Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...326327328329330331332...347>>


Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.03.2017 21:20:29
Cześć i chwała Caradaoine :-ojjk:

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 21.03.2017 11:39:34
Lew feral
Kogucik
Jak się masz, Caradaoine. Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba. :-)k
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 3.05.2017 9:39:39
Anthro
Hejka...
Piszę tego pierwszego posta z komórki, więc będzie trochę telegraficznym skrótem. Tutaj stara, bo 26letnia d*pa z Wrocławia. Polscy gracze mogliby mnie kojarzyć z gry tapestries muck jako blondwłosą suczkę kochającą cosplay. Mogliby, gdyby takich spotkała. Realnie jestem jednak facetem, ktory zwyczajnie lubi wcielac sie w kobieca role, rowniez w tzw. "Sexrpgu". Dzisiaj coś naszło mnie na fantazjowanie o tym jak by to było zalozyc fursuit jakiejs biusciastej lisicy albo potężnego wilka no i wskutek rozważań znalazłem to forum. To się witam. ;)

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 0:10:51
Leff
Anthro
Um.. hej o///o Jestem Chiro, mam 21 lat, jestem lisełkiem i nie wiem co dalej ;w; Powiedziałbym, że jestem chłopaczkiem z Wielkopolski, ale troszkę nieśmiały jestem co do takich społeczności, grup itp :x Jednakowoż moi bliscy mnie przekonali, żebym się nie pałętał samotnie jako lisek, to żebym znalazł grupę futrzaczków i oto jestem.
Kepucz! :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 0:22:44
Cześć Lisie :-ojjk: Witamy wśród swoich

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 12:25:02
Emowilczek
Anthro
Elo świeżaki!

Cytat z "Chiro": (Link »)
...jestem lisełkiem (...) ale troszkę nieśmiały jestem co do takich społeczności, grup itp :x ...


Kolejny nieśmiały lisek :D
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 13:41:36
Leff
Anthro
Cytat z "Raster": (Link »)
Kolejny nieśmiały lisek :D


Nie aż tak bardzo :o Nie mam trudności do napisania jakiegoś posta sam z siebie czy odpowiedzi na czyjeś pytanie. Gorzej w real lifie ;w; Tam to sse jeśli mam do kogoś podejść i się przywitać. Zwykle mam ze sobą książkę i muzykę, by jakąś przeżyć na zewnątrz. Chyba, że ktoś zagada, to wtedy jakoś się otwieram :o

Zwykle też staram się być miły i uprzejmy. Lubię bardzo synth-pop i głównie on mnie ratuje ze smutków. No i często daje jakieś ciekawe pomysły na rp z moimi znajomymi owo Lubię też emotki. A najbardziej kocham... liski OWO I kawę :D Kiedyś miałem kubek z napisem "Kawa lepsza od seksu", ale mi się stłukł i bym w*****ony na siebie >:C A potem musiałem zmniejszyć dawki kawy z uwagi neurologicznej.

Taka... historia aka "Co lubi Chiro". Czego nie lubię to na pewno horrorów, zbyt dużej ilości ludzi, stresu, samotności (wiem, że dziwne, bo skoro czytam by zamknąć się, to izoluję się i jestem samotny, ale zwykle wyobrażam sobie, że jestem przy bohaterach mojej książki, a potem i tak albo ktoś mnie wyrywa z transu albo sam się wyrywam zmieniając pozycję), rapu, nieszczęścia i kobiet pragnących bycia blisko mnie (przyjaźń to max).

Jestem dziwny .w.
I szukam do tego kogoś...

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 13:57:13
Emowilczek
Anthro
Cytat z "Chiro": (Link »)
I szukam do tego kogoś...


Powiadają że kto szuka ten znajdzie ;)
Powodzenia!
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 13:59:12
Leff
Anthro
Cytat z "Raster": (Link »)
Powiadają że kto szuka ten znajdzie ;)
Powodzenia!


Dziękuję ^w^ Co prawda długo szukam, ale dopóki mam muzykę i książki, dopóty mogę szukać c:
Kepucz! :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 23:36:21
.
Ostatnio edytowany przez BenTheSaintBernard dnia 10.05.2017 0:21:15

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 9.05.2017 23:45:38
.
Ostatnio edytowany przez BenTheSaintBernard dnia 10.05.2017 0:21:40

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.05.2017 11:03:05
Husky
Anthro
Cytat z "Chiro": (Link »)
jestem lisełkiem (...) troszkę nieśmiały jestem

Cytat z "Chiro": (Link »)
Czego nie lubię to na pewno (..) kobiet pragnących bycia blisko mnie (przyjaźń to max).
I szukam do tego kogoś...

Daję mu miesiąc :-Dk
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.05.2017 11:35:52
Emowilczek
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Daję mu miesiąc :-Dk


Co tak dużo :-?k
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.05.2017 13:53:15
Leff
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Daję mu miesiąc :-Dk


Mało :-(k
Kepucz! :D

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 10.05.2017 15:46:38
Lew
Anthro
Hej lisku :3.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.05.2017 0:29:08
Gryf
Siemka.
Wita się gryf z Wrocławia :3

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.05.2017 8:07:04
gryf
PERMABAN
No wreszcie w tym zalewie nieśmiałych lisków i emo wilczków ktoś bardziej oryginalny!
Witaj.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.05.2017 8:18:00
Emowilczek
Anthro
Cytat z "Clockie": (Link »)
Siemka.
Wita się gryf z Wrocławia :3


Elo gryfeł
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 18.05.2017 1:31:44
Witam, długo nie chciało do mnie dotrzeć że jestem furry,, Ale teraz WITAM WSZYSTKICH!! :) ;p ;p

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 19.05.2017 19:18:39
...jenot
Anthro
Witam! Jestem (jeżeli ktoś jeszcze nie przeczytał mojego nicku) junatem/kunopsem/lisem japońskim ewentualnie jenotem. Zamieszkuje okolice Bydgoszczy i niestety wiekowo jestem jedynie gimbusem --k furrym jestem w sumie odkąd pamiętam (chociaż jako termin poznałem gdy miałem 13 lat)

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 20.05.2017 14:25:18
Wilk/ Kuc (pegaz)
Zwierzę
Hejloooł towarzysze :3. Zwę się Adam fandomowo po prostu Smok'u, albo ci co mnie znają to mówią "Człowiek Impreza", dla czego? Bo na Meetach/konwentach oczywiście nie furaczowych, gdyż jeszcze na nich nie byłem, ale kucowych xd latam z bomboxem, ostatnio latałem z nim po Pyrkonie i od tego czasu moja więź do futer znacząco się zacieśniła :P.

Furaczem jestem odkąd pamiętam, tak aktywnie zacząłem się udzielać jakoś od 7 miesięcy, głównie na telegramie, a od końca (grudzień) 2012 roku jestem w fandomie kucy :P. Niestety życie tam już mnie zaczyna nudzić dla tego szukam czegoś innego i jak na razie po małym futrzastym obozie pyrkonowym w końcu odżyłem. Dosłownie inna atmosfera, która cholernie mi się spodobała :3 Nwm jak to jest na typowo futrzastych meetach, lecz pewnie się przekonam w swoim czasie xD.

Mhmm coś by osobie można dodać :P

Robie w górnictwie jako Eletromechanik-Operator SMG (Samojezdnych Maszyn Górniczych.) od około dwóch lat, dokładnie we Wrześniu stuknie drugi roczek :P. Lubię jeździć na rowerze, zwiedzać opuszczone miejsca takie jak bunkry/magazyny czy to zamki itp. Tak to jeszcze jest ASG, nie mam sprzętu jeszcze, ale jest osom :D. Takie standardowe to muzyka/gry i leniuchowanie xD.

Hem, hemmm...i to wszystko z czasem pewnie poznacie mnie lepiej, a teraz trzymajcie się ciepło i miłego dnia :3.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.05.2017 13:01:54
Lis Rudy
Anthro
Witajta.
Lis z Orno kłania się przed wami. (podziękowania dla Lwiczki za pomoc z problemami logowania.)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 23.05.2017 13:04:28
Cześć wszystkim :-Dk

4
(+4|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.05.2017 7:43:56
Dzińdybry :D Widzę, że tu się jeszcze nie witałam, a zatem trzeba to nadrobić! Wita się futro (pierze? łuska?) z Lublina :) Jeszcze jestem w trakcie podejmowania decyzji i projektowania swojej fursony także ciężko mi powiedzieć ani nawet przewidzieć na czym stanie XD A już w ogóle kiedy uda mi się machnąć refsheet.
Ogólnie rzecz biorąc - jestem rysująco - malującym futrzakiem, co czynię już od ponad lat 15. W tym roku stuknęło mi 25 lat, z zawodu pracuję jako architekt. Krótko mówiąc - wymyślam i stawiam domki, choć do samego stawiania mi jeszcze daleko, bo brak uprawnień :D Obecnie mielę urbanistykę i mam widoki na wnętrza, o. Dodatkowo jestem nerdowskim futrzakiem, bo zaczęłam doktorat, na razie "na dziko" c:
Jakby ktoś mnie szukał w innych miejscach, zwykle jestem pod nickiem "LadyFromEast", choć ostatnio też zaczynam przechodzić po prostu na imię i nazwisko, dlatego np. szukających LFE na Picarto spotka lekka niespodzianka :)
Do fandomu dołączyłam bardzo niedawno, sporo lat zajęło mi utożsamienie się i dojście do wniosku że jednak mam z futrami wiele wspólnego :) Ostatnio nawiedziłam futrzaste telegramy, powoli nawiedzam też futrzaste strony.
Podsumowując, jestę nowę, cześći czołem, miło mi was poznać <3
Ostatnio edytowany przez LadyFromEast dnia 25.05.2017 7:46:05
DeviantART | Furaffinity | Tumblr | Instagram | Strona internetowa

W większości miejsc w internecie mam nick 'LadyFromEast'.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.05.2017 15:51:35
kot
Populacja futer z Lublina zwiększa się

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...326327328329330331332...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane