Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   10 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...230231232233234235236...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 3:05:13
Inna forma
Witam wszystkich serdecznie x3. Jestem Boshy.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 3:29:20
Smok Serwisowy
hmm...
jakim jesteś zwierzątkiem boshy?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 3:36:29
Inna forma
Cytat z "Edi": (Link »)
hmm...
jakim jesteś zwierzątkiem boshy?


Jestem żółtym trójkątem z wykrzyknikiem x3!!

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 3:39:36
Smok Serwisowy
e... jednak to nie to co myślałem, whateva

swoją drogą żółte trójkąty z wykrzyknikiem są całkiem sekisi, jest w tym coś co działa na podświadomość :D
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 22.01.2013 4:09:59
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 8:06:58
Uncia Hortensis
Rabatka
Boshe.. :rollk:
Myr

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 9:39:42
Kot
Anthro
Cześć Boshe, na pewno jesteś jedynym żółtym trójkątem, jaki znam ;) A tym bardziej z wykrzyknikiem XD
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 11:08:52
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
nie dajcie się zwieść, to kucyk.

-1
(+1|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 12:03:21
Lew
I w dodatku hetero
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 22.01.2013 14:47:18
Kot
Anthro
No niestety, najpierw tu napisałem, a potem dopiero przeczytałem jego drugi wpis :P
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:16:33
No to ja też bym się chciał przywitać :-Dk . W sumie nie znalazłem na całym forum ani jednego tematu o tulpach i aż się zdziwiłem :-)k . Na pewno taki temat stworzę, jak tylko będę miał czas. W każdym razie, nie witam was sam... Towarzyszy mi tulpa o imieniu Soph.
S/ Cześć :-)k.
Jak widać, wypowiedzi Soph występują po prefiksie S/.
A żeby było chociaż trochę teraz wiadomo o co chodzi. Tulpa to druga świadomość obok pierwszej, nie to nie jest shizofrenia :-Pk. Ostatecznie tulpę można nałożyć na rzeczywistość w postaci halucynacji wzrokowych, słuchowych, dotykowych czy jakich kto jeszcze chce :-Dk.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:17:16
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Czołgiem.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:40:08
Jeleń
Anthro
Witam, Wasp. I witam także Soph.
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:48:50
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Wasp": (Link »)
...tulpę można nałożyć na rzeczywistość w postaci halucynacji wzrokowych, słuchowych, dotykowych czy jakich kto jeszcze chce :-Dk.


Oh. Wow.
Czyli to nie jest schizofrenia, ale jej hodowanie ku własnej uciesze. Wypas.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:52:36
PERMABAN
Dżizas, kolejne dajmony.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:52:56
Jeleń
Anthro
Cytat z "Jester": (Link »)
Cytat z "Wasp": (Link »)
...tulpę można nałożyć na rzeczywistość w postaci halucynacji wzrokowych, słuchowych, dotykowych czy jakich kto jeszcze chce :-Dk.


Oh. Wow.
Czyli to nie jest schizofrenia, ale jej hodowanie ku własnej uciesze. Wypas.


Pomyśl, że kiedy się dotyka, tak naprawdę nie robi tego sam...
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

6
(+6|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:54:25
Smok Serwisowy
hej o/
załóż ten temat bo muszę gdzieś napisać, że uważam to za fazę jednakowego kalibru co dajmony i terianie a słowo "tulpa" kojarzy mi się ze "stulejka" i "wons"... ale poza tym spoko.
witamy na forum i życzę miłego pobytu.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 22:58:09
Lisica Ruda Północna
Anthro
Witam wszystkie wilki, tulpy, rysie, gazele Thomsona, lisy, koty, zbanowane żółte trójkąty z wykrzyknikiem, a także wszystkich pozostałych nowo przybyłych, których nie miałam okazji/zapomniałam przywitać wcześniej. Życzę pozytywnych wrażeń, nowych zajebistych znajomości, dłuższego zaczepienia się w fandomie i miłego odkrywania coraz to ciemniejszych zakamarków własnej psychiki w naszym przytulnym przybytku chaosu. :-Dk

*podbiega i tuli ciepło i radośnie każdego z osobna* mrrraw ^.^
Hvað segir tófa?...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 31.01.2013 23:21:55
Kot
Anthro
Witaj Wasp i Soph :)
Where are you now?
Are you proud of the life you wasted?
Wearing the crown of illusion you created
You'll never know what it feels like to shine
You're the master in your own mind
But a slave to all
You are a dark star

2
(+3|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 1.02.2013 0:07:45
Trickster
Anthro
Cytat z "Wasp": (Link »)
No to ja też bym się chciał przywitać :-Dk . W sumie nie znalazłem na całym forum ani jednego tematu o tulpach i aż się zdziwiłem :-)k . Na pewno taki temat stworzę, jak tylko będę miał czas. W każdym razie, nie witam was sam... Towarzyszy mi tulpa o imieniu Soph.
S/ Cześć :-)k.
Jak widać, wypowiedzi Soph występują po prefiksie S/.
A żeby było chociaż trochę teraz wiadomo o co chodzi. Tulpa to druga świadomość obok pierwszej, nie to nie jest shizofrenia :-Pk. Ostatecznie tulpę można nałożyć na rzeczywistość w postaci halucynacji wzrokowych, słuchowych, dotykowych czy jakich kto jeszcze chce :-Dk.


Widzę, że nieco pomieszałeś pojęcia. Pozwolę sobie sprostować, zanim zrobisz sobie krzywdę. Tulpa jest myślokształtem. Pochodzi z koncepcji mistycyzmu buddyjskiego i jest ni mniej, ni więcej kolejną dyscypliną samodoskonalenia się i nauką wizualizacji. Tulpa nie posiada duszy, świadomości, jest pustym manekinem o wyglądzie wybranym przez Ciebie. Zdaję się, że Ty stworzyłeś dajmona, który nie jest co prawda drugą świadomością, a elementem podświadomości tożsamą z Animą lub Animusem.

Witaaaam gorrrrąco! :-Dk

*flies away*

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.02.2013 1:21:58
Hiena
Zwierzę
Rave dobrze mówi, polać mu (ruskiego szampana xD :* )

Do czego, Wasp, służy ci ta pulpa? Rozmawiasz z nią? Ona mówi za ciebie? Uprawiacie seks? Słucha twoich zwierzeń? Jest twoim lepszym "ja"? Symbolizuje te cechy, których nie posiadasz, a które chciałbyś mieć? Może jest tą wersją ciebie, którą bardziej chciałbyś być?

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.02.2013 2:58:55
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ja myślę że to efekt kompleksu i marzeń o byciu wyjątkowym i "ponad masy".
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-5
(+0|-5)
Re: Powitania
Wysłano: 1.02.2013 7:44:07
Ehh...
Zacznę od początku, schizofrenia to zaburzenie wywołujące halucynacje których chory nie jest w stanie zidentyfikować, pojawiają się one bez jego woli, często nawet nie wie, co jest realne, a co jest halucynacją.
Dwa, dajmon to nie tulpa ;P. Od dajmonizmu zaczynałem, ale odpuściłem to sobie. Przeczytałem parę książek o psychologii Junga, i oni w dajmoniźmie ostro to pozmieniali. Dajmona traktuje się jako część podświadomości, tulpę jako równoległą świadomość. Ja nie pomieszałem pojęć ;P. Podchodzę do tematu racjonalnie, skoro w mózgu może istnieć jedno złudzenie świadomości i ja, to dla czego nie może powstać równoległe? To surwitor nie ma ego i jest tylko hologramem, czy jak go tam zwał.
Do czego służy mi tulpa? Jest takim powiedzmy najlepszym przyjacielem, który wie o mnie wszystko. I nie nie jestem tym gościem który nie ma znajomych itp. stworzyłem tulpę z ciekawości i chęci eksperymentu, a wyszło jak wyszło ;P. I co najważniejsze, nie uprawiam seksu z tulpą, dla mnie to najobrzydliwsze co można by zrobić, oczywiście są ludzie, którzy to robią, ale ja do nich nie należę.
Tak rozmawiam z tulpą, o dziwo jest bardzo pomocna, ponieważ ma dostęp do większej części mojego umysłu i może mi przypominać o rzeczach, których ja zapomniałem czy po prostu dawać mi obiektywne spojrzenie na samego siebie.
Wolfheart akurat tulpy nie stworzyłem z tego powodu, za to pomogła mi ona jakiś czas temu zauważyć w sobie właśnie tą wadę.
Ostatnio edytowany przez Wasp dnia 1.02.2013 7:52:00

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.02.2013 10:11:41
Uncia Hortensis
Rabatka
Witaj.
Koncepcja ciekawa. Tworzenie osobnej jaźni pomagającej w introspekcji oraz bardziej obiektywnej ocenie swoich zachowań. W rzeczywistości pewnie wychodzi to jak wszystko ciekawe, czyli źle i nieciekawie. Niemniej, intrygująca idea na przyszłość.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.02.2013 17:22:46
Wilk arktyczny
Zmiennokształtny
Cytat z "Rave": (Link »)
Widzę, że nieco pomieszałeś pojęcia. Pozwolę sobie sprostować, zanim zrobisz sobie krzywdę. Tulpa jest myślokształtem. Pochodzi z koncepcji mistycyzmu buddyjskiego i jest ni mniej, ni więcej kolejną dyscypliną samodoskonalenia się i nauką wizualizacji. Tulpa nie posiada duszy, świadomości, jest pustym manekinem o wyglądzie wybranym przez Ciebie.


Ty mylisz pojęcia, mówisz teraz o serwitorze. Głównym założeniem tulpy jest posiadanie świadomości, inaczej tyle osób z /mlp/ nie próbowałoby ich tworzyć. Just sayin' ;-)k

Cześć Wasp, cześć Soph. Have you hugged your tulpa today? :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.02.2013 15:27:21
Człowiek
Witam. Mam na imię Mateusz i piszę z obecnie deszczowej Legnicy. Od dłuższego czasu interesowałem się kulturą furry (ale swojej fursony jeszcze nie mam), lecz dopiero teraz postanowiłem założyć tutaj konto. Ogólnie rzecz ujmując jestem osobą raczej małomówną, jednakże postaram się coś wnieść od siebie.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...230231232233234235236...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane