Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   89 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...276277278279280281282...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 22:47:30
Lis
Zwierzę
Ja się na futrzakach nie zawiodę. Czytałem trochę, oglądałem. Nawet zbieram na Fursuit.

DarkHunter, tak już bywa. Chętnie bym przyszedł na taki furrymeet :3 Zawsze chciałem. Pogadać, powitać, poznać kogoś nowego... Takiego DarkHuntera, który sprawia bardzo miłe wrażenie.
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 22:59:52
Wilczek
Anthro
Nie, nie, nie. Czytanie, ogladanie to zazwyczaj nie ukazuje rzeczywistosci. Wlasciwie mam wrazenie, ze w kazdym miescie panuja rozne zasady jezeli chodzi o meety. U nas jest tak chyba zazwyczaj malo "futrzascie" zwykle spotkanie osob. Tak bardzo zwykle jak mozesz sobie wyobrazic. Chociaz sa tez osoby, ktore potrafia w dosc specyficzny sposob podkolorowac tematy rozmow.

Mam nadzieje, ze nie jestes tak niesmialy jak to napisales i zamkniety w sobie, bo siedzenie i nie odezwanie sie jednym slowem przez caly meet to chyba tylko takie meczenie sie co nie? (tak, byla taka osoba ostatnio do tej pory wiekszosc nie wie kto to, a pewbie tylko wybrancy znaja barwe glosu tej osoby)
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 22:59:58
Kelpia
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Uwazaj
Zauwazylem jedna dziwna tendencje. Dlaczego procentowo wiekszosc osob o innej orientacji niz "normalna" woli piwa smakowe cydr ewentualnie jakies slodsze pszeniczniaki?


ciekawe spostrzeżenie może zrobisz sąde i poprzesz to naukowo? ja jestem normalnej oriętacji ale jak wypije cydr bądź smakowe to pali mnie zgaga wiec preferuje czyste chmielowe:p
Bóg zabronił mi iść do nieba w którym nie będzie koni.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 23:10:52
Wilczek
Anthro
Cytat z "Kary": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Uwazaj
Zauwazylem jedna dziwna tendencje. Dlaczego procentowo wiekszosc osob o innej orientacji niz "normalna" woli piwa smakowe cydr ewentualnie jakies slodsze pszeniczniaki?


ciekawe spostrzeżenie może zrobisz sąde i poprzesz to naukowo? ja jestem normalnej oriętacji ale jak wypije cydr bądź smakowe to pali mnie zgaga wiec preferuje czyste chmielowe:p


po co naukowo? To widac na pierwszy rzut oka jak sie popytasz wsrod futer,ale wlasciwie bardzo ciekawy temat nawet na ankiete. A pomysli sie jutro.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 23:14:01
Snow Leopold
Anthro
Cytat z "Miracle": (Link »)
Postaram się jakoś być aktywnym, nie wiem od czego jednak zacząć.

Na początek 25-stronicowy raport z Twoimi obserwacjami na temat działalności fandomu furry oraz z racjonalizatorskimi pomysłami, jak usprawnić wzajemne kontakty przesyłany drogą mailową lub pocztą tradycyjną komuś z administracji forum do 10 dnia każdego miesiąca. Czcionka Times New Roman, rozmiar 12, 1,5 linii odstępu, wyjustowane.

Jako, że zarejestrowałeś się pod koniec miesiąca maja i masz krótki czas na zebranie odpowiedniej ilości informacji, pierwszy raport możesz skrócić do 15 stron. Ale następne zgodnie z wymaganiami podanymi powyżej.
Ostatnio edytowany przez Shellac dnia 29.05.2014 23:15:51
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 23:26:05
Lis
Zwierzę
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Nie, nie, nie. Czytanie, ogladanie to zazwyczaj nie ukazuje rzeczywistosci. Wlasciwie mam wrazenie, ze w kazdym miescie panuja rozne zasady jezeli chodzi o meety. U nas jest tak chyba zazwyczaj malo "futrzascie" zwykle spotkanie osob. Tak bardzo zwykle jak mozesz sobie wyobrazic. Chociaz sa tez osoby, ktore potrafia w dosc specyficzny sposob podkolorowac tematy rozmow.

Mam nadzieje, ze nie jestes tak niesmialy jak to napisales i zamkniety w sobie, bo siedzenie i nie odezwanie sie jednym slowem przez caly meet to chyba tylko takie meczenie sie co nie? (tak, byla taka osoba ostatnio do tej pory wiekszosc nie wie kto to, a pewbie tylko wybrancy znaja barwe glosu tej osoby)


Heh, wystarczy do mnie zagadać, a się otwieram. A czasem nawet sam z siebie potrafię.
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 23:27:27
Cytat z "Shellac": (Link »)
Cytat z "Miracle": (Link »)
Postaram się jakoś być aktywnym, nie wiem od czego jednak zacząć.

Na początek 25-stronicowy raport z Twoimi obserwacjami na temat działalności fandomu furry oraz z racjonalizatorskimi pomysłami, jak usprawnić wzajemne kontakty przesyłany drogą mailową lub pocztą tradycyjną komuś z administracji forum do 10 dnia każdego miesiąca. Czcionka Times New Roman, rozmiar 12, 1,5 linii odstępu, wyjustowane.

Jako, że zarejestrowałeś się pod koniec miesiąca maja i masz krótki czas na zebranie odpowiedniej ilości informacji, pierwszy raport możesz skrócić do 15 stron. Ale następne zgodnie z wymaganiami podanymi powyżej.


Czyli praktycznie coś do zrobienia w czasie wolnym. Szkoda, że szkoła. Ale wciąż do zrobienia. Ale nie z moją motywacją. Herbata się kończy.
Dajcie mi być upośledzonym psychicznie lisem. Przynajmniej nie widać mnie i nie słychać tak często.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 23:55:49
Lisica polarna
Anthro
Dziś założyłem konto, a zatem serdecznie wszystkich witam :-)K

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.05.2014 23:57:47
Kelpia
Zmiennokształtny
Cytat z "BednarPL": (Link »)
Dziś założyłem konto, a zatem serdecznie wszystkich witam :-)K


Cześć. Zatem opowiedz nam coś o sobie:)
Ostatnio edytowany przez Kary dnia 30.05.2014 0:04:28
Bóg zabronił mi iść do nieba w którym nie będzie koni.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.05.2014 0:04:28
irbiseł
Zmiennokształtny
Cytat z "Kary": (Link »)
zatem opowiedz nam coś o sobie:)

Zaglądając w profil dowiesz się, iż jest to biseksualna najemniczka z postapokaliptycznej Rosji która jako seksoholiczka Spoiler: (uzależnienia się leczy) poza pracą myśli tylko o jednym.

A jako osoba-nie-fursona jest to 19 letni student.
Chyba nic nowego?

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.05.2014 0:06:27
Kelpia
Zmiennokształtny
Tyle przeczytałem ale wydało mi sie to bardziej ubogie niz reklama telezakupów.
Bóg zabronił mi iść do nieba w którym nie będzie koni.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.05.2014 0:34:44
Lisica polarna
Anthro
Cytat z "Kary": (Link »)
Tyle przeczytałem ale wydało mi sie to bardziej ubogie niz reklama telezakupów.

Niebawem rozpiszę się bardziej, tylko znajdę trochę więcej czasu, w końcu jutro piątek ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.05.2014 8:53:08
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Uwazaj na Frostiego... Nie jest to osoba ktora warto spotkac jako pierwsza :p Ja bym po takim spotkaniu juz nigdy nie wrocil.


To już się mną straszy nowych w powitaniach? xd Nie gwałcę, nie biję, nie okradam. xd :-ojjk:

8
(+9|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 30.05.2014 10:11:26
Snow Leopold
Anthro
Cytat:
Aktualnie ma dwójkę kompanów Vasila i Borysa.



Ostatnio edytowany przez Shellac dnia 30.05.2014 10:19:30
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.05.2014 17:34:00
Lisica polarna
Anthro
No nawet trafiłeś z tymi zdjęciami :lolk:

A tak przy okazji skoro mam coś powiedzieć o sobie:

No cóż, mam 19 lat, kształcę się na grafika komputerowego, by w przyszłości tworzyć filmy animowane (ew. pracować w agencji reklamowej)
W realu jestem cholernie nieśmiały, ale w ten specyficzny sposób, że ciężko się przekonuje do ludzi, ale jak już się przekonam, to staje się aż za gadatliwy, czasem aż męczący. ;-)k
Moim ulubionym zajęciem jest znęcanie się nad kartką papieru (ew. klawiaturą komputera) i wrzucanie efektów tego znęcania na DA i FA
Uprzedzając ew. pytania, jestem stanowczym hetero (co z czego się zorientowałem raczej jest tu ewenementem), no i do szczęścia starcza mi rysowanie futrzaków, pisanie lekko grafomańskich opowiadań z ich udziałem i pogadanie na necie o tym i o tamtym. :-)k

Co lubię, hmm: Zwierzęta ze szczególnym uwzględnieniem psowatych i łasicowatych (marzę by mieć fretkę), lubię rosyjskie militaria, technikę i ogólnie Rosjan (ale nie Putina i całej reszty!) i gram w ASG stylizując się na żołnierza WDW. Prócz tego łowię ryby, i maluje obrazy na płótnie.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.05.2014 17:40:04
gronkowiec
Anthro
Plusik za łasicowate :-Dk
| |
Podpis zastępczy v2.04

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.06.2014 20:10:48
Hybryda
Zwierzę
Hej! Nie jestem tutaj nowa, ale wracam po długiej przerwie od forum. Juz po maturze, dyplom plastyka mam, odświeżam wszystkie galerie i wracam na fora. Witajcie :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.06.2014 20:18:53
Jeleń
Anthro
Hejo Maro ;-)k
Pojawiam się i znikam

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.06.2014 21:37:35
Niedźwiedź
Anthro
Hejoo x3 :-Dk
"Cause I'm only a crack, in this castle of glass..."

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.06.2014 21:43:56
Lew feral
Kogucik
MRrrr, Maro. Witaj :-)k
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.06.2014 18:01:11
gryf
PERMABAN
Cytat z "Maro": (Link »)
...

Kuc miał swojego klona...
...mam i ja! :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.06.2014 19:00:23
Srebrne Lisiko
Anthro
Amm... morning.

Shilven jestem i chyba tu chwilę posiedzę :D
To mój powrót po wielu latach... może sie odnajdę ;)
Watch my gold,
it can be never bought or sold
Made up and collected through the years
from emotions and dreams

A noble line I carry on
Exploring the ways I never saw

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.06.2014 21:45:27
Wilczek
Anthro
Witaj ponownie ^ ^
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2014 17:55:16
Wilk (podobno)
Wypadało by się przywitać więc... Witam wszystkich serdecznie! Jestem kolejnym wilkiem na tym forum (niezbyt rozgarniętym jeśli można dodać).

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.06.2014 18:00:20
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Witaj :D widzę, że rysujesz - keep it goin' ! Dobrze się baw w krainie Polfursa.
Anything that is beautiful people want to break.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...276277278279280281282...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane