Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



0
(+0|-0)
WikiFur: PolFurs
Wysłano: 23.12.2005 21:40:26
Środkowo-wschodni kuguar
Anthro
Więc, po intensywnym procesie myslenia i walki toczonej wewnątrz mózgu...

http://furry.wikicities.com/wiki/PolFurs

Oczywiście nie jest to wersja finalna, więc prosze mnie poprawić w miarę możliwości.

--Mika

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 23.12.2005 23:52:16
jestę kapibarę
Zacznijmy od tego... nie sama website, tylko cała "organizacja" (albo coś takiego). Po drugie, nie od 2004 tylko od maja 2002 - strona faktycznie jest od 2004, idea Polfurs jest starsza. Po czecie, Neonus "tylko" (a może raczej aż) założył i wdrożył portal, wcześniej była strona którą robił kto inny. A jeśli chodzi o "założycieli" idei i nazwy Polfurs to są to (kolejność wiekowa) Sharpfang, ja, i [cenzura], a poza tym Stargazer (autor strony i autor designu, na którym oparty jest aktualny wystrój) i później tygrysek (hosting). Jakbyś poprawił wg tych wskazówek, to byłoby fajnie, bo sam teraz nie mam czasu się zastanowić nad tym (esz..). Ktoś ma jakieś inne sugestie, bo może skleroza mnie trafiła?

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 24.12.2005 10:39:59
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat:
LV napisał:
Zacznijmy od tego... nie sama website, tylko cała "organizacja" (albo coś takiego).

Sekta? :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 24.12.2005 11:52:59
Środkowo-wschodni kuguar
Anthro
Dobra, update zrobiony. Jest to wpis poświęcony obecnemu PolFurs.org, jakie powstało w 2004. Jakies jeszcze uwagi? I co jeszcze zmienić?

--Mika

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 24.12.2005 11:54:40
jestę kapibarę
Cytat:

Fuma napisał:
Sekta? :-Pk

Obawaiam się, że brakuje paru rzeczy. Nie pierzemy mózgów. Nie wyłudzamy pieniędzy od członków. No i podstawowe, nie mamy żadnego guru. Nie kwalifikujemy się.. :-(k

(To już prędzej rodzina radia m. Mają guru jak się patrzy, i pranie mózgów i wyłudzanie też ;-)k)

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 31.01.2006 23:01:07
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Teraz sie nagle zaczną znajdować "starzy" założyciele :-Pk ;-)k To troche jak z kamienicami i żydami ;-)k

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 1.02.2006 0:11:47
jestę kapibarę
:-Pk
*przytula Ottera*

Anonim
0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 20.04.2006 18:01:37
LV, ty zalozyles polfurs? z neonusem, marcanem?

1
(+1|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 20.04.2006 19:08:46
Taur
To trochę dłuższa historia, i więcej osób brało w tym udział :) - przy okazji dodam, że też mam co nieco z tym wspólnego.

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 20.04.2006 21:32:02
jestę kapibarę
Cytat:

Wolfie pisał(a)):
LV, ty zalozyles polfurs? z neonusem, marcanem?


Wolfie, a może byś przeczytał ten tekst na Wikifur porządnie, co? Gdzie tam Marcan jest wspomniany przy zakładaniu? Neonus założył porządny serwis. A tygrysek niemalże od początku ma serwer i domenę. Nie ma że "ja", a na dodatek "z". Tylko "my". To była, jest i będzie twórczość grupowa.

0
(+0|-0)
Re: WikiFur: PolFurs
Wysłano: 21.04.2006 0:11:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
jak w seksie :D

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane