Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   15 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...315316317318319320321...347>>


-2
(+3|-5)
Re: Powitania
Wysłano: 14.02.2016 23:07:07
Welociraptor
Inna forma
Witam po raz kolejny!
Nie opisałem siebie więc teraz to zrobię.

Mam na imię Charlie i mieszkam w małym, ponurym miasteczku niedaleko Wrocławia. Mam 16lat ( w kwietniu 17) i chodzę do 1 klasy technikum. Od dziecka kochałem zwierzęta. Zawsze miałem z nimi lepszy kontakt niż z ludźmi. Do końca 4 klasy podstawówki moje życie było wspaniałe. Potem zaczęto mnie gnębić. Na przerwach zawsze stałem oparty o ścianę z kapturem na włosach chroniąc się tym przed rażącym mnie przez całe życie słońcem (Zdecydowanie wole księżyc i noc) i gapiłem się w podłogę. Nikt się nigdy mną nie zainteresował tylko co najwyżej wyśmiewał. Przez całe życie jestem gnębiony za to że jestem inny. Moim marzeniem było znaleźć chociaż jednego przyjaciela. Parę miesięcy temu oswoiłem się z myślą że jeżeli dalej nie zaznałem przyjaźni to jej nie zaznam. Moimi jedynymi przyjaciółmi były są i będą zwierzaki (cztery chomiki świętej pamięci i jeden teraźniejszy) zwierzaki. Przez całe życie jestem gnębiony za to że jestem inny. Znienawidziłem ludzi. Moja przygoda z Furry zaczęła się jakiś rok temu gdy wpadłem na pomysł napisania książki w którym główni bohaterowie są zwierzętami o ludzkich cechach i posturze. Pogrzebałem w internecie i znalazłem Furry. Moja książka okazała się jednym wielkim niewypałem, bo do dzisiaj nie zapisałem ani jednej strony chociaż bardzo bym chciał ją napisać (planowanie). Zostałem przy opowiadaniach i krótkich historyjkach. Dopiero niedawno wpadłem na pomysł żeby stworzyć swój własny Furrsuit... W końcu nie pasuje do świata ludzi. Przypomniało mi się jak w gimnazjum wołano na mnie Dino. Olśniło mnie. Będąc 8 latkiem byłem zainteresowany tylko dinozaurami. Tak powstał Died (Zmarły - nieistniejący i zapomniany jak ja) - Welociraptor (Mały ale niebezpieczny) koloru ciemnopomarańczowego z czarnymi plamkami na pysku i czarnymi jakby płomieniami przy niebieskich oczach. Ulubione akcesoria: Biała czapka z daszkiem na głowie i czerwono czarne słuchawki na szyi.
Sądzę że w świecie zwierzaków powiedzie mi się lepiej.
Więc na koniec jeszcze raz Witajcie!
Nie wiem co jeszcze napisać... Za bardzo się rozpisałem...

Dziękuje za uwagę!

14
(+14|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.02.2016 0:15:40
Avian
Anthro
Cytat z "Died": (Link »)
Witam po raz kolejny!
Nie opisałem siebie więc teraz to zrobię.

Mam na imię Charlie i mieszkam w małym, ponurym miasteczku niedaleko Wrocławia. Mam 16lat ( w kwietniu 17) i chodzę do 1 klasy technikum. Od dziecka kochałem zwierzęta. Zawsze miałem z nimi lepszy kontakt niż z ludźmi. Do końca 4 klasy podstawówki moje życie było wspaniałe. Potem zaczęto mnie gnębić. Na przerwach zawsze stałem oparty o ścianę z kapturem na włosach chroniąc się tym przed rażącym mnie przez całe życie słońcem (Zdecydowanie wole księżyc i noc) i gapiłem się w podłogę. Nikt się nigdy mną nie zainteresował tylko co najwyżej wyśmiewał. Przez całe życie jestem gnębiony za to że jestem inny. Moim marzeniem było znaleźć chociaż jednego przyjaciela. Parę miesięcy temu oswoiłem się z myślą że jeżeli dalej nie zaznałem przyjaźni to jej nie zaznam. Moimi jedynymi przyjaciółmi były są i będą zwierzaki (cztery chomiki świętej pamięci i jeden teraźniejszy) zwierzaki. Przez całe życie jestem gnębiony za to że jestem inny. Znienawidziłem ludzi. Moja przygoda z Furry zaczęła się jakiś rok temu gdy wpadłem na pomysł napisania książki w którym główni bohaterowie są zwierzętami o ludzkich cechach i posturze. Pogrzebałem w internecie i znalazłem Furry. Moja książka okazała się jednym wielkim niewypałem, bo do dzisiaj nie zapisałem ani jednej strony chociaż bardzo bym chciał ją napisać (planowanie). Zostałem przy opowiadaniach i krótkich historyjkach. Dopiero niedawno wpadłem na pomysł żeby stworzyć swój własny Furrsuit... W końcu nie pasuje do świata ludzi. Przypomniało mi się jak w gimnazjum wołano na mnie Dino. Olśniło mnie. Będąc 8 latkiem byłem zainteresowany tylko dinozaurami. Tak powstał Died (Zmarły - nieistniejący i zapomniany jak ja) - Welociraptor (Mały ale niebezpieczny) koloru ciemnopomarańczowego z czarnymi plamkami na pysku i czarnymi jakby płomieniami przy niebieskich oczach. Ulubione akcesoria: Biała czapka z daszkiem na głowie i czerwono czarne słuchawki na szyi.
Sądzę że w świecie zwierzaków powiedzie mi się lepiej.
Więc na koniec jeszcze raz Witajcie!
Nie wiem co jeszcze napisać... Za bardzo się rozpisałem...

Dziękuje za uwagę!


Hej hej, mru mru, ale ten..
Podejście 'całe życie byłem inny i gnębiony, jestem wyrzutkiem, nikt mnie nie lubi, nie lubił i raczej nie polubi' to najprostszy sposób na nadanie rzeczywistości właśnie takiego biegu wydarzeń. Czy w fandomie, czy w życiu na co dzień żeby z kimś się chociaż zapoznać należy zachować przynajmniej to minimum sympatyczności, przestać przekonywać samego siebie że sytuacja nie ma prawa się poprawić i nie być w kółko ponury (o czym sam się w najprostszy sposób przekonałem, przestając być w kółko ponury). Widok osoby opartej od ścianę, ze słuchawkami, wpatrzonej w podłogę nie zachęca raczej do rozmowy a (mnie przynajmniej) widok okularów przeciwsłonecznych, czapek i kapturów noszonych w pomieszczeniach najzwyczajniej wkurza.

Ponadto sprawiasz wrażenie osoby z trochę zbyt dzikim wyobrażeniem na temat fandomu, pasujące na mój gust raczej pod pewne inne forum. Nikt tu siebie nie postrzega raczej jako zwierzaka, nie chodzi wyć do księżyca (na palcach, jak prawdziwy antro wilczek). Nie wstępujesz w świat zwierzaków, to nie tutaj jest sala dla ludzi którzy są zwierzakami w ludzkiej skórze i ich dusze tak naprawdę są zwierzęce i nikt z normalnego świata nie zrozumie bólu, kiedy ktoś depcze po twoim wyimaginowanym ogonie

Powiedzmy sobie szczerze jeszcze jedną rzecz- raczej nie stworzysz sam, bez doświadczenia fursuita na który miło będzie popatrzeć, ani książki którą miło będzie poczytać. Czy wytwórstwo kostiumów czy pisanie książek wymaga lat doświadczenia, wymaga starcia z krytyką, którą nota bene tak łatwo odczytać po prostu jako kolejne gnębienie.
Cytat:
Parę miesięcy temu oswoiłem się z myślą że jeżeli dalej nie zaznałem przyjaźni to jej nie zaznam.


Cytat:
Moimi jedynymi przyjaciółmi były są i będą zwierzaki (cztery chomiki świętej pamięci i jeden teraźniejszy) zwierzaki.
W końcu nie pasuje do świata ludzi.



Ale poza tym to miłego pobytu dinozaurku, uszy do góry, będzie dobrze :) Możesz się śmiało pochwalić w odpowiednich tematach na przykład czego słuchasz, w co grasz, jakie lubisz filmy..
Ostatnio edytowany przez Jakub dnia 15.02.2016 0:21:48

16
(+16|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.02.2016 2:13:22
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Błagam plz. Nie zjednasz sobie ludzi smęcąc na samym wstępie jak bardzo Ci źle, smutno i siedzisz w kącie ze swoimi 5 chomikami (4 świętej pamięci i jednym żywym). Sorry ziom, ale wychodzisz na totalną życiową pipkę, która z góry uznaje wszystko za coś co się nie uda. Plz. DON'T. Spróbuj trochę zmienić nastawienie na mniej emo (albo Ci wyślę czarne cienie do powiek), wyjdź do ludzi tutaj z lepszym nastawieniem i poznaj nowe osoby. Powodzenia.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.02.2016 8:40:02
Lew
Cytat z "Hiruka": (Link »)
Nie posiadam ani fursony ani kogoś, kto by mnie wsparł w tym temacie, właśnie dla tego po tak długim czasie postanowiłem dołączyć. Czy ktoś będzie w stanie pomóc stworzyć fursonę dla mnie?


Nie musisz mieć fursony aby być futrzakiem
Wystarczy charakter i poczucie przynależności
Pozdrawiam
Lew bez fursony
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.02.2016 10:44:33
Świetliste stworzenie
Zwierzę
Cytat z "Died": (Link »)
Witam po raz kolejny!
Nie opisałem siebie więc teraz to zrobię.

Mam na imię Charlie i mieszkam w małym, ponurym miasteczku niedaleko Wrocławia. Mam 16lat ( w kwietniu 17) i chodzę do 1 klasy technikum. Od dziecka kochałem zwierzęta. Zawsze miałem z nimi lepszy kontakt niż z ludźmi. Do końca 4 klasy podstawówki moje życie było wspaniałe. Potem zaczęto mnie gnębić. Na przerwach zawsze stałem oparty o ścianę z kapturem na włosach chroniąc się tym przed rażącym mnie przez całe życie słońcem (Zdecydowanie wole księżyc i noc) i gapiłem się w podłogę. Nikt się nigdy mną nie zainteresował tylko co najwyżej wyśmiewał. Przez całe życie jestem gnębiony za to że jestem inny. Moim marzeniem było znaleźć chociaż jednego przyjaciela. Parę miesięcy temu oswoiłem się z myślą że jeżeli dalej nie zaznałem przyjaźni to jej nie zaznam. Moimi jedynymi przyjaciółmi były są i będą zwierzaki (cztery chomiki świętej pamięci i jeden teraźniejszy) zwierzaki. Przez całe życie jestem gnębiony za to że jestem inny. Znienawidziłem ludzi. Moja przygoda z Furry zaczęła się jakiś rok temu gdy wpadłem na pomysł napisania książki w którym główni bohaterowie są zwierzętami o ludzkich cechach i posturze. Pogrzebałem w internecie i znalazłem Furry. Moja książka okazała się jednym wielkim niewypałem, bo do dzisiaj nie zapisałem ani jednej strony chociaż bardzo bym chciał ją napisać (planowanie). Zostałem przy opowiadaniach i krótkich historyjkach. Dopiero niedawno wpadłem na pomysł żeby stworzyć swój własny Furrsuit... W końcu nie pasuje do świata ludzi. Przypomniało mi się jak w gimnazjum wołano na mnie Dino. Olśniło mnie. Będąc 8 latkiem byłem zainteresowany tylko dinozaurami. Tak powstał Died (Zmarły - nieistniejący i zapomniany jak ja) - Welociraptor (Mały ale niebezpieczny) koloru ciemnopomarańczowego z czarnymi plamkami na pysku i czarnymi jakby płomieniami przy niebieskich oczach. Ulubione akcesoria: Biała czapka z daszkiem na głowie i czerwono czarne słuchawki na szyi.
Sądzę że w świecie zwierzaków powiedzie mi się lepiej.
Więc na koniec jeszcze raz Witajcie!
Nie wiem co jeszcze napisać... Za bardzo się rozpisałem...

Dziękuje za uwagę!


Ja mogę powiedzieć tyle. Otwórz się na nowe persepktywy, poznawaj ludzi, rób to co sprawia ci przyjemność (u ciebie to będzie np. Pisanie książki). I najważniejsze (mam nadzieję, że nie zostane potępiony za to co napiszę) przeszłości NIE MA! (wiem, jest to trudne do zrozumienia, ale taka jest prawda). Po prostu rozmawiaj z ludźmi. ;-)k
To co widzę TERAZ ja czy ty NIE jest prawdziwym światem! :-Dk
+

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.02.2016 11:38:48
PERMABAN
Witam :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.02.2016 13:01:34
Wilk
Anthro
Yoł! Witam nowe futra 8-)k
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 15.02.2016 13:12:23
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Ileż to futer wysypało w te Walentynki! Witamy :D

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.02.2016 23:46:57
Anthro
Cześć jestem ufkin miło was poznać :-ojjk:

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.02.2016 23:59:54
Lis demon
Anthro
Witam wszystkich, mam 16 lat i pochodzę z Wadowic. Miło mi was poznać.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.02.2016 0:06:15
Świetliste stworzenie
Zwierzę
Też was witam.
To co widzę TERAZ ja czy ty NIE jest prawdziwym światem! :-Dk
+

Anonim
-4
(+2|-6)
Re: Powitania
Wysłano: 17.02.2016 7:12:18
Siemka, powiedz więcej typu co lubisz, do jakiej szkoły chodzisz, jak trafiłeś tutaj i czym się interesujesz. Bo takie przywitanie co ma jedno zdanie jest meh xP
I czy jesteś hetero bo to bardzo ważne
Ostatnio edytowany przez Nightwolf dnia 17.02.2016 7:13:50

7
(+7|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.02.2016 14:49:24
Lis demon
Anthro
Wiem wiem ale jakoś czasu wczoraj nie miałem żeby o wszystkim napisać. Zacznę jeszcze raz. Mieszkam w Wadowicach i chodzę jeszcze do... gimnazjum (śmiech na sali). Jeśli chodzi o moje życie ogólnie czuje się innym od reszty. Prawdopodobnie jest to związane z moją ciężką przeszłością. Jakoś nie umiałem się odnaleźć wśród rówieśników. Mam paru kolegów, ale żadnego przyjaciela. W szkole idzie mi średnio bo niby mam duże IQ ale raczej rzadko skupiam się na nauce. Tematyką furry zacząłem się interesować przez przypadek. Gdzieś usłyszałem hasło potem wygoglowałem o co chodzi i na końcu uznałem że może to być ciekawym hobby bo zawsze lubiałem zwięrzęta ,dinozaury i z niewyjaśnionych przyczyn podobało mi się wiele postaci zwięrzęcych. Lubię czytać książki i oglądać filmy sci fi , fantasy , horror , postapo. Oglądam też kilka kultowych seriali (The Walking Dead , Gra o tron) oraz serii anime (Naruto , Attack on titan). Darzę ogromną sympatią uniwersum "Stalker,, . Interesuję się militariami , zjawiskami paranormalnymi , teoriami spiskowymi. Czasami rysuję i mam w planach napisać książkę. Moim ulubionym sportem jest po prostu bieganie oraz sztuki walki (kiedyś coś tam trenowałem parę lat , ale aktualnie sam rozwijam się w tym kierunku.) Czasem macham sobie nożem motylkowym. Słucham Skilleta. Gram na PS4 (psn w informacjach o moim profilu) Jestem cichą osobą i raczej trzymam się z boku. Chciałbym spróbować jak wyjdzie mi w świecie futrzaków. No i jestem hetero ale do homo nic nie mam jestem tolerancyjny.
Na koniec jeszcze raz witam wszystkich.
i przepraszam że się tak rozpisałem ;-)k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 17.02.2016 15:43:39
Liss
Anthro
Jo też cie witam ;)
internet explorer jest jak drewniany kilof w minecrafcie najsłabszy ale musiałeś go mieć
Ps nie gram w minecrafta

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.02.2016 23:25:57
Cześć wam, wpadłam tu w sumie w poszukiwaniu jakiejś ciekawej atmosfery i odpowiedzi na pare nurtujących mnie spraw. Jestem w życiowej kropce, od zawsze miałam z futrzakami wiele wspólnego ale przez ostatnie lata jakoś to ode mnie odpłynęło i strasznie żałuję, bo czuję się jakbym uciekła od własnej kochającej mnie rodziny. Mam mały kryzys jeśli chodzi o własną formę, szukam fursony w którą mogłabym się znowu wczuć. Mam nadzieję, że znajdę tutaj troszkę inspiracji i że uda mi się spędzić miło czas, bo uwielbiam tą społeczność. Nigdy wcześniej nie odwiedzałam tego forum, tym ciekawsza wydaje mi się perspektywa pozostania tu przez jakiś czas. A może i dłużej? No więc nie znając jeszcze swojej formy pozwólcie, że pokręcę się tutaj jako bezcielesna dusza szukająca towarzystwa i motywacji.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.02.2016 23:36:09
Szablastozębny Tygrysio
Anthro
Cytat z "cojajestem": (Link »)
Cześć wam, wpadłam tu w sumie w poszukiwaniu jakiejś ciekawej atmosfery i odpowiedzi na pare nurtujących mnie spraw. Jestem w życiowej kropce, od zawsze miałam z futrzakami wiele wspólnego ale przez ostatnie lata jakoś to ode mnie odpłynęło i strasznie żałuję, bo czuję się jakbym uciekła od własnej kochającej mnie rodziny. Mam mały kryzys jeśli chodzi o własną formę, szukam fursony w którą mogłabym się znowu wczuć. Mam nadzieję, że znajdę tutaj troszkę inspiracji i że uda mi się spędzić miło czas, bo uwielbiam tą społeczność. Nigdy wcześniej nie odwiedzałam tego forum, tym ciekawsza wydaje mi się perspektywa pozostania tu przez jakiś czas. A może i dłużej? No więc nie znając jeszcze swojej formy pozwólcie, że pokręcę się tutaj jako bezcielesna dusza szukająca towarzystwa i motywacji.


Zapraszam więc na telegram. Tam dyskusje są znacznie bardziej burzliwe w obecnym czasie i znacznie lepiej możesz zacieśnić więzi ze społecznością, biorąc aktywny udział w rozmowie. Dodatkowo privy również naprawdę dużo dają. Widzę, że jesteś samicą, także z racji tego, problemów nie powinno być żadnych xD
"You are not who you are, you the one you want to be :rollk: "

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 17:16:40
Pandzia
Anthro
dzieeeńdooobry
*przywituje sie z zebranymi*

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 18:20:22
Cytat z "Nazuuu": (Link »)
dzieeeńdooobry
*przywituje sie z zebranymi*


Jak już coś to "wita", a nie "przywituje". :V

Poza tym powiedz nam coś o sobie. Ile masz lat, skąd do nasz przyjechałeś? :P

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 18:29:15
Wilk
Anthro
Cytat z "Nazuuu": (Link »)
dzieeeńdooobry
*przywituje sie z zebranymi*


To jak już się przywitał to niech powie coś o sobie.



A tak po za tym to witam wszystkich nowych :-Dk !

-2
(+1|-3)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 18:40:18
Pandzia
Anthro
*eghm* jestem Nazu (co juz mozna zauwazyc bez dogłebnych obserwacji :P ) ich wochne from centralna polsza. miedzy łodzią a czestochową ale gdzie dokładnie ni powiem >w< a przezylem juz 16 wiosen... no prawie
niskopodłogowy woolf z poczuciem humorów. kiedys juz tu egzystowałem ale musiałem uciec na pewien czas ze wzgledu na czychających na mnie strasznych ludzi
ale wróciłem
troche podszkolony w sztuce maziania i zgejozowany niz ten rok temu czy półtora...
no...
"przywituje" uzyte specjalnie ;-)k
Ostatnio edytowany przez Nazuuu dnia 23.02.2016 18:40:37

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 19:22:13
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Cytat z "Nazuuu@f191446 ze wzgledu na czychających na mnie strasznych ludzi[/quote":




chyba chciałeś napisać "starszych"

albo ♥♥♥♥♥♥♥ na atencję
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 23.02.2016 19:22:47
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-2
(+0|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 19:41:43
Pandzia
Anthro
Cytat z "Marvin_Fuchss": (Link »)
Cytat z "Nazuuu@f191446 ze wzgledu na czychających na mnie strasznych ludzi[/quote":




chyba chciałeś napisać "starszych"

albo ♥♥♥♥♥♥♥ na atencję

neee. "strasznych" miało byc
ale w sumie w tym wypadku jednoznaczne XD bez obrazy

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 19:42:43
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
.
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 23.02.2016 19:43:09
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 19:47:45
Dingolis
Anthro
Cytat z "Nazuuu": (Link »)
*eghm* jestem Nazu (co juz mozna zauwazyc bez dogłebnych obserwacji :P ) ich wochne from centralna polsza. miedzy łodzią a czestochową ale gdzie dokładnie ni powiem >w< a przezylem juz 16 wiosen... no prawie
niskopodłogowy woolf z poczuciem humorów. kiedys juz tu egzystowałem ale musiałem uciec na pewien czas ze wzgledu na czychających na mnie strasznych ludzi
ale wróciłem
troche podszkolony w sztuce maziania i zgejozowany niz ten rok temu czy półtora...
no...
"przywituje" uzyte specjalnie ;-)k
Co to znaczy zgejozowany? Tell me...

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 21:23:49
to znaczy że szuka nowego bolca

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...315316317318319320321...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane