Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   15 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...342343344345346347>>


1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2019 14:39:44
wilk
Anthro
Witaj w fandomie. Na pewno znajdziesz tutaj miejsce dla siebie.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2019 18:03:22
Szakal
Anthro
Cytat z "Anifel": (Link »)
Witaj na nowej drodze... A nie, czekaj, to nie to. Po prostu baw się dobrze.

Cytat z "Lismorficzny": (Link »)
Oficjalnie dołączyłeś do naszej sekty bracie.

Cytat z "wilkołek": (Link »)
Witaj w fandomie. Na pewno znajdziesz tutaj miejsce dla siebie.


Dzięki za miłe przywitania :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Asher dnia 14.02.2019 18:04:15

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.03.2019 15:28:53
Likaon
Anthro
Hej wszystkim, z tej strony 17 letnie futro z okolic Szczecina. W samym fandomie jestem już od paru ładnych lat, jednak dopiero teraz zdecydowałem się ruszyć wreszcie dupsko i poznać jakieś towarzystwo. :D
Pozdrawiam starych wyjadaczy forum, a także innych, takich jak ja świeżaków. ;]

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.03.2019 18:59:06
Husky
Anthro
Cytat z "Rizook": (Link »)
Hej wszystkim, z tej strony 17 letnie futro z okolic Szczecina. W samym fandomie jestem już od paru ładnych lat, jednak dopiero teraz zdecydowałem się ruszyć wreszcie dupsko i poznać jakieś towarzystwo. :D
Pozdrawiam starych wyjadaczy forum, a także innych, takich jak ja świeżaków. ;]


Witaj w fandomie i baw się tu jak najlepiej :)
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2019 22:07:50
Witam, wszystkie futra. W fandomie jestem już od lekko ponad trzech lat ale dopiero niedawno dowiedziałem się o tej stronie. Mam 18 lat i pochodzę z okolic Jeleniej Góry. Liczę na miłą atmosferę.

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 15.04.2019 1:07:09
Masz psa? XD

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.04.2019 1:40:26
Królik (bialy)
Anthro
O oto kolejny którego utraciliśmy z prawych i twardo stąpających po ziemi ludzi. Witamy nowego i podajemy ci światło albowiem widać że się zgubiłeś.
Ostatnio edytowany przez Lismorficzny dnia 16.04.2019 1:41:27
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.04.2019 13:20:55
Skunks
Anthro
Witam wszystkie furry. Wreszcie postanowiłem dołączyć :-Dk. .

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.04.2019 2:25:46
Królik (bialy)
Anthro
To dobrze że przyznałeś się przed sobą. Witamy!!!
Cytat:
Kiedy logika i proporcje
Opadły niechlujnie martwe.
A Biały Rycerz przemawia od tyłu.
I Czerwona Królowa jest pozbawiona głowy.
Pamiętaj co powiedział Suseł:
Karm swoją głowę
Karm swoją głowę!

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.06.2019 18:15:19
Człowiek
Hejka! Milo mi was wszystkich poznac.
Nazywam sie Leon i jestem tutaj nowy.Jest mi 19 lat. Wlasciwie to jestem z Czech ale umiem tez mowic po polsku...wiec jesli bede robil jakies gramatyczne bledy to prezpraszam xD
Furry odkrylem jakies 4 lata temu i chce tu poznac nowych ludzi. Szukam kolegow/kolezanek. Normalnie to jestem naprawde bardzo cichy wobec ludzi ktorych nieznam ale dla tych ktorzy mie poznaja lepiej to jest inaczej :D
Najbardziej mnie interesuje anime, kemono i furry art s furry VN (kocham te gry! xD).
Wiec to by bylo na tyle. Jesli ktos lubi grac RP to chetnie sproboje (only SFW xD)
Nice to meet ya pals :3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.06.2019 20:06:44
Cześć

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.06.2019 20:18:21
Czarny smok
Smok
Siemanko, ja też jestem tu nowy. W sumie mam 36 latek, mieszkam w Radomiu. "może troche stary na to ale co poradzić, młodszy nie bede"
Mam na imie Tomek ale zazwyczaj (w 80% przypadków) używam nicku Night_fury w zasadzie od kiedy wyszedł film (jak wytresować smoka), generalnie zawsze lubiłem różne grafiki, filmy i gry ze smokami (co poradzić).
Wiem że może ten nick nie jest zbyt orginalny, i troche mnie gryzie sumienie że używam nicku z filmu a nie żadnego wymyślonego przez siebie.
( i tu miałem mały problem z rejestrowaniem sie na strone bo nie potrafiłem wymyślić żadnego nicku i troche bede liczył na pomoc w tej kwestii i generalnie w tworzeniu fursony bo i z rysunku też jestem cienki).
Podobnie jak kolega Leon jestem dość małomówny w stosunku do nowych ludzi.
Przy komputerze spędziłem chyba większość życia, więc furry nawet nie pamiętam kiedy odkryłem.
No i prze ostatnie 2-3 miesiące moją uwage przykuły Fursuity (w zasadzie ciągle teraz na YT u mnie to leci)
I się grubo zastanawiam nad zamówieniem takiego full suita (wiem że to droga zabawa ale może w jakieś pół roku mi sie uda uzbierać z 4-5k to powinno na coś ciekawego) w ramach wyjścia do ludzi i tworzenia u nich uśmiechu na twarzy. "w ramach Hobby"
W razie czego jestem z wami całym sercem.
Pozdro

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.06.2019 0:36:36
Husky
Anthro
Cytat z "Night_fury": (Link »)
Siemanko, ja też jestem tu nowy. W sumie mam 36 latek, mieszkam w Radomiu. "może troche stary na to ale co poradzić, młodszy nie bede"
Mam na imie Tomek ale zazwyczaj (w 80% przypadków) używam nicku Night_fury w zasadzie od kiedy wyszedł film (jak wytresować smoka), generalnie zawsze lubiłem różne grafiki, filmy i gry ze smokami (co poradzić).
Wiem że może ten nick nie jest zbyt orginalny, i troche mnie gryzie sumienie że używam nicku z filmu a nie żadnego wymyślonego przez siebie.
( i tu miałem mały problem z rejestrowaniem sie na strone bo nie potrafiłem wymyślić żadnego nicku i troche bede liczył na pomoc w tej kwestii i generalnie w tworzeniu fursony bo i z rysunku też jestem cienki).
Podobnie jak kolega Leon jestem dość małomówny w stosunku do nowych ludzi.
Przy komputerze spędziłem chyba większość życia, więc furry nawet nie pamiętam kiedy odkryłem.
No i prze ostatnie 2-3 miesiące moją uwage przykuły Fursuity (w zasadzie ciągle teraz na YT u mnie to leci)
I się grubo zastanawiam nad zamówieniem takiego full suita (wiem że to droga zabawa ale może w jakieś pół roku mi sie uda uzbierać z 4-5k to powinno na coś ciekawego) w ramach wyjścia do ludzi i tworzenia u nich uśmiechu na twarzy. "w ramach Hobby"
W razie czego jestem z wami całym sercem.
Pozdro


Siema. Widzę, że zaczęliśmy podobnie. Też jak zakładałem konto na forum to ciągle oglądałem fursuiterów. :D
Miłej zabawy w fandomie i nie daj się zboczyć.
Close your eyes and count to Seven, when you wake you'll be in heaven!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.06.2019 14:28:00
Czarny smok
Smok
Dzięki, spoko

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.08.2019 22:37:12
Witam, chcialbym zagłebic sie w polskie furry comnunity

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.08.2019 17:03:14
Cześć Wam, z tej strony Scarlett, mugol aspirujący do rangi Futrzaka. 18 lat, z województwa opolskiego. Miło mi poznać!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.11.2019 21:41:41
Anthro
Siemanero! Jestem Adamostan i miło mi mieć ten zaszczyt bycia na Polfursach :P Taki tycie info to taki 16 letni kolo z Mazowsza jestem, lubię dobrą muzykę, śpiewać dość amatorsko i interesuję się delikatnie psychologią. Ogólnie jestem bardzo przyjazny i otwieram łapki na każdego ludka. Miło mi wszystkich poznać :3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.11.2019 20:16:03
Ostatnio edytowany przez AdiPL dnia 8.01.2020 21:30:42

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.11.2019 19:46:11
Witam wszystkich. Fandom znam od ponad 10 lat ale jakoś nigdy się nie socjalizowałem praktycznie. Dolnośląskie, małe miasteczko. Szukam znajomych jeśli są jacyś chętni.

2
(+3|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 15.11.2019 17:36:20
Wolf
Anthro
Witam wszystkich! Wśród futrzaków już nie pierwszy rok, ale cieszę się dołączyć do furry z Polski, tak jak niedawno przeniosła się tutaj z Rosji. Jestem dziewczyną, mam 25 lat. Tworzę furry kostiumy, rysuję, naprawiam motocykle i wiele innych. W tej chwili mieszkam w Łodzi i zajmuję się przewozem swoim warsztacie tutaj, aby kontynuować swoją pracę. Może ktoś z miejscowych spodobają moje stroje, mój styl i chce garnitur od moich rąk. Moim marzeniem jest zobaczyć ludzi w moich strojach, którzy zebrali się razem.



0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 1.12.2019 16:26:50
Lis
Zwierzę
Witam! Wszystkich!

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.12.2019 21:28:04
Wolfbear
Cześć, mam 35 lat i jestem ze Szczecina.
Wciągnąłem się w klimaty furry oglądając konwenty na Youtube i z bywania na Pyrkonie.
Lubię spędzać czas oglądając filmy Marvela i anime, pograć w gry planszowe, pisać RP, rysować i pobiegać w cosplayu.
Chętnie poznam sympatycznych ludzi bywających na Pyrkonie.
Chętnie też pogram w romantyczne RP przez Amino Furry, można mnie znaleźć tam pod tym samym nickiem.
Miłego weekendu!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.12.2019 19:25:04
Akwedukt
Inna forma
PERMABAN
Cytat z "WereWOLFovna": (Link »)
Witam wszystkich! Wśród futrzaków już nie pierwszy rok, ale cieszę się dołączyć do furry z Polski, tak jak niedawno przeniosła się tutaj z Rosji. Jestem dziewczyną, mam 25 lat. Tworzę furry kostiumy, rysuję, naprawiam motocykle i wiele innych. W tej chwili mieszkam w Łodzi i zajmuję się przewozem swoim warsztacie tutaj, aby kontynuować swoją pracę. Może ktoś z miejscowych spodobają moje stroje, mój styl i chce garnitur od moich rąk. Moim marzeniem jest zobaczyć ludzi w moich strojach, którzy zebrali się razem.



Rozdaj im te kostiumy to Twoje marzenie się spełni :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.12.2019 15:25:44
Opos
Skoro już tu jestem....To się witam.
W jako takim fandomie jestem od kilku lat, ale o jakimś szukaniu podobnych ludzi w większych ilościach pomyślałam dopiero jakiś czas temu.
Lubię rysować/malować, interesuje się też fotografią i filmem. Interesuje się tez wieloma innymi rzeczami, ale nie chce mi się dzielić wszystkimi.
jestem z małego miasteczka na granicy małopolski i śląska. Lubię alkohole, zimę, przytulanie i mnóstwo innych rzeczy.. Nie lubię za to niepotrzebnego chamstwa, czepialstwa i ludzi bez poczucia humoru.
Tak.. Jestem oposem.. I mam (jeszcze) 24 lata.. (jestem ze stycznia wiec cóż)
Ostatnio edytowany przez MałaZmorka dnia 28.12.2019 15:26:56

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.01.2020 19:39:36
Hejka, nazywam się Nathan (imię mojej fursony), mam 16 lat i pochodzę z Raciborza (ta jedna osobo z tej dziury proszę zgłoś się).

Do fandomu chciałem dołączyć od dłuższego czasu ale jakoś nigdy nie wkręciłem się na tyle by dołączyć do jakiegoś forum.

Fandom do mnie powrócił jak obejrzałem beastars (bardzo polecam) więc uznałem, a dobra, spróbujmy.

Obecnie jestem w trakcie tworzenia 2 furson ale o nich kiedy indziej.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania to lubię czytać, rysować, grać w gry, oglądać seriale, gotować i historię.

Mam nadzieję, że poznam tu fajnych ludzi i, że zostanę w fandomie na dłużej.
Ostatnio edytowany przez Nathan dnia 6.01.2020 12:20:51

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...342343344345346347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane