Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   170 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...318319320321322323324...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 23:44:07
Smok
Smok
Cytat z "Ferra": (Link »)
Witaj Kasmoku :D Kto Ci robił avatar D: Ma otwarte zamówienia? :-Pk


Smok na szybko mojego autorstwa - mogę narysować więcej :D.
(Zmieniłem na trochę bardziej HD, jak będę miał galerię to wrzucę oryginał :))

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.03.2016 8:27:32
Anthro
Hej.
Jestem z Wrocka, studiuję informatykę na PWr.
Dosyć nowy w temacie. W wolnym czasie uzupełnię profil, teraz chciałem się tylko przywitać :)

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.03.2016 17:26:00
Wilk
Anthro
Hello everyone!
Trafił się po raz kolejny ktoś nowy (widzę, że nawet ktoś mnie dzisiaj uprzedził :3). Pochodzę z małego miasta Świecie w Kuj-Pomorskim o którym pewnie nikt nie słyszał. Jestem początkującym informatykiem i mam nadzieję, że nie będę was zbytnio przynudzać podczas mojejj obecności :D
Ostatnio edytowany przez Avenarok dnia 30.03.2016 17:28:56

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.03.2016 18:25:02
Lis
Anthro
Witam wszystkich nowych mam nadzieję że wam się tu spodoba :-Dk

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.03.2016 21:54:48
kot domowy
Anthro
To ja też się przywitam.
Jestem nowa w temacie furry, chociaż sięgając pamięcią zawsze miałam jakieś "kocie odchyły". Do tego furry zawsze mnie jakoś intrygowało ilekroć na coś natrafiałam.
Raczej nie jestem zbyt gadatliwa, więc podejrzewam, że zbyt aktywna na forum nie będę :-ojjk: Może czasem coś wrzucę w "wasze prace", jeżeli nie zraża Was twórczość początkujących :-Dk

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.03.2016 21:58:07
Gazelopka sawannowa
Anthro
"Wasze prace" służy do wrzucania prac, o których autor uważa, że z jakiegoś względu nie powinny być w galerii (nie-furry, nieukończone, itd), więc "początkowe" prace jak najbardziej można tam wrzucać - ba, można nawet czasem załapać się na jakieś porady od bardziej doświadczonych rysowników. :D

Co do aktywności, jakby co, to na shoutboxie nie ma czegoś takiego jak archiwum, więc nawet jeśli miałabyś palnąć coś głupiego, po jakimś czasie to zniknie (sprawdzone info). :D
Ostatnio edytowany przez Rinnara dnia 30.03.2016 21:58:33
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.03.2016 16:52:18
Anthro
Pisałem już w powitaniach ale poprzednio nie powiedziałem właściwie nic o sobie więc przywitam się jeszcze raz. O istnieniu furry wiedziałem od dawna ale jakoś tak się zdarzyło że nigdy nie miałem okazji przyjrzeć się temu wszystkiemu bliżej. Parę lat temu w moim feedzie na youtube zaczęły się pojawiać filmiki furry więc czasem obejrzałem jakiś z ciekawości. Z biegiem czasu zacząłem lubić furry coraz więcej i oto jestem. Dla tych którzy nie wiedzą mam 27 lat, mieszkam w małopolsce, trochę interesuję informatyką i muzyką. Lubię wszelkiego rodzaju zwierzęta, może z wyjątkiem kotów. Sczególnie lubię konie zarówno żywe jak i rysowane. Nie jestem artystą, nie mam do zaoferowania nic co choć trochę przypominałoby wasze wspaniałe prace w galerii, ale wierzę w to że jestem dobrą osobą i mam nadzieję, że to wystarczy.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.04.2016 16:20:41
zając
Zarejestrowałem się tutaj już jakiś czas temu i stwierdziłem, że wypadałoby się wreszcie przywitać :-Dk

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.04.2016 16:38:37
Smok wiatru
Smok
hey ^^

smok sie pojawil, sorry ze pisze jak kura pazurem , polak jestem ale wie niemczech mieszkam no i ani nie uczylem sie dobze po polsku pisac, ani ta klawiatura nie chce mi polskich liter pisac, no to, na tyle z informacij

powodow zarejestrowania mam pare, od lat jestem miendzy furry, ale nie dowiadywalem sie na dal gdze jeszcze se, np. ze w polsce tesz ich jest tak duzo ......az mi babcia i ciotka powiedzaly ze chodzol, no i to nie malo
chetnie poznam waz wszyskich, no i mam nadzeje ze wielu z okolic gdze rodzina

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.04.2016 17:52:08
Gazelopka sawannowa
Anthro
Hej. Generalnie nie ma co przepraszać za pisownię - wystarczy nad nią popracować. Moderacja tutaj ma do dyspozycji narzędzie, które podkreśla na czerwono-migająco bardziej rażące błędy, więc zapewne będziesz mógł jasno zobaczyć, z czym masz problem. ^^
Dziergam rzeczy. O, tu są.

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.04.2016 9:22:17
Irbis
Bestia
*wpadł ze swoim pędzelkiem z czerwoną mrygającą farbą, ale uznał, że potrzebuje większego wiaderka z farbą i wałka zamiast pędzla.*
Hej, postaramy się pomóc Ci z językiem polskim, ale też musisz chcieć lepiej sobie radzić.
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 6.04.2016 9:34:51
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 20:11:52
Ciężki wybór, jest tyle gatunków
Inna forma
Witam. Jestem hmmmm... Można by rzec, że pół-furry. Nie mam fursony ani niczego podobnego, ale za to uwielbiam grafiki z antropomorficznymi zwierzętami. Podoba mi się to od dość sporego czasu (gdzieś od 2 lat), jednak po obejrzeniu filmu "Zwierzogród" po prostu zakochałem się w furry. I od tamtego momentu naszła mnie ochota by z kimś o tym porozmawiać i tak trafiłem tutaj. To tyle.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 21:37:41
Husky
Anthro
Cześć Juan :-)k Nie ma czegoś takiego jak pół-furry, albo true furry. Jeśli po prostu podobają Ci się rysunki antro postaci, to jesteś tak samo furry jak wszyscy inni. Posiadanie fursony nie jest wymogiem. To czy nie masz na nią pomysłu, albo zwyczajnie nie chcesz jej posiadać, nie ma znaczenia :P
A jeśli chcesz o tym porozmawiać i poznać inne futra, to uzupełnij swój profil o steam/gg/fb, czy cośtam :d

Btw, zarejestrowałeś się w dzień moich urodzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 21:43:15
Ciężki wybór, jest tyle gatunków
Inna forma
No to wszystkiego futrzastego :-Dk Co do fursony to nie tak, że nie mam pomysłu albo nie chcę, po prostu nie czuję utożsamienia się z jakimś zwierzakiem. Niby mój znak zodiaku to lew, lub w przypadku chińskich to szczur to uwielbiam lisy. Dzięki za miłe powitanie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 21:55:17
gryf
PERMABAN
https://polfurs.org/modul...forumpost191542
Oho, przepowiednia zaczyna się sprawdzać :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 21:57:21
Ciężki wybór, jest tyle gatunków
Inna forma
No nie ma co się dziwić.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 22:34:03
kot
czekam na wysyp lombaxów za miesiąc

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 22:58:47
moon moon
Zwierzę
Czemu Wy wszyscy... jesteście lisami...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 23:05:03
Ciężki wybór, jest tyle gatunków
Inna forma
Ja akurat nie jestem, ja jestem nikim. A jak coś mogę być lwem lub szczurem.

-3
(+0|-3)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 23:20:46
Dobry. Witam wszystkich fanów furry <3.
Obecny wiek- 16
Zainteresowania - gierki może wiedźmin
Ulubioną rasą furry - lis
Kontakt ts/ skype/steam/goggalaxy
Co do furry xd Vore :milosck:

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 23:26:50
Husky
Anthro
Cytat z "Oriens": (Link »)
Czemu Wy wszyscy... jesteście lisami...

Cytat z "Furryx": (Link »)
Ulubioną rasą furry - lis

Oriens widzi przyszłość... :O
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.04.2016 23:30:13
Taki mamy klimat

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.04.2016 0:25:04
Ciężki wybór, jest tyle gatunków
Inna forma
Fajna rymowanka Biały Wilku.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.04.2016 21:24:43
Lis
Anthro
Po ostatnim pyrkonie stwierdziłem że nie ma co udawać normalnego i można iść na całość w byciu furry, więc pojawiłem się tutaj. Moglibyście jakoś pokierować jak to tu wygląda, do czego się dopuszczacie, jak aktywna strona jest itp.?

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.04.2016 22:05:32
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Cytat z "Gruga": (Link »)
czego się dopuszczacie


Dopuszczamy się aktów samogwałtu.

Mógłbyś troszkę BARDZIEJ sprecyzować swoje pytania? Ciężko powiedzieć coś konkretnego :)
Ostatnio edytowany przez Tommy Finewolf dnia 10.04.2016 22:12:40

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...318319320321322323324...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane