Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   5 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...138139140141142143144...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.11.2009 12:24:25
Draconequus
Hybryda
Witaj Trek życzę miłej zabawy.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.11.2009 13:14:32
Szare A Fu Fu
Smokełke
<podaje łapę Trek'owi> Bądź pozdrowiony x3 Powodzenia w życiu na forum :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 13.11.2009 10:18:40
Wilk
Anthro
Witam wszystkich nowych. których nie witałem jeszcze :3.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 4:22:09
Siema wszystkim (również przyszłym użytkownikom).
Dotarłem tu kilka dni temu. Informację o PF znalazłem na Wikipedii. Ze słowem furry spotkałem się przy okazji szukania obrazków pół ludzi pół zwierząt (nie wiedziałem jeszcze jak to się nazywa). Od razu mnie to zaciekawiło więc pogooglowałem troszkę i dowiedziałem się nieco o tym i stwierdziłem że tu chyba pasuję. Zalewania postami ode mnie nie oczekujcie, jak będę miał coś do powiedzenia to się wypowiem. Może kiedyś coś stworzę (jak coś byłby to obrazek), artysta ze mnie żaden, no ale spróbować zawsze warto. Jak przeczytałem faq (chyba) to już miałem oddalić się jak najdalej od tego tematu jak przeczytałem:
"Jeśli szukasz seksu z normalną dziewczyną, musisz próbować różnych okrężnych metod, a jeśli zaproponujesz to wprost, pewnie dostaniesz w twarz. Pośród futrzaków wystarczy proste "yiff?" i sympatyczny uśmiech - na pewno się nie obrazi i w najgorszym razie odpowie z usmiechem "Nie, dziękuję."."
Trochę się przestraszyłem was (z "normalnego" otoczenia w taki hardcore, to chyba rozumiecie o czym mówię), ale dałem wam drugą szansę i jest spoko (tematy yiff będę się starał omijać, po prostu tego nie lubię).

PS.: Normalny jest w " " bo nikt do końca nie jest normalny, a jak wszyscy są nienormalni to to staje się normalne. Nie ma czegoś takiego jak normalność albo nienormalność, chyba że względem większości, albo jednostki, ale to tylko czyjaś opinia według jego standardów.
PS.2: Ciężko was znaleźć ale przynajmniej nie ma za bardzo osób robiących zamieszanie (byli by to pewnie koledzy z mojej byłej szkoły, tj. gimnazjum, chociaż kto wie... :-Dk )
PS.3 Chyba poczta wp.pl nie działa do zakładania konta tutaj bo nie miałem odpowiedzi że konto jest aktywne a na gmail to po kilku minutach przyszło, ale nie jestem pewien czy zaznaczyłem opcję dostawania okazjonalnie wiadomości od aminów.
PS.4 Jak pewnie zauważyliście lubię troszeczkę pofilozofować i pisać długie komentarze.
PS.5( :-Dk ) Nie mam jeszcze 100% pewności że należę do furry, więc jest mała (ale zawsze jest) szansa że odejdę. :-/k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 6:00:52
Lygrys Polski
Anthro
Witam wszystkich nowych, i na progu doradzam: to forum dla futer o mocnych nerwach, słabsi psychicznie mogą nie wytrzymać.... miejcie to na uwadze.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 8:23:24
Warchoł
Anthro
Ano witaj. Jeżeli nie nastawisz się na jakąś utopijną wizję naszej społeczności, to wytrzymasz. BTW, dałeś nam drugą szansę, zanim Ci cokolwiek zrobiliśmy? Jakiś ty wielkoduszny... :P
Ostatnio edytowany przez Canis dnia 14.11.2009 8:23:58
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 9:29:17
Wilk
Anthro
Zizu Ziomku.
Witaj, miło poznać kogoś nowego. A z tym yiffem to trochę przesadzone jest. Chyba w Ameryce takie coś jest i między Facetami. Wiesz tu są tacy i owacy ale da się wytrzymać xD.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 10:27:32
Smok Futrzasty
Anthro
Witam wszystkich nowych :3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 13:06:36
Draconequus
Hybryda
Witam nowego życzę dobrej zabawy.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 14:00:35
jestę kapibarę
Cytat z "ZizuZiom":
"Pośród futrzaków wystarczy proste "yiff?" i sympatyczny uśmiech - na pewno się nie obrazi i w najgorszym razie odpowie z usmiechem "Nie, dziękuję."."


Patrząc teraz, po tylu latach, na ten tekst widzę, że jako hasło reklamowe jest niezły, aczkolwiek brzmi jak z telezakupów.
A w sumie tak naprawdę dotyczy Wielkiej Brytanii, USA oraz Inga.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 15:05:27
Lew
Cytat z ""LV"":
dotyczy Wielkiej Brytanii, USA oraz Inga


Dobre ^^ dzięki :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 15:58:08
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ingo to nie jest zuy futrzak mimo to. Ale chyba zagrzał by miejsce bardziej w usa ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 16:02:21
Lew
W sumie z moim jeepem i podejsciem do seksu pasuję jak ulał ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.11.2009 18:28:50
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat:
jak wszyscy są nienormalni to to staje się normalne.


Jesteśmy więc w 10000% normalni! Ba ba ba.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.11.2009 1:10:37
Canis - trochę źle to ubrałem w słowa, ale chodziło mi o to że nie odszedłem stąd i nie próbowałem zapomnieć o istnieniu furry. Bo to trochę dziwnie zabrzmiało w tym tekście.
"Pośród futrzaków wystarczy proste "yiff?" i sympatyczny uśmiech - na pewno się nie obrazi i w najgorszym razie odpowie z usmiechem "Nie, dziękuję."." - Może to być coś jakby test na tolerancję, na którym prawie padłem, ale póki mnie to nie dotyczy i nie jest to złe (nikogo nie krzywdzi itp) to niech sobie robi co chce. Trochę bezczelnie to brzmi, sami przyznacie.
A tak z ciekawości to o to można spytać każdego futrzaka nawet jak się go pierwszy raz widzi, czy tylko jak się zna tą osobę?? Jak to drugie to spoko, ale jeśli to 1 to "troszeczkę" dziwne jak dla mnie.
Grygus - O ile nikt z was nie robi sobie operacji plastycznych itp, to tak. Jak by jedna osoba się dziwnie zachowywała to może być to choroba psychiczna, ale nie musi.
"Jak wszyscy są nienormalni to to staje się normalne." - o ile nie stwarza zagrożenia bo np. dresy, teroryści (zwłaszcza samobójcy), i znaczna większość ze szpitala psychiatrycznego (niektórzy trafili tam przez przypadek), itp. Nawet niektórych samobójców można zrozumieć o ile mają naprawdę dobry argument bo np: nie idzie mi w szkole - wieszam się, nikt mnie nie lubi - skacze z budynku, mam i tak zmarnowane życie - podcina sobie żyły itp. ale jeśli ma żyć jak roślina (np. więźniowie z dożywociem) to ewentualnie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.11.2009 1:59:12
Lygrys Polski
Anthro
"O ile nikt z was nie robi sobie operacji plastycznych"
Jeszcze nikt :P na to za wcześnie, zarówno poziom tolerancji w społeczeństwie jak i medycyna nie są przygotowane na fizycznych futrzaków :P A do szpitala psychiatrycznego można łatwo się dostać, trudniej go opuścić :3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.11.2009 23:46:01
Zizu
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 20.04.2011 1:37:32

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.11.2009 3:18:34
Sylw - A dokładnie o co chodzi?? Może coś (znowu) źle ubrałem w słowa. Napiszesz o co ci chodziło to zobaczę czy to faktycznie nastawienie czy błąd w wyrażeniu słowami myśli. Na siłę tu siedzieć nie będę, jeśli tu nie pasuję odejdę.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.11.2009 5:49:47
Lygrys Polski
Anthro
Musisz używać modniejszych słów, wtedy z ubieraniem nie będziesz miał problemów :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.11.2009 7:09:09
Inna forma
Siema nowe futerka ^-^

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.11.2009 11:56:00
Draconequus
Hybryda
Daj spokój Sylw Zizu jest nowy ale z biegiem czasu jego podejście się zmieni albo jeśli sam stwierdzi że to nie dla niego to odejdzie. Jeśli będziemy mówić każdemu nowemu że tu nie pasuje to stracimy okazję do poznania potencjalnie interesujących osób.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.11.2009 12:13:16
Jeżołak
Anthro
Witam serdecznie.

Przede wszystkim miło mi że znalazłem to miejsce, śledzę je już od jakiegoś czasu i bardzo mi się spodobała wasza wesoła społeczność. Postanowiłem więc dołączyć i tak to oto jestem.
Nie wiem czy powinienem zagłębiać się w szczegóły, ale nie uważam się za 100% furry. W jakieś części na pewno nim jestem ze wzgląd na różnorodność mojego wyimaginowanego świata. Furry zawsze mi towarzyszyły w różnych koncepcjach fantazji, sam siebie też różnie siebie zawsze wyobrażałem, nie kręcą mnie jednak w ogóle takie np. fursuity. Bardzo lubię pisać i rysować, choć w obu przypadkach mój talent raczej nie zachwyca, ale lubię to, daje mi to wiele radości i dlatego robię to dalej. Nie ukrywam że do waszego przylądka ściągnęła mnie m.in. nowa wizja wyrażenia siebie samego, jestem wręcz oczarowany tym co tu znalazłem i tutaj też, odnajdując inspirację, chciałbym nauczyć się rysować, a rysowanie moje jest co najmniej na poziomie przedszkolaka, a to jest moje marzenie by rysować dobrze. No i może poznam tu nowych ciekawych futrzaków.
To chyba tyle.
Pozdrawiam wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.11.2009 12:20:51
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Bezdomny":
wesoła społeczność


xD! Jak szczypiorek na wiosnę ;-)

Witam, baw się dobrze i nie zrażaj byle czym ^^
Ostatnio edytowany przez Zawa dnia 20.11.2009 12:21:35

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.11.2009 13:56:11
PERMABAN
To się zawiedziesz.
Jeśli wytrzymasz wszelkie przejawy "gnojenia" twojej osoby, to możesz się czuć hardkorem.
Pewnie jesteś gejem, więc bawić się będziesz nieźle :v

Cytat:
jestem wręcz oczarowany tym co tu znalazłem

Lol. Brud, smród i nędza?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.11.2009 14:09:22
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Cytat z "Arabeska":

Pewnie jesteś gejem, więc bawić się będziesz nieźle :v


Jeśli już to pedogogiem :-Dk

Cytat:
Nie wiem czy powinienem zagłębiać się w szczegóły, ale nie uważam się za 100% furry

Nie łam się, nie ma 100% futrzaków. To jest raczej stan zero-jedynkowy ;-)k

Mam nadzieję że osiądziesz na forum na dłużej. Jak na razie jeże są dość pechowe w tym temacie

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...138139140141142143144...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane