Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   10 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...319320321322323324325...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.04.2016 22:44:53
Lis
Anthro
Pytanie miało na celu być w miarę niesprecyzowane aby dowiedzieć się jak najwięcej. A o samogwałcie to mówić nie musiałeś to czynność dosyć oczywista.

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.04.2016 1:21:23
Husky
Anthro
Cytat z "Gruga": (Link »)
Moglibyście jakoś pokierować jak to tu wygląda

1. Piszesz posty.
2. Poznajesz ludzi.
3. ?????
4. Profit.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.04.2016 23:37:57
Lis
Anthro
Witam wszystkich

Jestem tu nowy. Z terminem furry pierwszy raz zetknąłem się 5 lat temu jednak dopiero od roku zagłębiam się bardziej w ten temat. Od małego interesował mnie świat przyrody. Byłem nieświadomym futrzakiem. To może dziwne ale prawie przez całą podstawówkę chciałem być jakimś zwierzem, albo chociaż się do jakiegoś upodobnić. To było moje takie ukryte pragnienie. Przed gimnazjum mi mineło lecz teraz wróciło z taką siła że potrafię w lato zabrać plecak z prowiantem, wodą i szkicownikiem na 6-8h spacerku w dziki, pełny kleszczy teren. Raz z drużyną Strzelców nocowałem w lesie bez ognia i namiotu ale nie wziąłem wtedy zeszytu i łaskotały mnie mrówki --k

Oprócz zwierzątek interesuje mnie również historia wojskowości, geopolityka i nowe techologie. Za zawód wybrałem sobie logistykę... lecz mimo dobrych wyników to raczej nie jest moje powołanie...

Aha i jeszcze pozdrawiam Świecie! Uczę się w Chełmnie.
Ostatnio edytowany przez Lusker dnia 12.04.2016 23:42:54
Hej, z tej strony pewien lisek
lis jak lis pewnie urwisek
Lecz tym razem list ci niosę
I na Telegram zaproszę

-2
(+2|-4)
Re: Powitania
Wysłano: 14.04.2016 1:10:04
Tygrys Syberyjski
Zwierzę
Dzień dobry jestem Diego
Ostatnio edytowany przez 🐯 Aris Tiger 🐯 dnia 17.06.2016 13:02:26
Można się przewrócić ale nie dać się wykoleić

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.04.2016 2:34:30
wilkołak / wilk rudy
Zmiennokształtny
Shitstorm in 3.... 2... 1....

A tak serio, Aris witamy cię na polfursie i serio to niczyja sprawa, w co kto wierzy ale to też nie jest powód by się z tym obnosić. I sporo osób niestety może po tobie pojechać z tego powodu - tak tulko ostrzegam. :-?k

13
(+13|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.04.2016 3:25:31
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Witaj Aris

masz... spoko historię :D
ale powiem ci szczerze że tu większość to guFno obchodzi :P
na pewno nie jesteś jedyny z taką...świadomością ?
ale raczej nikt się z tym nie odnosi bo... Bo nie xD to może się spotkać z dość dużą ilością nabijania się ;)
zostaw takie "info" dla zaufanego grona przyjaciół którym możesz się wyżalić itp. a na forum oszczędzi swe emocje :P
rzadko kto takie rzeczy pisze na ... forum xP

przeważnie preferujemy spotkania na żywo bo Fandom furry to nie tylko jakiś pogląd na inne zwierzęce życie
ale ogólnie jesteśmy mega towarzyscy i lubimy imprezki i ogólne wspólne spotkania :) i takie tam pierdoły :D

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 14.04.2016 22:57:51
Avian
Anthro
Jako członek rodziny z myśliwskimi tradycjami przepraszam cię WilczekAris za to że przez nich musisz teraz być człowiekiem.
Nie obwiniaj się już za zagryzienie samiczki, zrobiłeś to dla młodych, gdybyś ją spytał czy to właściwy wybór na pewno dałaby okejkę.
I pamiętaj słowa poety:
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy

6
(+6|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.04.2016 13:04:19
Lis
Anthro
Cześć wszystkim :-Dk
Jestem lisicą, kiedyś rysowałam fursony, chociaż nie wiedziałam, że tak to się nazywa :-Pk Ostatnio spotkałam się z określeniem furry oraz fandomem i po prostu... poczułam się jak w domu ;-)k

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.04.2016 15:01:06
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
no i to jest powitanie witaj wśród Furry :D
choć ostatnio na forum mało się dzieje :D
Zapraszamy się (jeśli hehe "wgłębisz" się w fandom) na meety konwenty :D
witamy i czuj się jak u siebie xD

3
(+4|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 16.04.2016 21:16:39
Syberyjski Wilk
Anthro
Murrr murr, Cześć wszystkim! W końcu zdecydowałem sie zrobić tu konto ;3;.

1
(+2|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 17.04.2016 18:38:52
Smok
Zmiennokształtny
Część może mnie zna z telegrama bo i od tego miejsca zacząłem swoją przygodę z polskim community a więc czas przywitać się i tu. Przygoda z furry zaczęła się już dawno bo około 6-7 lat temu lecz nigdy mnie nie korciło aby zagłębiać się w to dalej niż okazjonalne przeglądy artów aż do teraz więc jestem tu. Jak ktoś chce wiedzieć coś więcej to info w profilu/steamie lub popisać na telegramie ;-)k
Ostatnio edytowany przez DetroX dnia 17.04.2016 18:39:08

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.04.2016 17:19:50
Husky z probówki
Inna forma
Dzień dobry, cześć, witam!
W końcu zmusiłem się (zostałem zmuszony), żeby założyć tu konto. Futrzakiem jako futrzakiem to jestem jakoś od około miesiąca, choć terminem furry interesowałem się już wcześniej. :-Dk Rozpisywać się więcej tutaj raczej nie będę, wszystko co trzeba będzie o mnie wiedzieć wyjdzie w praniu :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.04.2016 18:56:48
Anthro
Ja Ci dam zmuszony :lolk:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.04.2016 20:19:45
Vulpes :3
Anthro
O, Piesu ma konto :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.04.2016 13:31:57
Bazowo -Śnieżny Leopard
Zmiennokształtny
Uszanowanko!
Mówcie mi Nait ^^ Miło mi wszystkich poznać.
Futrzakiem jestem od trzech lat , jednak nigdy nie próbowałem się skontaktować z innymi futrzakami a o tym że przynależę do futerek wiedzieli tylko moi najbliżsi przyjaciele.
Jak pewnie większość za młodu fascynowały mnie Takie filmy jak Król lew czy Robin Hood wersja Disney'a. Ten pierwszy potrafiłem oglądać kilka razy dziennie zawsze rozklejająć się przy śmierci Mufasy.
Najbardziej identyfikuje się z śnieżnym Leopardem o ciemnym futrze jednak często zmieniałem zdanie więc uznałem że zmiennokształtny będzie najlepszy ^^
W czasię wolnym tworzę modele 3D , również futrzaki. Aktualnie mieszkam w Wrocławiu oraz tu też studiuje.^^
:-)k

0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 26.04.2016 13:46:17
Puszysty KsenoKangoNietoJolteMorf
Hybryda
Witam wszystkich futrzaków tych obecnych od dawna jak i nowych. Ja jestem futrzakiem od kiedy tylko pamiętam, piszę w ten sposób bo miałem z wami dużo wspólnego i nadal mam, lecz nie zdawałem sobie z tego sprawy. Aż do dziś. Zapisałem się na koncie kilka dni temu. :-Dk

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.04.2016 13:47:26
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Cześć pieseu :3
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.04.2016 23:20:58
Kot
Anthro
Siema pieseu :P

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.04.2016 17:26:26
Kot sfinks
Anthro
Witam wszystkich! Nazywam się Vindor i stalkuję fandom furries od jakiegoś czasu. Nastał czas, bym założył konto i się pokręcił tu i ówdzie.
Pochodzę z wunglolandii i mam sporo zainteresowań. Wydaje mi się, że jestem osobą otwartą i towarzyską, lubię zawierać nowe znajomości. Generalnie nie lubię pisać o sobie, bo nigdy nie wiem, jak się przedstawić, by jakoś to wyglądało, bo czuję się wtedy, jakbym pisał jakieś CV :lolk:

No więc... poznacie mnie, a jak coś, to nie mam problemu z zaczepianiem mnie na pw albo skype ;)

Anonim
2
(+4|-2)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2016 16:40:36
Dzień dobryyy!
W realu nazywam się Asia i mam 17 (rocznikowo 18 :P) lat. Nie pamiętam od kiedy -jestem- furry. Nieświadomie rysowałam się ze zwierzęcymi uszkami i ogonkiem już w bardzo wczesnej podstawówce i przed, ale nie wiem czy należy to liczyć. XD Mimo, że przeglądałam/zbierałam/'rysowałam' pierdyliard furry obrazków, czytałam fanfiki, oglądałam jutjuby, czytałam fora to jakoś nigdy nie zależało mi na integracji z fandomem... Nawet nie potrafię wyjaśnić dlaczego... :P Dopiero niedawno się zarejestrowałam na futrzaki.org a teraz tu. ^^ Interesuję się dodatkowo teatrem, aktorstwem, grami komputerowymi i akrobatyką. Bardzo lubię pieski.
Moja fursona to anthro psica o budowie owczarka niemieckiego i sierścią owczarka australijskiego (szaro-czarna, nakrapiana na pomarańczowo). Inspirując się Ochłapem z serii Fallout zaczęłam nosić czerwoną bandanę i gogle. A imię moje to Cat Dogshit.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2016 17:29:49
Emowilczek
Anthro
Witamy na forum, Kocie Psiegówno!
Ostatnio edytowany przez Raster dnia 3.03.2017 16:08:21
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2016 18:59:35
Szop
Anthro
Hallo Asia :-Dk

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.05.2016 8:33:51
Hybryda
Dobry wszystkim.
Nauka nie kłamie

5
(+6|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 16.05.2016 23:27:15
Vulpes vulpes
Anthro
Cześć wszystkim!

Nazywam się Rixvar i jestem lisem z Wrocławia. Żyję na tym świecie już 25 lat. Futrzastością interesuję się od baaardzo dawna. Już mając chyba z 8 lat zarysowywałem całe zeszyty zwierzakami z różnego rodzaju bronią, a moim OC'kiem był lis. Potem przez wiele lat byłem szarym wilkiem, jednak ostatecznie znowu jestem liskiem :) Furry jest mi dobrze znane (zarówno czyste jak i te mniej czyste aspekty :P) ale nigdy nie udzielałem się w fanodmie. Ostatnio trochę przeorganizowywuję (<-dziwnie brzmi to słowo ale sjp mówi, że takie jest) sobie życie i doszedłem do wniosku, że futrzastość to jedna z rzeczy, z którymi najbardziej się identyfikuję. Tak więc jestem ;)

Jestem w trakcie malowania swojej aktualnej fursony, ale "Art is never finished, only abandoned" i nie wiem kiedy będzie ona wystarczająco dobra do opublikowania :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.05.2016 14:22:18
Kot
Zmiennokształtny
Cześć wszystkim.
Jestem tutaj nowy.
I równiesz zostałem "zmuszony" założyć tu konto.
Mam nadzieje, że będzie tu przyjemnie. :P
Ostatnio edytowany przez Shaderd dnia 27.05.2016 19:20:46

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...319320321322323324325...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane