Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   14 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...171172173174175176177...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 0:20:59
Smok Serwisowy
całkiem zielony? Mrrrr ^..^ <oblizuje>
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 13:17:42
Tak, ale muszę Cię zasmucić - z dnia na dzień "dojrzewam" ; P
Wiem już, co we mnie siedzi. Teraz wezmę się za własną fursonę :3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 13:24:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Mamy nadzieję że w końcu dorośniesz i zmienisz tego wilka w jakaś bardziej wyszukaną fursonę.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 13:25:54
Srebrny lisek, kotek, fenix
Anthro
Witajcie nowe futerka do futrzenia ^.^

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 13:29:30
Wilk
Zwierzę
Tak, na coś zupełnie oryginalnego i nie występującego dotychczas w fandomie, np. smoka :P
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 13:39:40
Anthro
Hai

nowym




Albo liska =.-="

I będzie słodki i taki ip ip i w ogóle XD - to chyba najlepiej opisuje co często futrzaki robią z lisami XD
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 13:39:41
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy":
Tak, na coś zupełnie oryginalnego i nie występującego dotychczas w fandomie, np. smoka :P
Załącznik:
jpg  AreYouFuckingKiddingMe_1200px_by_CrusierPL.jpg (20.47 KB; 500x399 px)
99_4cd3fb0ddabee.jpg 500x399 px

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 15:05:35
Nie, nie. Nie nadaję się do bycia sUodnym ; P A smok? Cóż! Przeglądając forum doszedłem do wniosku, że nie dorastam im do pięt *podlizuje się*
: D
Obym tylko zbyt szybko nie zgnił, bo wtedy pewnie pozbędę się futra.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 15:10:07
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Severus":
Nie, nie. Nie nadaję się do bycia sUodnym ; P A smok? Cóż! Przeglądając forum doszedłem do wniosku, że nie dorastam im do pięt *podlizuje się*

Dobre podejście, już Cie lubie : P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 17:58:15
Anthro
Wymyśl coś oryginalnego XD ale z gustem
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 18:42:41
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
kolejny dumny dziki wolny i ginący <ziew>
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 20:43:48
Waleczność to dla mnie sprawa drugorzędna. Chodzi mi raczej o wycie do księżyca...
Długie wędrówki... Wytrwałość mimo przeciwności losu...
Ostatnio edytowany przez Severus dnia 5.11.2010 20:45:36

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 20:49:28
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
taki Bear Grylls?
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 21:10:17
xD nie

Ale wcinanie tego co się upoluje nie jest takie złe :D Poza tym nosi się fajne futro, macha ślicznym ogonem, błyszczy mądrymi oczkami ; P
Dostrzegam same zalety w byciu wilkiem ^ ^

Może nawet w tej samotności, z którą mi się kojarzy, jest coś pozytywnego...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 21:15:32
Tygrys sumatrzański
Anthro
Jak można komuś mówić żeby zmienił fursonę bo "nieoryginalna" ? To po prostu głupie i nie do pomyślenia. To tak jakby powiedzieć komuś by zerwał ze swoją zaręczoną dziewczyną bo koledze się nie podoba jej wygląd. To po prostu jego sprawa, w końcu to on czuje kim jest. Wy robicie z tego jakiś konkurs, czy zawody "Kto pierwszy zamieni nowego w smoka".

Tak, tak wiem, to może być na niepoważnie, ale i tak nie mam siły tego sprawdzać, tylko stwierdzam fakt i moją opinię.

Witam nowego :-)k Mam nadzieję, że się spodoba i zostaniesz na dłużej :-Dk Heh, ja nie miałem problemów z żadnym wyborem, po prostu byłem tygrysem :-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 21:44:40
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Nikt nie każe nikomu zmieniać fursony.

Inna rzecz, że wilk to pewnie pierwszy lepszy wybór (taka romantyczna, zwierzęca alternatywa dla gimwampira), bez zastanowienia się nad sobą i bez nutki dystansu. Bo łatwiej być romantycznym dzikim wolnym pięknym i ginącym, niż pudlem czy hieną. Ot, takie ładowanie ego.

Pewnie są też jakieś prawdziwe wilki, ale podejrzewam, że większość to stan przejściowy i wykluje się z nich coś innego.

CZEŚĆ dla usprawiedliwienia offtopu.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 22:10:41
1) Nie odczułem, żeby Tanuki naciskała na mnie w jakikolwiek sposób ^ ^" Fajnie, że ma chęci i czas na to, żeby się wypowiedzieć.
2) Jaki tam offtop? Przecież nikt nie założy dla mnie oddzielnego działu ; P To po prostu nieco dłuższe powitanie.
3) Pierwszy lepszy wybór... Kto wie? Nie znam przyszłości. Mogę tylko powiedzieć, że mam już wstępnie 2 pierwsze strony a5 swojego opisu. Pomalutku i bez pośpiechu, jutro będą następne... Znajomy polecił mi też pewnych artystów-rysowników, więc może podzielę się z nimi swoją wizją i poproszę ich uprzejmie o jakiś... portret? ; )
Ostatnio edytowany przez Severus dnia 5.11.2010 22:14:43

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 22:20:27
Irbis
Bestia
Cytat z "Severus":
1) Nie odczułem, żeby Tanuki naciskała na mnie w jakikolwiek sposób ^ ^" Fajnie, że ma chęci i czas na to, żeby się wypowiedzieć.
2) Jaki tam offtop? Przecież nikt nie założy dla mnie oddzielnego działu ; P To po prostu nieco dłuższe powitanie.
3) Pierwszy lepszy wybór... Kto wie? Nie znam przyszłości. Mogę tylko powiedzieć, że mam już wstępnie 2 pierwsze strony a5 swojego opisu. Pomalutku i bez pośpiechu, jutro będą następne... Znajomy polecił mi też pewnych artystów-rysowników, więc może podzielę się z nimi swoją wizją i poproszę ich uprzejmie o jakiś... portret? ; )

Mrrr.... To mi nie brzmi jak pierwszy lepszy wybór, by podładować ego... =D
Witam nowego, Wilka.>]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 22:21:50
Witaj!

Mam nadzieję, że ochłoniesz i twój opis zmieści się w minutce...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 22:29:01
Tak też można, ale robię to dla siebie. Potrzebuję tego. Zresztą mam wrażenie, że nie tylko ja ; ) Im dłuższy opis, tym więcej mogę uzewnętrznić; lepiej przedstawić własne "ja" jednocześnie mając większe szanse na to, że zostanę dobrze... zrozumiany ;}
Poprawiajcie mnie, edukujcie i co tam wam jeszcze przychodzi do głowy : D Jestem strasznie ciekaw tego świata, dlatego z wdzięcznością przyjmę każdą uwagę.
BTW dziękuję za wszystkie posty! ^ ^

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 23:02:49
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Tanuki, troche przesadzasz. Skoro bawimy sie w zwierzątka to kazdy jest tym czym chce. Moze conajwyżej niektórzy idą za daleko i wymyslają sobie pozbawione dobrego smaku fursony które usilnie staraja sie pokazać jako odzwierciedlenie ich, w ich mniemaniu, zajebistej osoby. Tu moze byc klops ale przecież nie każdy musi dziedziczyć mentalność cynicznego męczennika, wstawiać sobie na avka łysego kreta i dawać w podpisie ze sie śmierdzi i nie ma przyjaciół, a wszystko to z pogardą dla całego kosmosu i w grubej skorupce ironii. Ty jenot, ja szakal, ten wyżej cos innego i kit nam wzajemnie do tego.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 23:17:11
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
O rany, nie można dygresji napisać, by wszyscy nie pomyśleli, że to mnie dręczy i męczy i że nie mogę spać po nocach xd.
Zaczynasz czytać posty jak Kot, WH, wybiórczo. Nutka dystansu to nie pogarda dla kosmosu. BTW, patrz pierwsze zdanie, nikt nikomu nie każe.
Ale przyznaję, że powoli zaczynam traktować wilki jak sparkledogi.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.11.2010 23:24:06
Szeregowy Spizgalski
Tak.
To o pogardzie do kosmosu było wyolbrzymieniem, i nie odnosiło sie do ciebie. Czy kobiety nie potrafią czytać miedzy wierszami? Zawsze jest "nie czytasz!111" poczas gdy własnie przeczytałem i odpisuje, nie odnosząc sie dokładnie do punktów brzegowych bla bla bla bla wh sobie pogadał.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2010 9:14:33
Tygrys sumatrzański
Anthro
@Severus Nie musisz sobie od razu jakiś portretów załatwiać :-ok Wpisz "wilk antro" w Google Grafika i masz trylion avków. Ja tak mam swój. Może kiedyś sam sobie narysuję :-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.11.2010 10:37:27
Trickster
Anthro
Hejka Severus ! Od razu Cię polubiłem, wydajesz się być bardzo skromny i ułożony ^ ^

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...171172173174175176177...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane