Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...12>>


0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 3.04.2008 10:02:56
jestę kapibarę
hmm... chyba tego nie było jeszcze....

Dwóch właścicieli firm z branży odzieżowej je razem lunch. Goldstein mówi do kolegi:
- Zeszły tydzień był najgorszym tygodniem w moim życiu...
- Co się stało ?? - pyta Birnbaum
- Pojechałem z żoną na wakacje na Florydę, padało przez 7 dni i nocy, więc moja żona spędzała czas na zakupach, wydała kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Gdy wróciłem do Nowego Jorku okazało się, że ta świnia, mój przyrodni brat - księgowy - wykiwał mnie na milion dolarów, a na koniec, gdy w poniedziałek przyszedłem rano do pracy zobaczyłem jak mój rodzony syn, na moim własnym biurku dyma moją najlepszą modelkę...
- I ty myślisz, że miałeś zły tydzień ?? - odpowiada Birnbaum - mój był dużo gorszy...Pojechałem z żoną na wakacje na Florydę, padało przez 7 dni i nocy, więc moja żona spędzała czas na zakupach, wydała kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Gdy wróciłem do Nowego Jorku okazało się, że ta świnia, mój kuzyn - księgowy - wykiwał mnie na milion dolarów, a na koniec, gdy w poniedziałek przyszedłem rano do pracy zobaczyłem jak mój rodzony syn, na moim własnym biurku dyma moją najlepszą modelkę...
- Jak możesz mówić, że twój tydzień był gorszy od mojego ?? - oburzył się Goldstein - przecież były identyczne...
- No wiesz !!?? - powiedział jeszcze bardziej oburzony Birnbaum - przecież ja szyję ubranka dla psów...

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 3.04.2008 12:43:56
:))))))
ja chce poznać modele z firmy Birnbauma XD

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 9.04.2008 16:28:02
jestę kapibarę
- Jak nazywa się Irlandczyk pasący owce i barany?
- Biseksualista.

- Jak nazywa się Irlandczyk niosący owce pod pachami?
- Alfons.

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 9.04.2008 17:35:40
Jaguar
Człowiek
-dlaczego koń ma duży łeb?
-żeby z ręki nie wypadł.

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 18.04.2008 12:14:20
jestę kapibarę
Do leśnego baru wparowuje jeż. Wku*wiony na maksa, mordka cała opuchnięta i posiniaczona. Wali łapką w kontuar i wrzeszczy na cały bar:
- Jak jeszcze raz ktoś każe zającowi iść się j*ebać w mordę jeża, to na do końca życia na d*pie nie usiądzie!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 21.04.2008 20:17:21
And again :D

- Wyobraź sobie kochana, iż kiedy robiłam Wilkowi loda powiedział mi, że Lisica robi to lepiej!
- No i co?
- No i nic! Przemilczałam to zacisnąwszy zęby!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 21.04.2008 20:53:45
O! Se przypomniałem!

Przedziera sie niedźwiedź przez puszcze patrzy a tu zajączek daje na zdechłej lisicy
- Zając! Jak jeszcze raz cię zobaczę jak dymasz martwe zwierzęta to cię zajebie! ROZUMIESZ?!
- Tak - odpowiada zestrachany zajączek
Następnego dnia niedźwiedź złapał zajączka jak dymał martwą sarnę
- Przysięgam na ♥♥♥♥♥ mi zdechła!! - odpowiada zajączek

No i jak :D

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 10:22:27
jestę kapibarę
To co, zakazać tuningów ludzkich kawalów? Bo mi się też w sumie nie podobają... (no, chyba że zawierają specyficzny element zwierzęcy)

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 11:14:08
Wilk
Zwierzę
Moim zdaniem - jeśli zfutrzenie nic nie wnosi to zakazać :)

Przychodzi żaba do lekarza a lekarz też żaba. ;)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 11:24:58
jestę kapibarę
"przychodzi lis do wilczycy" na stronie 5 niby nic nie wnosi, a jest fajne. chyba że chodzi o "cwany jak lis", wtedy pasuje to głównego nurtu dowcipów "o zwierzątkach"

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 11:30:12
dokładnie LV, tamto jest fajne, a te ostatnie jakoś nie bardzo... po prostu jedne dowcipy są dobre a inne żałosne...

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 13:22:41
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
tak jak Polak, Rosjanin i Niemiec, albo biały, czarny i żółty... imo orać od razu

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 16:39:53
LV, zaoraj pokazowo :P

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 19:31:20
jestę kapibarę
już.
wracamy do porządnych dowcipów.

Wraca facet z delegacji, a tu jeszcze przed progiem mieszkania sąsiad go informuje:
- Wiesz, twoja papuga dorwała twój zapas viagry, lata po całym osiedlu, zdupcyła mojego psa, kota, za mną ganiała, żona się przed nią też chowa... Ty weź coś z nią zrób, a najlepiej na początek wchodząc do mieszkania uważaj.
Gość podziękował za radę, ostrożnie wszedł do mieszkania i złapał papugę. Po namyśle wsadził ją do zamrażarki, coby taka napalona nie była. Po dwóch godzinach otwiera zamrażarkę, a tu papuga cała spocona!
- Co jest?! - zastanowił się na głos facet.
Na to papuga:
- A popróbuj sam rozewrzeć nogi kurakowi!

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 22.04.2008 23:57:57
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
pierdolnąłem jak przeczytałem że papuga dowaliła całą viagre _^_

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 10:45:40
Anthro
Nie wiem czy taka wersja dowcipów przypadnie wam do gustu ale mnie rozłożyło na łopatki jak to zobaczyłem:
(Jutro ciąg dalszy jak sie wam spodoba.)

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 12:38:55
Wilk
Zwierzę
stare ale jare; dawaj.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 20:31:54
Futrzasty Esteta
Anthro
Zamieście linka do tego prosze ^^.

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 22:10:31
jestę kapibarę
DarkV, i co robimy? Ja bym się tam podzielił takimi rzeczami (jak juz kiedyś gdzie indziej było dyskutowane), problem polega na tym że te obrazki nie są "do rozpowszechniania" jak powszechnie wiadomo ;P

---Edit - proszę nie wrzucać takich rzeczy. Tutaj trochę zaśpimy z ich usunięciem.. ale to są copyrighty.

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 22:19:15
Uncia Hortensis
Rabatka
Furry Problems Portfolio:
http://www.mediafire.com/?witzmn2olln
hasło: P0lfurs

Cross Breeding Problems:
http://www.mediafire.com/?jmzzwxmlhrs
hasło: P0lfurs

Ups and Downs of Anthropomomorphic Relations
http://www.mediafire.com/?i3rf3j9cnne
hasło: P0lfurs
Myr

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 22:39:14
Szeregowy Spizgalski
Tak.
kto to był?
edit: ok, zczaiłem ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 22:47:05
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
cholera wie

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 22:49:48
Kundel
Anthro
o kim Wy mówicie? :rollk:

"Człowiek jest jedynym zwierzęciem zdolnym przyjaźnić się ze swymi ofiarami, aż do chwili, gdy je pożre" - Samuel Butler, "Mind and Matter".

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 30.04.2008 23:54:35
Cytat z "LV":
DarkV, i co robimy? Ja bym się tam podzielił takimi rzeczami (jak juz kiedyś gdzie indziej było dyskutowane), problem polega na tym że te obrazki nie są "do rozpowszechniania" jak powszechnie wiadomo ;P

---Edit - proszę nie wrzucać takich rzeczy. Tutaj trochę zaśpimy z ich usunięciem.. ale to są copyrighty.


Zgodnie z artykułem 231 kodeksu praw autorskich
:Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego, a stanowiące integralną i podstawową część procesu technologicznego oraz mające na celu wyłącznie umożliwienie
przekazu utworu w systemie teleinformatycznym pomiędzy osobami trzecimi przez pośrednika

Jeśli ktoś tu zamieści link który nie jest na serwerze forum tylko na niezależnym, jest to incydentalne zwielokrotnienie gdyż nie został bezpośrednio udostępniony przez tą osobę.
Taki link stanowi prawnie nazywaną "wartość edukacyjną" gdyż daje do zrozumienia, że w danym miejscu znajduje się dany plik. (oczywiscie to portfolio zotało tu wklejone na serwer forum co przeczy temu co jest tu napisane choc mozna by to uznac za przejsciowe zwielokrotnienie)

Ale róbta co chceta, mi sie poprostu nudziło i stad ta inicjatywa :-Pk

Tak naprawde nic mnie to nie obchodzi 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Dowcipy [+18]
Wysłano: 1.05.2008 0:40:06
Anthro
Dziękuje za umieszczenie lików.
http://www.mediafire.com/?syw9vymu0xn
parę innych obrazków które wykopałem z staroci.
Są osoby, które mówią, mówią ...aż znajdą coś do powiedzenia.


moje fotki :p

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane