Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 9.12.2005 17:45:20
wilk
Anthro
Polskie Furry maiom lepszy gust niesz niemieckie!
Faini artisczi! Dsienkujem sa linki!
A powiec Otter skand masz twó avatar?

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 10.12.2005 1:00:43
jestę kapibarę
Cytat:

Fuma napisał:

Jak ktoś poszuka, to może tam znaleźć nawet film z Tani w fursuit'cie ;-)k


Który notabene w przeciwieństwie do 90% fursuitów jakie widziałem na zdjęciach jest naprawdę ładnie zrobiony - może to kwestia wzrostu i dobrze dobranych proporcji.

Cytat:

Readan napisał:
Polskie Furry maiom lepszy gust niesz niemieckie!
Faini artisczi! Dsienkujem sa linki!


Niemieccy artyści, wieć dlaczego niemieccy furry mieli by mieć zły gust, skoro mają takich artystów?:-)k

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 10.12.2005 22:49:59
Środkowo-wschodni kuguar
Anthro
He, nie tylko fursuit, ale i właścicielka (zdjęcie z LJ)

Spiąca Tani

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 11.12.2005 11:25:47
SMOK srebrny
Ogónie fajna stronka !! I baaaaardzo profesjonalnie wykonany Fursuit !! I widać też że innym ludziom też się podobał :-Dk 8-)k
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 12.12.2005 17:01:49
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Readan napisał(a):
A powiec Otter skand masz twó avatar?


Mój awatar to kawałek rysunku pewnej Polskiej furry artystki o imieniu Hersiheft ;-)k
A tu jest rysunek: Kliken Machen

(nie jest nigdzie napisane że nie można używać czerwonego koloru do zaznaczania linków)

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 13.12.2005 14:23:46
wilk
Anthro
Hej fainie! 8-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 13.12.2005 22:33:27
fursuit, fursuit'em^^ ja widziałem (mam na dysku) samiczke wymalowaną na gepardziczke *Grrrrr* gdyby twarzy troszku nieskopali to było by =^-^"=
a wracajac do fursuit gdzies kiedys widziałem fursuit dla samiczki ktÓry był Hmmmm^^" "bardzo dobrze uszyty i dopasowany* Grrr^^""

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 14.12.2005 10:07:35
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

ZmsSonicTtheFox napisał(a):
fursuit, fursuit'em^^ ja widziałem (mam na dysku) samiczke wymalowaną na gepardziczke *Grrrrr* gdyby twarzy troszku nieskopali to było by =^-^"=
a wracajac do fursuit gdzies kiedys widziałem fursuit dla samiczki ktÓry był Hmmmm^^" "bardzo dobrze uszyty i dopasowany* Grrr^^""


Ja mam jeszcze kota ale te zdjęcia to nie fursuit ale przerobione komputerowo zdjęcia, widać na branzoletce na kostce że jest pomalowana w kolor futra :-Pk

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 14.12.2005 16:25:35
SMOK srebrny
Prześlijcie :D ( co z tego że jest maxymalnie zapchana.....ALE JEST ;-)k 8-)k :-Dk ) na e-maila : dragoon-smok@wp.pl
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

Anonim
0
(+0|-0)
.
Wysłano: 14.12.2005 16:46:47
.

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 14.12.2005 22:13:47
SMOK srebrny
Fajne :-Dk
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 16.12.2005 20:39:31
Hiena Pasiasta
Anthro
No, trzeba przyznać, że pomysł niezły, a wykonanie widowiskowe, a czy ten pan na samym dole strony jest tym kim myśle, czy mi sie zdaje?? :P
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: German Furz!
Wysłano: 20.12.2005 18:37:40
SMOK srebrny
Kojarzy ci się z redaktorem amerykańskiego Playboya ? :D Bo mi też :-D 8-)k
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane