Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   12 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...272273274275276277278...347>>


5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.04.2014 19:15:45
Avian
Anthro
Ostatnio edytowany przez Jakub dnia 26.04.2014 19:21:57

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 10:12:31
Hiena pręgowana
Anthro
Witam :D
W pewnym sensie jestem nowa... nowa tutaj. Już od dłuższego czasu mam konto na forgu (Torakuta), może nie udzielam się zbyt wiele bo czas nie pozwala ale wiem "czym to się je".
Jeśli miałabym napisać coś o sobie to może tyle że uwielbiam rysować, hoduje pająki, mam dziwne poczucie humoru i jestem bidną studentką z Łodzi :P
W końcu się ośmieliłam tu zawitać :P
Ostatnio edytowany przez ToraTorakuta dnia 6.05.2014 10:15:41

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 10:26:12
Wilczek
Anthro
No to witaj. Zyj i walcz o przezycie tutaj. No wiec " Tora Tora Tora!"
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 11:12:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Z forga? To wiadomo dlaczego na żadnym meecie w Łodzi Cie nie było :-Dk
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 6.05.2014 11:12:42

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 11:15:25
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "ToraTorakuta": (Link »)
Witam :D
W pewnym sensie jestem nowa... nowa tutaj. Już od dłuższego czasu mam konto na forgu (Torakuta), może nie udzielam się zbyt wiele bo czas nie pozwala ale wiem "czym to się je".
Jeśli miałabym napisać coś o sobie to może tyle że uwielbiam rysować, hoduje pająki, mam dziwne poczucie humoru i jestem bidną studentką z Łodzi :P
W końcu się ośmieliłam tu zawitać :P


Hai :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 13:09:02
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Z forga? To wiadomo dlaczego na żadnym meecie w Łodzi Cie nie było :-Dk


Tora chyba raz jedyny się gdzieś pojawiła. ;]
Cookie Time!

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 14:10:51
Niedźwiedź
Anthro
Witam wszystkich bardzo serdecznie, Jestem Zawii po przezwisku a po imieniu Dominik.
Jestem dość nowym futrzakiem, jakoś tak zacząłem się tym interesować dwa miesiące temu.. rysować zacząłem miesiąc a na forum jestem około dwóch tygodni, i jakoś nie miałem odwagi się przywitać ^^ So, anyway Jestem z małej gminy Gryfów Śląski pod jelenią górą, chociaż ja wole wołać na moje miasteczko Zadupie Śląskie, bo wszędzie i do każdego mi daleko... :-(k
Więc to chyba wszystko i czas powiedzieć światu polskich futer Dzień Dobry ^^
"Cause I'm only a crack, in this castle of glass..."

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 14:46:41
Hiena pręgowana
Anthro
Cytat z "Reirun": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Z forga? To wiadomo dlaczego na żadnym meecie w Łodzi Cie nie było :-Dk


Tora chyba raz jedyny się gdzieś pojawiła. ;]


Potwierdzam, na jednym byłam :D i chętnie się jeszcze na jakimś pojawię :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.05.2014 15:20:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Na jednym z tych, na których nie byłem bo pracowałem :-Pk

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 19:27:49
Ogier rasy Fryzyjskiej
Anthro
No witam!

Na FA i w kilku innych miejscach takich jak Secondlife, SoFurry czy też F-list nieliczni znają mnie jako Friesiansteed, lub krócej - "Friesian" lub "Fries". Całkiem liczni, w tym zwłaszcza zagraniczni mówią że ta najkrótsza forma brzmi pysznie, ale co ja tam wiem? :lolk:

Więcej o miejscu zamieszkania wolałbym nie wspominać, jako że jestem dość skryty i moje otoczenie jest stricte negatywne, ale mieszkam w Małopolsce i studiuję w Katowicach.
Za futrzaka uważam się od około czterech lat, czyli mniej więcej od 20-tych urodzin. Rysuję od niedawna w digital-u i planuję dalszy rozwój umiejętności. Zdarza mi się pisać pikantne futrzaste historie lub całkiem nie dla dzieci, zwykle po angielsku, jako że nasza ojczysta mowa ma dla mnie nieco zbyt wąski zasób słów by opisać niektóre niuanse świata futrzaków. :rollk:

Grywam - w gry, na pianinie i na gitarach wszelkiej maści. Uprawiam często roleplay wszędzie gdzie czuję się swobodnie, lecz to rozrywka dla moich bliższych znajomych. :-ojjk:

I jeszcze parę słów o fursonie - Alexander, gdyż tak ma na imię, to moja ukochana fursona. Koń, ze względu na moją niemal bezkrytyczną miłość do tych zwierząt, ich gracji, piękna a także więzi jakie można z nimi nawiązać gdy tylko traktuje się je z troską i cierpliwością. Więcej o nim nie powiem, bo to już detale. Jest ich sporo, a kto zechce to i tak je pozna z moich profilów na wspomnianych stronach.

Jestem zawsze chętny do rozmowy i wdzięczny za konstruktywną krytykę na temat moich prac pisemnych lub graficznych. Czasem tylko nieśmiały. :lolk:
Ostatnio edytowany przez Friesiansteed dnia 15.05.2014 19:28:05

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 19:34:52
Cytat z "Zawiii": (Link »)
Witam wszystkich bardzo serdecznie, Jestem Zawii po przezwisku a po imieniu Dominik.
Jestem dość nowym futrzakiem, jakoś tak zacząłem się tym interesować dwa miesiące temu.. rysować zacząłem miesiąc a na forum jestem około dwóch tygodni, i jakoś nie miałem odwagi się przywitać ^^ So, anyway Jestem z małej gminy Gryfów Śląski pod jelenią górą, chociaż ja wole wołać na moje miasteczko Zadupie Śląskie, bo wszędzie i do każdego mi daleko... :-(k
Więc to chyba wszystko i czas powiedzieć światu polskich futer Dzień Dobry ^^


Witaj w misiowym zakątku :3
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 15.05.2014 19:35:00

-4
(+3|-7)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 19:42:57
PERMABAN
cap
Cytat:
a a także więzi jakie można z nimi nawiązać gdy tylko traktuje się je z troską i cierpliwością.

Jak z każdym innym zwierzęciem, wow.
cap
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 21.05.2014 9:12:26

Anonim
-1
(+5|-6)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 19:46:21
Jeżeli Ara nie dostanie bana za ten komentarz, to stracę wiarę w to forum :rollk:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 19:47:08
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Sprzeczałbym się z tobą jeśli chodzi o zasób słów panie koniku, no ale... niech Ci będzie. Chyba za mało pisałeś po polsku siedząc w SLu i na F-liście.

Tak czy siak, cześć, pewnie nie zagrzejesz tu miejsca za długo...people come and go..
Cookie Time!

9
(+9|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 19:55:13
Ogier rasy Fryzyjskiej
Anthro
Szczerze, spodziewałem się nieco przyjemniejszego powitania ze strony rodaków... ^^;

Fakt, mało pisałem po polsku wcześniej w tych sprawach, aczkolwiek nie uważam się za debila. Debilizm to choroba. U mnie nie stwierdzona.
Wiem że więź można nawet z chomikiem nawiązać, ale jeszcze nie widziałem żeby opierała się na czymś innym niż skojarzenie właściciela ze źródłem jedzenia w misce.
Nie, nie chcę ruchać koników. Świetnie radzą sobie wzajemnie bez mojej pomocy.

A czy zabawię? Bo ja wiem? XD Chętnie bym się nieco wkręcił bardziej do polskiego odłamu fandomu, ale nic na siłę. ^^

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 20:12:10
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Wkręć się na jakiś meet, tak będzie najłatwiej. ;)
Cookie Time!

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 20:14:52
bajobongo
Zmiennokształtny
Hej, kuniu! Co do języka po części się zgodzę - polski "język miłości" jest raczej ubogi ;) W każdym razie mam nadzieję, że choć trochę z nami wytrzymasz i rozgościsz się. :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 20:23:07
Ogier rasy Fryzyjskiej
Anthro
Na meeta to jestem nieco zbytnio nieśmiały póki co, nie wspominając o pracy i studiach na głowie które zżerają mi większość czasu wolnego.

A w kwestii języka nawet nie chodzi o "język miłości". Tutaj akurat mamy tyle samo do pokazania co anglojęzyczni. Raczej rozchodzi się o nomenklaturę i śmieszny wydźwięk niektórych słów które psują cały urok historii bądź nie pozwalają oddać jej sensu. ^^ Dochodzi jeszcze moja nieśmiałość. :lolk:

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 20:29:41
Puffgryf zaczepno-obronny
O nieśmiałości już wiemy, wspomniałeś... 4 razy :P

Witaj i rozgość się.
A jeśli chodzi o język polski, to fakt jest ubogi w pojęcia, ale ma ogromny zasób metafor. :)

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

-1
(+4|-5)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 21:13:05
PERMABAN
Dżizys, język jak język, dla anglików ichnie wyrazy też mogą mieć śmieszny wydźwięk, tylko polaczki podjarane, że po angielskiemu to brzmi światowo i bardzo pro.
Bardzo się cieszę, że nie ruchasz koników.
Takich nieśmiałych jest tu na pęczki cap

+ ostrzeżenie za 4 raporty
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 15.05.2014 21:34:54

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.05.2014 21:42:00
byk
Anthro
Cytat z "Friesiansteed": (Link »)

Za futrzaka uważam się od około czterech lat, czyli mniej więcej od 20-tych urodzin. Rysuję od niedawna w digital-u i planuję dalszy rozwój umiejętności. Zdarza mi się pisać pikantne futrzaste historie lub całkiem nie dla dzieci, zwykle po angielsku, jako że nasza ojczysta mowa ma dla mnie nieco zbyt wąski zasób słów by opisać niektóre niuanse świata futrzaków. :rollk:


Rzuciłem okiem na opowiadanie dla Zion Foxa. Angielszczyzna na wysokim poziomie, pogratulować!

Ogólnie robisz dobre wrażenie. Mam nadzieję, że się nie zrazisz za szybko. Miłego pobytu!
Ostatnio edytowany przez Mino dnia 15.05.2014 21:43:28
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.05.2014 18:29:51
Witajcie futrzaki!
Z fandomem mam styczność od ok 1,5-2 lat. Na meetach pojawiałem się dość losowo (byłem na jakiś 4,5 w Warszawie) , ale nie dawno postanowiłem to trochę zmienić i zacząć się jakoś udzielać.

Nie mam jeszcze fursony i w sumie nie planuje tego zmieniać.

Lubie przytulać i być przytulanym ^^

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.05.2014 18:32:02
Rysiu
Anthro
Ave:3
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.05.2014 19:06:52
Jaszczur
Anthro
Witam wszystkich :D
Po bardzo długim okresie niebytu tutaj postanowiłem powrócić :3 więc jestem tak jakby nowy :-Pk
_______________________________
I'm creator of secs!

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.05.2014 19:11:04
Lisica Ruda Północna
Anthro
A jednak xD

*tula jaszczura na powitanie*

No i witam wszystkich nowych których jeszcze nie miałem okazji powitać. Aloha :D
Hvað segir tófa?...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...272273274275276277278...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane