyli normalnych ludzi :P Ja tak nie umiem i nie chcę, i wk***ia mnie, kiedy Google każe mi podać imię i nazwisko, a potem jak grzebię w tych ustawieniach to jeszcze patrzy z ukosa i mówi: wiesz, w prawdziwym życiu ludzie rzadko zmieniają nazwiska. Bo to JEST twoje prawdziwe nazwisko, prawda? PRAWDA?


Na ryjbuku mam trollkonto i ogólnie wystrzegam się podawania swoich danych, nie opisuję wydarzeń swojego życia. Ale też doskonale się orientuję że jak ktoś chciałby mnie wystalkować to nie zajmie mu to wiele czasu.
A jeśli chodzi o twoją tajemniczą osobę to powiem ci tylko tyle że jakby policja miała nakaz na zatrzymanie ciebie to wyłowiliby cię z internetu jeszcze tego samego dnia.
Ostatnio edytowany przez Leniwiec dnia 9.06.2013 8:09:56

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.06.2013 12:53:07
Owczarek australijski
Anthro
Tak czy siak, witam nowych 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.06.2013 21:57:51
Zwierzę
Zawsze można pisać z telefonu i zakopać gdzieś kartę sim... ale w tej chwili i tak żadnych przestępstw nie planuję.
Ich hätte Lust mit großen Tieren
Hab keine Lust es zu riskieren

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.06.2013 22:15:42
Kelpia
Zmiennokształtny
Cytat z "Drzewolaz": (Link »)
Zawsze można pisać z telefonu i zakopać gdzieś kartę sim... ale w tej chwili i tak żadnych przestępstw nie planuję.

kumpel billadena też był takiego zdania:p ale w momencie gdy wkładasz simke do telefonu nad Europą jest od 20 do 30 satelit które w ciągu 40 sekund są wstanie określić twoje położenie geograficzne z dokładnością do 50cm:p
Bóg zabronił mi iść do nieba w którym nie będzie koni.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.06.2013 22:21:06
Uncia Hortensis
Rabatka
I pisać w innej miejscowości niż mieszkamy i tam też trzymać kartę. Po nadajnikach GSM google mapy znajduje z dokładnością do 500m, a metodami policyjnymi pewnie i dużo dokładniej wyjdzie lokalizacja.
Myr

3
(+4|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 6:38:29
PERMABAN
Nie zapominajcie o rękawiczkach, coby odcisków palców nigdzie nie zostawić. Zgolić włosy, oblec się ciasno, żeby nic z DNA nie spadło na ziemię. Dopiero wtedy surfujesz gdzieś 150 km od domu, najlepiej cały czas w ruchu, albo głęboko pod ziemią, może zakłóci satelitarnego GPSa. Po wszystkim palisz telefon z simem i wracasz do domu, czując się spełniony, bo napisałeś trzy gównoposty na polfursie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 7:31:21
Uncia Hortensis
Rabatka
Tyle zachodu do pisania na forum? ♥♥♥♥♥♥♥♥? Przecież ja nie o tym.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 9:38:29
Koza
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Drzewolaz": (Link »)
Witam, mam 17 lat, interesuję się tym wszystkim raczej od dawna. Od paru miesięcy jestem użytkownikiem FA, ale nie wymamrotałem jeszcze ani słowa. Dzisiaj miałem taką okazję żeby tu dołączyć, bo mam taką paranoję że w domu nie rejestruję się na forach. I mail też mam oddzielny... no cóż, pewnie po raz pierwszy będę mówić w internecie o rzeczach, o jakich wcześniej nie mówiłem, więc naprawdę mam nadzieję że mój dostawca internetu mnie nie śledzi ;) Ech, rzadko się wypowiadam w tematach powitalnych.

za dużo filmów młody.
taak, zydzi na pewno w swoich planach zawladniecia nad światem uwzglednili szpiegowanie 17 latków piszących na forach randkowo-rozrywkowych o tym, że lubią wyć do księżyca czy coś w ten deseń.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 9:44:00
PERMABAN
Cytat z "Fuma": (Link »)
Tyle zachodu do pisania na forum? ♥♥♥♥♥♥♥♥? Przecież ja nie o tym.

Tak, bo:
Cytat:
mam taką paranoję że w domu nie rejestruję się na forach.

1
(+3|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 9:59:32
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ale pierdolita, kuniec.

A światem nie rządzą żydzi a masoni.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 10:32:49
Szare A Fu Fu
Smokełke
Co by jeszcze nieco odpicować tą paranoję. Dodam, że każdy telefon ma swój niepowtarzalny numer IMEI, po którym można dotrzeć do miejsca sprzedania telefonu, a co za tym idzie do osoby zakupującej telefon.
Jeśli był kupowany przez allegro, to idzie jeszcze dalej, bo żaden leszczyk sprzedający swojego SE albo innego Nokia nie będzie bronił swojego klienta przed policją x3.
I w ten sposób w ciągu kilku godzin/dni wiedzą już gdzie MIESZKASZ!
Przyjeżdżają, pałują i do lodówy na 48 :D

A tak w ogóle, to:

Witam drogie futerko ^__________^ <hugi hugi>
Ostatnio edytowany przez Draco dnia 10.06.2013 10:34:04

1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 11:39:17
River Thresher
Huh To mi wujas (oficer NATO) opowiadał jak koordynowali akcję mającą na celu wywabienie oficera jakiejś grupy terrorystycznej z budynku a następnie zadzwonili na jego nr komórkowy i w ten sposób przez sygnał namierzyli rakietę wystrzeloną z myśliwca lecącego wysoko poza zasięgiem widzenia i słyszenia prosto w jego telefon... (brzmi co najmniej dziwnie ale tak rakieta trafiła go w telefon xD)
"I am not economically viable."

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 12:04:39
Arachne
Taur
Historia wygląda na wymyśloną, ale masz plusa bo fajnie się czytało.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 12:13:25
Cytat z "Griven": (Link »)
Huh To mi wujas (oficer NATO) opowiadał jak koordynowali akcję mającą na celu wywabienie oficera jakiejś grupy terrorystycznej z budynku a następnie zadzwonili na jego nr komórkowy i w ten sposób przez sygnał namierzyli rakietę wystrzeloną z myśliwca lecącego wysoko poza zasięgiem widzenia i słyszenia prosto w jego telefon... (brzmi co najmniej dziwnie ale tak rakieta trafiła go w telefon xD)


A kierowca wstał i wszyscy zaczęli bić brawo :P
Rozumiem rozwalić cały budynek, ale że dokładnie w telefon, nawet z naprowadzaniem na fale radiowe to nie uwierzę. :P
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 10.06.2013 12:20:08

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 12:28:17
River Thresher
Może i nie tak dokładnie (i na pewno nie za wchodzenie na pf xD) ale bajer polegał na tym że gość ujawnił się tylko na moment i trzeba było cos szybko zrobić.
(DarkV jak u Toma Clancy'ego) xD
Dobra kończmy ten offtop bo spłoszymy nowego do reszty...
"I am not economically viable."

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 12:31:43
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ara": (Link »)
Tak, bo:
Cytat:
mam taką paranoję że w domu nie rejestruję się na forach.

Ah. Ja to przeczytałem, że o "tych" forach on mówi. Nie tam polfursie.

Co do historii to jak zwykle ziarnko prawdy pewnie jest. Namierzyli ich budynek przez telefon i strzelili z rakiety, tyle prawdy. Czy w telefon czy był poza budynkiem i czy dzwonił nie dało się i tak poznać, bo wszystko w promieniu 50m było pewnie gruzem. Zwłaszcza głupie byłoby dzwonienie do niego by namierzyć. Przecież telefon cały czas łączy się z satelitami by mieć zasięg, więc wiadomo gdzie jest bez dzwonienia.
Myr

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.06.2013 12:44:26
River Thresher
Tu masz rację już nie pamiętam jak to dokładnie wyglądało może pod budynkiem był ekranowany schron? :rollk:
(tą historię akurat usłyszałem przy piwie więc niewiem ile w tym prawdy) Tak czy siak była podobno też akcja jak ktoś wrzucił na fb zdjęcia black hawków na płycie lotniska gdzieś w tej dziczy zaznaczając miejsce zrobienia zdjęcia na mapie... Za jakiś czas śmigłowce ostrzelano z moździerzy. xD (czyli terrorysci też mogą nas namierzyć)

Edit: nie blackhawki tylko apache xD http://deser.pl/deser/1,1...e_wrzucone.html
Ostatnio edytowany przez Griven dnia 10.06.2013 12:48:10
"I am not economically viable."

1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 11.06.2013 20:54:23
Rattus
Zmiennokształtny
cześć siostro :3

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.06.2013 20:31:57
Sapphire
Smok
Hejka! Jak to nowy miło mi poznać resztę ect. :> nie mam pojęcia co mam napisać w takiej sytuacji jak zawsze xD ale mam nadzieje ze będę zbytnio przeszkadzał wszystkim swoją obecnością w tej szacownej społeczności xD
:-)k
co cię nie zabije... to połamie ci kończyny i rzuci w kąt jak zabawkę...
:-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.06.2013 23:02:45
Pies
Walarro Mutto
A witam, witam :)

Cytat:
ale mam nadzieje ze będę zbytnio przeszkadzał wszystkim swoją obecnością w tej szacownej społeczności xD


Zobaczymy ;-)k Zacznij od uzupełnienia profilu bo na razie domyślam się po nicku że jesteś smokiem. Right?
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.06.2013 0:35:03
Wilk
Anthro
Możesz zbytnio przeszkadzać - szybciej się wkręcisz, gdy zbytnio; wolniej, gdy mniej zbytnio. Ja już przeszkodziłem, teraz poprzeszkadzają inni. A więc... Cześć! ;]

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.06.2013 9:24:46
Sapphire
Smok
mam nadzieje iż spełnię kryteria, co do mojego zachowania xD czasem zdarza mi się być bardziej nie okrzesanym niż za zwyczaj :D coś tam coś tam uzupełniłem ale nie wiem czy coś jeszcze xD jak to mówią musi starczyć to co jest. Chyba że ktoś lubi dopowiadać sobie resztę :P
jeszcze raz Miło mi poznać wszystkich, Prawdziwy Smok powinien mieć kulturę osobistą więc musiałem jeszcze raz podziękować za miłe powitanie :D ;-)k
co cię nie zabije... to połamie ci kończyny i rzuci w kąt jak zabawkę...
:-)k

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.06.2013 9:30:48
Smok Serwisowy
cześć, popraw błędy w podpisie.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.06.2013 21:15:28
Panda, wielka!
Anthro
PERMABAN
Cześć :D
Dobrze trafiłem?
       _
      /
     /
    /
_ /

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.06.2013 21:29:33
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Zależy czego szukałeś ;) Doberek :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...244245246247248249250...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane