Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   10 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...328329330331332333334...347>>


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 30.06.2017 21:29:14
Skunks
Anthro
Temat aa? Co to oznacza? Wybacz, pierwszy raz spotykam się z takim określeniem.

Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.07.2017 12:46:12
Emowilczek
Anthro
Elo Tristan, gdzie Twoja Izolda?
Pamiętaj Przyjacielu, bo myśl to jest głęboka,
Czytaj moje posty z przymrużeniem oka;
Bo nie w każdym zdaniu szczerość się znajduje,
A złe zrozumienie biedy napytuje.

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 1.07.2017 20:22:11
Skunks
Anthro
Wpuszczona w kanał tzn. gdzieś w bliżej nieokreślonym miejscu w nieokreślonym czasie

Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne...

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.07.2017 0:47:03
:-Pk

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 2.07.2017 22:10:08
Wilk
Zwierzę
Witam wszystkich !!! Interesuje się furry już od paru lat jednak ostatnio bardziej zacząłem wtapiać się w tematy tworząc swojego fursuita.. Myśle że może miło było by spotkać was na jakiś konwentach lub spacerach.
Tak o mnie to może to że mam rocznikowo 21 lat, jestem z Poznania i ogólnie to zajmuje się grafiką i rysownictwem... Tia.. własnoręcznie narysowany badge.. No ale jestem też otwarty na muzyke (wszystko poza discopolo) ~

Pare znajomych osób sie ze mnie napie*dala że chce być furrasem --k ale myśle że po prostu mają zbyt nudne życie że czepiają się mojego... Chociaż w sumie z wielu fandomów ludzie są powaleni na pewne tematy i z tego co widze to futrzaści są najbardziej otwarci i przyjacielscy :-Dk

A jak to mawia mój współlokator... podobno jestem osobą która może liczyć znajomych na palcach jednej ręki... Mam nadzieje że znajdą się tu osoby z którymi będzie fajnie się zaznajomić ^^ Ja jestem otwarty ~

0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.07.2017 19:05:14
Hej

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 7.07.2017 20:14:32
Cytat z "Pozytron": (Link »)
Hej

Siemanko 8-)k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.07.2017 18:23:34
Jeleń
Zwierzę
Witam wszystkich!
Furry kojarzę od dawna, acz zacząłem się interesować tym fandomem na poważnie jakiś rok temu, chyba po obejrzeniu Zootopii, który to film automatycznie wskoczył na listę moich ulubionych. Na Polfursa zaglądam od paru miesięcy, ale dopiero niedawno zdecydowałem się na założenie konta.
Lubię fantastykę we wszelakiej postaci, anime, gry fabularne, gry komputerowe i wiele więcej.
Także ten tego... Witam!

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.07.2017 21:07:23
Маaлая панда tzw. lichopand
Anthro
Witaj w naszym gronie!
Baw się u nas dobrze.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 11.07.2017 23:42:51
Skunks
Anthro
Witamy, witamy, czyżby jakiś fantasta, eRPGowiec ewentualnie otaku? Chętnie poznam.

Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne...

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.07.2017 2:09:13
Wilk Arktyczny
Anthro
Witaj :)

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 12.07.2017 15:25:28
Husky
Anthro
Cytat z "DeerVirax": (Link »)
po obejrzeniu Zootopii

Oh, Deer... :-ojjk:
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.07.2017 19:08:03
Anthro
Skoro jestem tu nowy, to chyba wypadałoby się przywitać, prawda?
Nigdy nie wiem co napisać gdy ktoś każe mi się przedstawić, więc powiem tylko, że zawsze jestem chętny do pogadania o wszystkim i o niczym.
Cześć!

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 25.07.2017 19:58:16
Cytat z "Neeto": (Link »)
Skoro jestem tu nowy, to chyba wypadałoby się przywitać, prawda?
Nigdy nie wiem co napisać gdy ktoś każe mi się przedstawić, więc powiem tylko, że zawsze jestem chętny do pogadania o wszystkim i o niczym.
Cześć!


Buongiorno ! :-ojjk:

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.07.2017 12:29:55
mrau :3
siema wszystkim
generalnie to jestem nerdem internetowym -troche memów,troche róznych forum,youtuby
gram czasami w wota
lubie historie -najbardziej II wojna -Hans Guderian Ervin Rommel,Carius,Wittman te sprawy
jestem otwarty na nowe znajomości -zazwyczaj

swoją przygode z furry zacząłem o ironio od yiffów
http://furry.reactor.cc/
https://sexyfurryfemales.tumblr.com/
polecam fajnie sie scroluje :)


i mam taką małą małą prośbe
jakby ktoś mogł mi narysowac fursonke (no bo sam jestem artystycznym beztalenciem)
jak ktoś chciałby poświęcić swój wolny czas na rysunek byłbym zobowiązany
-generalnie to czarny lis z rudymi włosami w fioletowym garniaku (takim jak joker)
jakby kto pytał to tak bardzo lubie i jestem fanem oryginalności
jak coś to mój mail
dragon3294@interia.pl
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 27.07.2017 21:45:43
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.07.2017 14:22:04
Husky
Anthro
Cytat z "Vincent_Shaza": (Link »)
polecam fajnie sie scroluje :)

Ty leniu... Prawdziwy koneser furry erotyki, sam skanuje całe galerie, przebija się przez oceany shitu, w poszukiwaniu pereł. Tylko wtedy, można je w pełni docenić, wiedząc, że to mniejszość i ktoś musiał przebrnąć przez dziesiątki obnox-artów (niekoniecznie odpowiadającym jego preferencjom), żeby dotrzeć do owych perełek.

But putting memes aside... Witamy serdecznie :-Dk
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.07.2017 14:39:30
mrau :3
ej zaraz nieno moment dlaczego zaraz leniu ?
ja tylko poleciłem strony moim zdaniem warte polecenia
a które nie są tak popularne
a zasługują bo jest tam pełno naprawde ambitnych rysunków

można też robić tak jak ty
są gusty i guściki
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

3
(+3|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 26.07.2017 21:25:13
Wilkowaty
Anthro
Przywitania są często drętwe a pożegnania trudne ale czas najwyższy wyjść z cienia i się przywitać. Więc niniejszym witam się z wami. Cześć

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.07.2017 14:01:24
Snow Leopold
Anthro
Cytat z "Vincent_Shaza": (Link »)
-troche memów

Pod iloma warstwami ironii jesteś w tej chwili?
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.07.2017 19:08:27
Człowiek
Anthro
Witam.
Jestem tutaj już około 2 tygodnie i pomyślałem, że jednak wypada się przywitać. :rollk:
Tak więc mam na imię Piotrek, mam 15 lat... Ogólnie furry znam jakieś pół roku ale dopiero
niedawno dowiedziałem się o co w ogóle w tym chodzi. Odrazu pomyślałem, że coś w tym jest i zacząłem
szperać w Wikipedii i innych rzeczach. Ludzie pisali, że najpierw zaczyna się od niewinnego zaciekawienia.
Przestraszyłem się trochę ale w końcu się z tym oswoiłem​ i nie patrzyłem już na to jak na chorą rzecz. Po prostu spodobało
mi się i pomyślałem, że to jest to! :-Dk
Jakby co to nie​ mam tutaj żadnych znajomych więc chętnie pogadam z kimś na priv.

2
(+2|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 27.07.2017 22:21:11
Lew
Anthro
Witajcie, którzy doszliście.

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2017 15:00:31
Lis
Anthro
Witajcie,Witajcie =^-^= :-)k Kto chciałby się spotkać? Na początku bez fursuitu przyjdę, jak nie masz to nic nie szkodzi!!
Miejsce dokładnie jeszcze ustalimy ale gdzieś w okolicy Bydgoszczy lub w Bydgoszczy zainteresowani piszą na Fb-Julia Skonieczna Dzięki i pa <3<3 :milosck: :milosck:
  1. Snowy :-ojjk: :-ojjk: :milosck: :-/k :lolk:

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2017 15:03:11
Furmeety i fursuiting piętro wyżej kolego ;-)k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 28.07.2017 19:35:24
mrau :3
Cytat z "Shellac": (Link »)
Cytat z "Vincent_Shaza": (Link »)
-troche memów

Pod iloma warstwami ironii jesteś w tej chwili?


powiem ci że bardzo sporej ;-)k
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

1
(+1|-0)
Re: Powitania
Wysłano: 29.07.2017 20:48:16
Wilk Szary
Anthro
Uszanowanko :3l
Powiem prosto z mostu - jestem 15-letnim (zaraz stuknie szesnastka, yay!) chłopakiem, tóry szuka futrzaka do poznania mniej więcej w moim wieku (zwyźńa przyjaźń)
Jestem z Żanęcina, czyli okolic wiązowny, czyli Warszawy x3, więc jeśli ktokolwiek jest chętny, napisze do mnie (najlepiej na maila :P)

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...328329330331332333334...347>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane