Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   11 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...316317318319320321322...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 21:36:41
Pandzia
Anthro
O-O nie p. Kermicie...
juz mowie i objasniam:
czyli bardziej lubuje sie w chlopakach niz to "X" czasu temu

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.02.2016 21:37:55
a to szkoda bo chciałem się umówić :/

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.02.2016 19:45:14
Anthro
Cześć! Nazywam się Kunte* (*i* wtrąciło mi się przez przypadek, ale niech tak zostanie ;) ) Mam 20 lat, z zawodu jestem fotografem, lubię każdy , dobry alkohol, kocham zwierzaki, nie lubię systemu. Dlaczego do Was dołączyłem? z nadzieją poznania dobrych ludzi, wcześniej przeglądałem forum z jedną myślą w głowie.. *kurcze, Tam są naprawdę fajni ludzie, dlaczego by nie dołączyć".

Jeśli chodzi o moją futrzastość, to nie wiem czy wpisuję się w jakieś normy, mając nadzieję że owe nie istnieją... Ukrywam się z tym że lubię furry art.. boję się reakcji społeczeństwa, jak zwykle.. no cóż, nie ma miejsca dla *dwójek* w świecie *jedynek* i *zer*.

Bardzo chętnie pojadę na jakieś wasze *spotkanie*, nie mam kostiumu, nie zapowiada się żebym miał, ale wierzę że moja przygoda nie zakończy się na tym forum

Pozderki!
What can Change the Nature of a Man?

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.02.2016 20:27:42
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Cytat z "Kuntie": (Link »)


Bardzo chętnie pojadę na jakieś wasze *spotkanie*, nie mam kostiumu, nie zapowiada się żebym miał, ale wierzę że moja przygoda nie zakończy się na tym forum



Wystudź się bracie, w cholerę ludzi tutaj nie ma fursuita, w żaden sposób nie jesteśmy przez to postrzegani jako gorsi uczestnicy fandomu (chyba xD), spotykamy się normalnie na meetach, czasem jak bliżej się znamy, to prywatnie, także nie martw się o takie kwestie.

A, no i witam na forum, mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.02.2016 20:32:50
Wilk
Anthro
Yoł! Witajcie nowe futrzaki :)
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.02.2016 21:08:21
gryf
PERMABAN
Cytat z "Kuntie": (Link »)
Cześć! Nazywam się Kunte* (*i* wtrąciło mi się przez przypadek, ale niech tak zostanie ;) )

Możesz poprosić tutejszego dyktatora^H^H^H^H^H^H^H^H^H Naszego Najukochańszego Admina o zmianę nicka.
A póki co - nie mogę powstrzymać myśli że to powinno się pisać "Cuntie" :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 24.02.2016 21:29:39
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Ferra": (Link »)
Wystudź się bracie, w cholerę ludzi tutaj nie ma fursuita, w żaden sposób nie jesteśmy przez to postrzegani jako gorsi uczestnicy fandomu (chyba xD)

Ech, chcialem napisac jakis "smieszny" tekst na temat TRV FVRRY ale juz nawet zapomnialem nicki, to znak ze wszystko idzie w dobrym, zdroworozsadkowym kierunku...
A kto umarł, ten nie żyje.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.02.2016 21:16:14
Emowilczek
Anthro
Cześć, mój nick to Raster, o furry wiem od paru miesięcy, ale dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować. Mam 18 lat. Nie wiem co jeszcze napisać więc skończę na tym. Liczę że zostanę tu ciepło przyjęty.
Edit 01.06.16:
Siemka! Jeżeli to czytasz (tj. grzebiesz w e-starociach), to wiedz, że to powyżej to było wciskanie kitu :) Byłem tu już wcześniej, pod nazwą Bartleby, a następnie BravoZulu. To już mój trzeci, ale raczej ostatni powrót do furry. Tym razem staram się trzymać bardziej na uboczu.
Ostatnio edytowany przez Raster dnia 3.03.2017 15:59:29
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

11
(+11|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.02.2016 23:46:06
lew
Anthro
Cześć or Hi =D,
I'm a lion from Hungary and I hope I don't ruin the forum with my introduction. Yes, I can speak only Hungarian and English, SADLY I can't speak Polish, so (still) sorry for this guys !
But why I came here ?
Cause this community, looks friendly, sympathic, active and I'm curious. And I fear to notice this, but Polish language is very interesting =D ! I don't promise I will learn to speak fluently, but I ( will ) learn some sentences in Polish. And anyway, always a good thing to meet new peoples and other cultures, communitys.
A little about myself:
As I said I'm a fluffy lion, 25 year old when I'm not working, I doing art, sketches, practicing or sleep deeply, but rarely when I have more free time I like to go hiking, traveling or doing some work around the house, listening music ...
Well, I think thats all, if you have questions ask me here, send me a note, add me on Skype, or how you feel...
I really hope that, not problem if I posting english comment here, but I felt, if I made a registration and hanging around here daily, I make an introduction. I think this is the only post where I post something ( and will be ) but if somebody is curious I can upload some art here.
Have a nice day/night everybody and thanks for read !

-1
(+1|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 28.02.2016 23:50:36
Anthro
Heyoop! Jestem Greennut dużo osób mnie może kojarzyć niedobrze albo cos słyszało o mnie ale okej :) jestem z Białegostoku pisac śmiało futerka nie gryzę i nieyiffam c:

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 28.02.2016 23:58:50
Pandzia
Anthro
Zielony orzech x3

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.02.2016 0:39:53
Irbis
Bestia
Eng: Hi Laeion, feel free to post wherever you want. English language should not be a problem. We have also english section of forum: https://polfurs.org/modul...um.php?forum=47 but there's not much to read now. Maybe you will add some content there? =]
Doing art? You can show your work here: https://polfurs.org/modul...forumpost191417
Pl: Cześć Laeion, możesz pisać gdzie Ci się spodoba. Język angielski nie powinien stanowić problemu. Mamy też angielski dział na forum, ale póki co nie za wiele jest tam treści. Może sam zechcesz rozruszać ten dział? =]
Rysujesz? Możesz pokazać swoje prace w odpowiednim temacie.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.02.2016 22:31:52
Lis pospolity
Anthro
Czesc Futrzaki!
Mam na imie Woolly (welniany) jestem lisem (tak kolejny ;P) odrazu przepraszam za brak polskich liter, ale tak pech chcial aby moje oprogramowanie bylo angielskie. Mam ... lat, uczeszczam do technikum. Pochodze z okolic Katowic. Kiedy poraz pierwszy spotkalem sie z furry bylo to "Yiff" co wyksztalcilo we mnie zla opinie o futrzakach. Po okolo roku, od momentu (nazwe to zniesmaczeniem) zaczalem nalezec do fandomu Brony (ta kuce wiem), lecz juz po 3 latach jednego i tego samego i calej kolekcji figurek znalazlem na angielskim YT filmik o furry ktory rozwial wszystkie moje zle opinie plus sugerowal, ze fandom Brony jest jakby odlamem Furry, dodatkowo lekko wprowadzil do was. Po tym wszystkim potoczylo to sie jak z gorki, miliony postow i opini ludzi o furry ktore przeczytalem, jakies rysunki, wymyslenie fursony i teraz przyszedl czas abym nie byl az taki "Lonely" na dolaczenie do forum. To cala historia jak tu sie znalazlem. Mam nadzieje spotkac spoko ludzi i miec jeszcze lepsze wspomnienia. Wiec jeszcze raz wielkie Hej wszystkim :)
PS: Nie "Yiff'am" i nic nie mam do osob ktore to "robia" - "lubia"
Ostatnio edytowany przez LonelyWoollenFox dnia 29.05.2016 17:03:48

-4
(+1|-5)
Re: Powitania
Wysłano: 29.02.2016 23:44:31
Anthro
Cytat z "Nazuuu": (Link »)
*eghm* jestem Nazu (co juz mozna zauwazyc bez dogłebnych obserwacji :P ) ich wochne from centralna polsza. miedzy łodzią a czestochową ale gdzie dokładnie ni powiem >w< a przezylem juz 16 wiosen... no prawie
niskopodłogowy woolf z poczuciem humorów. kiedys juz tu egzystowałem ale musiałem uciec na pewien czas ze wzgledu na czychających na mnie strasznych ludzi
ale wróciłem
troche podszkolony w sztuce maziania i zgejozowany niz ten rok temu czy półtora...
no...
"przywituje" uzyte specjalnie ;-)k
nie okłamujmy sie skarbie to ty First sie zakochał we mnie x33 ale czemu zgejowalem cb tego nw

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.02.2016 23:50:41
Husky z lisem w awatarze
Anthro
Cytat z "LonelyWoollenFox": (Link »)
Czesc Futrzaki!
Kiedy poraz pierwszy spotkalem sie z furry bylo to "Yiff" co wyksztalcilo we mnie zla opinie o futrzakach

Cytat z "LonelyWoollenFox": (Link »)
PS: Nie "Yiff'am" i nic nie mam do osob ktore to "robia" - "lubia"


Odnoszę wrażenie, że yiff rozumiesz jako radosną kopulację z jedną lub wieloma osobami, będąc ubranym w kostium zwierzątka ze strategicznie umieszczonym otworkiem na siusiaka. Yiff ma wiele znaczeń, ale najczęściej jest używany po prostu jako synonim seksu (w jego ogólnym znaczeniu), tak więc zdanie, które zamieściłeś w postscriptum brzmi: "Nie uprawiam seksu i nie mam nic do osób, które to robią - lubią". Oczywiście nie ma nic złego w braku potrzeby uprawiania seksu, ale końcówka zdania brzmi jakby baraszkowanie w łóżku (i nie tylko) z drugą osobą i lubienie tego było dla ciebie czymś niespotykanym :P Zdaje mi się, że użyłeś tego terminu nie znając do końca jego znaczenia (zdarza się :) ) przez co twój post brzmi jak brzmi.

Jako że temat służy to przedstawiania się nowych użytkowników i witania ich przez już zarejestrowanych- witam cię mój drogi lisie w imieniu całego fandomu ( bądź przynajmniej jego części) i zachęcam do zapoznania się z regulaminem, gdyż nowi często o tym zapominają :D

-4
(+0|-4)
Re: Powitania
Wysłano: 1.03.2016 17:30:34
Pandzia
Anthro
Cytat z "Greennut": (Link »)
Cytat z "Nazuuu": (Link »)
*eghm* jestem Nazu (co juz mozna zauwazyc bez dogłebnych obserwacji :P ) ich wochne from centralna polsza. miedzy łodzią a czestochową ale gdzie dokładnie ni powiem >w< a przezylem juz 16 wiosen... no prawie
niskopodłogowy woolf z poczuciem humorów. kiedys juz tu egzystowałem ale musiałem uciec na pewien czas ze wzgledu na czychających na mnie strasznych ludzi
ale wróciłem
troche podszkolony w sztuce maziania i zgejozowany niz ten rok temu czy półtora...
no...
"przywituje" uzyte specjalnie ;-)k
nie okłamujmy sie skarbie to ty First sie zakochał we mnie x33 ale czemu zgejowalem cb tego nw


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.03.2016 0:57:36
Onyxie - Smokowaty
Anthro
No to pora przejść chrzest.

Mam na imię Nocty (zdrobnienie od Nocturnus) i jestę przedstawicielem rasy Onyxie (#oryginalnęRasę) z rodziny smokowatych.
Przez wiele osób jestem postrzegany jako wredne, chamskie bydle. W pewnym sensie się nie mylą; szczerość to moje drugie imię. Żyję w przekonaniu, że nawet najboleśniejsza prawda mniej zaboli od długo ukrywanego kłamstwa. A poza tym, lubię żartować i gadać na różne tematy, wymieniać się wiedzą, i tym podobne. W razie czego bronię swojego zdania i swojej godności, lub moich znajomych. Jeśli coś mi się nie podoba, mówię o tym. Trust me, I really don't give a f*ck c:
Na realu niezbyt przepadam za ludźmi, wręcz ich nienawidzę. Tag, jestem nieco aspołeczny. Głównie z powodu introwertycznej natury; wolę wyłożyć się na trawie, poczytać książkę czy porysować niż kisić się w zadymionym, głośnym klubie. Nie pijam też alkoholu jeśli mi nie smakuje (zawsze w zdrowym umiarze).
Panseksualny. Bottom czy top, nie ma to zbyt wielkiego znaczenia. Miks pedalskiego twardziela, mua mua, wiggle waggle tongue.

Jestę artystę. W pewnym sensie ukończyłem szkołę plastyczną (gimbe i dwa lata liceum). Mam deviantArta, FurAffinity, Tumblra, Wysp i Society6. Z chęcią służę radą początkującym artystom.

"A jak dorossnem to sostanem.." artystą koncepcyjnym. Marzy mi się praca u REDsów nad Cyberpunkiem.

Mam psa. Mini schnauzera. Milo się zwie (jak ten gościu z Atlantydy). Kocham go jak brata i zjem z butami każdego, kto spróbuje go skrzywdzić.

Uzależniony od muzyki, rysowania i RPGowania.
Ostatnio edytowany przez Nocty dnia 3.03.2016 0:58:32

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.03.2016 1:32:25
Wilczarz (mieszanka wilka z huskym)
Anthro
Yo.
Ostatnio edytowany przez Grandafmor dnia 16.07.2020 19:48:42

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.03.2016 10:21:18
Onyxie - Smokowaty
Anthro
Cytat:
Jako OC jest niezaskakujący wilk, nad wyglądem jeszcze się zastanawiam, heterochromia bo I'm a special little snowflake.

Kupiłeś mnie tym xD^
A poza tym, elo elo czy dfa ieden zeroo. Widzę, że mamy nieco wspólnego, wilczku c; może od czasu do czasu razem zawyjemy/zaryczymy do księżyca.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.03.2016 12:10:50
Wilczarz (mieszanka wilka z huskym)
Anthro
Jasne haha xD Po poczytaniu stereotypów i opisów myślę sobie że zdecyduję się na wilczarza, mieszankę wilka i husky'ego ;D Chociaż ze względu na me słabości nawet owca by pasowała. Ciężkie życie webchilda.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.03.2016 12:34:25
Onyxie - Smokowaty
Anthro
Cytat z "Grandafmor": (Link »)
Jasne haha xD Po poczytaniu stereotypów i opisów myślę sobie że zdecyduję się na wilczarza, mieszankę wilka i husky'ego ;D Chociaż ze względu na me słabości nawet owca by pasowała. Ciężkie życie webchilda.


Ja też bardzo długo nie mogłem się zdecydować dlatego w końcu stworzyłem własną rasę smoczeła, pokrytego futrem (aluzja do wilka, gdyż od zawsze wahałem się między wilkiem a smokiem x3)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.03.2016 17:08:09
Wilczarz (mieszanka wilka z huskym)
Anthro
Ja się za smoki i inne łuskowate nie biorę xD Głównie z powodów materialnych, fursuita ni w ząb nie zrobisz xD A jak już to za astronomiczną cenę :x

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.03.2016 22:28:06
Onyxie - Smokowaty
Anthro
Cytat z "Grandafmor": (Link »)
Ja się za smoki i inne łuskowate nie biorę xD Głównie z powodów materialnych, fursuita ni w ząb nie zrobisz xD A jak już to za astronomiczną cenę :x


Dlatego ja robię sam swój suit plus Onyxie są pokryte futrem

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 4.03.2016 22:15:52
Cześć i czołem! Jestem Kimchi, nowa, niewinna duszyczka w tym fandomie. Mam 17 lat i jestem z Gdańska. Kocham zwierzęta, a przede wszystkim pandy (nietrudno się domyśleć) Chętnie was wszystkich poznam i mam nadzieję, że pomożecie mi się tu wdrożyć :-ojjk:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.03.2016 0:05:10
Lis
Zwierzę
Hello, przez moment myślałem, że jesteś moją kumpelą, która postanowiła się tu zarejestrować, ale po chwili zauważyłem, że wiek się nie zgadza -- ładnie mnie wykiwałaś duszyczko. Nie zrażaj się dość... kuriozalnymi postami wypisywanymi tutaj, chociaż może dla ciebie nie będą niezwykłe. Jeszcze raz witam i powodzenia na dalszej drodze życia.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...316317318319320321322...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane