Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   6 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...51525354555657...347>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.01.2008 16:43:29
Witam tego kogo nie witałem.
Dawno tu nie zaglądałem.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.01.2008 14:29:28
witam Hienka i Szczura:) i przepraszam ze mnie dawno nie bylo

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2008 3:34:55
Minotaur
Anthro
Witajcie jestem pierzasty mydelniczko-kaktus, skoro jestem tu od tak niedawna to pozwólcie że opowiem wam coś o sobiem. Lubiem siem przytulać, wtedy tak milutko drapiem, was też mogę podrapać jeśli tylko mnie przytulicie, bardzo lubię zwierzęta a najbardziej Jeżówki one też miło drapią jak się je przytuli tylko trzeba uważać bo czasem pękają, mam nadzieję że się polubimy bo ja bardzo lubię jak mnie lubią inaczej nie lubię bo mnie nie lubią chyba że lubię jak kogoś nie lubię wtedy to lubię choć mnie nie lubią, bardzo, bardzo mi się tu podoba, każdy mówi tu jakieś ciekawe słowa i jest dużo tematów w których można ich użyć, ja też postaram się jakieś pisać np takie kąkole, jeszcze nie wiem co to jest ale jestem już blisko odkrycia tej zagadki, a teraz już się pożegnam z wami starym końskim pożegnaniem, pa kończe
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2008 14:51:44
Królowa Północy
Inna forma
Cytat z "sharpy":
Skoro z wilczycy zrobiła się smoczycą to jest to lisica, nie ma dwóch zdań ;)


Sam jesteś lisica...
Nie stałam się smoczycą z wilczycy... Jestem wilko-smokiem...
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2008 20:49:02
Cytat z "RAKATAN":
Witajcie jestem pierzasty mydelniczko-kaktus, skoro jestem tu od tak niedawna to pozwólcie że opowiem wam coś o sobiem. Lubiem siem przytulać, wtedy tak milutko drapiem, was też mogę podrapać jeśli tylko mnie przytulicie, bardzo lubię zwierzęta a najbardziej Jeżówki one też miło drapią jak się je przytuli tylko trzeba uważać bo czasem pękają, mam nadzieję że się polubimy bo ja bardzo lubię jak mnie lubią inaczej nie lubię bo mnie nie lubią chyba że lubię jak kogoś nie lubię wtedy to lubię choć mnie nie lubią, bardzo, bardzo mi się tu podoba, każdy mówi tu jakieś ciekawe słowa i jest dużo tematów w których można ich użyć, ja też postaram się jakieś pisać np takie kąkole, jeszcze nie wiem co to jest ale jestem już blisko odkrycia tej zagadki, a teraz już się pożegnam z wami starym końskim pożegnaniem, pa kończe

no hej a ja jestem stulbiom, takim jamochlonem. witam cie kaktusiku *przytula wszystkimi ramionami*
...

Widze ze wrociles na stare smieci, Raki ;) yo

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2008 23:57:56
jestę kapibarę
Absurd nabrał nowego znaczenia ;P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.02.2008 7:12:54
Minotaur
Anthro
Cytat z "Rez":

no hej a ja jestem stulbiom, takim jamochlonem. witam cie kaktusiku *przytula wszystkimi ramionami*


Dzień dobry wieczór Stłubio "drapie jamochłona tajnym masońskim sposobem"

Nie robisz PĘK jak jeżówki, umówisz się na lody i rurki z kremem ? ;]
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 0:29:19
Witam.

No i się przyłączyłem :) Co prawda jakiś rok temu byłem zarejestrowany na tym forum, ale nie czułem się wystarczająco... jakby to powiedzieć... futrzasty... żeby coś napisać. Chyba zachęciło mnie to, ze polfurs jest też na deviant-art, gdzie od jakiegoś czasu działam. No cóż... zobaczymy jak nam się będzie żyło :)

Z chęcią zaprezentowałbym wam moją fursonę, ale jestem totalnym beztalenciem artystycznym i nie mogę narysować nic co by się dało oglądać :( Oczywiście jeżeli powiem wam że jest to czarny antropomorficzny wilk, z niebieskimi pręgami na grzbiecie, to zaraz będzie lament że mało oryginalnie, więc nie powiem wam jak wygląda..... ups :P

Za chwile na mapce przybędzie nowa kropeczka... szukajcie takiej dziury na północy Podkarpacia :) A jak maturka dobrze pójdzie (bo już w maju) to ta kropeczka na co najmniej 5 lat przeniesie się do miasta Łodzi :)

Mam latek 19 (rocznikiem). Jeżeli chodzi o muzykę to lubię taki wachlarzyk od metalu przez goth po klasykę. Moją pasją jest chemia i elektronika (w teorii i praktyce). Samotny... szukający miłości... (bla bla... nie będę dalej pisał w tym kierunku bo znowu doła złapie... niech mnie ktoś przytuli).

Tak czy inaczej.... miło tu być :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 0:55:05
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Mru Gabriel ^^
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 8:59:16
Królowa Północy
Inna forma
Witam , Gabrielu..
Łii! Jak to imię fajnie brzmi x33
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 10:23:44
Ocelotek
Anthro
Cześć Gabriel.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 10:46:55
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Gabriel":
Oczywiście jeżeli powiem wam że jest to czarny antropomorficzny wilk, z niebieskimi pręgami na grzbiecie, to zaraz będzie lament że mało oryginalnie, więc nie powiem wam jak wygląda..... ups :P


Spoko, bez nas, mało oryginalnych, ci oryginalni by się nie wyróżniali :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:34:10
Mephitisianin
Anthro
Dzień dobry, witam (Bo warto się jednak przywitać)...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:41:13
Szeregowy Spizgalski
Tak.
*glompuje na zubena* mruf mruf :D
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:41:27
Edit: A nic, error
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:42:35
Smok Serwisowy
Mefistofsdfjekhrgjkfel...
wygląda zupełnie jak skunks czy inna wiewiórka :<
opowiedz nam o tym więcej. czy to śmierdzi ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:42:45
Mephitisianin
Anthro
*Patrzy z ukosa na Wolfhearta, nie rozumiejąc*

EDIT: *A potem kieruje swój wzrok na Ediego* No tak. A co?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:48:19
PERMABAN
FU, SKUNKS *zatyka nos i zamyka zu-bena w hermetycznym, przezroczystym pudełku*

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:48:24
Smok Serwisowy
Mefistokuwijnetkphrecy
kojarzy się z czymś szatańskim i śmierdzącym. nie domyśliłem się w pierwszej chwili że chodzi o coś AŻ TAK odrażającego. Najpierw pomyślałem że chodzi o wilczka bo spojrzałem na av. potem pomyślałem że może być jednak farbowaną wiewiórką, ale zauważyłem brak pędzelków (dyskwalifikując jednocześnie rysia i kuguara), potem pomyślałem że jesteś czymś spokrewnionym z tymi kosmicznymi chakatami JarkaS które syntezują sobie sprzęt audio z kory drzew. zwiodły mnie twoje białe włosy i kosmiczno-niebieskie tło :<
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:51:30
Mephitisianin
Anthro
Cytat:
Mefistofsdfjekhrgjkfel...
wygląda zupełnie jak skunks czy inna wiewiórka :<

Bardzo śmieszne... wiewiórka to jest ruda i łazi po drzewach. *Przewraca oczami*
Cytat:
opowiedz nam o tym więcej. czy to śmierdzi ?

Tylko, jeśli uzna, że jest to konieczne - forma obrony, wita, rozumita. :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:54:46
Smok Serwisowy
jaki jest twój ulubiony kolor skunksiku :3 ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 15:59:24
Mephitisianin
Anthro
Cytat:
jaki jest twój ulubiony kolor skunksiku :3 ?

Jak mam rozumieć to pytanie? Po prostu - ulubiony kolor? :>
Nie mam jakiegoś jednego ulubionego... wszystkie mi się podobają - niebieski, zielony, pomarańczowy, żółty, biały, fioletowy, czarny, różowy... tylko ten ostatni troszkę mniej.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 16:02:43
Minotaur
Anthro
Różowy ci sie nie bardzo podoba ? ooooooooojjj przeeeestań, przecież on jest całkiem fajniusieńki, heeeeloł to przecież kolor Barbie ;]
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 16:05:26
Królowa Północy
Inna forma
macie coś do skunsów? Oo'
z tego co przeczytałam do tej pory wnioskuję, ze wielu z Was ma do nich zarzuty a tak naprawdę nie zna ich trybu życia..
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2008 16:08:56
PERMABAN
A ty oczywiście znasz tryb życia skunksów oraz wszystkich możliwych i niemożliwych zwierząt w tym i innych wymiarach.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...51525354555657...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane