Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   8 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...312313314315316317318...347>>


4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.10.2015 2:03:11
Ryba
Inna forma
Cześć wszystkim :-Dk
Jestem nowy w furry (spokojnie, moja decyzja o dołączeniu jest przemyślana, więc nie ucieknę jak cześć początkujących xD )
Od jakiegoś czasu interesuje się fandomem furry, a niedawno poczułem, że też mogę znaleźć tu miejsce dla siebie. Nadal pracuję nad moją fursoną, bo niestety plastyk ze mnie marny :c Mam 19 lat i studiuję biotechnologię w Poznaniu. Chcę dowiedzieć się więcej o futrzakach no i oczywiście poznać kilkoro ^^

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.10.2015 11:31:25
Hejo, zycze wielu super znajomosci xP

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.10.2015 16:21:14
Aloha AlatumLupus96 :3 Życzę udanych kontaktów i pozytywnie spędzonego czasu na Polfursie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.10.2015 12:13:14
Anthro
Cytat z "Chemical": (Link »)
Twoja psychika już nigdy nię będzie taka sama : )

już chyba wiem co miałeś na myśli, ale bardzo mi się ta zmiana podoba :D ;)

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.10.2015 19:49:03
Anthro
Hejka. Smokeł z Krakowa, stary-nowy bo siedzący w futrach z 4 lata, ostatnio stara się poznać więcej osób i fajnych kontaktów. No i wpadł się przywitać.
Tak więc witam Was. :)
Lubię ciastka
lecz jeść ich nie mogę
bo grubnę :C

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.10.2015 20:03:17
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.10.2015 18:58:12
Aloha smokiełku :3

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.10.2015 22:21:30
.
Ostatnio edytowany przez Huskowaty dnia 18.01.2016 20:39:41

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2015 14:43:38
Miś Polarny
Anthro
Witam Futrzaki!
No jestem tu nowy chociaz juz zdazylem poznac kilku z was ^_^. Mam na imię Szymon (nie zbyt przepadam za tym imieniem) i jestem ze słynnego miasta maczet i smogu czyli jakby ktoś jeszcze nie wiedział z KRAKOWA.
O fakcie istnienia tejze strony wiem juz od jakis 5 lat, lecz do tej pory sie bałem rejestrować gdyż było mi wstyd że nic jakoś od siebie pokazać nie moge bo rysować nie zbyt umiem. Nie jestem moze szałową osobą ale mam nadzieje że moje grono znajomych się powiekszy bo ostatnio jakos mam takie dni smutku, a nie ma to jak towarzystwo ludzi z ktorymi sie dzieli miłośc do właśnie furry :*
Coż by tu dodać... HAIL TO THE FURRIES :D
(bardzo bym chciał iść na jakiś meeting czy coś tylko jestem cholernie nieśmiały ;) )
Ostatnio edytowany przez thegodane dnia 5.11.2015 15:47:38

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2015 15:46:13
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Cześć nowi /o/
Anything that is beautiful people want to break.

4
(+7|-3)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2015 22:46:56
wilk syberyjski
Anthro
Siema
mam na imię Igor
jestem furry od 6 lat . Jak do tej pory uważałem się za kompletnego autsaidera. Miałem problem z kontaktami z ludzi nawet z kolegami z klasy
Co spowodowało szereg zaburzeń i t d....
Przez 6 lat szkoły rysowałem furry . Z reguły 99% szło do śmieci by nikt nie dowiedział sie o moim hobby. A 1% które aż żal było wyrzucać chowałem to teczki ( straciłem podczas przyjazdu babci 7dni temu całą moja kolekcję( do pieca bo to niby dzieło szatana). nie poddałem się i zaczołem rysować w paintcie( za słaby program) potem w gimpie, korelu aż natrafiłem natrafiłem na paint tools sai . To dzięki niemu ( nie będę tego pisać jak znalazłem się aż tu bo z tego wyjdzie książka) znalazłem się aż tu . Od razu rejestracja , byle tylko w sród swoich .
I'still here

7
(+7|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2015 22:58:04
Jeleń
Anthro
Cytat z "WILCZARZ": (Link »)
Siema
mam na imię Igor
jestem furry od 6 lat . Jak do tej pory uważałem się za kompletnego autsaidera. Miałem problem z kontaktami z ludzi nawet z kolegami z klasy
Co spowodowało szereg zaburzeń i t d....
Przez 6 lat szkoły rysowałem furry . Z reguły 99% szło do śmieci by nikt nie dowiedział sie o moim hobby. A 1% które aż żal było wyrzucać chowałem to teczki ( straciłem podczas przyjazdu babci 7dni temu całą moja kolekcję( do pieca bo to niby dzieło szatana). nie poddałem się i zaczołem rysować w paintcie( za słaby program) potem w gimpie, korelu aż natrafiłem natrafiłem na paint tools sai . To dzięki niemu ( nie będę tego pisać jak znalazłem się aż tu bo z tego wyjdzie książka) znalazłem się aż tu . Od razu rejestracja , byle tylko w sród swoich .

Doskonale rozumiem twój ból. Witaj wśród swoich samotny wilku.
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 5.11.2015 23:02:27
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2015 23:02:23
coś neurotycznego
Cytat z "WILCZARZ": (Link »)
Siema
mam na imię Igor .


Witam imiennika :3
the stars look very different today

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2015 23:16:38
Pół Pasek
Inna forma
Cytat z "WILCZARZ": (Link »)
Siema
mam na imię Igor
jestem furry od 6 lat . Jak do tej pory uważałem się za kompletnego autsaidera. Miałem problem z kontaktami z ludzi nawet z kolegami z klasy
Co spowodowało szereg zaburzeń i t d....
Przez 6 lat szkoły rysowałem furry . Z reguły 99% szło do śmieci by nikt nie dowiedział sie o moim hobby. A 1% które aż żal było wyrzucać chowałem to teczki ( straciłem podczas przyjazdu babci 7dni temu całą moja kolekcję( do pieca bo to niby dzieło szatana). nie poddałem się i zaczołem rysować w paintcie( za słaby program) potem w gimpie, korelu aż natrafiłem natrafiłem na paint tools sai . To dzięki niemu ( nie będę tego pisać jak znalazłem się aż tu bo z tego wyjdzie książka) znalazłem się aż tu . Od razu rejestracja , byle tylko w sród swoich .


Witaj wsród swoich! Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wielu przyjaciół :)

Nie martw się, wielu z nas sporo przeszło, napewno wyciągniemy w Twoją stronę przyjacielską łapkę i przytulimy zawsze, kiedy będzie potrzeba.
Rysuj dalej, rysowanie pozwala oddać swoją duszę w sztuce.
Trzymaj się Igorku i pamiętaj, jesteś w domu już :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2015 12:07:59
.
Ostatnio edytowany przez BravoZulu dnia 9.12.2015 15:19:32

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2015 15:48:32
Wilk śnieżny
Anthro
Witajcie wszyscy Furbracia. Z tej strony Tomasz. Jestem sobie takim zwyczajnym fanem furek. Z zamiłowania pisarz i rysownik. Rysuje różne rzeczy w tym furki też. Co do pisarstwa to obecnie tworze książkę w świecie Furkowym. Dark Fantasy w sosie z późnego średniowiecza i steampunku. Furkami interesuje się od ponad pół roku jak z reszta rysownictwem więc nie jestem w tym żadnym ekspertem. Stronkę znalazłem przypadkowo. Mam nadzieję że jakoś się zaaklimatyzuje. Najbardziej uwielbiane furrki to wilki, szakale, ptactwo, koty i ostatnio kombinuje z furkami np. wężami czy ćmami. Jestem więc otwarty na propozycje. Miło was poznać. Jak o czymś nie wspomniałem to pytajcie mogło mi wylecieć z głowy

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2015 18:42:07
Życzymy abyś poczuł się w naszym gronie, jak najbardziej swobodnie :3 Welcome to Polish Fandom :3

@WILCZARZ: No rozumiem twój problem i fajnie, że próbujesz się tutaj odnaleźć, ale staraj się pewne informacje zachować dla siebie, albo komuś na PW o tym opowiadać, bo tutaj 90% futer miało, albo ma problem w różnej postaci. Trzymam kciuki, że znajdziesz wiernego towarzysza do pogadania.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2015 19:25:48
wilk syberyjski
Anthro
Cytat:
@WILCZARZ: No rozumiem twój problem i fajnie, że próbujesz się tutaj odnaleźć, ale staraj się pewne informacje zachować dla siebie, albo komuś na PW o tym opowiadać, bo tutaj 90% futer miało, albo ma problem w różnej postaci. Trzymam kciuki, że znajdziesz wiernego towarzysza do pogadania.

sorra za bycie "zbyt otwartym"
a poza tym witam nowego
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 6.11.2015 20:07:40

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2015 19:43:32
Wilk śnieżny
Anthro
Nie mam problemów z takimi rzeczami. Nie jesteśmy znajomymi (a nawet jakbyśmy byli), więc wiadomo musisz spełniać swoje role moderatorskie (albo admińskie). Nie chowam urazy. Peace wilku ^^.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2015 23:48:15
Fenuś :3
Zmiennokształtny
No hej, tutaj Fenuś. Niektórzy mogą kojarzyć mnie z irca lub z forga. Po długim namyśle postanowiłem wreszcie spróbować się tutaj zadomowić. ^^ A tych, którzy mnie nie kojarzą witam serdecznie :P
To zabawne, jak z wiekiem zaczynamy lubić rzeczy, których nienawidziliśmy w dzieciństwie. Np. klapsy i drzemki w ciągu dnia.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2015 22:44:58
Kozioł
Anthro
Jako że nie było mnie tutaj prawie rok, zmieniła się zarówno moja fursona, jak i ja sam, przywitam się jeszcze raz.
Hejcia, jestem Sh!ro, moją fursoną jest jeluń (kiedyś lis polarny). W wolnym czasie i nie tylko zajmuję się rysunkiem (liceum plastyczne mocno).
Posiadam także wielkie zamiłowanie do Vocaloidów, UTAU i innych podobnych syntezatorków.
Miło was znowu poznać~

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.12.2015 10:07:41
Wilk śnieżny
Anthro
Cześć wszyscy nowi. Wybaczcie mi zwłokę że się nie przywitałem.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.12.2015 23:16:59
Wilk
Anthro
Tiaaa… zaczynajmy. Spora część znajomych zna mnie jako Mychę. Futrzakiem jestem od zawsze, świadomie od bardzo dawna. Odkąd odkryłem, że jest więcej osób z podobnymi zainteresowaniami, orbituje nad fandomem po coraz ciaśniejszej elipsie.

Konto zostało założone, ło panie… dobre ponad dwa lata temu! Zgrało się to chyba z wylotem z gniazda i zaczęciem starania się o własne. Teraz jak już trochę się ustatkowało, postanowiłem nie zaśmiecać forum kolejnym kontem więc uruchamiam to. Tym bardziej, że od dłuższego czasu siedzę tu na nim cicho jak ta mszy pod miotłą.

Zajmuję się obecnie głównie słowem pisanym, i takowym chciałbym was uraczyć. Patrząc na bazgroły z przeszłości, może i bym coś narysował. Moje zainteresowania krążą wokół fantastyki i postapo, gier RPG (tworzenie mechanik, mistrzowanie na sesjach), ogólnie gier(granie i tworzenie), grafiki 3d(początki), ciekawią mnie animacje od strony ich tworzenia(pre alfa).

Jestem raczej wesołą osobą o dość specyficznym poczuciu humoru, więc osoby sztywne jak miesięczne skarpety, albo próbują być na siłę dorosłe i poważne mają ze mną ciężko (albo ja z nimi:D). Optymistycznie podchodzę do życia i staram się nie zatracić wewnętrznego dziecka, bo jak widzę ludzi w tramwajach, to taki los jest straszny…

No nic, nie będę więcej się rozpisywał, bo mam do tego spore skłonności. Mam nadzieję ze się poznamy i dogadamy, w końcu czas dołączyć do swoich.

A więc, Witajcie:)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.12.2015 23:35:57
[treść usunięta na prośbę użytkownika]

0
(+2|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 29.12.2015 1:24:39
Cześć, siemka, hi, konichiwa, czy co tam chcecie. Z tej strony zabawny jynx (pacz profil) zwany BezmyślnyKitsune! (A jak kto nazwie mnie Bezi to zamorduję, pozdro dla kumatych) Zastanawiałem się czy tu nie dołączyć, i dzięki mojego kolegi/czytelnika (fanfiki) udało mi się. No bo z telefonu nie chciało mi założyć konta, kombinowałem, kolega kombinował, aż jeden z adminów musiał pomóc. Ale jestem! Niestety avatara nie mam póki co, bo Kitsu jest rudy i zapomniał o kupieniu rysika do tableta ;3 Nie będę często postować, ale jeśli, to spodziewajcie się ściany tekstu.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...312313314315316317318...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane