Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...251252253254255256257...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.08.2013 17:26:31
Miś Polarny
Anthro
Heja Mateo ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.08.2013 17:59:07
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
No i dupa ... znowu nikogo w mojej okolicy ale cóż ... za to mam większe tereny łowieckie XD
Cześć Mateo
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.08.2013 19:46:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Liszek": (Link »)
No i dupa ... znowu nikogo w mojej okolicy ale cóż ... za to mam większe tereny łowieckie XD
Cześć Mateo

A co, Armin już sie wykruszył ? : P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.08.2013 21:41:10
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Liszek": (Link »)
No i dupa ... znowu nikogo w mojej okolicy ale cóż ... za to mam większe tereny łowieckie XD
Cześć Mateo

A co, Armin już sie wykruszył ? : P

Armin jest przecież w Łodzi a ja na wakacjach w Jaśle. Cóż ... mam nadzieję ze będzie w najbliższym czasie jakaś okazja przyjechać do dużego miasta się trochę odchamić w Łódzkim gronie ;)
Z poważaniem ... rudy padalec :P

-3
(+0|-3)
Re: Powitania
Wysłano: 28.08.2013 21:47:17
Lis
Anthro
Dobry. Reszte dopiszcie sami, bo nie wiem kiedy obejrzycie posta.
W temacie trochę siedze, lecz polskie forum znalazłem... wczoraj.
Fursona nie przedstawiam. Jak nie znacie- odsyłam do filmu. Całego.
Więc, do zobaczenia. W innym temacie czy gdzieś. No. Ciao.

1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 29.08.2013 9:57:44
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Liszek": (Link »)
mam nadzieję ze będzie w najbliższym czasie jakaś okazja przyjechać do dużego miasta się trochę odchamić w Łódzkim gronie ;)


Łódź centrum kultury! :-ojjk:
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.08.2013 11:00:39
Uncia Hortensis
Rabatka
Witaj Ciskovie. Masz dokładnie ten sam avatar co ktoś inny przez co już od startu mi się mylisz, ale nie pamiętam z kim.

Cytat z "tanuki": (Link »)
Łódź centrum kultury! :-ojjk:

Hasło reklamowe było "Łódzkie w centrum kultury" ;-)k
http://www.youtube.com/watch?v=Ye0YuIQrVwI
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=Ye0YuIQrVwI

Myr

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.08.2013 16:25:19
Anthro
Witam,

Jestem nowy..... hmmm to chyba wiadomo......... tak czy inaczej jestem :-Dk

Coś o sobie ? Interesuje się futrzakami od dłuższego czasu. Jestem też bornym.
Najmłodszy już nie jestem, liczę sobie 34 wiosny.

Zainteresowania:
Nauka, Komputery, Modelarstwo, Elektronika, SciFi, MLP:FiM, Cosplay


PS. Podziwiam zapał ludzi którzy wykonali sami swoje fursuity. Może kiedyś też mi się uda 8-)k

11
(+15|-4)
Re: Powitania
Wysłano: 30.08.2013 16:55:42
PERMABAN
Witam.
Jak to jest mieć 34 lata i oglądać bajki dla dzieci w przedziale wiekowym 5-12? Czy wyczekujesz na poniakowy film, gdzie kucyki zmieniają się w małe dziewczynki? Wolisz walić gruchę pod kucyki, czy nieletnie panienki?
Pozdrawiam.

0
(+2|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 30.08.2013 17:10:04
Anthro
Po pierwsze primo jeżeli tak bierzemy pod rozwagę to przebieranie za zwierzaczki było w przedszkolu.

Po drugie primo film jest z lektorem w sieci.

Po tertio ( odpowiedz na trzecie pytanie ) żadna z powyższych opcji.

Widzę, że Ara lubisz dogryzać :lolk:

Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez dziti dnia 30.08.2013 17:11:43

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.08.2013 21:52:57
Hiena
Zwierzę
Cytat z "dziti": (Link »)
Po pierwsze primo jeżeli tak bierzemy pod rozwagę to przebieranie za zwierzaczki było w przedszkolu.


Na tym forum przebieranie się za zwierzaczki nie jest priorytetem, nie plasuje się nawet w pierwszej połowie stawki. Tu jest sam sirius szit! ; )

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 30.08.2013 22:02:50
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Rozumiem, że za pięć lat cała obecna stawka 25+ jest zmuszona honorowo opuścić fandom :-ojjk:
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.08.2013 22:15:12
Uncia Hortensis
Rabatka
Nurtuje mnie, jak to jest gdy młode gwiazdy rocka, albo czegośtam alternatywnego się starzeją. Czy może po prostu ludzi sławnych to nie dotyczy, a reszta powyżej lat X ma zakaz bycia niepoważnym.

Witaj. Dla kucyków mamy osobny (martwy) chan na chan.polfurs.org/p/
Myr

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2013 21:09:55
Kelpia
Zmiennokształtny
Cytat z "dziti": (Link »)
Witam,



Zainteresowania:
Nauka, Komputery, Modelarstwo, Elektronika, SciFi, MLP:FiM, Cosplay


PS. Podziwiam zapał ludzi którzy wykonali sami swoje fursuity. Może kiedyś też mi się uda 8-)k


cześć:) mam takie pytanie do ciebie gdzie ty pracujesz że w wieku 34 masz czas na to wszytko?? ja jestem górnikiem po pracy muszę sie zająć swoim owczarkiem niemiecki i innymi obowiązkami rodziną i zostaje przed snem raptem 2 godziny na poczytanie forum obejrzenie jakiegoś filmu bądź posłuchania muzyki a jestem 9 lat młodszy:p

Ps. Tanuki nie wiem czy dożyje te 5 lat żeby honorowo odejść:p
Bóg zabronił mi iść do nieba w którym nie będzie koni.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.09.2013 23:59:55
Anthro
Zainteresowania staram się pogodzić z pracą. To że tyle mam nie znaczy że wszystkimi się naraz zajmuje. Czasem odstawiam jedno np. modelarstwem nie miałem czasu się zając w tym roku. Za to elektronika i komputerami to mam w pracy zajęcie, więc jak jest chwila to poczytam, coś stworze. MLP i Furry to tak jak widać przeważnie po 22 się zajmuje poczytam fora, popatrzę na YT. A film w telewizji to może jeden w tygodniu zobaczę. Zwierzaka już żadnego nie mam wszystkie odeszły.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 0:37:18
byk
Anthro
O, jesteś z Warszawy. Witamy!
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

Anonim
5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 15:22:45
Hej futra, jestem nowy, jestem z holandii ale po polskiemu też mówię, całkiem nieźle, przynajmniej tak myśle :D
Swoje dane uzupełnie troche puźniej jak by ktoś miał jakieś pytania.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 16:05:22
Jeleń
Anthro
Witamy, witamy :-ojjk:
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 16:26:40
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Miłego pobytu
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 17:03:12
Dzięki :)
uzupełniłem już dane, nigdzie wieku nie widze to tak przy okazji napisze że lat mam 27

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 17:47:57
Pies
Walarro Mutto
Hej,

Masz ciekawy slang, jak typowy Polak. Miło poznać :)
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 17:50:13
Lazy Monkey
Anthro
Ojej ojej, ale się dzieje :-ok
Siemanko ;-)k

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 20:41:40
Slang? nie łapie :P
Mój ojciec jest polakiem który całkiem nie zerwał więzi z ojczyznom więc troche umiem

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.09.2013 22:09:12
Miś Polarny
Anthro
Heja :P

0
(+2|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 7.09.2013 22:56:07
Lew
Anthro
Dzieńdobrywieczór. Jestem starym/nowym Futrzakiem (czyta. Byłem może ze trzy lata, potem jakoś nie mogłem wrócić i znowu jestem :-Pk ) I'm a Trahall i...no w sumie nie wiem co mam napisać. Jestem futrem od jakichś pięciu lat. Moje początki były właśnie tutaj więc postanowiłem wrócić by przypomnieć sobie, tutejsze cuś. Moja Fursona...hmm...kiedyś to był gryf, potem klasyka-czyli wilkołak, no a teraz albo lew (czyli nota bene protagonista mojej nowej książki) albo anthro Lis.
Czym się zajmuje...na dzień dzisiejszy jestem w drugiej klasie technikum "Żywienia i Gospodarstwa Domowego", czyli po ludzku mówiąc kucharz/dietetyk. Od wielkiego święta coś narysuję bo ponoć jakieś zdolności mam. Dużo piszę, pod koniec tego roku, mam zamiar wydać książkę pt "Lwy na Wyspie", Znam język angielski i co nieco niemieckiego, zastanawiam się jeszcze nad łaciną i włoskim
Lubuje się w Rock/Punk oraz Metalu, ale to nie zmienia faktu, że jestem głuchy na inne gatunki, ostatnimi czasy zacząłem słuchać jednocześnie K-popu oraz Death Metal'u (mimo wszystko połączenie nie odbiega od siebie tak bardzo, oba style są ostro schizowe)
Przeważa u mnie pociąg do samic...z samcami nie próbowałem, więc na tym polu ciężko mi się wypowiedzieć :-/k .
Swoje przedstawienie już przedstawiłem, tak więc mogę powtórzyć tylko one more time. Dzieńdobrywieczór.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...251252253254255256257...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane