Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   10 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...182183184185186187188...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 15:24:41
Anthro
Zostawiasz to tu na własna odpowiedzialność XD twoja sprawa
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 15:31:32
Trickster
Anthro
Witaj Ink! ;3

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 15:39:40
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Incertum":
Kolejno zaczynałem rozumieć, że furry to nie fetysz, a odrębna subkultura, która zrzesza osoby o zainteresowaniach zbliżonych do moich. Do tej pory byłem święcie przekonany, iż zainteresowanie antropomorficzną formą zwierząt jest bardzo rzadkie, ba, niespotykane. A tu proszę, cała zorganizowana społeczność, która również się tym interesuje.


Nie do końca masz rację. U nas wygląda to tak, że wrzuciliśmy wszystko do jednego worka- wszystkich znaczną większość łączą antropomorficzne zwierzątka, ale z bardzo różnych powodów. Nie ma tu samych purystów i nie zdziw się, że dla niektórych to fetysz. Są tu tacy zboczeńcy lubiący seks w fursuitach, są też inni zboczeńcy, ale w większości nieszkodliwi :p.

Przede wszystkim- definicji furry jest milion i każdy ma swoją. Może i ty znajdziesz coś dla siebie.


Cytat:
mikrobiologią, fizyką (w tym kwantową) oraz matematyką. Nie miałbym czego szukać na tym forum gdybym nie interesował się furry.


Zdziwiłbyś się- mamy też matematycznych zboczeńców.


Cytat:
nie do końca rozumiem pojęcie fursony, a jako takiej postaci nie mam.


Dla niektórych fursona to postać do odgrywania jak w RPG, dla innych wewnętrzne zwierzę, dajmon czy inny duch opiekuńczy, blabla. Ja czuję się jenotem z tysiąca i jeden powodów, ale portretuję się rzadko i raczej jako generic jenota niż jako wszczegółachwymyślonąpostać. Nie ma przymusu posiadania fursony- jeśli nie jesteś pewien, co w tobie siedzi, poczekaj, może z czasem się wykluje.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 17:19:54
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Cytat z "Incertum":
Nazywam się Michał, od 16 lat stąpam po świecie. Urodziłem, mieszkam i mam zamiar studiować w Lublinie.


Witaj, Również nazywam sie Michał i mieszkam w Lublinie, ale stąpam po ziemi rok dłużej ^^ (dawno nic nie pisałem więc pomyślałem, że teraz się odezwe :D)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 17:22:47
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Incertum":
w Lublinie.

Cytat z "Tommy_Finewolf":
mieszkam w Lublinie




To co, jutro na soczek? :p
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 17:24:51
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Moze jutro, bo dzis to na mini koncercik ide :P Muzyka folkowa i takie tam :P

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 20:16:04
Wilczek
Anthro
No i trafiłem tutaj. Przez ostatni rok komunikowałem się niestety (może stety?) jedynie z obcokrajowcami. Niestety w Polsce jakoś ten kierunek tak niezbyt rozwinięty.
Rozpisywać się nie będę.
18 lat, Poznań ;-)k
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 20:40:37
Irbis
Bestia
Witaj DarkHunter.
Witaj Incertum.
Co do wypowiedzi Incertuma: Czym jest fursona? Zwykle tym, czym się czujesz/tym, czego rolę odgrywasz na forach lub w grach/tym, co najbardziej kochasz.
Nie ma ograniczenia rasowego, gatunkowego ani żadnego innego (chociaż nie wiem, czy fursoną może być człowiek :D ). Niezdecydowany? Można mieć dwie fursony w zależności od sytuacji, albo połączenie obu. Forma feral, anthro, zmiennokształtna. Do wyboru do koloru.=]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 21:13:45
Panthera Pardus Melanotica
Anthro
Co do fursony: Kocham wszystkie wielkie koty, jedne mniej, drugie bardziej. Najbardziej utożsamiałbym się z Ibisami lub czarnymi panterami, jak to pisałem w pierwszym poście. Jednak ich hybrda ubliżałaby ich majestatowi, że tak to ujmę. ;-)k

PS. Wiesz, Toboe, naraz Cię lubię i nie. Lubię, bo Irbisy powinny trzymać się razem. Nie lubię, bo masz tu mój ukochany awatar, którego używam na większości forów! Teraz muszę szukać innego...

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 21:18:50
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
z dwóch wybrałabym czarną panterę, irbisy są oklepane do bólu. inna rzecz, że pantery kojarzą mi się z dżunglą, bezwzględnością, sprytem i Bagheerą, a irbisy z ciapowatymi leniwymi puchatymi poduchami (może to przez forumowe irbisy :P )
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 21:46:46
Wilczek
Anthro
Niektórzy wola takie puchate poduchy

PS. W tym temacie jest coś o mapce. Nie mogę skapować gdzie co jak sie robi :)
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 21:49:56
Irbis
Bestia
Cytat z "tanuki":
pantery kojarzą mi się z dżunglą, bezwzględnością, sprytem i Bagheerą

Pantera śnieżna.^^
Idę wygooglać Bagheera.oO
Sorki Incertrum za avka. >] Mogę pewnie pomóc w poszukiwaniach.
Swoją drogą chyba czas na zmianę avka. Tylko jeszcze musiałbym pewnego arta nieco przerobić, ale jestem leniwy (czy właśnie potwierdzam stereotyp wyrobiony przez Tanuki?). =D
Mi tam Irbisy kojarzą się z dumą, stylem, górami, zwinnością, cichością (nie ryczą + skradanie się) i wieloma innymi superlatywami, a czarna pantera z nocą i szybkością. =]
Ostatnio edytowany przez LV dnia 4.06.2011 10:55:57
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 22:02:34
Panthera Pardus Melanotica
Anthro
Niestety, nawet jak zmienisz avka, to dla mnie jest już on stracony. Zbyt wiele osób kojarzy go z Tobą, poza tym to nie przystoi. ;-)k

Chyba jednak będę skłaniał się ku czarnej panterze, ze względu na jej unikatowość i cichość. Poza tym, czarny jest moim ulubionym kolorem... Problemem jest tylko wygląd fursony i ładny avatar... Jestem otwarty na propozycje. :-Pk

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 22:12:57
Trickster
Anthro
Cytat z "DarkHunter":
No i trafiłem tutaj. Przez ostatni rok komunikowałem się niestety (może stety?) jedynie z obcokrajowcami. Niestety w Polsce jakoś ten kierunek tak niezbyt rozwinięty.
Rozpisywać się nie będę.
18 lat, Poznań ;-)k


Ty jesteś nierozwinięty mówiąc, że ten kierunek nie jest rozwijany : P Mamy 500 użytkowników, wiele aktywnie działających w fandomie na rzecz futrzaków, jak Ci się nie podoba to spadaj do niemieckich futer. Rzekłem.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 22:23:52
Wilczek
Anthro
Ilu aktywnych?

Ile ludzi wie ze takie cos istnieje? A jak juz ktos wie to zazwyczaj jaka jest opinia?

W porownaniu z zachodem nie jestesmy wielka grupa

PS czytamy ze zrozumieniem. Rozwijany - racja.
Popularny? - mozemy sie spierac....
Ostatnio edytowany przez DarkHunter dnia 3.06.2011 22:26:25
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 22:30:17
Arachne
Taur
Cytat z "DarkHunter":
Ilu aktywnych?


Jak ostatnio sprawdzałem to około 140 UU dziennie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 22:38:58
Wilczek
Anthro
Nadal sie zastanawiam gdzie ta mapka. Jakie jest rozlokowanie w Polsce
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2011 22:41:44
Trickster
Anthro
Na mapkę wielu ludzi się nie wpisuje z powodów prywatnych, popularne nie jest bo ludzie nie chcą o furry mówić, wszyscy biorą to jako coś do odstrzału i tyle, powodów jest wiele...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.06.2011 10:35:33
Wilk
Zwierzę
Podasz adres zbyt dokładnie i trolle z jakichś karaczanów narobią ci kłopotów. Miasto czy dzielnicę można wskazać, dokładny adres - na własne ryzyko.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.06.2011 12:40:30
Wilczek
Anthro
Chodzi raczej o miasta niż o adresy.
Każdy może tu wejść, dość niebezpieczne byłoby podawanie szczegółowych adresów.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.06.2011 16:02:30
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkHunter":
Nadal sie zastanawiam gdzie ta mapka. Jakie jest rozlokowanie w Polsce


Zapewne nie widzisz mapki, więc łap alternatywną publicznie dostepną http://furrymap.net/?sf_culture=pl

Btw jakoś agresywnie do sprawy podchodzisz, skoro jeszcze nie tak dawno nie wiedziałeś o polskim fandomie to powinieneś być wdzięczny nawet jesli to 5 osób na krzyż 8-)k


Cytat z "Toboe":

Idę wygooglać Bagheera.oO

ja rozumiem że czytelnictwo w kraju leży i kwiczy, ale jak można nie wiedzieć kto to jest Bagheera? O Tarzanie też nie słyszałeś?

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.06.2011 16:50:20
Irbis
Bestia
Cytat z "ShadowCat":
Cytat z "Toboe":

Idę wygooglać Bagheera.oO

ja rozumiem że czytelnictwo w kraju leży i kwiczy ale jak można nie wiedzieć kto to jest Bagheera? O Tarzanie też nie słyszałeś?
Słyszałem i zrobiłem facepalm jak zobaczyłem że to ta czarna pantera z Tarzana1 Księgi Dżungli. A co do bajek to jestem ostatnio na bakier na tyle że nie pamiętałem nawet imienia ojca Simby. Ogólnie nie mam pamięci do nazwisk i imion...=[ Ale powoli nadrabiam zaległości.

1 Przejęzyczenie...
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 4.06.2011 17:54:09
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.06.2011 16:55:00
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Toboe":
Słyszałem i zrobiłem facepalm jak zobaczyłem, że to ta czarna pantera z Tarzana.


Z Księgi Dżungli, młotku -_-
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.06.2011 18:42:53
Wilczek
Anthro
Cytat z "ShadowCat":
Cytat z "DarkHunter":
Nadal sie zastanawiam gdzie ta mapka. Jakie jest rozlokowanie w Polsce


Zapewne nie widzisz mapki, więc łap alternatywną publicznie dostepną http://furrymap.net/?sf_culture=pl

Btw jakoś agresywnie do sprawy podchodzisz, skoro jeszcze nie tak dawno nie wiedziałeś o polskim fandomie to powinieneś być wdzięczny nawet jesli to 5 osób na krzyż 8-)k



Z tą agresją nie przesadzajmy. A w humorze świetnym nie można być zawsze :).
W porównaniu z czechosłowacją trza przyznać że wypadamy wspaniale.

Offline
inż. Toboe
-2
(+0|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 4.06.2011 19:07:05
Irbis
Bestia
Cytat z "DarkHunter":
Z tą agresją nie przesadzajmy. A w humorze świetnym nie można być zawsze :).
W porównaniu z czechosłowacją trza przyznać że wypadamy wspaniale.
Widzę, że wydarzenia ostatniego 20-lecia Ci umknęły.=]
"1 stycznia 1993 w miejscu Czechosłowacji powstały dwa nowe państwa – Czechy i Słowacja"
Dalsze wydarzenia historyczne musisz sobie wygooglać.=]

@Down: Ojtam ojtam. =D
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 4.06.2011 22:27:36
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...182183184185186187188...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane