Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   12 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...281282283284285286287...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.07.2014 11:52:57
Jaszczur
Anthro
Cytat z "Tlaloq": (Link »)
Jestem Alek. Pochodzę z Białegostoku i od kilku lat mieszkam w Warszawie.
To forum znalazłem z rok temu, a od kilku miesięcy zastanawiałem się nad przyłączeniem.
Witam, wszystkie polskie futerka. 8-)k


Jaszczur wita serdecznie :D
_______________________________
I'm creator of secs!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.07.2014 13:27:58
Rysiu
Anthro
Cytat z "Tlaloq": (Link »)
Jestem Alek. Pochodzę z Białegostoku i od kilku lat mieszkam w Warszawie.
To forum znalazłem z rok temu, a od kilku miesięcy zastanawiałem się nad przyłączeniem.
Witam, wszystkie polskie futerka. 8-)k

A wpadasz może czasami do Białego?

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.07.2014 22:54:43
Dzikie wilczasto/psowate
Zmiennokształtny
Witam damian , 27latek , mieszkam w podkarpackim koło stalowej woli , wilczasto psowaty jestem bo nigdy nie wiem gdzie znajdę szczęście czy w mieście czy w lesie .
Kocham sporty ekstremalne , czynnie uprawiam tylko motocross ,downhill i snowboard bo na więcej już mnie nie stać :-) . Szukając więcej i więcej szczęścia znalazlem furry a teraz i was. Teraz mam nadzieję że nie będę już sam w mojej wędrówce przez ten szary świata .

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.07.2014 22:59:15
Smok Serwisowy
witamy na forum. Tu atrakcji ci raczej nie zabraknie, chociaż może niezbyt ekstremalnych :P
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 15.07.2014 22:59:30
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.07.2014 23:12:04
PERMABAN
No rzeczywiście atrakcyjne to forum, jedna drama raz na miesiąc. Nawet nie mamy gierek typu odliczanko xdd

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.07.2014 1:12:41
Magikarp
Zwierzę
No hej. Jestem Bezia. Od podstawówki gram sobie w zacną grę o nazwie furcadia i tak się zaczęło. Byłam sobie w jakiś angielskich grupkach dla furries, a teraz trafiłam tutaj. :'D
wololo

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.07.2014 7:48:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Furcadia? To było z 10 lat temu :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.07.2014 11:30:38
Magikarp
Zwierzę
No i było. ;) Ostatnio jak się w furca wbija to już niestety nie to samo, bo nawet w tych najpopularniejszych wtedy dreamach - pustka. Trochę szkoda, ale świat leci do przodu.
wololo

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.07.2014 15:33:00
Jak wszyscy to i ja. Więc... witam. Jakoś specjalnie się z niczym nie utożsamiam choć sama, że tak powiem idea furry zdążyła mnie zafascynować. Na chwilę obecną próbuję swoich sił jako artysta, może wkrótce coś wrzucę :)
Cytat:
"I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych co to trzeba mieć ten polor we krwi żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież"

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.07.2014 17:29:31
Irbis
Bestia
Hej Nowi, Nowe. :-)k
Bawcie się dobrze. ;-)k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.07.2014 13:55:30
Husky Syberyjski
Anthro
To i ja się przywitam.

Jestem Ciapek, gdzieś od ok. 2009 świadomy istnienia furry, w dalszych latach co raz aktywniejszy w fandomie.
Zamieszkały na Śląsku, studiujący, od zawsze psia fursona.
Zagorzały fan Simsów, uwielbiający Myslovitz. Myślę, że tyle starczy, witajcie!

2
(+3|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 23.07.2014 13:59:24
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cześć ^^
Jestem Liszkiem, w fandomie wystarczająco długo, żeby mieć mnie dość. Fenek od zawsze i od niedawna metamorf :P
Jonasz a teraz obiecany ogon ! A i zapomniałem napisać, że jestem z Podkarpacia <:
Ostatnio edytowany przez Liszek dnia 23.07.2014 14:04:41
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.07.2014 20:08:44
Witam piszcie mi tony 18 lat lubuskie / skwierzyna
O Fury dowiedziałem się przez przypadek ale zainteresowalo mnie to i zacząłem szukać informacji i trafiłem na to forum.
Mam nadzieję że znajdę tu potrzebne info przydatne przy robieniu fur suita :-)k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 0:32:33
Rabbit
Anthro
Jak wszyscy, to wszyscy.

Witam wszystkich forumowiczów, możecie zwracać się do mnie Boxi, jeżeli chcecie bardziej formalnie, to Paweł, co można z resztą łatwo wywnioskować po nicku.

W fandomie parę lat i parę, albo paręnaście kolejnych chciałbym przesiedzieć.

Furry interesuję się długo, zacząłem trochę za wcześnie. Teraz jestem niestety starszy, i inaczej patrzę na kwestie z tym związane.

Mieszkam w województwie lubuskim, a dokładniej Zielonej Górze, gdzie spędziłem na razie całe swoje życie, i nie myślę nawet, żeby się stąd wyprowadzać. Jestem młody (przynajmniej taki się czuję), ale mam starą duszę.

Przez ostatni rok zacząłem się bardziej angażować w fandom, mam nadzieję, iż teraz jestem na dobrej drodze, żeby wpaść w to bez reszty.
To tyle słowem wstępu, ktoś jest czegoś ciekawy, to może pytać, ale chyba podstawowe kwestie wyczerpałem.

Anonim
1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 15:31:22
Falubaz. Pozdrawia kibic Unii Leszno <------ choć lepsze Leszno niż Stal Gorzów, nie? :D

-3
(+0|-3)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 19:17:07
Wilczek
Anthro
Nie
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 19:44:08
Paweł jak fursuita zrobie może na miasto wyskoczymy :d

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 21:12:17
Pies
Anthro
Witaj, lepiej nie siedź tyle nad dzierganiem tego futerka tylko od razu wyskocz gdzieś na miasto. Dobrze można bawić się bez fursuitu, a poza tym wątpię aby ktoś zakładał go od tak sobie (pomijając fursuitwalk'i) do kina czy baru.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 22:04:54
Witam :-Dk
Jestem Kuba z Białegostoku czyli ładnego skrawka polski który został zapomniany.Motywem anthro zainteresowałem się jakieś pół roku temu i siłą rzeczy trafiłem tutaj :).Coś o mnie...yy interesuję się elektroniką,rysunkiem szczególnie w digitalu oraz modelami Rc (latającymi).
Nom nom mam nadzieję że troszkę tu posiedzę a więc proszę nie gryźć za mocno na początek :lolk:

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 22:09:09
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 22:17:00
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Nie


Jak nie wiesz o co chodzi, to nie zabieraj głosu. :x Falubaz Zielona Góra ma derby województwa ze Stalą Gorzów, to najwięksi wrogowie. Falubaz ma też "małe" derby z Lesznem, ale "wrogiem" numer jeden zostaje Stal..

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 22:20:43
Wilczek
Anthro
Cytat z "Frosti": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Nie


Jak nie wiesz o co chodzi, to nie zabieraj głosu. :x Falubaz Zielona Góra ma derby województwa ze Stalą Gorzów, to najwięksi wrogowie. Falubaz ma też "małe" derby z Lesznem, ale "wrogiem" numer jeden zostaje Stal..


A czemu uważasz ze sie nie znam?
Po prostu nigdy nie byłem za Falubazem :P Sorry, ale jak zwykle jestem z opozycji :)
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2014 22:24:22
Rysiu
Anthro
Cytat z "rafper": (Link »)
Ło patrz ty no, śledzik.

A widzę, widzę. Nawet jeszcze swieży.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.07.2014 2:44:26
Rabbit
Anthro
Cytat z "Frosti": (Link »)
Falubaz. Pozdrawia kibic Unii Leszno <------ choć lepsze Leszno niż Stal Gorzów, nie? :D


E tam, ja nic do Leszna akurat nie mam. W tym roku byłem u was na meczu, i jedyne co mogę zrobić, to przeprosić za naszych "kibiców", którzy w waszym kierunku rzucali ♥♥♥♥♥♥♥ i ♥♥♥♥♥♥♥.
Wrogiem powinna być Stal, i Toruń, nic więcej. Reszta, to dobre mordki, z którymi bym na jakieś piwo wyskoczył ; )
Ale to wina w większości naszych kibiców, sieją zamęt i karzą zawiązywać szaliki, żeby ktoś ich nie zerwał. Paranoja.
Robią to chyba specjalnie, żeby się z chłopakami obściskiwać.

Cytat:
Paweł jak fursuita zrobie może na miasto wyskoczymy :d


Jasne, ale lepiej bez, bo ja na miasto wyskakuje w ubiorze codziennym ; D Nie mam nic przeciwko, ale możesz się dziwnie czuć.
Ostatnio edytowany przez PablowskyPL dnia 29.07.2014 2:46:46

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.07.2014 13:42:44
Cytat z "PablowskyPL": (Link »)

Wrogiem powinna być Stal i Toruń, nic więcej.


Toruń to teraz chyba wróg każdego normalnego kibica żużla. ;P

Ok, kończę offtop.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...281282283284285286287...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane