Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   8 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...317318319320321322323...347>>


1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.03.2016 0:08:02
Świetliste stworzenie
Zwierzę
Witam serdecznie!
To co widzę TERAZ ja czy ty NIE jest prawdziwym światem! :-Dk
+

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.03.2016 20:42:39
lew
Anthro
Cytat z "Toboe": (Link »)
Eng: Hi Laeion, feel free to post wherever you want. English language should not be a problem. We have also english section of forum: https://polfurs.org/modul...um.php?forum=47 but there's not much to read now. Maybe you will add some content there? =]
Doing art? You can show your work here: https://polfurs.org/modul...forumpost191417
Pl: Cześć Laeion, możesz pisać gdzie Ci się spodoba. Język angielski nie powinien stanowić problemu. Mamy też angielski dział na forum, ale póki co nie za wiele jest tam treści. Może sam zechcesz rozruszać ten dział? =]
Rysujesz? Możesz pokazać swoje prace w odpowiednim temacie.


Thanks the kind words for Toboe =D and every other fur, who throw me a message or add me on Skype. I hope I can add some content there ( english section ), but I think I will be more active on the art section and mainly just observing. Here is a lot of interesting topic running, but I need a "basic" Polish knowledge to answer and commenting, I think =D .
And for everybody who wrote me, or message me: I didn't forget you guys, just having a lot of work lately, so really sorry for my silence.

Dzięnki za polish tekst =3 Toboe !

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.03.2016 20:57:23
Gazelopka sawannowa
Anthro
Oh, hey there! I was kind of curious about Hungarian language, but ended up studying English & Russian. Anyways, should you have any questions, remarks or need a shoulder to cry on, feel free to PM/Skype me.
Also, I get the feeling that a limited knowledge of Polish may save you from getting cancer after seeing some of the old posts or discussions, but time will show. We're generally just a colorful bunch which doesn't always get along well, but most of the time one can have a lot of fun there.
Good luck!

Also, did you draw the avatar yourself? If yes, I want you to know that I really like your style & wanna see more. :D
Dziergam rzeczy. O, tu są.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.03.2016 13:09:11
Kangur
Anthro
Cześć, jestem Landon, mam 21 lat i jestem ze Szczecina. Futrzakiem jestem od 5 lat, ale dopiero nie dawno postanowiłem, że spróbuję się trochę uspołecznić w tym środowisku. Kilkanaście ostatnich dni spędziłem na zrobienie fursuita. Chciałem zrobić kostium fenkopodobny, ale jak widać na avku wydaje mi się, że raczej jestem kangurem teraz. Lubię oglądać skoki narciarskie, uczyć się języków obcych i wszystko co się z tym wiąże czyli książki, filmy, muzyka i gry w innych językach. Chciałbym też kiedyś napisać futrzastą książkę, mam nadzieję, że mi się kiedyś uda. No cóż, to tyle chyba.
Miło mi poznać wszystkich :-)k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.03.2016 13:20:03
Wilczarz (mieszanka wilka z huskym)
Anthro
.
Ostatnio edytowany przez Grandafmor dnia 16.07.2020 19:46:58

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.03.2016 18:38:52
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
wincyj kangurów :O

ej.. doczytalam.... Badz tym czym sie czujesz, mozesz miec fursuit innego zwierzaka. Fursuit jest DODATKIEM a nie podstawa. Jesli czujesz sie fenkiem to badz fenkiem a nie kangurem...
Ostatnio edytowany przez Riciak dnia 8.03.2016 18:40:12
Anything that is beautiful people want to break.

5
(+5|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.03.2016 18:41:53
Kangur
Anthro
Cytat z "Landon": (Link »)
Cześć, jestem Landon, mam 21 lat i jestem ze Szczecina. Futrzakiem jestem od 5 lat, ale dopiero nie dawno postanowiłem, że spróbuję się trochę uspołecznić w tym środowisku. Kilkanaście ostatnich dni spędziłem na zrobienie fursuita. Chciałem zrobić kostium fenkopodobny, ale jak widać na avku wydaje mi się, że raczej jestem kangurem teraz. Lubię oglądać skoki narciarskie, uczyć się języków obcych i wszystko co się z tym wiąże czyli książki, filmy, muzyka i gry w innych językach. Chciałbym też kiedyś napisać futrzastą książkę, mam nadzieję, że mi się kiedyś uda. No cóż, to tyle chyba.
Miło mi poznać wszystkich :-)k


Mój zagubiony brat bliźniak :V

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.03.2016 21:59:48
Kangur
Anthro
WItam brata bliźniaka i innych :-Dk

Cytat z "Riciak": (Link »)
wincyj kangurów :O
ej.. doczytalam.... Badz tym czym sie czujesz, mozesz miec fursuit innego zwierzaka. Fursuit jest DODATKIEM a nie podstawa. Jesli czujesz sie fenkiem to badz fenkiem a nie kangurem...


Nie no, już czuję więź z tym fursuitem więc jak wyszedł kangur to może być i kangur bo w sumie nie licząc rozmiarów to nie są jakieś bardzo odmienne wyglądem od siebie zwierzaki, tak przynajmniej mi się wydaję. Głównie to za długi pysk zrobiłem, to chyba taka największa różnica. Ale podoba mi się, więc nie przeszkadza mi to wszystko. Zawsze mogę być jakąś hybrydą czy cuś :-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.03.2016 22:05:33
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Ale widzę edycję opisu :D Najwazniejsze to dobrze sie z fursona czuc c:
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 8.03.2016 22:23:14
Anthro
Landon wyślij jakieś zdjęcie wszystkiego co zrobiłeś , proosze ^^

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.03.2016 16:24:41
Fenek
Anthro
Witam, jestem tu nowy. Nad fursoną się jeszcze zastanawiam. Nigdy nie byłem na żadnym forum zrzeszającym, ale mam nadzieję że sie tu odnajdę, i nikogo nie zirytuje za mocno.
Ostatnio edytowany przez Filthy dnia 11.03.2016 16:25:53

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.03.2016 16:31:50
Wilczarz (mieszanka wilka z huskym)
Anthro
Cytat z "Filthy": (Link »)
Witam, jestem tu nowy. Nad fursoną się jeszcze zastanawiam. Nigdy nie byłem na żadnym forum zrzeszającym, ale mam nadzieję że sie tu odnajdę, i nikogo nie zirytuje za mocno.


Nie martw się o zirytowanie, odrobina krytyki każdemu się czasem przydaje ;3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.03.2016 17:53:52
Cytat z "Filthy": (Link »)
Witam, jestem tu nowy. Nad fursoną się jeszcze zastanawiam. Nigdy nie byłem na żadnym forum zrzeszającym, ale mam nadzieję że sie tu odnajdę, i nikogo nie zirytuje za mocno.

Witaj! Nie przejmuj się irytowaniem gdyż:
"Jeszcze taki się nie urodził co by wszystkim dogodził." ;)
Ostatnio edytowany przez Narr dnia 11.03.2016 17:54:22

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.03.2016 14:58:27
Vernid
Anthro
Część! Z racji, że dawno nie było mnie na tej stronce, przedstawię się. Jestem Bluerry (Zosia), pochodzę z Zielonej Góry. Moja futrzastość objawiała się już dawno, jednak furry poznałam dopiero niecały rok temu. Moją fursoną jest vernid(ka), której dziadek był wilkiem, więc odziedziczyła po nim wilczy kształt języka i futrzaste uszy, którymi może trochę poruszać.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.03.2016 15:39:06
Wilk
Anthro
Cytat z "bluerry": (Link »)


Dzień dobry, cześć i czołem. Baw się tu dobrze 8-)k
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.03.2016 11:34:21
Vernid
Anthro
Dzięki, wilczku. :-Dk

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.03.2016 23:38:55
Cześć, jestem Meerkatix Weasel (Mustelicatta - hybryda łasicy i surykatki). Jestem artystą sztuki Cartoon w stylu animacji zachodniej. Moją pasją są komputery i sprzęt audio krajowej i zachodniej produkcji. Z chęcią poznam osoby o podobnych zainteresowaniach.

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 13:22:50
Wilk
Anthro
Cześć futerkowce.
Od jakiegoś czasu podoba mi się furry, ale dopiero od kilku dni zacząłem się temu bardziej przyglądać (filmy na YT, fora, grafiki) i nie wiem ale coś mnie dzisiaj pierdykło i nie mogę przestać o tym myśleć :P miłość?? hehe...
Mam 28 lat (stary koń) i jestem z okolic Rzeszowa. Szukam ludzi na początek z okolic którzy mogli by mnie bardziej wprowadzić w temat furry aby łatwiej stać się częścią waszego społeczeństwa.
Myślę, że pasuje do mnie coś w stylu wilka, owczarka niemieckiego- taki wilczarz. Może imię Ari :-)k Chciałbym mieć kostium fursuita za jakiś czas i bardziej .. nie wiem "wyluzować" i bawić się jak wy na konwetach czy innych spotkaniach. Kostiumu raczej miał nie będe ze względów finansowych, jak i z tego powodu iż nie mam talentu plastycznego (rysowanie, malowanie, szycie). Także jak ktoś by chciał pogadać i mnie "podszkolić" to jestem chętny- no chyba, że będe w pracy, ale to raczej też nie jest problem.
Ostatnio edytowany przez diablos20 dnia 28.03.2016 15:38:42

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 14:19:53
Tygrys Syberyjski
Zwierzę
Witajcie zwierzacki jestem Aris wilk szary jestem samcem alfa :) AAAAAAAAAUUUUUUUUU!!!!!! :)
Można się przewrócić ale nie dać się wykoleić

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 14:43:44
Gazelopka sawannowa
Anthro
Znaczny procent futrzaków na tym forum identyfikuje się z wilkami, z tego znacznego procenta znaczny procent uważa, że jest (czyt. chciałoby być) samcami alfa. Tak że tego... powodzenia, czy coś.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

6
(+6|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 14:53:48
Husky
Anthro
Większość po poznaniu tutejszych "samców alfa" szybko zamienia się w nieśmiałe liski :-Dk
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 18:28:12
gryf
PERMABAN
Ja to bym powiedział że wiele z tych wannabe-alf okazuje się być huxleyowskimi epsilonami :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 20:30:17
Smok
Smok
Dzień dobry witam wszystkich BARDZO serdecznie!

Czytałem sobie to forum tak anonimowo, wszystko ładnie, pięknie - spoko forum, kiedyś się zarejestruję, jak narysuję swoją postać.
Aż tu nagle, na pewnej sieci społecznościowej pisze do mnie człowiek: "spoko forum, na pewno warto <<założyć konto>>".
Więc myślę sobie - "czemu nie? Postać narysuje się później." - i oto jestem <tu fanfary, czy coś>.

Człowiek swoją drogą ma w swoim awatarze -wściekłego wilka nocą-, tworzy postacie ale nie identyfikuje się z żadną - pozdrawiam :D.
PS. Może zgadniecie kto to :>.
Ostatnio edytowany przez Kasmok dnia 28.03.2016 20:32:57

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 22:54:17
gryf
PERMABAN
Cytat z "Kasmok": (Link »)
Człowiek swoją drogą ma w swoim awatarze -wściekłego wilka nocą-, tworzy postacie ale nie identyfikuje się z żadną - pozdrawiam :D.
PS. Może zgadniecie kto to :>.

Kojarzę tylko niejakiego Wolfhearta, ale on ostatnio chyba niezbyt aktywny, przybyły natomiast całe watahy rozmaitych nocnych wilczków, tak więc prawdopodobieństwo zgadnięcia jest znikome...
Tak czy owak, witaj zmutowana jaszczurko.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.03.2016 23:33:36
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Witaj Kasmoku :D Kto Ci robił avatar D: Ma otwarte zamówienia? :-Pk

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...317318319320321322323...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane