Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   7 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...134135136137138139140...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 15:39:29
Lisi Demon
Człowiek
tak tak zapach wsi o poranku. (co ja w ogóle gadam) kombajn zaawansowane urządzenie mechaniki gospodarczej tak jak brony którymi zaorał asfalt pewien ... ktoś (znam go osobiście Zenon się zwie z zawodu jest doświadczonym operatorem wideł). A tak poza tym witam nowych (żeby nie było że od tematu uciekam)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 19:11:49
Ale \
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 20.04.2011 1:42:16

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 19:38:21
Szakal/ Anubis
Anthro
Kobieta najładniej wygląda nago :P Ale też podzielam zdanie Sylwiuszka :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 19:40:52
Lis Pospolity
Zwierzę
o, karabin i mundur popieram, popieram... A jeszcze jak ma czapkę policjanta, obrożę i smycz to już WRRRRRRRRRRRR :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 19:51:55
PERMABAN
To nie temat o waszych niespełnionych marzeniach.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 19:53:54
Obróż
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 20.04.2011 1:42:03

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 20:08:26
Lis Pospolity
Zwierzę
Cytat z "Arabeska":
To nie temat o waszych niespełnionych marzeniach.


Niespełnionych? 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 20:23:57
Tinker Pony
Zmiennokształtny
I mi nie pozostaje nic innego niż powitać nowych futrzaków. A samice w szczególności :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 20:32:17
Draconequus
Hybryda
Witam wszystkich nowych i mam nadzieje że nie zrazimy was do futrzakowania.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.09.2009 21:11:17
Lisi Demon
Człowiek
samic nima

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.09.2009 17:12:23
Wilk
Anthro
Cytat z "Akai":
samic nima


Spokojnie facet, nie martw się. Samice są. Ale jest ich tylko mało (stawiałbym 25%) i większość nie gada na PF z wiadomych lub niewiadomych przyczyn. Ale większość ma swoje GG podane lub inny sposób kontaktu :3.
Ostatnio edytowany przez Fang dnia 13.09.2009 17:15:00

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.09.2009 17:16:52
Shiba Inu
Anthro
Witajcie nowe futra.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 13.09.2009 20:55:08

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.09.2009 21:05:55
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Now kids.
Zastanawiam sie czy nie kasować postwów stylu "oftopoftopoftopoftop.... Ale żeby nie było że offtop to witam wszystkich bla bla bla... oftop"

A teraz wróciłem więc...
Załącznik:
jpg  AchmedPoster.JPG (24.16 KB; 462x311 px)
99_4aad42932e877.jpg 462x311 px

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.09.2009 21:13:58
Lis Pospolity
Zwierzę
bedzie pogrom :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.09.2009 22:44:14
Witam wszystkich serdecznie!

Muszę przyznać, że mam niemałą tremę pisząc tego posta - przez większość dzisiejszego dnia myślałem jak ma wyglądać mój pierwszy post na Polfurs.

Myślę, że samo "Hello" nie wystarczy, więc postaram się napisać nieco o sobie.

Jeżeli kogoś to ciekawi, to mam na imię Michał. Pojęcie "furry" nie jest mi obce - od 2006 roku regularnie odwiedzam furaffinity.net, a przed powstaniem FA dużo czasu spędzałem na VCL-u. Nigdy nie próbowałem brać udziału w życiu fandomu (fora, chaty itp.) - zawsze potrafiłem znaleźć dziesiątki powodów, które mnie odstraszały. Aż do teraz. Przekonałem się, że warto jednak spróbować podczas pobytu w Norwegii. W trakcie jakiejś parady mniejszości w Stavanger, spotkałem grupę ludzi w fursuitach. Odważyłem się podejść i pogadać. Trafiłem na bardzo otwartych, szczerych i wesołych ludzi, przez co rozmowa była bardzo nieskrępowana. Mogę przyznać, że to właśnie ten, pierwszy, na żywo kontakt z innym furry popchnął mnie do szukania sobie podobnych.

Furry jestem praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat mieszkałem w domu ze zwierzętami. Żyłem ze swoim psem jak z bratem. Do tego mój ojciec prowadzi klinikę weterynaryjną i próbował mnie przekonać do podjęcia tego zawodu w przyszłości, dzięki czemu czuję dużą więź ze wszelkimi zwierzętami. Zawsze lubiałem kreskówki - i to chyba naturalna kolej rzeczy, że ktoś, kto dorasta na futrzastych bohaterach, zaczyna szukać czegoś podobnego.

Interesuję się głównie klasyką kina i muzyki (nazwijmy to nieśmiertelne przeboje), sprzętem elektronicznym z lat 80 i starszym (zbieram magnetofony, tunery, wzmacniacze, kamery itp), komputerami (systemy operacyjne, internet, gry) i konsolami.

Nie umiem rysować, tworzyć muzyki, pisać, śpiewać, tańczyć itd. Czasem bawię się Photoshopem i Adobe Premiere, na własny użytek. Więc z talentem do czegokolwiek u mnie trudno. Miewam czasem twórcze i ciekawe pomysły, których niestety nie mam możliwości zrealizować.

Moją fursoną jest wilk kanadyjski. Dlaczego? Poznajcie mnie bliżej, a na pewno zrozumiecie :)

Jeżeli miałbym podać powód dlaczego jestem na tym forum, to byłoby to szukanie znajomych/przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Mam nadzieję, że zaakceptujecie mnie takiego, jakim jestem i jakoś się dogadamy :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.09.2009 23:20:21
PERMABAN
Przez większość dnia myślałeś nad postem na polfurs? Matko, musiałeś się bardzo nudzić. Trochę posiedzisz i zobaczysz, że tu się pisze byle co.
Masz plusika za (w miarę - "lubiłem", nie "lubiałem") poprawny i sensowny pościk *approves*

Wpisz się jeno jeszcze tu.
Ostatnio edytowany przez Arabeska dnia 14.09.2009 23:23:11

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.09.2009 23:23:47
Skunks
Anthro
Ave Echelonie. Zaakceptujemy cię na pewno i dogadamy się też ^.^

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.09.2009 23:31:09
Arachne
Taur
Ooo, w końcu ktoś interesujący.

Cytat z "Echelon":
sprzętem elektronicznym z lat 80 i starszym (zbieram magnetofony, tunery, wzmacniacze, kamery itp)

Zagadaj do Lwiczki. Ma tego całą piwnicę i chętnie się pozbędzie. ;-)k

Witaj. Btw, daj linka do swojego profilu na FA.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.09.2009 23:51:34
Cytat z "DarkV":
Ooo, w końcu ktoś interesujący..

Dziękuję za miły gest uznania.
Cytat z "DarkV":
daj linka do swojego profilu na FA.

Niestety z moim profilem na FA wiąże się smutna historia. Kiedy byłem ze swoją ostatnią dziewczyną nie mogła zaakceptować moich zainteresowań (choć od początku wiedziała, że surfuje po FA). Przy n-tej kłótni na ten temat usunąłem profil dla świętego spokoju. Niestety, nie było warto. I tak zostałem sam... Od tamtego czasu nie zakładałem nowego.
Cytat z "DarkV":
Zagadaj do Lwiczki. Ma tego całą piwnicę i chętnie się pozbędzie. ;-)

Bardzo chętnie poszerzę swoją kolekcję o kolejne eksponaty :)
Cytat z "Padfoot":
Ave Echelonie. Zaakceptujemy cię na pewno i dogadamy się też ^.^

Bardzo dobrze to usłyszeć :)
Cytat z "Arabeska":
Przez większość dnia myślałeś nad postem na polfurs?

Zawsze tak mam, kiedy muszę "wyjść w publikę". Trema, stres i obawa przed odrzuceniem. W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.
Ostatnio edytowany przez Echelon dnia 14.09.2009 23:54:27

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.09.2009 1:14:31
Wilk mackenzie
Anthro
No no, bardzo ładny post. I bardzo ciekawa osoba z tego co widzę.

Witamy serdecznie, Echelonie.
Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.09.2009 6:40:01
Wilk
Anthro
Echelon Witaj.
Widać że ktoś ciekawy dołączył do nas :3.
Więc witaj, jestem Fang. Miło cie spotkać.

Kobietą się nie przejmuj, jak kocha to wróci, jak nie, to widzisz jaka była. Jakby co na forum tutaj tez masz samice :3. Mało ich jest ale zawsze coś.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.09.2009 8:00:03
jestę kapibarę
Cytat z "Echelon":
Cytat z "DarkV":
daj linka do swojego profilu na FA.

Niestety z moim profilem na FA wiąże się smutna historia. Kiedy byłem ze swoją ostatnią dziewczyną nie mogła zaakceptować moich zainteresowań (choć od początku wiedziała, że surfuje po FA). Przy n-tej kłótni na ten temat usunąłem profil dla świętego spokoju. Niestety, nie było warto. I tak zostałem sam... Od tamtego czasu nie zakładałem nowego.


Mogłeś co najwyżej zczyścić... nie ma przecież usuwania profili na FA (?).

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.09.2009 10:12:39
Hipogryf
Anthro
Cytat z "LV":
Cytat z "Echelon":
Cytat z "DarkV":
daj linka do swojego profilu na FA.

Niestety z moim profilem na FA wiąże się smutna historia. Kiedy byłem ze swoją ostatnią dziewczyną nie mogła zaakceptować moich zainteresowań (choć od początku wiedziała, że surfuje po FA). Przy n-tej kłótni na ten temat usunąłem profil dla świętego spokoju. Niestety, nie było warto. I tak zostałem sam... Od tamtego czasu nie zakładałem nowego.


Mogłeś co najwyżej zczyścić... nie ma przecież usuwania profili na FA (?).


Interwencja admina, or something....
No nie wiem, albo faktycznie tylko "wyczyścił" konto.

Z drugiej strony mogłeś po prostu włączyć filtr na treści 18+, automatycznie ukrywa wszelkie "niegrzeczne" favy, a podejrzewam że anthro-wilki bez widocznych "elementów" już by jej tak nie przeszkadzały ;)


Witaj Echelon, miło cię poznać :)
I mam do ciebie sprawę w sprawie twojej fascynacji sprzętem grającym :P
Ostatnio edytowany przez Kumagoro dnia 15.09.2009 10:13:52

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.09.2009 11:43:45
Cytat z "LV":
Cytat z "Echelon":
Cytat z "DarkV":
daj linka do swojego profilu na FA.

Niestety z moim profilem na FA wiąże się smutna historia. Kiedy byłem ze swoją ostatnią dziewczyną nie mogła zaakceptować moich zainteresowań (choć od początku wiedziała, że surfuje po FA). Przy n-tej kłótni na ten temat usunąłem profil dla świętego spokoju. Niestety, nie było warto. I tak zostałem sam... Od tamtego czasu nie zakładałem nowego.


Mogłeś co najwyżej zczyścić... nie ma przecież usuwania profili na FA (?).


Wystarczy napisać maila do kogoś z obsługi i usuwają pełne konto z bazy.

I tak zamierzam otworzyć nowe konto i zacząć znów zbierać fav-ki :)

KONIEC OFFTOPU.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.09.2009 12:51:58
Lis Pospolity
Zwierzę
Witam cię witam :) Mam nadzieje że sie dogadamy, też sie czasem starym sprzetem bawie, jak co, masz moje gg w profilu ;)

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...134135136137138139140...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane