Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 15.02.2008 22:34:20
jestę kapibarę
Ale ta dyskusja już była dawno, i po co ją rozdrapywać? Poza tym przeczytaj temat który podałem - przynajmniej pierwszą połowę. Tam jest wyjąsnione dogłębnie że niema co się rzucać i największy dym to robi jeden prowokator i kupa naiwnych futer.

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 6:15:26
Lygrys Polski
Anthro
Chcecie wiedzieć jak Pracowanie na rzecz furry ?
To proste, każdy z nas może coś zrobić, są tacy z nas co już kształcą się byśmy w przyszłości mogli na prawdę zaistnieć.
Jedni próbują zrozumieć biologie, jest to oczywiście bardzo istotne, nie mniej jednak bardzo istotne jest także uświadamianie ludziom kim jesteśmy.
Widzicie... ludzie zawsze bali się, boją i będą bali czegoś, czego nie znają, niektórzy wykorzystują taką nowość jako Fajny temat by pośmiać się z innych (czyli z nas dokładniej). Nie pozwólmy by tacy ludzie przemieniali nas w bestie, w zoofilii, w nieczułe antropomorficzne istoty, może i jesteśmy inni ale także potrafimy kochać i czuć tak jak ludzie.
jeśli chcecie pomóc informujcie społeczność czym na prawdę jest furry, sprawcie by sie nas nie bali, by nie czuli do nas obrzydzenia. Jeśli my im tego nie wyjaśnimy to oni zrobią to za nas, nie koniecznie w prawidłowy sposób, a gdy już nadejdzie ten wiekopomny dzień kiedy to zdobędziemy "futro" ludzie nie będą nas traktować tak jakbyśmy tego chcieli, może nawet uznają nas za coś niebezpiecznego co należałoby jak najszybciej zlikwidować. Nie pozwólcie już dziś szerzy się rasizmowi, głoście tolerancje. To od nas zależy jak nas będą traktowali, nie potrzebna nam wojna, a do niej może dojść jeśli dalej głupi ludzie będą wypisywać takie bzdury jak choćby ten artykuł z o2, powstał on z głupoty i niewiedzy, a może i nawet z gniewu kto wie... jeśli chcecie pomóc, starajcie się uświadomić ludzkości ( na swój własny sposób) że nie ma sie czego bać.

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 9:08:58
fajkojot
Człowiek
Cytat z "Redi":
głupi ludzie będą wypisywać takie bzdury jak choćby ten artykuł z o2, powstał on z głupoty i niewiedzy, a może i nawet z gniewu kto wie...

A mi się wydawało, że powstał on przez wywiad z Nickerem :-Pk
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 9:54:41
jestę kapibarę
Cytat z "Redi":
powstał on z głupoty i niewiedzy

Cytat z "Verdan":
powstał on przez wywiad z Nickerem


Jedno drugiemu nie przeszkadza... :>
Albo raczej.. co za różnica?:>

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 15:31:01
Wilk Grzywiasty
Anthro
Nicker chciał dobrze, niestety nie przewidział że zostanie to trochę przeinaczone. Media zwykle będą po przeciwnej stronie, ponieważ szukają sensacji, a na pewno większą będzie banda zoofilii przebierająca się za zwierzęta niż my. Jedynym wyjściem jest zrzucić się i zapłacić za artykół

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 16:32:24
Minotaur
Anthro
Gdybyśmy płacili za to by pisali o nas tak jak chcemy to czy byli byśmy lepsi od tych co piszą o nas bzdury ? Reportaż musi być obiektywny, poza tym prawdę mówiąc wolę by o nas nie pisali nawet jeśli ktoś napisze o nas prawdę to zakładam że większość społeczeństwa nie jest przygotowana na akceptacje niektórych naszych zachowań.
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 17:24:20
Wilk Grzywiasty
Anthro
chodziło mi o to, że trzeba by zapłacić nawet za cos obiektywnego ;p

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 17:34:19
Minotaur
Anthro
Jeśli zapłacimy i powiemy co pisać to gdzie tu obiektywizm ?
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 18:01:41
Wilk Grzywiasty
Anthro
a jeśli poprosimy chociaż o zapoznanie się z furry zamiast mówić co pisać?

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 18:25:52
Minotaur
Anthro
Zrozum, zlecamy komuś napisanie artykułu, napisał a ty dowiadujesz się że artykuł jest do dupy albo chociażby że w kilku punktach nie jest taki jak powinien, płacisz za niego ? Jak my to komuś zlecimy to będzie się starał nam dogodzić.

Teoretycznie jakiś futrzak mógłby napisać o nas artykuł ale nie sądzę by ktokolwiek się do tego nadawał, jestem w fandomie już jakiś czas i nigdy nie próbował bym zdefiniować czym jest furry ani nawet starał się przybliżyć czym jest to zjawisko
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 21:40:55
masz racje Rakatan, ciężko jest wytłumaczyć komuś w ogóle naturę Furry. Tu potrzebna jest umiejętność dobierania odpowiednich słów i znaczeń. Jedno wszak że jest pewne, że jest to strasznie delikatny grunt.

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 17.02.2008 21:45:13
Wilk Grzywiasty
Anthro
Dobra wiem, już tacy jesteśmy, że nas społeczeństwo nie zaakceptuje, ale to, że nas odkryją jest nieuniknione, więc lepiej się na to przygotować XP

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 18.02.2008 14:21:51
z wychodzeniem do społeczeństwa to be ze mnie... z tego na pewno wyjdzie więcej złego niż dobrego...

to jest Polska, kraj pokuty :P

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 18.02.2008 17:14:24
Wilk
Zwierzę
Nie ma się co pchać z butami, warto natomiast ułatwić kontakt tym, co chcą się o nas dowiedzieć, jak mówiłem - coś w stylu rzecznika prasowego.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 18.02.2008 18:27:34
jestę kapibarę
Niech ktoś idzie po prostu na dziennikarstwo i z głowy ;P Jednego już chyba mamy, ale od bycia furry się już odżegnuje ;P

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 18.02.2008 20:45:15
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
furry trzeba poczuć :) tak szczerze, to gdyby mi się to raz nie przyśniło, to nie wiem czy byłbym w stanie się wczuć ^^

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 18.02.2008 21:19:29
Kundel
Anthro
Nie trzeba być dziennikarzem, żeby pisać artykuły :] Często nawet nie szuka się takich co ukończyli studia dziennikarskie :p
No i nawet jeśli napiszecie artykuł, który wszystkim futrzakom pasuje - jaki znaczący portal go opublikuje?
Zresztą tak jak wcześniej mówiłem i tutaj zgadzam się z brandtnerem: nie ma sensu popularyzować coś co nie ma szans zyskać akceptacji a przysporzy jedynie problemów.

"Człowiek jest jedynym zwierzęciem zdolnym przyjaźnić się ze swymi ofiarami, aż do chwili, gdy je pożre" - Samuel Butler, "Mind and Matter".

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 29.04.2008 0:22:39
Smok
Hmm, czym dla mnie jest furry? Uważam to za swoisty azyl, który ciężko jest znaleźć w realnym świecie. Poprostu jak mam jakieś problemy, ktoś mnie wkurza, lub coś w tym stylu, to zwyczajnie to olewam. Idę do siebie do pokoju, zapuszczam se muzyczkę w słuchawkach żeby odciąć się od współlokatorów, i idę sobie do własnego świata xD. Pewnie niektórzy uznaliby to za porypanie psyhiczne, ale co będę się nimi przejmował. Właśnie taki stan rzeczy pozwala mi się nie denerwować, nie obrażać innych, i ogólnie żyć spokojnie i ustatkowanie :). A co do takich ludzi którzy uznają ludzi propagujacych furry za zboków i debili, niech se walczą ze swoimi problemami i uprzedzeniami, mnie nie obchodzi czy ktoś jest gejem czy lesbijką, to ich życiowe wybory, i nie wiem czemu inni się o to rzucają, przecież to nie moja sprawa czy facet kocha faceta, mnie tym nie skrzywdzi. W ogóle nienawidzę kwestii prześladowania innych za ich poglądy. Zauważyłem też że to właśnie w społecznościach furry zyją ci najbardziej ustatkowani ludzie, nie znalazłem tu jeszcze żadnych kłótni ani dyskryminacji. Fajnie jest zobaczyć, że nie jest więcej futrzastych osób na świecie :) , przynajmniej jest kogo powkurzać długimi commentami xD. Dziękuję za przeczytanie tego jakże długiego i nudnego commenta, w dodatku nie na temat. :) Trzymajcie się zwierzaki.
Logic is such a lie!

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 29.04.2008 0:37:54
Arachne
Taur
"Comment" jest nawet bardzo na temat. I bardzo fajny. Od razu mi się miło zrobiło jak go przeczytałem. :-ojjk:

Pozwól jednak, że zapytam Cię co miałeś na myśli pisząc...
Cytat z "Yuras12":
Fajnie jest zobaczyć, że nie jest więcej futrzastych osób na świecie :) , przynajmniej jest kogo powkurzać długimi commentami xD.
?

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 29.04.2008 7:27:05
Smok
Cytat z "DarkV":
"Comment" jest nawet bardzo na temat. I bardzo fajny. Od razu mi się miło zrobiło jak go przeczytałem. :-ojjk:

Pozwól jednak, że zapytam Cię co miałeś na myśli pisząc...
Cytat z "Yuras12":
Fajnie jest zobaczyć, że nie jest więcej futrzastych osób na świecie :) , przynajmniej jest kogo powkurzać długimi commentami xD.
?



Miałem na myśli to, że fajnie jest zobaczyć że nie tylko ja mam takie fajne zboczenie, jakim jest furry ;D.

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 2.05.2008 18:02:00
jestę kapibarę
Cytat z "Yuras12":
Zauważyłem też że to właśnie w społecznościach furry zyją ci najbardziej ustatkowani ludzie, nie znalazłem tu jeszcze żadnych kłótni ani dyskryminacji.


Zastanawiam się czy już się uśmiać... powiem tak: za mało widziałeś, niestety (albo i na szczęście).

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 2.05.2008 19:42:55
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Miło, że niektórzy żyją w takiej przyjemnej błogiej nieświadomości :>
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 2.05.2008 21:40:57
Futrzasty Esteta
Anthro
A co nie prawda przeciez jestesmy tacy mili, nie sprzeczamy się o nic nie kłÓcimy o głupotki xD.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 2.05.2008 21:52:09

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 2.05.2008 22:24:26
Hahacha, ale byka STRZeliŁeŚ!


:]
Ostatnio edytowany przez LV dnia 3.05.2008 0:10:00

0
(+0|-0)
Re: Pytanie i ankieta o znaczenie Furry
Wysłano: 3.05.2008 2:09:38
Smok
Może i macie rację. Za krótko tu jestem żeby coś zauważyć. Ale narazie jest fajnie i nie zmienię zdania na ten temat :P
Logic is such a lie!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane