Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   6 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...287288289290291292293...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.10.2014 19:28:53
byk
Anthro
Dobry wieczor Teurastajo. Baw sie dobrze na forum, nie trzeba go az tak demonizowac - ja tu z nikim nigdy zadnych problemow nie mialem.
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

Offline
inż. Toboe
-5
(+1|-6)
Re: Powitania
Wysłano: 9.10.2014 19:31:26
Irbis
Bestia
Jej, jak miło wiedzieć, że choć dla jednej osoby nie stwarzam problemów swoim jestestwem.^^ Dzięki =* Im sprawiam ↑ (karma)
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 9.10.2014 20:07:39
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.10.2014 19:42:00
Sarna
Anthro
Cytat z "Mino": (Link »)
Dobry wieczor Teurastajo. Baw sie dobrze na forum, nie trzeba go az tak demonizowac - ja tu z nikim nigdy zadnych problemow nie mialem.


Dziękuję za otuchę :). Mam nadzieję, że będę się dobrze bawić.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.10.2014 20:18:11
Kotowaty
Anthro
Dobry wieczór i kłaniam się wszystkim. Pewnie będę kolejnym z bardzo dużej ilości kotów na forum :-P
Moja styczność z furry zaczęła się... *intensywnie myśli* Jakieś 5 lat temu? Nie mam pojęcia teraz :-)
Dlaczego się w końcu tu zarejestrowałem? A czemu nie? ^_^

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.10.2014 22:15:12
Lew feral
Kogucik
Witamy, Halwor. Oby Ci się u nas podobało :-)k
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 1:58:55
Wilk
Anthro
Witajcie towarzysze :) FurryFox z tej strony. Jestem nowy w tematyce furry (kilka miesięcy tylko), ale stale staram się dowiadywać czegoś nowego. Niestety, nie mam dłuższych doświadczeń z żadnym forum (chwilę bywałem aktywny, ale później jakoś aktywność znikała :(.
Mam nadzieje, że tu zostanę na dłużej :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 2:14:50
Lis
Anthro
Siemanko FurryFox.
Mam jedno pytanko do ciebie czemu masz w nicku Fox (lis) a w profilu gatunek Wilk ?

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 7:28:07
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
czy to ważne :D?
Ja jestem Kocur a jestem psem :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 9:29:08
Trickster
Anthro
Cytat z "Teurastaja": (Link »)
Witam,
pewnie jestem tu kolejną Kicią, która zarejestrowała się pod namową. Mam nadzieję, że dam się polubić i poznam tu wiele ciekawych osób :-)k . Tak więc, bardzo miło mi Was poznać.


Siema, Rzeźnik! :-Dk Słuchasz Turmion Katilota, czy to zbieg okoliczności?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 10:42:44
Wilk
Anthro
Cytat z "redfun": (Link »)
Siemanko FurryFox.
Mam jedno pytanko do ciebie czemu masz w nicku Fox (lis) a w profilu gatunek Wilk ?


Na początku mojej przygody z furry zmieniłem nicki na FurryFox, potem dopiero pomyślałem o sobie jak o wilku, a nazwy nie chciałem zmieniać, ponieważ jak dla mnie ładnie brzmi. Choć z lisa też coś się znajdzie u mnie ;)

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 10:44:03
Jaguar
Człowiek
Cytat z "FurryFox": (Link »)
...Choć z lisa też coś się znajdzie u mnie ;)

Klaskać można? 8-)k
Ostatnio edytowany przez Hind dnia 13.10.2014 10:44:18

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 10:51:32
Wilk
Anthro
A można. Czemu nie? :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 14:21:17
Sarna
Anthro
Cytat z "Mort": (Link »)


Siema, Rzeźnik! :-Dk Słuchasz Turmion Katilota, czy to zbieg okoliczności?


Słucham, więc celowo wybrany nick. :-Dk

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 17:18:11
Kot
Anthro
No hey :) Uważaj na niektóre futra tu, dadzą w łeb pałką zaciągną do ciemnej piwnicy i obudzisz się po fakcie

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 18:13:08
Królik
Anthro
Skoro wszyscy to i ja ^^

Witajcie wszyscy!
Jestem nowy na forum i nowy... W fandomie? W tej jakże pięknej społeczności pełnej miłości :3
Być może ktoś kiedyś wprowadzi mnie w tajniki futrzastowości...
A na razie nie pozostaje mi nic innego jak.. *królik kłania się* Witajcie!

Pierwsze wrażenie... Całkiem przyjemnie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.10.2014 18:42:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Kubi": (Link »)
No hey :) Uważaj na niektóre futra tu, dadzą w łeb pałką zaciągną do ciemnej piwnicy i obudzisz się po fakcie

E tam, przeważnie wystarczy powiedzieć że w piwnicy są małe kotki ^^ po co od razu tak drastycznie xd

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.10.2014 15:02:24
Lew feral
Kogucik
Cytat z "redfun": (Link »)
Siemanko FurryFox.
Mam jedno pytanko do ciebie czemu masz w nicku Fox (lis) a w profilu gatunek Wilk ?

Cytat z "Kocur": (Link »)
czy to ważne :D?
Ja jestem Kocur a jestem psem :P


I do tego samiczką ;-)k

Witam wszystkich nowych w imieniu własnym i innych (mam nadzieję) Userów tego Forum. Życzę Wam miłych wrażen z pobytu tutaj i mam nadzieję, że będzie nam razem fajnie :-)k
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.10.2014 15:14:15
Kicak
Anthro
O rany, a już myślałam, że wpadają tutaj same wilki i inne cosie, a tu proszę - królik :o

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.10.2014 19:30:04
anthrocat
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Kubi": (Link »)
No hey :) Uważaj na niektóre futra tu, dadzą w łeb pałką zaciągną do ciemnej piwnicy i obudzisz się po fakcie

E tam, przeważnie wystarczy powiedzieć że w piwnicy są małe kotki ^^ po co od razu tak drastycznie xd


Ewentualnie że w tamtym dużym busie czeka wielka torba cukierków :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.10.2014 23:50:14
Wilk
Anthro
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Kubi": (Link »)
No hey :) Uważaj na niektóre futra tu, dadzą w łeb pałką zaciągną do ciemnej piwnicy i obudzisz się po fakcie

E tam, przeważnie wystarczy powiedzieć że w piwnicy są małe kotki ^^ po co od razu tak drastycznie xd


Ewentualnie że w tamtym dużym busie czeka wielka torba cukierków :P


Słodkie to czemu nie :P Pizzą też można mnie kusić ;)

Anonim
-2
(+0|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 15.10.2014 21:08:26
Cytat z "FurryFox": (Link »)
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Kubi": (Link »)
No hey :) Uważaj na niektóre futra tu, dadzą w łeb pałką zaciągną do ciemnej piwnicy i obudzisz się po fakcie

E tam, przeważnie wystarczy powiedzieć że w piwnicy są małe kotki ^^ po co od razu tak drastycznie xd


Ewentualnie że w tamtym dużym busie czeka wielka torba cukierków :P


Słodkie to czemu nie :P Pizzą też można mnie kusić ;)


Jak przytyjesz to się zgłoś.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.10.2014 0:50:20
Wilczyca
Zwierzę

No siema.
W internetach znana byłam jako Ruena/Ru (albo po prostu Zuza). Studiuję biologię, coś tam maluję na koszulkach, czytam, czytam i jeszcze raz czytam, jeżdżę konno i zaczęłam męczyć Krav Magę.
No to pozdro, czy coś :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.10.2014 1:05:56
Wilk
Anthro
Cześć :)
Znaczy się mól książkowy?
Cytat z "Draugwath": (Link »)

czytam, czytam i jeszcze raz czytam

Co na przykład? :-Dk

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.10.2014 1:07:22
Smok
Zmiennokształtny
Cześć Zuza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.10.2014 9:59:03
Wilczyca
Zwierzę
FurryFox, fantastyka, np.Tolkien ("Silmarillion", "Legenda o Sigurdzie i Gudrun" i "Władca Pierścieni" <3), Neil Gaiman, Michelle Paver (Kroniki Pradawnego Mroku <3), Elizabeth Haydon, Jacqueline Carey, Anne McCafrey, G.R.R. Martin (bo kto z fantastów teraz nie czyta Pieśni Lodu i Ognia? xD), Maja Lidia Kossakowska, Magda Kozak, Ćwiek (chociaż on moim zdaniem trochę na psy zszedł :I), o właśnie, lubię urban fantasy z czego najbardziej serię o Kate Daniels Ilony Andrews i serię o Mercedes Thompson Patrici Briggs. Książki i poematy o tematyce arturiańskiej z "Mgłami Avalonu" na czele, no i czego bym nie dała, żeby Tolkien dokończył swój "Upadek Króla Artura" >:I, książki o mitologiach z naciskiem na mitologię nordycką, fińską i ludów syberyjskich, tematyka szamanistyczna no i książki historyczne (chociaż głównie historyczne fabularyzowane, np. "Korona śniegu i krwi" Cherezińskiej, polecam baaaaaardzo!). Książki o wilkach i o koniach: historie ludzi, ale też naukowe. Z racji, że ostatnio trochę aktywniej studiuję to książki związane z moimi studiami, czyli coś o robakach, coś o kręgowcach, coś o roślinkach, czy coś o mikroorganizmach zdarza mi się czytać. Mam też wielkie zamiłowanie do literatury rosyjskiej (muzyki z resztą też :D), np. Bułhakow, Łukjanienko, Dostojewski (yep, so mainstream). No, a jak nie czytam książek to czytam artykuły i opracowania w internecie xD Tematyka podobna do tej książkowej, ale dochodzą tu psychologia, psychiatria i tatuaże ostatnimi czasy.

Cześć Jester ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio edytowany przez Draugwath dnia 16.10.2014 10:00:40

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...287288289290291292293...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane