Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   31 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...314315316317318319320...347>>


3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.01.2016 23:11:28
pomieszaniec
dobry wieczór. oto ja. nie umiem korzystac z forów.

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.01.2016 7:22:46
Na początek starczy ile masz lat, co lubisz, czym się zajmujesz, gdzie chodzisz do szkoły, może pracy a na końcu dajesz mile zakończenie z typu "miło będzie was Poznać" ;)

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.01.2016 17:38:43
Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że jakoś umiejętnie się przedstawię.
Nieszczęsny rocznik 00', ale mam nadzieję, że to nie wpłynie na mój wizerunek negatywnie...
Od dziecka uwielbiałem wszystkie zwierzęce wcielenia, a gdy dowiedziałem się o fandomie furry, byłem wprost wniebowzięty. Same futrzaki interesują mnie gdzieś od ponad roku, a założenie konta tak późno wynikało z tego, że nie umiem się nimi za bardzo posługiwać, ale liczę na dobrą zabawę i ciekawe znajomości. (:
Moje zainteresowania - Gwiezdne Wojny, Hannibal, historia, kinematografia (horrory i thrillery głównie), poniekąd anime i manga, głównie Dragon Ball, do tego ew. kosmologia, no i Rosja (liczę, że ktoś stąd też to podziela). Niespełniony pisarzyna.
Bardzo miło mi Was poznać. (:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.01.2016 18:25:52
Lew
Anthro
Witam Cię oraz wszystkich, którzy doszli w ostatnim czasie.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.01.2016 18:32:55
gryf
PERMABAN
Stary rusofil wita nowego rusofila.
Привет!
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.01.2016 19:50:11
Dingolis
Anthro
Witam wszystkich! Jestem Mikołaj, lat 20. W stolicy mieszkam, studiuję Zootechnikę. Zainteresowania-hmm... dobry film, dobra książka, szwedzka motoryzacja-w szczególności auta z pod znaku gryfa. W "futrzakach" siedzę już od trzech, może czterech lat. Miło mi dołączyć do takiej społeczności

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.01.2016 23:47:06
Witam znów wszystkich serdecznie i tak dalej, i tak dalej. Ciekawe czy po filmie Deadpool przyjdzie mnóstwo psów...
No ale nie wazne! Bawcie się dobrze, źle lub lepiej, wesoło czy smutno, z dramami, lub bez czy jakoś tak to szło.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.01.2016 15:32:48
Lis
Anthro
Hejka wszystkim!
Nazywam się Michał, mam 16 lat. Postanowiłem w końcu zalożyć konto. Sam w temacie Furry nie jestem nowy - znalazłem ten fandom w wieku 14 lat - no okej, może jednak trochę świeży :) Sam od dzieciństwa uwielbiałem zwierzęta, a co za tym idzie, przeglądałem dużo zdjęć/artów z nimi. Tak właśnie przez przypadek trafiłem na pierwszego "furry" arta i się tutaj znalazłem :)
Mam nadzieję na wiele udanych znajomości, gdyż do tej pory byłem trochę nieśmiały i wycofany - nie mam osób mi bliskich. Myślę jednak, że to się zmieni :)

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.01.2016 16:16:00
Husky
Anthro
Taki pro-tip na szybko: wielu tu mówi, że są nieśmiali, i niektórzy rzeczywiście są, inni po prostu wolą jak ktoś do nich zagada, bo im się nie chce. Nie czekaj, sam zagaduj do innych, podszczypuj różnych ludzi, a prędzej czy później trafisz na kogoś z kim się dogadasz :-)k
I jeszcze jedno, nie kończcie swojej aktywności na dwóch postach :rollk:

Niniejszym witajcie! Spoiler: I powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.01.2016 21:22:08
pomieszaniec
Cytat z "Nightwolf": (Link »)
Na początek starczy ile masz lat, co lubisz, czym się zajmujesz, gdzie chodzisz do szkoły, może pracy a na końcu dajesz mile zakończenie z typu "miło będzie was Poznać" ;)

zajmuje sie zapominaniem o wszystkim @_@ np o postowaniu na forum. a tak srs to siedze na studiach w krakowie. rocznik 94
a lubię nie mieć czym sobie zaprzątać głowy, niestety nie ma tak dobrze. inne rzeczy może wyjdą w praniu, kiepsko sobie radzę ze słowami.

a poznać owszem, miło, liczę na waszą cierpliwość. :3

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 23.01.2016 2:38:03
Cytat z "Ognik": (Link »)
wszystkich, którzy doszli w ostatnim czasie.

no cześć

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.01.2016 19:45:03
Anthro
Hej! Stwierdziłem, że założę tutaj konto :rollk: Z tej strony fuczak z pomorza, student, tematem zainteresowałem się parę lat temu, a od jakiegoś czasu również rysuję (ten sam nick na FA [narazie nsfw :-xk ]). Fajnie będzie poznać tutaj jakieś nowe futra ;-)k
Ostatnio edytowany przez pixelsketcher dnia 27.01.2016 19:52:57

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.01.2016 21:46:36
Lis
Anthro
Witaj pixelsketcher :-Dk
Napisz coś więcej o sobie.

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.01.2016 23:16:34
Hiena
Anthro
Hej pixelsketcher :)

Rzuciłem okiem na FA i masz świetną kreskę ;)
J*bło to j*bło, na c**j drążyć :)

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.02.2016 19:56:26
Świetliste stworzenie
Zwierzę
Witam PolFurs :-Dk
Podświadomie furry czuję się chyba od zawszę, lecz pewnie przesadzam. Zarejestrowałem się na polfurs aby dowiedzieć się jeszcze więcej o furry, poznać jakieś przyjazne futra i oczywiście, aby powiękrzyć, a raczej aby pokazać, że futrzaków jest coraz więcej w polsce.
Nie wiem co więcej jeszcze napisać, więc napiszę jeszcze raz Witam :-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 2:35:30
Welociraptor
Inna forma
Cześć wszystkim! Jestem nowy i trochę się tu gubię ale pewnie ogarnę co nieco. Ciągle męczy mnie pewne pytanie: Czy gatunki wymarłe np. dinozaury można zaliczyć do Furry? Poszperałem w necie i wydaje mi się, że tak. Pewności nie mam. :-/k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 2:49:30
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
tak, można.
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 3:13:46
Anthro
Dzień dobry (ponieważ jest wcześnie rano) lub dobry wieczór (bo jest bardzo późno w nocy), czyli ogólnie witam :)

Sprowadziła mnie rzecz niesłychana na ów portal. Niespełna 3 lub 2 lata temu (już nie pamiętam) ktoś zapytał mnie, czy posiadam swoją fursonę, choć nie miałem pojęcia co to jest zaciekawiła mnie tematyka, choć z początku podchodziłem bardzo sceptycznie do zagadnienia jakim jest furry. Dokładniej zacząłem zauważać powiązanie pomiędzy swoim wewnętrznym ja i tematyką furry właśnie po pierwszej rozmowie na ten temat. Z biegiem czasu (bo młody to już raczej nie jestem) zrozumiałem, że bycie furry to coś głębszego i dla mnie nie do końca zrozumiałego. Nie posiadam ani fursony ani kogoś, kto by mnie wsparł w tym temacie, właśnie dla tego po tak długim czasie postanowiłem dołączyć. Czy ktoś będzie w stanie pomóc stworzyć fursonę dla mnie?

Pomimo doświadczenia i dojrzałości w sercu czuję się jeszcze jak dziecko... lub raczej nastolatek ;) więc powinienem sam dreptać swoimi ścieżkami, ale coś powoduje, że potrzebuję mentora, tudzież mentorki, ogólnie mówiąc osoby lub bardziej Furry, który/która poprowadzi mnie za rączkę i pokaże od podstaw co jest w tym niezwykłego i niezbadanego. :-Pk

Czekam więc na kontakt, będę zaglądać tak często jak będę mógł ;)

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 3:25:49
Welociraptor
Inna forma
Witaj! Ja też jestem nowy więc raczej w tym co i jak Ci nie pomogę... Przyłączył bym się do tego tematu. Ludzie sądzą że jestem bardzo kreatywny, a mam dopiero 16 lat. Jeśli chcesz mogę ,,wymyślić,, twoją fursonę. Nie narysuje jej (Bo nie potrafię) ale mógł bym ją szczegółowo opisać. Jeśli chcesz żebym ,,stworzył,, twoją fursonę po prostu zgłoś się do mnie. ;-)k

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 3:55:40
witam gorąco serdecznie kochani co do fursony to polecam lisy albo wilki bo zdecydowanie za mało ich tutaj

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 9:28:21
Świetliste stworzenie
Zwierzę
Też was witam moi drodzy :-Dk
To co widzę TERAZ ja czy ty NIE jest prawdziwym światem! :-Dk
+

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 19:13:19
Hiena cętkowana
Anthro
Witam wszystkich! :-Dk
Jako że jestem tutaj nowa wypadałoby się jakkolwiek przedstawić, prawda? ;-)k
Także no. W towarzystwo furry i ogólnie te sprawy wkręciłam nie dawno, także niektórych skrótów czy rzeczy mogę jeszcze nie rozumieć, nie ogarniać.
Jestem z Warszawy, mój rocznik to 97. Moje zainteresowania to rysowanie, które praktykuję od przeszło ponad 10 lat :"D Poza tym interesuje mnie także astrologia. Uwielbiam słuchać muzyki, bez niej nie ma życia~ :milosck:
Moją fursoną jest Hiena, którą zapewne nazwę tak samo jak się nazwałam tutaj. Pracuje nad nią, dlatego piszę "zapewne" :lolk:
Uwielbiam poznawać nowych ludzi, szczególnie futrzaki. Mam więc nadzieję że poznam tutaj wiele świetnych ludzi ^^

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 20:12:29
Liss
Anthro
Witam wszystkich członkow tego wspaniałego forum
Jako ze jestem tu nowy powiem coś o sobie furry poznałem niedawno dużo o tym czytałem i wkońcu mnie to wkręciło
i powoli zagłebiam sie w temat :) jednak zawsze bylo we mnie cos takiego ze lubiłem zwierzeta i czółem z nimi wiež .
Oczywiscie jestem poczatkujacym futrzakiem wiec niektorych rzeczy jescze sie ucze.
Moją fursoną jest Pies Husky, Mieszkam w Warszawie, interesuje sie e-sportem i piłką nożą i oczywiscie zwierzętami.
Mam nadzieje ze poznam tu wielu ciekawych ludzi i miło spędze tu czas.
Jest to moj pierwszy wpis na forum wiec pozdrawiam wszystkich członkow. :)
internet explorer jest jak drewniany kilof w minecrafcie najsłabszy ale musiałeś go mieć
Ps nie gram w minecrafta

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 20:48:17
gryf
PERMABAN
Dwie nowe hieny cętkowane na jednej stronie...
Co to się dzieje? Przy takim tempie to mogą wkrótce zagrozić dominacji lisków i wilczków.
Whateva. Witajcie.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 21:07:36
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Ja myślę, że już hieny (łącząc pręgowane i cętkowane) są przed wilczkami. :P

Ale to super fursona więc się nie dziwię :(
Anything that is beautiful people want to break.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...314315316317318319320...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane