Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   7 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...232233234235236237238...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 7:27:51
Cześć :).
Ja też zajmuję się medytacją i buddyzmem na poważnie ale z tej bardziej racjonalnej strony ;). Kiedyś bawiłem się też w OOBE, czakry i chwilkę w PSI Balle, ogólnie ezoterykę ;P.
Jestem ciekaw Twoich dzieł :). Sam się motywuję, żeby zacząć coś rysować ale chyba do tego talentu nie mam...
W każdym razie witam i życzę powodzenia na forum, prawdopodobnie szybko dowiesz się o co mi chodzi :-Dk .
Ostatnio edytowany przez Wasp dnia 7.02.2013 7:29:40

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 7:48:48
Kot
Anthro
http://www.polfurs.org/mo...forumpost144325

Tutaj je dodałem. Żadne dzieła sztuki, ale...

A co znaczy "powodzenia na forum"?

W każdym razie głównie szukam tu kogoś, kto oceni fabułę mojej powieści. Grupą docelową są polskie Futrzaki, więc... Dodam tu próbkę swoich możliwości pisarskich. Zamieszczę to pod tytułem "Furry Tales" w Tekstach.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 8:02:58
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)

A co znaczy "powodzenia na forum"?

Zobaczysz :-Dk .

Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)

Dodam tu próbkę swoich możliwości pisarskich. Zamieszczę to pod tytułem "Furry Tales" w Tekstach.

Na pewno przeczytam :).
Ostatnio edytowany przez Wasp dnia 7.02.2013 8:10:55

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 8:09:16
Kot
Anthro
Jest króciutkie, raptem kilka stron. 7, na razie, ale na bierząco rośnie ich ilość. :D Akurat kończę fragment i za parę minut wrzucę. Można edytować tekst po wrzuceniu?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 8:11:35
Jestem pewien na 90%, że można edytować ;).

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 8:42:59
Kot
Anthro
http://www.polfurs.org/mo...p?articleid=358

Zapraszam do lektury. Postaram się na bieżąco aktualizować. Tylko, kurczę, nie widać tam akapitów... Ale trudno. :-Dk

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 9:17:09
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Kocie, twoja tulpa się zarejestrowała :-?k
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 9:26:48
Kot
Anthro
Tulpa to stworzenie z myśli, stworzone przez buddyjskich mnichów za pomocą bardzo zaawansowanej techniki skupiania energii mentalnej do poziomu materializacji tejże. Jednak tulpy obracają się przeciw swym twórcom, czego dowodzi przykład pewnej francuskiej badaczki, Alexandra David-Néel, której tulpę (mnicha) sfotografowano i którego widziały osoby trzecie. Badaczce zajęło pół roku pozbycie się coraz to bardziej i bardziej nachalnej, wrednej istoty.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 9:34:23
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Kot jest cały czarny, lecz ogon ma elektryczny. Gdy śpi na słońcu, jest najczarniejszą rzeczą, jaką sobie można wyobrazić. Nawet we śnie łapie przerażone myszki. Poznać to po pazurkach, które wyrastają mu z łapek. Jest strasznie miły i niedobry. Zrywa z drzew ptaszki, zanim dojrzeją.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 9:49:41
Kot
Anthro
Nie kumam zbytnio, ale okej...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 9:57:55
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Jednak tulpy obracają się przeciw swym twórcom, czego dowodzi przykład pewnej francuskiej badaczki, Alexandra David-Néel, której tulpę (mnicha) sfotografowano i którego widziały osoby trzecie. Badaczce zajęło pół roku pozbycie się coraz to bardziej i bardziej nachalnej, wrednej istoty.

Aaa... creepypasty wszędzie :D. Jest jedna zasada, jak będziesz myśleć, że tulpa odwróci się przeciwko Tobie, to tak właśnie będzie. Ciekawe jest natomiast, że Wikipedia o żadnej tulpie nie wspomina ;P. A, bo to pewnie taka tajemnica, że jakby się ktoś dowiedział to by go szatan porwał. Szerzenie takich opinii tylko miesza ludziom w głowach, szczególnie jak ktoś na ten temat za dużo nie wie.
Link
Link
Teraz zależy co wolisz, paranormalne czy racjonalne wyjaśnienie. Wybór należy do Ciebie ;).

Cytat z "tanuki":

Kocie, twoja tulpa się zarejestrowała :-?k

Nie mam pojęcia o co chodzi :-?k .
Ostatnio edytowany przez Wasp dnia 7.02.2013 10:02:47

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 10:02:40
Smok Serwisowy
ile masz lat kocie?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 10:04:36
Kot
Anthro
Ja? 21 w kswietniu będzie. A czy tulpa się zmienia, gdy zechcemy z dobrej na złą, to nie wiem.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 10:06:05
Smok Serwisowy
a ja naiwny dawałem ci 13-15 D:
*szok i małe szoczki*
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 7.02.2013 10:07:24
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 10:07:11
Kot
Anthro
Ha, pozory mylą. Jestem studentem. Z dosć dużym bagażem doświadczeń ezoterycznych i duchowych, i własną filozofią życiową.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 10:07:12
Nie gdy zechcemy, tylko gdy będziemy się tego spodziewać albo obawiać, że tak może się stać ;).

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 10:49:28
Wilczek
Anthro
Znowu filozof... Ciekawe jaki nowy temat bedzie... Tulpa a zycie posmiertne??

Tak czy inaczej witam.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 10:52:19
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
21 lat i 'duży bagaż doświadczeń?' Panie, z czym do ludzi.

Czołem.



(przeżyliśmy dzieciaki zafascynowane dajmonami, wilczkami, biedronkami to i tulpy przezyjemy)
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 7.02.2013 10:54:58
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-1
(+0|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 11:08:01
Kot
Anthro
Ano... trzy razy złamane serce, kilka razy myśli samobójcze, liczne załamania nerwowe, i co ciągle powracające, i niejednokrotnie konieczność przedefiniowania poglądów na daną sprawę, gdy odnalazłem "coś nowego" - jak na przykład ten Kot. Wymagał ode mnie blisko dwóch tygodni ciągłych rozmyślać i budowania struktury pojęciowej, jak puzzli, nim go zaakceptowałem i zrozumiałem, czym jest.

Moje życie do łatwych nie należało, jie należy i nigdy nie będzie łatwe. Ale mam kogoś, kto mnie kocha i wspiera, i w pewnym sensie rozumie. Wiem, jestem młody, ale czasami czuję się jak ktoś bardzo wiekowy.

Z resztą... wiek to tylko stan ciała, a co innego duch.

Ale jestem tu nie po to, by opowiadać swoich problemach czy życiu - tylko z powodu mojej powieści, której grupą docelową jesteście właśnie Wy - polskie Futrzaki.
Ostatnio edytowany przez Reinkarnacyjny_Kot dnia 7.02.2013 11:13:47

8
(+9|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 11:40:02
Klacz huculska
Uwielbiam ludzi chwalących się swoimi depresjami i w ogóle jakie to oni mają straszne i ciężkie życie. Jakby było czym...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 11:47:09
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Z jednej strony to może być jakaś forma prośby kontaktu, z drugiej pokazywanie ostentacyjne jak to komu jest źle i w ogóle. Nie jest to takie oczywiste.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

7
(+7|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 13:29:42
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "Reinkarnacyjny_Kot": (Link »)
Ano... trzy razy złamane serce, kilka razy myśli samobójcze, liczne załamania nerwowe, i co ciągle powracające, i niejednokrotnie konieczność przedefiniowania poglądów na daną sprawę, gdy odnalazłem "coś nowego" - jak na przykład ten Kot. Wymagał ode mnie blisko dwóch tygodni ciągłych rozmyślać i budowania struktury pojęciowej, jak puzzli, nim go zaakceptowałem i zrozumiałem, czym jest.

Moje życie do łatwych nie należało, jie należy i nigdy nie będzie łatwe. Ale mam kogoś, kto mnie kocha i wspiera, i w pewnym sensie rozumie. Wiem, jestem młody, ale czasami czuję się jak ktoś bardzo wiekowy.

Z resztą... wiek to tylko stan ciała, a co innego duch.

Ale jestem tu nie po to, by opowiadać swoich problemach czy życiu - tylko z powodu mojej powieści, której grupą docelową jesteście właśnie Wy - polskie Futrzaki.


Studiujesz psychologie ;P?

Witam serdecznie ^^, dziękuję za ekshibicjonizm emocjonalny, ale trzymaj takie sprawy dla siebie. Siła człowieka nie polega na wywalaniu swoich żali wszystkim, tylko wytrzymanie trudów życia. Po co pokazywać jaką się jest ♥♥♥♥♥ życiową... tym sobie zwolenników nie przysporzysz.

Więc...

Ostatnio edytowany przez Draco dnia 7.02.2013 13:30:23

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 14:11:38
Kot
Anthro
Nie to jest moją intencją, opowiadanie o swych problemach. Chodzi mi jedynie o opinię o mojej powieści i szkicach.

Opisałem swoją sytuację jedynie w odpowiedzi na to:

"21 lat i 'duży bagaż doświadczeń?' Panie, z czym do ludzi."

Po prostu zaakcentowałem, że mimo młodego wieku dużo przeżyłem. I ot, wszystko. Radzę sobie. Lepiej, gorzej... ale zawsze.

Poza tym ciekawi mnie, co sądzicie o tym Kocie - czy to może być reinkarnacja duszy zwierzęcia w człowieku?
Ostatnio edytowany przez Reinkarnacyjny_Kot dnia 7.02.2013 14:13:36

1
(+7|-6)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 14:25:43
PERMABAN
Sądzę, że to pierdolenie, takie jak u Waspa.

6
(+10|-4)
Re: Powitania
Wysłano: 7.02.2013 14:28:26
Kot
Anthro
A może odrobinę kultury osobistej nabierzesz przed udzielaniem się na forum? Dziękuję.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...232233234235236237238...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane