Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   5 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...294295296297298299300...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 0:23:11
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Spoko, osobiście też nie pije (no dobra czasami zdarza mi się wypić 2-3 łyki piwa, ale nic więcej), z resztą czy do spotkania się potrzebny jest alkohol?
PS: Może chodźmy pogadać na czat.
EDIT:
Cytat z "Viluc": (Link »)
Uchlej piętnastolatka w centrum dużego miasta mając 18+ lat i wyjaśnij sędziemu że nikogo to nie obchodzi.

Czy ktoś tu mówi o upiciu się?
Ostatnio edytowany przez domiqs dnia 27.12.2014 0:25:03

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 0:34:13
Kot
Pojebany
Samo udostępnianie alkoholu jest niby przestępstwem w naszej cudownej krainie. Ma to oczywiście sporo sensu, ale nie jest to zabójstwo czy bieganie z narkotykami - policja widząc gimbazę chlejącą piwsko nie wyciągnie żadnych poważnych konsekwencji ("spisanie" głównie, "zachęcanie" do zaprzestania, z rzadka dołek jak ktoś jest agresywnym debilem), ale dostrzegając w okolicy biednego 18+ mogą zechcieć wypytywać jak alkohol został zdobyty. Wykrywalność rośnie, statystyki w górę, jest profit, może jakaś pochwała spłynie. Z kolei nie zauważyłem nigdy żeby próbowali bawić się w "wykrywalność rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości mego policyjnego penisa" z zasadą "to idziemy przepytać właściciela sklepu monopolowego" - widać więcej z tym roboty niż ze zgarnięciem gnojka z ulicy.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 0:34:51
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "domiqs": (Link »)
Gdyby serio się przejmowały to połowa mojej klasy byłaby już notowana.


Nie kara sie nieletnich za upijanie sie wzajemnie, bo są nieletni.

Kara sie pełnoletnich którzy upijają nieletnich ; )

Jak będzie jakiś meet to możemy sie zgadac, czemu nie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 11:32:53
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Dobra, zobaczy się
PS : odpowiedzialność karna jest od 16 lat

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 12:35:53
Dzień dobry, cześć i czołem.
Jestem Vil. Garstka stąd osób może mnie znać lub kojarzyć. Ale przydałoby się coś o osobie powiedzieć. Jestem programistą-nerdem, któremu przypodobały się w życiu komiksy, kreskówki oraz animacje. Dodatkowo interesuję się również fantastyką i sci-fi. Hobbistycznie trochę rysuje i lepie figurki. I to chyba wszystko. ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 13:48:47
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Siemanko, nowy wita nowego :D
A tak przy okazji masz błąd w linku na swoim profilu, jest , zamiast kropki :lolk:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 17:19:25
Wilk
Anthro
W zasadzie też powinienem coś o sobie nabazgrać jako niedawno przybyły element tej społeczności.
Zajmuję się głównie programowaniem i grafiką 3D (modelowaniem, rigiem i animacją). Obecnie pracuję nad własną grą cRPG (fantastyka z nutką futrzastości :-)k ). Interesuję się również Japonią i anime :)
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.12.2014 17:37:06
Wilk
Anthro
Witaj Triafis i powodzenia nad stworzeniem gry.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.12.2014 15:37:51
Naczelna foka internetów
Zwierzę
To ja też coś napiszę. Zwą mnie Arkadesh, prawdopodobnie jestem uzależniony od komputera na którym spędzam większość wolnego czasu. Czasem lubię coś poczytać, głównie opowiadania i książki w uniwersum post-apokalipsy. Jestem typem flegmatyka, nie angażuję się w kłótnie, jestem dość nieśmiały, straszny ze mnie leń, mam dystans do otaczającego mnie świata.
Żadne zwierzę nie popełnia okrucieństw - to wyłączna cecha tych, co posiadają zmysł moralny. Kiedy zwierzę zadaje ból, robi to nieświadomie, bez złych intencji, bez poczucia, że wyrządza zło, gdyż zło dla niego nie istnieje. Nie zadaje też bólu dla przyjemności - tylko człowiek to czyni.
Posiadam Aska, chciałbym abyś zaszczycił go swoją obecnością. http://ask.fm/Arkadyush

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.12.2014 16:05:26
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Siemaneczko :D
Napisałbym coś, ale nie wiem co xD

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.12.2014 18:39:47
Gazelopka sawannowa
Anthro
Hm, jak ja nie wiem co powiedzieć, to nic nie mówię... myślałby kto, że to powszechna praktyka.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 30.12.2014 19:24:43
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Niby powszechna, ale ja nie jestem powszechny :D

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.01.2015 19:26:20
Mieszaniec wilka i husky
Anthro
Sporo spóźnione,ale witam.
Lubie sport,informatyke,troche czytam,interesuje się też zwierzętami a dokładnie drapieżnikami szczególnie wilkami i lisami,oraz psami.
Może się powtórze ale uwielbiam siatkówke.Bardzo.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.01.2015 23:01:09
Norweski leśny
Zmiennokształtny
Witam was wszystkich. Jestem calkowicie nowy, mam zaliczony tego(zeszlo)roczny fenek. Mam korbe na punkcie kotow, muzyki, broni białej oraz robienia kosmicznego burdelu w kuchni, ktory nazywam gotowaniem. Pracuje jako kucharz. Samouk basista. Przygode z futrzakami zaczalem przez moją lubą Varrnye własnie poprzez podróż na Fenka. I chyba chce zostać.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.01.2015 0:23:15
Wilko-szop
Anthro
Witam wszystkich , widzę że wszyscy się witają więc czemu się nie przywitać :-Dk
Lubie gry ,arty z furry i znam się na modelarstwie :)
I Chce się nauczyć rysować dobrze furry i inne rzeczy :)

They hate me , do not know why.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.01.2015 0:10:33
hybryda Tygrysa z Irbisem
Anthro
Witam wszystkich!
Jestem BB, moja fursona to połączenie irbisa z tygrysem. Z furry mam doczynienia od niedawna, ale od tamtego czasu dużo rysuję i sprawia mi to wiele przyjemności. Pracuję w gastronomii i uczę się na technika weterynarii, a w wolnym czasie, poza rysowaniem, lubię chwycić dobrą książkę, czy obejrzeć film.
"Wyciągam wiśnie swoim długim językiem,
pogubiony w tej przestrzeni niepoznanej
Czerwone wiśnie, kuleczki pykające na raz:
pykk,
pykk..."

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.01.2015 0:17:29
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Podoba mi się twój styl rysowania :"D uroczy. Witaj na Polfursie i baw się dobrze \o/

liga cycków rośnie w siłę!
Anything that is beautiful people want to break.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 18:11:19
Puma
Anthro
Um... Cześć wszystkim.

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 18:13:09
Warchoł
Anthro
A w avatarze Garrus Vakarian - najlepszy tyłek w windzie...
Dzieńdobry
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 18:14:04
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Vakarian w awatarze, Shepard w nicku i jedna z kultowych scen z ME1 w podpisie
Już cię lubię
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 12.01.2015 18:14:58
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 18:34:40
Tinker Pony
Zmiennokształtny

Cześć ^^

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 19:17:32
Wilk
Anthro
Cytat z "Shepard": (Link »)
Um... Cześć wszystkim.


Dzień dobry cześć i czołem 8-)k
Ostatnio edytowany przez Triafis dnia 12.01.2015 19:17:51

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 19:45:26
Puma
Anthro
Cytat z "Kuc": (Link »)

Cześć ^^




No tak... Witajcie wszyscy. Wstyd przyznać, ale jestem fanką ME dopiero od... niedawna. Właśnie jestem w trakcie przechodzenia trzeciej części. ;-)k
Na imię mi... Cóż, po prostu zwę się Komandor Shepard. Mam 17 lat i jestem z okolic Warszawy. Chodzę do liceum, lubię też kucyki (ale serial tak średnio, po prostu uważam że są słodkie), gry komputerowe (chyba najbardziej), filmy oraz książki. Ponadto uwielbiam gotować i jeść. Ze wskazaniem na te drugie.

Nie siedzę zbyt dobrze w tematyce furry... Chociaż zawsze wyobrażałam sobie samą siebie w formie dziewczyny z kocimi uszkami i ogonkiem. ^^' Wiem, wiem, to głupie... Ale na swoją fursonę wybrałam pumę. Taką ze złotym futerkiem i niebieskimi oczami (te cechy odpowiadają mojemu prawdziwemu wyglądowi). Mam nadzieję, że pomożecie mi się tu zaaklimatyzować. Z góry dziękuję! :-ojjk:

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 19:51:19
Warchoł
Anthro
Cytat z "Shepard": (Link »)
Wiem, wiem, to głupie...


Nie żebyś przyszła właśnie na forum gdzie większość odczuwa dziwne i wielopoziomowe powiązanie z wyimaginowanymi stworzeniami będącymi hybrydą o cechach ludzkich i zwierzęcych w różnych proporcjach. Tutaj wszystko jest "głupie" w tym znaczeniu :-Dk
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.01.2015 19:52:37
Wilk
Anthro
Za ME zawsze piwo... A nie, wait, to nie sadistic.

Witaj Garrusie. (Garrusino? Garrusko? Swoją drogą, Garrus -i Wrex- byli moimi ulubionymi postaciami w całej serii ME. Za Garrusa masz plus :3 A samice turian są brzydkie ^^)
Autor avatara : http://www.furaffinity.net/user/misskin/

"For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave." A żem trochę leń, to perfekcyjny nigdy nie będę.
Na gg jestem bardzo rzadko, dużo lepiej złapać mnie na PM/Skype ew. Steam :-Dk

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...294295296297298299300...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane