Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   16 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...219220221222223224225...347>>


-3
(+0|-3)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 3:31:56
Zaklęty Smok
Inna forma
♥♥♥♥♥♥ :)

/edit
zwracam po prostu uwagę, że trollowanie nowych ludzi jest głupie i dziecinne. Chociaż ja osobiście mam to gdzieś. Ktoś chce się zaaklimatyzować to dostaje po łapkach, jeśli się tłumaczy to dostaje kopa w dupe, na do widzenia kiedy już komus puszcza nerwy dostaje w mordę :), widziałem to tutaj tyle razy, że szkoda słów. Btw Ciebie nie miałem na myśli pisząc poprzedniego posta. Nie mam tu też na mysli usera @BabciaPower , piszę jak jest generalnie.
Ostatnio edytowany przez ravenlord dnia 23.08.2012 3:39:44

9
(+9|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 5:55:31
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Jestesmy dosc zżytą, kameralną spolecznoscia, ktora w pewnym sensie chroni swoją integralność przez stawianie wymagań nowym. Tak wiec dostają przyspieszonym szkoleniem "pf w pigułce" prosto w twarz. Zostają albo sajonara.Gdyby byla to kraina cukru, szczęśliwości i bezgranicznej otwartości, społeczność straciła by na wartości- jej charakter został by wypłukany przez bierzący strumień nonejmów, niekiedy bez osobowości i bez czegokolwiek mądrego do powiedzenia. A juz szczególnie przez lurkerów, którzy boją się gdzieś przyjechać, bo to właśnie spotkania mają największą wartość. Zresztą wtf, to jest internet. Jak sie nie podoba to idź gdzie indziej. Tylko nie wracaj po tygodniu z płaczem, ze tam jest tak samo.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 23.08.2012 5:58:57
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 10:40:07
Uncia Hortensis
Rabatka
Polfurs przez lata wykształcił sobie learning curve iście z EVE Online. Nie widzę problemu w spamie no-nejmów. Co złego mieć nowych użytkowników? Niech nie przychodzą na spotkania. Forum jest od rozmów nie jedynie od rzucania błotem i ustalania kiedy będzie wyśmienite spotkanie. Jedyny problem to użytkownicy (nowi i starzy), którzy na dzień dobry przychodzą z mordą i pretensjami.
Myr

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 11:02:21
Lew
Każdy kiedyś był nowy i każdy przeszedł inicjację. To normalne. A jak ktoś płacze, że go pupa boli bo przeczytał kilka linijek nieprzychylnego mu tekstu w internecie to bitch, please. Takich tu nam nie potrzeba.
0
(+2|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 11:11:10
Cytat z "Edi": (Link »)
Cytat z "Toboe": (Link »)
]Że też muszę poprawiać po poprawiającym... Zwrotu "mimo że" i "mimo iż" nie dzieli się przecinkiem. Za to jest on przed całym zwrotem i za zdaniem wtrąconym.


i dobrze - wspólnymi siłami dotrzemy do lingwistycznej prawdy :D


Cytat z "BabciaPower": (Link »)
podkreśla tą więź


To ja jeszcze dodam, że tam powinno być TĘ WIĘŹ a nie TĄ WIĘŹ.
TĄ i TĘ to dwa inne przypadki!

Kim? Czym? - Tą więzią
Kogo? Co? - Tę więź
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 23.08.2012 11:12:22
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

5
(+7|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 15:41:01
Zaklęty Smok
Inna forma
@Wolfheart i @Fuma
Ja nie mam pretensji i zgadzam się, że to właśnie spotkania mają wartość, tylko, że wielu zostało skutecznie zniechęconych, wielu ma tu też nicki kompletnie z dupy wzięte, żeby pozostać anonimowymi i nie być rozpoznawalnym (trollowanym). Ja wolę jechać na meet, czy konwent za granicę, lub spotykać się tak po prostu. Ludzie się nie boją spotykać, tylko kiedy dostają liryczny ♥♥♥♥♥♥♥♥ na dzień dobry, nie zawsze ze swojej winy (nie mówię o sobie) to stwierdzają, że towarzystwo jest generalnie rzecz biorąc chujowe. To co piszę, słyszałem na własne uszy i wyczytałem o niektórych z was, to nie jest moja opinia. Kilku z was tez osobiście spotkałem, jest tu sporo fajnych ludzi, natomiast opinia jaka idzie w świat o pf jest nierzadko negatywna z powodu mniejszości. Cierpi na tym cały serwis, nie pojedyncze osoby.
Nie jesteśmy zżytą kameralną społecznością, zżytą kameralną społecznością jest część z nas. Ja tu widzę i osobiście znam ludzi którzy nawet niekoniecznie z nonamowym nickiem, często z osobowością, często są starymi userami, i nie są jakoś częścią tej żżytej społeczności. Wróć, są częścią społeczności pf, ale spotykają się w innych gronach i też się dobrze bawią (przynajmniej tak twierdzą). Głupi sztuczny podział.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 23.08.2012 22:21:05

11
(+11|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 20:16:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
ravenlord, skończ pierdolić kocopoły.
Wszyscy wiemy jak jest na polfurs. Od bardzo długiego czasu nie widziałem tutaj aby ktoś był trolowany od tak, przeważnie powodem jest sam "poszkodowany" który zaczyna pieprzyć głupoty i natrafia na bardziej wprawionych w boju użytkowników.
Wszyscy wiemy, że te "trolle" jak określasz mnie i kilku innych użytkowników, są tak na prawdę grupą znajomych o podobnych poglądach i przekonaniach. My siebie lubimy, nie lubimy kwiczących i dramujacych lapsów.
Wiemy dobrze, że są mentalne zera, wrogowie całego polfursu szerzący właśnie takie hasła "Bo to przez kilku troli cierpi polfurs" Nie, to są osoby któe tutaj zostały zlinczowane, szerzą więc takie historyjki żeby nowe kijanki bez kręgosłupa od razu zrobiły sobie z nich przyjaciół a w innym miejscu doszukiwali się ataków.

Jak masz problem z polfursem to idź tam gdzie przywitają Cię tęczą z dupy.

Koniec tematu.

-2
(+0|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 20:55:05
Anthro
Problem wynikną chyba z braku jakiegoś braku tatku czy coś w ten desens. To indywidualna sprawa jaki ktoś ma nick i to jego interes
i ch.. komuś do tego, pewne rzeczy powinno się zaakceptować i tyle. Jeżeli ktoś by się nazywał "latający_potwór_spaghetti" to mi to lata,
może to tylko świadczyć o jakiejś kreatywności, poczuciu humoru albo mięcia wyjeba... na nick. To jest tak jakbyś chciał połączyć
podmiot liryczny z autorem, nie utożsamia się istniejącej osoby wirtualnie z nickiem. Dopiero jak się pozna daną osobę (z czasem)
to poznajesz ją bardziej, bo może rozmawiasz z osobą wrażliwa szukająca pewnego rodzaju wsparcia, nie umiejąca sie dokładnie określić i od razu ją ktoś ciśnie.

9
(+9|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 20:59:08
Wilk
Anthro
Też kiedyś, jeszcze jako młody użytkownik, myślałem że podział w polskim furry (PF i ówcześnie PSF) to jakiś sztuczny, zupełnie nie potrzebny twór, który niszczy fandom zamiast go budować. Kiedy jednak zbadałem obydwa oblicza naszego furry, zaczeło mnie dziwić jak można nie zauważyć tak oczywistej rzeczy: każde z forów jest inne i ma inną społeczną ofertę, opiera wewnętrzne relacje na innym fundamencie i jest adresowane do różnej klienteli.

Dzięki temu w naszym fandomie mamy wspaniały, często niedoceniany przywilej wyboru, zamiast kiszenia się w jednej, miałkiej i niestrawnej beczce. Mnie to cieszy.
3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 21:07:37
Cytat z "BabciaPower": (Link »)
To jest tak jakbyś chciał połączyć
podmiot liryczny z autorem, nie utożsamia się istniejącej osoby wirtualnie z nickiem. Dopiero jak się pozna daną osobę (z czasem)
to poznajesz ją bardziej, bo może rozmawiasz z osobą wrażliwa szukająca pewnego rodzaju wsparcia, nie umiejąca sie dokładnie określić i od razu ją ktoś ciśnie.

Dla mnie kazdy jest wirtualny, póki nie spotkam go w irl. Na tym polega internet i cała bytność człowieka w internecie. Jadąc po użytkowniku, jadę po użytkowniku, a nie po osobie która siedzi za monitorem... Jesli ktoś wytrwale pracuje by przylepiono mu etykiete debila, to taką etykiete dostanie. Czy ta etykieta przeniesie się na realny świat? Przyjdź na spotkanie to się dowiesz.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

9
(+9|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 21:15:08
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
A ja lubię, jak ktoś ma w miarę sensownego nicka, pisze ładnie i czysto po polsku i ma coś do powiedzenia. Wbrew pozorom to żadne wymagania, ot, podstawy netykiety. Nie wiem, czemu nagle taki o to płacz, ani czemu nazywacie to trollowaniem- wygląda na to, że mamy klepać po pupie każdego idiotę i pierdołę tylko dlatego, że czuje wewnętrznego zwierzaczka.

"Może to dla współpracy w grupie tak heroicznie trzeba zgłupieć?
Człowiek myślący jest solą w oku
kretyn to kretyn- dajcie mu spokój"
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 23.08.2012 21:16:32
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

-5
(+0|-5)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 21:46:59
Anthro
Pewnie nie słyszałeś że pozory mylą

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 22:09:14
Wilk
Anthro
Cytat z "BabciaPower": (Link »)
Pewnie nie słyszałeś że pozory mylą

Internet to gra pozorów :3
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

10
(+11|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 22:20:08
PERMABAN
Jak komuś jest tu źle, to są bardziej tęczowe serwisy, furry to nie jedna wielka rodzina, gdzie każdy się musi bezwarunkowo kochać, to po prostu społeczność jak każda inna, gromadzi różne typy osób i rozbija się na x grup o podobnych przekonaniach. Jeśli ktoś nie zgadza się z tutejszymi, no to sory, na siłę nie trzeba tu siedzieć.
Poza tym pf faktycznie jest dość kameralny i zawiera raczej osoby, które znają się x lat, nikt nie ma nic przeciwko nowym użytkownikom, o ile są sensowni i potrafią się wpasować. Wy nie potraficie, i nie jest to kwestia trolli i hejterów, tylko problem jest w was, bo te podśmiechujki znikąd się nie biorą. Taki naturalny odsiew, żeby wykluczyć debili z grupy i tworzyć serwis, który odpowiada większości, słabe jednostki mogą ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.

6
(+7|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 23.08.2012 23:13:54
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
^tym radosnym (acz prawdziwym i dosadnym) akcentem, kończymy "Opowieści z PFu - smok, troll i twoja stara"
4
(+5|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 24.08.2012 20:18:42
Cytat z "ravenlord": (Link »)

Sorry Veth, jak nasz lewek skończy pierdolić głupoty, to możemy skończyć temat.

Nie, temat kończymy kiedy ja tak mówię.
Wszystko zostało już napisane.

5
(+6|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 25.08.2012 11:41:40
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Dawno takiego offtopu nie widzialem ;]

Ale przynajmniejs jakis sensowny. Ogolnie rzecz biorąc prawda jest taka, ze nikogo sie nie trolluje bez zadnego powodu, zazwyczaj jak ktos sie robi na za duzego fifarafa starajac sie na sile byc najmadrzejszy to trzeba go sprowadzic na ziemie, krotka pilka.

Najwazniejsze to miec dystans do siebie a nie srac ogniem bo ktos ci napisal nieładnego posta. Proponuje guzik "powiedz mamie" ktory bedzie wysylal smsa do mamy ze trzeba wymienic pampersa, bo ktos sie zesral z zalu ze dostal zgryzliwym postem po pysku :]

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.08.2012 23:22:41
Szczuras
Anthro
Witam wszystkich! Po długim czasie lurkowania i niezbyt długim czasie od założenia tu konta wypadałoby w końcu wyjść z dziury i coś napisać.
Slavic jestem, w furry siedzę w delikatny sposób już jakiś czas ale polski fandom poznaję od niedawna. Możliwe ktoś z furstocku 2012 pamięta osobę w czerwonych włosach, to byłem ja ;)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.08.2012 23:28:41
Gazelopka sawannowa
Anthro
Nie byłam na Furstocku, mam taki zamiar za rok, co nie zmienia faktu, że witam cię serdecznie :3
*podaje na powitanie raciczkę*
Co prawda, sama nie jestem zbyt długo, ale co mi tam - przywitać się wypada :D
Dziergam rzeczy. O, tu są.

6
(+6|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.08.2012 22:06:58
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wilk": (Link »)
http://zapodaj.net/f45cb08787065.jpg.html






Cytat z "Wilk": (Link »)

hej nowi ;-)k

cfaniak przychodzi, wrzuca jakiś cienki szkic z zasłoniętymi cyckami które SAM zasłonił bo myśli, że zawojował świat paintem, i ma jeszcze czelność pisać coś, co uważa że uchroni jego ♥♥♥♥♥♥♥ post przed skasowaniem.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 28.08.2012 22:12:29

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.08.2012 23:29:17
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Vethu, czy ty aby zbytnio nie wczuwasz się w rolę? :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.08.2012 8:28:15
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Vethu, czy ty aby zbytnio nie wczuwasz się w rolę? :P

Szalę przechyliły zasłonięte w paincie cycki.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.08.2012 11:06:17
Smok Serwisowy
niechaj więc założy galerię jeśli taki z niego malarz i pozwoli nam zakosztować więcej owoców swej twórczości :3
... tylko niechaj faktycznie będą ci one z cyckami xD
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 29.08.2012 11:10:16
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.08.2012 12:52:04
Hej wszystkim! Nareszcie wśród swoich, bo już myślałem że nie ma nikogo o takich zainteresowaniach :) Możecie mówić mi po prostu Mig, nie chciało zaakceptować tak krótkiego nicku to coś dołożyłem ;)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.08.2012 13:21:50
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cześć dwumetrowy, twardy acz delikatny futrzaku po przejściach :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...219220221222223224225...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane