Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   20 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...16171819202122...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.05.2007 21:08:00
Minotaur
Anthro
Xavylle, Oligare witajcie cieszę się że dołączyliście do nas w razie kłopotów technicznych to zgłaszajcie się do LV w razie kłopotów adaptacyjnych do mnie :) (zapisuje też chętnych na sesje BDSM :x :lol: )
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.05.2007 23:33:35
Witam.
Długo zastanawiałem się jak zacząć, ale ponieważ nic sensownego nie przychodzi mi do głowy to po prostu napisze coś o sobie :-Pk .
Lubię mangę ,anime ,rpg ,sf ,fantasy i wiele innych ,z natury jestem pesymistą (chociaż całkiem nie śmiałym :-Pk ).Uwielbiam gadać na trudne , filozoficzne i często zakręcone tematy. Często powtarzam ,że w życiu juz nic mnie nie zdziwi tylko po to by po raz kolejny przekonać się ,że się myliłem.
Do tej pory furry interesowałem się jedynie "amatorsko" ,ale wczoraj kiedy znalazłem te forum postanowiłem przejść na "wyższy stopień poznania". ;-)k
I to by było tyle pozdrawiam wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.05.2007 23:46:52
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Hail!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 0:35:16
Dzieńdobry, cześć i czołem!
Dzieńdobrywieczór!
Guten morgen!
Hail!
Ave!
Hello!
Good morning!
Salut!
Tra'Ga'Ri'Zar!
Snort!

:-Dk

(Może być?)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 8:37:38
Siemano

Space_wolf: Kolejny filozof. Będzie z kim pogadać :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 9:33:21
Minotaur
Anthro
Witajcie Ahilles i Space Wolf. WOW obrodziło nam futrami niczym winogrono, jesli okażecie się wszyscy fantomami to osobiście do was przyjadę i pogryzę Rawrrr ;-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 10:03:44
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
przyjedziemy razem i zgwałcimy... :]

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 15:00:28
Mykita
Zmiennokształtny
Witam wszystkich :-)k
Brak u mnie elokwencji w przedstawianiu się więc powiem tylko że jestem z okolic Krakowa, a jak byście chcieli wiedzieć o mnie coś więcej to trzeba porostu zapytać ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 15:46:47
fajkojot
Człowiek
Woof Achilles, woof Space_Wolf. I witaj na forum Dreamer, my mieliśmy okazje się już poznać ;-)k Hmm, ile to nowych futrzaków <liczy na rzepach na ogonie> naliczyłem 8, ładna liczba :-Dk
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 15:49:47
Mykita
Zmiennokształtny
8 ? :-Dk hmm. a moze by tą ósemke kopnąć co by sie o 90 stopni przewrucila to by nieskończoność wyszła :-xk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2007 16:39:50
Cytat:

Verdan pisał(a)):
Hmm, ile to nowych futrzaków <liczy na rzepach na ogonie> naliczyłem 8, ładna liczba :-Dk

Ano owszem, na tym forum jestem nowy. Ale w temacie furry juz nie tak bardzo :-)k

Witam, Dreamer... my tez sie juz zapoznalismy :]

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2007 20:50:59
PERMABAN
My nie czołem z byle wołem...
Uhm, tak, cześć :d

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 21:53:26
Futrzasty Esteta
Anthro
W końcu zdecydowałem się dołączyć do tego jakże zacnego grona :-Pk tak więc, Witajcie :-Dk .

I chyba teraz parę słów o sobie tak?
Hmmm…. cóż lubię fantastykę pewne gatunki science fiction, oczywiście gry RPG, dobre filmy i prawie wszystkie rodzaje kreskówek włączając w to anime i wiele innych dziwnych zainteresowań o których co by nie marnować czasu wspominać nie będę ;-)k .
Nie cierpię natomiast ludzi którzy śmierdzą i są nie fajni w jakiś mistyczny sposób :-/k.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 22:04:02
Zając
Anthro
Hiya! *glomp*

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 22:10:23
Smok Serwisowy
Cytat:

Solon pisał(a)):

Nie cierpię natomiast ludzi którzy śmierdzą i są nie fajni w jakiś mistyczny sposób :-/k.


Cóż... Z oddtailem to on się nie dogada xDDD.
mniejsza z tym^^
Witaj Solonie. my już się mieliśmy okazję poznać na sesji u Lv'a ^^
zapraszamy do pisania. i nie zrażaj się ilością perwersji i chorych postów na tym forum... to tylko pozory ;)... rzeczywistość jest gorsza.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 22:21:41
Heloł Solon =)

Cytat:

Solon nastukal :
i wiele innych dziwnych zainteresowań


Moze znajdziesz cos dla Siebie tutaj ... ktoz to wie ?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 22:26:10
Królowa Północy
Inna forma
a moje zacofanie znów wzięło górę!xD
ten wątek jest po to,by każdy nowy się przywitał,bo już nie wiem?xD
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 22:29:47
Smok Serwisowy
Cytat:

viven pisał(a)):
bo już nie wiem


no właśnie... nie wiesz ^^
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 22:33:44
Królowa Północy
Inna forma
Cytat:
no właśnie... nie wiesz ^^

to może mnie wtajemniczysz?*patrzy na niego słodkimi oczyma,aż wzrok jej skłania serca do troski*
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 22:38:57
Futrzasty Esteta
Anthro
W sumie to i ja nie wiem ale tak sobie myśle że to dobry watek do tego żeby nagle nie wpadać w jakiś offtop nie było "hmmm a ktoś ty" :-Dk.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 23:00:06
Smok Serwisowy
stawiając się w twojej sytuacji to myślę że było by mi cholernie trudno gdziekolwiek cokolwiek napisać ^^. to forum, żyje offtopem i inside'owymi żartami. trochę potrwa zanim się rozeznasz. ale nie zniechęcaj się i jak coś to pytaj śmiało kogo popadnie :3 na pewno wszyscy ci chętnie pomogę i wytłumaczą co i jak.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 23:08:40
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Albo zjadą, zdepczą a zwłoki zgwałcą... kto co lubi :>
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.05.2007 23:12:37
Smok Serwisowy
ej... Solon jest spoko PRO i czai kVlt. Masz jakieś złe wspomnienia Ryan xDDDD?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2007 0:09:25
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jak tak patrzę na avatara Solona.... to myśle, że narazie zostawie go w spokoju :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2007 0:19:19
Smok Serwisowy
to jest człowiek który wnosi spokój i równowagę samą swoją obecnością :3. napisał 2 posty i już wszyscy go lubią xD. trzeba takich więcej xDDD. może potrzeba mu bannera z tytułem "poskramiacz smoków" albo "smoczy jeździec" ^^ "pogromca smoków" nie wiem... ale go lubię xD. jak tylko wytrzeźwieje to coś wymyślę xD


Edit: POWIERNIK SMOCZEJ LANCY !!! XDDDD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...16171819202122...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane