Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   13 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...321322323324325326327...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.07.2016 23:04:52
Husky z lisem w awatarze
Anthro
A któż to prowadzi taką szaloną rekrutację na terenie Lublina? Drugie futro w przeciągu 2 miesięcy? Szok i niedowierzanie!

Cytat z "ununtrium": (Link »)
Narazie czuje sie troche dziwnie ale mam nadzieje że szybko się oswoje :-)k

Spokojnie. Już my cię tu oswoimy :-xk

A tak poza tym to Witaj i życzę Ci abyś zagościł tu na dłużej :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2016 1:18:51
Dzięki :-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2016 2:04:46
Zwierzę
Witam serdecznie wszystkie futra :D Po 2 latach zainteresowania tematem furry w końcu się przyłączam :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2016 12:57:23
Wilk
Anthro
Czołem nowym fuczakom 8-)k
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.08.2016 23:09:01
Szop
Człowiek
Przypominam o swoim istnieniu, gdyż nie było mnie tu jakiś czas i powracam ze zmienionym nickiem - zamiast "Nemesis" jestem teraz "Meryiel".

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.08.2016 17:30:34
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Ahoj!
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.08.2016 14:27:27
Wilk
Anthro
Wreszcie postanowiłem dołączyć do jakiejś grupy ^^ Witam wszystkich!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.08.2016 15:27:11
Husky
Anthro
Cześć Franek! :-Dk
Jakiejś? A jakie jeszcze inne miałeś do wyboru? xd
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 5.08.2016 15:55:39
Wilk
Anthro
Zagraniczne, chociaż... one nie wchodziły za bardzo w grę jeżeli chodzi o poznawanie nowych ludzi :I

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.08.2016 0:53:41
Wilk
Hybryda
Czołem wszystkim, mam nadzieję, że dane mi będzie się tu rozkręcić, popisać...i dodać od siebie cegiełkę lub dwa.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.08.2016 9:52:20
Lew
Yay! Wakacyjny wysyp randomów :milosck:
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.08.2016 11:26:57
Khajiit
Anthro
Szczęść boże wszystkim, akurat przypadkiem trafiłem na waszą stronę tuż po zakupie tabletu graficznego. I raczej zostanę na dłużej.
wow. many edits. so Internet meme. much furry. very readers. how to article? such neutral.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 6.08.2016 17:16:01
Cytat z "FCryTCry": (Link »)
Szczęść boże wszystkim, akurat przypadkiem trafiłem na waszą stronę tuż po zakupie tabletu graficznego. I raczej zostanę na dłużej.


Szczęść Boże. :)

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.08.2016 0:19:40
Red Wolf
Anthro
Witam wszystkich serdecznie, Blaiddy z tej strony. Moją pasją są gry komputerowe, a także muzyka i sport. Mieszkam aktualnie w województwie kujawsko-pomorskim. Cieszę z rejestracji na tej stronie - zainteresowanie fandomem furry zacząłem od zagranicy, ale wypadałoby się udzielać i w ojczystych stronach. Takie luźne przedstawienie, w końcu przywitać się trzeba ;)
Pozdrawiam!

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.08.2016 12:20:33
Smok
Anthro
Witam wszystkich. Jestem tu nowy, chociaż nie w samym furry :). Mam 19 lat i interesuje mnie grafika digital. Chętnie bym poroleplayował. Najchetniej w tematyce fantasy, bądź to science fiction. Obojętnie mi czy chłopak czy dziewczyna. Mogę pisać sfw i nsfw. Mój kik to Vladislav_Aron_1997.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.08.2016 3:25:10
Vernid
Anthro
A też sobie zapostuję, co mi tam.
W furry jakoś długo nie siedzę, i nie zdążyłem się z wieloma ludźmi zaprzyjaźnić (A chciałbym). Wpadłem na to forum jakoś przypadkiem, jako że szukałem forum do furry roleplay. Perspektywa znalezienia jakichś znajomości w futrzastych klimatach wydaje się spoko, dlatego zarejestrowałem się, i próbuję jakoś się udzielić. Głównie spędzam czas wychodząc ze znajomymi, pisząc roleplay, przeglądając memy, brzdąkając na gitarze... Długo by wymieniać. Nie obraziłbym się na ewentualne wiadomości, miło by było z kimś porozmawiać, albo rozegrać jakieś luźne rp.
Ostatnio edytowany przez Nuffin dnia 16.08.2016 3:28:16

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.08.2016 13:35:32
Husky
Anthro
Em... Witajcie wszyscy nowi, miło was widzieć! Fajnie, że się udzielacie...

Spoiler: This place is so dead...
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 16.08.2016 13:35:57
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+1|-1)
Re: Powitania
Wysłano: 16.08.2016 14:19:06
Lis piwnicowy (vulpes basis)
Anthro
Wszystkich nowych zapraszamy na telegram, tam znajdziecie dużo więcej życia (albo wręcz przeciwnie) :D
Aah.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 16.08.2016 15:39:53
Emowilczek
Anthro
Siemaneczko świeżaki! :D
Nie słuchajcie Zaaha, zostańcie tutaj, czas ożywić to miejsce!
Ostatnio edytowany przez Raster dnia 3.03.2017 16:11:44
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.08.2016 1:22:14
Ryś
Witam wszystkich ^^ Dołączyłem do was by poznać polskich futrzastych, do tej pory miałem jedynie kontakt z futrzakami zagranicy a że wydawali się oni niezwykle przyjemnymi osobnikami postanowiłem zjawić się tu by poznać i polski fandom. Jeżeli chodzi o mnie i furry to zaczęło się od nieskromnych dzieł które zdarzyło mi się widzieć, a które cóż co tu dużo mówić polubiłem xd. Potem cóż przez kilka dobrych lat byłem jedynie konsumentem obrazków futrzastych rożnego rodzaju, jakieś pół roku temu założyłem konto na fa, by potem pod wpływem poznanego zagranicznego futrzaka uzupełnić je i zbliżyć się do fandomu. Na tym etapie planuje nawet posiadanie fursony prawdopodobnie będzie to ryś bądź lew. :3 Jestem 24 letnią "pyrą" z Poznania. xd To by było na tyle kłaniam się, miło mi. :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.08.2016 11:54:43
Anthro
Witam.
Jak dawno tu nie zaglądałem.
Na tyle że zapomniałem chała do logowania :rollk: :-ojjk:
Miesza z tym, zażyłem nowy temat dotyczący No Man's Sky jak koś zainteresowany to wbijać.
Są osoby, które mówią, mówią ...aż znajdą coś do powiedzenia.


moje fotki :p

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.08.2016 14:42:48
Timberwolf
Zmiennokształtny
Siedzę tu trochę (mało aktywnie, ale!) a nigdy się nie przywitałem.

Dobry wszystkim. Młody wilk z Opola, 16 lat. Znalazłem się tutaj za namową pewnych znajomych i raczej zamierzam zostać. Lubię wychodzić na miasto więc jeśli będzie ktoś chętny się spotkać to zapraszam. Z innych rzeczy, które lubię to głównie gaming, muzyka, motoryzacja i filmy.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.08.2016 13:26:59
Hej Witajcie! :-Dk Jestem tu całkowicie nowy o Furry dowiedziałem się kilka dni temu i nawet mi się to spodobało.
Nie mam jeszcze Furysony czy jak Kolwiek to się zwie. Chyba najbardziej w tym wszystkim podobają mi się
Furysuty. Jak już będę tworzył Furysone to raczej będę celował w Aviana. Mieszkam w mieście Łódź mam 17 lat. Jeżeli
znalazła by się osoba która miała by ochotę mi wytłumaczyć z czym ten fandom się je to bardzo chętnie
wysłucham i porozmawiam. :-Pk

Moje zainteresowania to: Język i kultura Japońska , Gry , Trochę gra na Fortepianie , Nagrywanie i Montaż filmów.
Jeżeli ktoś jest ciekawy jak wyglądam to proszę oto mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/c...uyFUvBHn-guI3DQ
Nie na wszystkich filmach jest kamerka ale ze znalezieniem mojej twarzy nie powinno być problemu. :lolk:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.08.2016 18:20:52
Niedźwiedź
Zwierzę
Siemanko wszystkim! Jestem nowym członkiem społeczności Furry, ale jednak się w tym odnajduje. Jestem tym wręcz zafascynowany. Nie mam nadal swojej Furypersony, a szkoda (brak mi kogoś, kto przeniesie to na formę rysunku, ponieważ persone mam już ustaloną od początku :c). Mam 24 lata, pochodzę z małej miejscowości w okolicy Sztumu i Malborka (województwo Pomorskie), jestem gejem, więc w ten klimat Furry celuje. Ogólnie to jestem podobno przyjazny, sympatyczny i dobry ze mnie materiał na przyjaciela. jestem typowym miśkiem, i w sumie dobrze mi z tym :D chętnie nawiąże nowe znajomości.

Interesuje się muzyką, filmem, książką, komiksem, Japonią, językiem angielskim, kuchnią oraz cukiernictwem.

Cóż, to chyba tyle.. Mam nadzieje że znajdzie się ktoś, kto mnie wprowadzi w ten świat. :) :-)k
Ostatnio edytowany przez nameofmoon dnia 21.08.2016 19:19:39

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.08.2016 20:03:50
Wilk
Zmiennokształtny
Witam wszystkich, jestem Victoria! :)
Jak się cieszę, że niechcący znalazłam to forum. :D
W fandomie siedzę od 2014 roku, mam swoją Fursonę - Shi Akume - wilk-wampir która jest również moją tulpą.
Prócz futrzastych spraw interesuję się też terrarystyką, hoduję ptaszniki, mrówki, gekona i węża. Dodatkowo lekko akwarystyka, ale to tylko Aksolotl i krewetki.
Bywa również, że czytam mangi czy oglądam jakieś anime. Dodatkowo uwielbiam rysować, ale słabo mi to wychodzi.

To chyba tyle. c:

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...321322323324325326327...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane