Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   8 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...322323324325326327328...347>>


Anonim
-2
(+0|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 21.08.2016 22:49:33
Cytat z "nameofmoon": (Link »)
jestem typowym miśkiem, i w sumie dobrze mi z tym :D (...) Interesuje się (...) kuchnią oraz cukiernictwem.


"Opis postaci: Spokojny, przyjazny, puszysty niedźwiedź, szukający kogoś podobnego do siebie. Chętny do rozmów, przytulania, miziania po głowie oraz przyjaźni"

Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 21.08.2016 22:49:55

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.08.2016 23:21:51
Niedźwiedź
Zwierzę
Cytat z "Frosti": (Link »)
Cytat z "nameofmoon": (Link »)
jestem typowym miśkiem, i w sumie dobrze mi z tym :D (...) Interesuje się (...) kuchnią oraz cukiernictwem.


"Opis postaci: Spokojny, przyjazny, puszysty niedźwiedź, szukający kogoś podobnego do siebie. Chętny do rozmów, przytulania, miziania po głowie oraz przyjaźni"



Zaczynam się bać i nie wiem jak to odebrać :D

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.08.2016 13:04:36
Demon
Inna forma
Cześć futrzaki i inne.
Ja jestem z tych innych, nie mam futra, za to ogon, rogi i kopyta.
Jestem osobą transpłciową.
Rysuję hobbystycznie, i furry to jeden z moich ulubionych tematów, więc chętnie podzielę się moją twórczością.
Zawodowo robię animację do gier video.
Miło mi dołączyć do waszej społeczności, nie mogę się doczekać aż poznam was wszystkich :-ojjk:
pozdrawiam ciepło,
Tamara

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.08.2016 14:02:33
Klacz huculska
siemaneczko :)

jak masz jakąś galerie na necie to podrzuć link i sie pochwal :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.08.2016 14:36:18
Demon
Inna forma
Wolala bym tutaj jakies wybrane pracki wrzucac, bo moja stronka jest strasznie randomowa. Widzialam ze jest galeria tutaj wiec chetnie cos wrzuce jesli sie da, jeszcze nie przeczytalam jak to dziala. Mam tez deviant art ale nie jestem tam bardzo aktywna. http://9tamara9.deviantart.com :-)k

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 28.08.2016 1:02:49
Kaisura
Zmiennokształtny
Cześć Wszystkim!
Jestem Dusty!
Huh. Od czego by tu zacząć.
Miłośnikiem futrzaków jestem od dawna, praktycznie od dzieciństwa, choć że jestem furry mogę powiedzieć stosunkowo od niedawna. Jeszcze się nie socjalizowałam się w tym środowisku. Raczej czytam niż piszę, trochę to też potrwa zanim ogarnę forum, ale mam nadzieję na nowe kontakty.
Na wstępie powiem że moja fizyczna i mentalna płeć nie są ze sobą adekwatne, więc rodzajnik może się czasami zmienić. Gender.. trans.. te sprawy.. Mam nadzieję że to nie wielki problem. :D
Mam wiele zainteresowań, od psychologii po kuchnie, lecz profesjonalnie nie zajmuję się raczej niczym. Lubię RPować , czytać i spacerować.
Mam dwie tulpy które może swego czasu też gdzieś się odezwą.
Gatunek? Fursona? Nie. Nie stworzyłam jej jeszcze. Mam problemy z określeniem gatunku, a internetowe testy podają propozycje od myszki po smoka.. Mam nadzieję że w właśnie to miejsce pomoże mi się określić.
To w sumie tyle.
Bedzie fajnie ><

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.08.2016 17:14:25
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Dusty": (Link »)

Mam dwie tulpy które może swego czasu też gdzieś się odezwą.


Cóż to za tulpy i jak się one u Ciebie manifestują?

-2
(+0|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 0:46:15
Kaisura
Zmiennokształtny
Cytat z "Jester": (Link »)

Cóż to za tulpy i jak się one u Ciebie manifestują?

Jak się manifestują? Czasem sobie krzesła przestawią, innym razem pomalują ścianę krwią XD
Niee. Poważnie, przepraszam.
Są mi pomocne. Komentują sprawy, motywują, ganią.
Interesuję się pracą z i nad umysłem a one jako jakby nie patrzeć jego lokatorki mogą mi sporo w tym pomóc.

2
(+4|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 7:06:02
moon moon
Zwierzę
wow, czyli mówisz, że po prostu rozmawiasz czasem z sobą w myślach tak jak wszyscy inni ludzie na świecie - niesamowite.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 17:25:59
Demon
Inna forma
Cytat z "Oriens": (Link »)
wow, czyli mówisz, że po prostu rozmawiasz czasem z sobą w myślach tak jak wszyscy inni ludzie na świecie - niesamowite.


Ja rozmawiam czasem ze sobą w myślach a nie wydaje mi się żebym miała w sobie jakieś alternatywne istoty czy inne twory. Rozumiem że sugerujesz że coś takiego jak tulpa nie istnieje?

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 17:46:46
moon moon
Zwierzę
Sugeruję że nadinterpretowanie tak codziennych i normalnych czynności i przypisywanie im mistycznych cech, z którymi na równi idzie "w moim domu stuka w nocy" oraz "czuję czyjąś obecność a jestem sama, czy jestem medium?" są onieśmielająco dziecinne.
Pomijam że określenie "tulpa" zaczynało jako definicja praktyki opartej na wierze że ludzki umysł samą siłą woli i koncentracją jest w stanie wytworzyć energię osobną od naszej własnej, tworząc wtedy zapętlone zjawisko - często zauważalne jedynie przez daną osobę.
Nie ma (nie miało) nic wspólnego z rozmawiającymi przyjaciółmi z głowy.

-1
(+1|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 18:22:43
Demon
Inna forma
Cytat z "Oriens": (Link »)
Sugeruję że nadinterpretowanie tak codziennych i normalnych czynności i przypisywanie im mistycznych cech, z którymi na równi idzie "w moim domu stuka w nocy" oraz "czuję czyjąś obecność a jestem sama, czy jestem medium?" są onieśmielająco dziecinne.

Aha a utozsamianie sie ze zwierzatkiem, wymyslanie sobie futerkowej persony z imieniem i osobowoscia jest bardzo dojzale?

1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 18:32:20
moon moon
Zwierzę
Jeśli wierzysz że to osobny byt, żyjący własnym życiem i rządzący się własnymi prawami, mający osobowość, to powiedziałabym nawet że chore. :)
Ostatnio edytowany przez Oriens dnia 1.09.2016 18:35:54

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 18:49:23
Demon
Inna forma
Cytat z "Oriens": (Link »)
Jeśli wierzysz że to osobny byt, żyjący własnym życiem i rządzący się własnymi prawami, mający osobowość, to powiedziałabym nawet że chore. :)

Zgadzam się z Tobą w tej kwestii całkowicie. Natomiast jeśli robisz to dla zabawy, sprawia Ci to przyjemność, jednocześnie nikomu nie szkodzisz, to odrobina dziecinności, mistycyzmu, fantazji, jest moim zdaniem bardzo pozytywna a nawet wskazana. Nudni, dojrzali ludzie niech sobie idą na forum prawnicze :P

5
(+6|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 18:54:28
moon moon
Zwierzę
Lepiej żeby Marvin tego nie widział.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 23:29:04
Kaisura
Zmiennokształtny
Cóż, zastanawiam się po co ta dyskusja.
Nie narzucam nikomu swojej woli, przekonań, ani tym bardziej wierzeń.
Póki ich nie poznasz, nie wypada oceniać, a po zaledwie dwóch zdaniach z całą pewnością ich nie poznałaś. Mowa prowadzi do nieporozumień.

Ale dziękuję za zainteresowanie. Naprawdę milutkie powitanie XD

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2016 23:39:20
Gazelopka sawannowa
Anthro
Cytat z "Dusty": (Link »)
Mowa prowadzi do nieporozumień.


Z mojej praktyki wynika, że brak mówienia doprowadza do jeszcze większych nieporozumień :'D
Tym niemniej, czuj się przywitany.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.09.2016 17:08:46
Lis rudy
Anthro
Siemano wszystkim!
O furry wiedzialem już od paru lat, ale dopiero niedawno ogarnąłem o co w tym dokładnie chodzi i jakie to fajne uczucie mieć własną fursonę. Cieszę się że mogę dołączyć do tej społeczności. Czuję, że w końcu znalazłem miejsce do którego pasuję. Dopiero zaczynam, ale z pewnością się tu rozkręcę :-Dk

Pozdrawiam

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.09.2016 18:26:52
Wilk
Anthro
Czołem nowe fuczaki 8-)k
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2016 2:54:00
Wilk
Anthro
No... skoro w końcu dowiedziałem się że istnieje jakieś Polskie forum dla naszego fandomu to chyba czas się przywitać ^^ W takim razie Cześć wszystkim, mam nadzieję że zapoznam się tutaj z wieloma miłymi osobami ^^.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2016 9:37:46
Hej, miłego pobytu

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.09.2016 21:55:33
Smok
Anthro
Witam wszystkie Futrzaki

ps
pomyślałem że trzeba te puste miejsce z mojej strony zapełnić .

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.09.2016 20:11:56
Gołąb
Hejcia wszystkim, nowy futrzak/pierzak, gołąb, wita się serdecznie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.09.2016 20:33:34
gryf
PERMABAN
Witaj.
Gdy zobaczyłem nick to myślałem że będzie kolejny wilk :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.09.2016 21:54:48
moon moon
Zwierzę
Bardzo się cieszę z gołębia lubiącego meme

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...322323324325326327328...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane