Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   7 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...37383940414243...347>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 14:18:40
tak OT mały, to mysle że cosraz wiecej futrzaków to okultysci. To jest wsród futer zbyt modne :P

/OT end

Witam nowych :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 14:24:09
Czlowiek
Człowiek
Cytat:

Zwierzak pisał(a)):
tak OT mały, to mysle że cosraz wiecej futrzaków to okultysci. To jest wsród futer zbyt modne :P
/OT end
Witam nowych :P


Och , w moim przypadku trudno mowic o modzie :-Dk zajmuje sie tymi tematami bardzo dluuugo , choc w moim przypadku to bardziej kierunek na szeroko pojete uzdrawianie a nie okultyzm :milosck:

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 14:25:05
Ocelotek
Anthro
Nareszcie kot, nie wilk! Witaj.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 14:26:19
Czlowiek
Człowiek
Cytat:

Ryan pisał(a)):
Czego? Zawsze myslałem że to Festung Breslau i ciągle walczy :P Witam


No coz, sadzac z ilosci wycieczek niemieckich emerytow to teoretyczne mozna by tak myslec :-)k

Cytat:

judas666 pisał(a)):
Nareszcie kot, nie wilk! Witaj.


A co malo kiciow sie tu ostatnio kreci ?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 14:48:31
Futrzasty wąż
Zmiennokształtny
ja się z niczym nie afiszuje . zwyczajnie napisalam w moich zainteresowaniach okultyzm a wiedźmą nazywaja mnie znajomi..chyba z powodu wredności i rudych kudłów:P
The Witch Knows the Name of the Sun

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 15:10:46
O, ktoś z Wrocławia. Miło. :-)k
I jeszcze do tego kotek. Mrrrr :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 15:33:13
Ocelotek
Anthro
Wilki się mnożą jak króliki :P
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 17:01:12
Cytat:

judas666 pisał(a)):
Wilki się mnożą jak króliki :P


Tutaj dużo królików nie ma,chyba ze ci biega o króliki w Australii xD

Witam nowo-przybyłych 8-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 18:10:20
Królików nie ma bo wilki zjadły xP

Co do okultyzmu i takich czary mary to poczytaj sobie biblie szatana, tam połowa tego jest napisana w jakimś tam podobno magicznym języku. Polecam choćby by sobie zobaczyć jak myślą inni.

Co do heretyków:
"Jako katolik dziękuję Bogu za heretyków. Herezja to tylko inne określenie wolności myśli" - Graham Greene

Oczywiście witam też nowo przybyłych ;)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 20:43:34
PERMABAN
o, kiciuś. I z wroclawia... kolejny xd Bry;p

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 20:52:45
Czlowiek
Człowiek
Cytat:

Wolfoks pisał(a)):
Królików nie ma bo wilki zjadły xP

Hmmm wydawalo mi sie ze widzialem tu jakies posty malych puszystych i dlugouchych :)
Aaaa nie to byl jakis zajac:)

Cytat:

Co do okultyzmu i takich czary mary to poczytaj sobie biblie szatana, tam połowa tego jest napisana w jakimś tam podobno magicznym języku. Polecam choćby by sobie zobaczyć jak myślą inni.


Ehhhhh moze lepiej sam przeczytaj co polecasz ? ;)
Bo w "enochianskim" to tam ledwie pare rzeczy jest.
A ci do zawartosci merytorycznej tej publikacji to no coz kazdy ma prawo zyc jak chce o ile jego Wola nie wchodzi w poprzek mojej Woli. Ja osobiscie kieruje sie w zyciu nieco innymi wartosciami niz Lavey'anskie.

Cytat:
Oczywiście witam też nowo przybyłych ;)


/me macha lapka do wszystkich ktorzy mnie powitali :-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 21:36:11
Cytat:

Purrry pisał(a)):
Ehhhhh moze lepiej sam przeczytaj co polecasz ? ;)
Bo w "enochianskim" to tam ledwie pare rzeczy jest.
A ci do zawartosci merytorycznej tej publikacji to no coz kazdy ma prawo zyc jak chce o ile jego Wola nie wchodzi w poprzek mojej Woli. Ja osobiscie kieruje sie w zyciu nieco innymi wartosciami niz Lavey'anskie.


Nie no ja też nie kieruje się tymi zasadami ale ciekawi mnie jego interpretacja. Z resztą według mnie nie można rozdzielać czegoś na dobro i zło bez poznania stron. Więc przeczytałem ją i mi się tak wiele światopogląd nie zmienił. Może odnośnie satanistów. Co do tego języka magicznego to go nie kumam zbytnio ale w oryginale jest tego sporo (nie wiem jaką czytałeś - bo zakładam że czytałeś sądząc po wypowiedzi - przypuszczam że internetową) choć nie wierze zbytnio w takie coś (a przynajmniej staram się zostawić to w spokoju).

Ale lepiej nie drążmy tematu bo to nie jest miejsce na odprawianie rytuałów tylko na powitania futrzaków ;)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.08.2007 23:08:55
wilk
Zmiennokształtny
Woof! Witaj, Purry!

Co do okultyzmu - a nie mówiłem? ;-P

Ja tam do magów chyba mam szczęście (ech...). W gimnazjum miałem problemy z trzema koleżankami z klasy, które zaczęły coś tam partolić z magią, ale zapłonął stos i się skończyło. Spaliliśmy im karty z zaklęciami i inne magiczne utensylia.
A jakieś dwa, trzy lata temu na konwent przylazło mi takie cuś, co biologicznie było kobietą, ale uważało się za faceta i było magiem (nazywało się Clippot, czy jakoś tak).
Najpierw na LARPie wampira napoiło współgraczy winem zmieszanym z własną krwią (ja zaczaiłem się niezauważony za filarem i naszczęście mnie ta przyjemność ominęła) i zaczęło przyzywać jakieś perskie bóstwo ognia, krwi i ciemności (nie pamiętam, jak się ten demon nazywa). Bogu dzięki, przywołać się nie udało (ale pierwszy raz doświadczyłem tego, że można się spocić od modlitwy) i nic się złego nie stało. Równowaga nawet nie została naruszona, bo później nie było żadnych anomalii w tym miejscu. Ufff...

*podpala stos i piecze kiełbaski*
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2007 5:44:33
Czlowiek
Człowiek
Cytat:

Wolfoks pisał(a)):
choć nie wierze zbytnio w takie coś (a przynajmniej staram się zostawić to w spokoju).


I bardzo dobrze, sa o wiele przyjemniejsze i bardziej rozwojowe lektury na ten temat. Okultyzm, magia to naprawde nie sa mhrrrroczne rytulaly i picie krwi, to stereotypy z Hollywood :-Pk

Cytat:

Ale lepiej nie drążmy tematu bo to nie jest miejsce na odprawianie rytuałów tylko na powitania futrzaków ;)


Prawda, a moze moderator poprostu przeniosl by ta dyskusje do osobnego watku?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.09.2007 15:04:53
jestę kapibarę
Stwórz nowy wątek lub dołącz do aktualnego i rozpocznij dyskusję, zapewniam cię że bez odzewu nie zostanie. Silnik tego forum nie przewiduje takich bajerów jak wydzielanie tematów i przenoszenie postów ;]

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 1:58:07
Smok Serwisowy
cześć!
jestem tu nowy. wasze forum znalazłem całkiem niedawno po artykule na pewnym ogólnopolskim serwisie. zajrzałem może troche z ciekawości a może troche dla tego, że się z wami utożsamiam. mam tylko pytanie... mianowicie widzę na tym serwierze głównie koty, wilki i psy. czy istniała by ew. możliwość zostania smokiem ? zawsze intereowałem się fantastyką i takie "gady" czy inne baśniowe stworzenia wydawały mi się strasznie pociągające. Jeśli nie mozna być smokiem to lubie koniki i zebry ^^
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 2:02:13
wilk
Zmiennokształtny
O, Ediego zresetowało! ;-P

Kurcze, Smoku, zgarnąłeś tysięcznego posta... ;-)
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 2:08:41
Smok Serwisowy
dbam o dobre wejścia :]
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 11:39:03
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat:

Edi pisał(a)):
cześć!
jestem tu nowy. wasze forum znalazłem całkiem niedawno po artykule na pewnym ogólnopolskim serwisie. zajrzałem może troche z ciekawości a może troche dla tego, że się z wami utożsamiam. mam tylko pytanie... mianowicie widzę na tym serwierze głównie koty, wilki i psy. czy istniała by ew. możliwość zostania smokiem ? zawsze intereowałem się fantastyką i takie "gady" czy inne baśniowe stworzenia wydawały mi się strasznie pociągające. Jeśli nie mozna być smokiem to lubie koniki i zebry ^^



Edi to sie nazywa wejście z klasą ^^ Oby tak dalej:P xD
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 13:49:45
Ocelotek
Anthro
Cześć Edi, miło cię poznać. Czuj się jak u siebie w domu ^^
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 18:06:20
Dzień dooobry, ja być nowa. I cholernie nieśmiała. I pewnie dalej bym żyła w błogiej nieświadomości, że jestem furry, gdyby Osioł mnie o to nie zapytał ;) (na jego forum, gwoli ścisłości)

Yyy... Co to ja tam jeszcze... Ah, tak: Miau :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 18:15:09
Wuff...Powarzanko ;)
Po co ta nieśmiałość, my nie gryziemy...często :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 18:19:38
Cytat:

Wolfoks pisał(a)):
Po co ta nieśmiałość, my nie gryziemy...często :P


Po co nieśmiałość? A ja wiem? Przez całe (krótkie) życie jestem nieśmiała. Nie wyleczę się tak hop-siup...
A ugryźć też mogę :-Pk mam ząbki... :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 18:47:29
Witaj!
Dobrym lekarstwem na nieśmiałość jest świadomość, że nawet jeśli zrobisz w towarzystwie coś głupiego, to i tak cała reszta, na dobrą sprawę, będzie miała to głęboko gdzieś. ;-)k Wyjdź na miasto, spróbuj pytać się nieznajomych o błache rzeczy, np. "która jest godzina?" albo "jak dojdę do rynku?". Trening czyni mistrza. :-)k

Uwaga na offtop, bo się lokomotywa spieni. ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2007 19:10:01
Cytat:

LouCipher pisał(a)):
Dobrym lekarstwem na nieśmiałość jest świadomość, że nawet jeśli zrobisz w towarzystwie coś głupiego, to i tak cała reszta, na dobrą sprawę, będzie miała to głęboko gdzieś. ;-)k


Heh, ja tylko miałam pewien bardzo zły rok w swoim życiu, kiedy to była przyjaciółka i reszta dziewczyn obserwowała każdy mój ruch żeby sie pośmiać :-(k A zważywszy, że nie miałam wtedy sprzymierzeńców wśród rówieśników, to zostałam taka z trwającą już cztery lata depresją.
Wystarczy offtopu? Chciałam się bliżej przedstawić... ;-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...37383940414243...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane