Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany2
(+2|-0)
Jeżeli właśnie CHCESZ się zapisać!
Wysłano: 20.04.2006 0:07:23
jestę kapibarę
Jeśli chcesz się zapisać do naszego portalu, a nie jesteś pewien czy to zrobić, pomożemy Ci podjąć decyzję.

Co to da? A po co się zapisywać i zostawiać puste konto bez żadnych danych? Nie pracujemy nad maksymalną ilością użytkowników, tylko nad jakością.

Radzimy więc zapoznać się z poniższymi informacjami:

1. Serwis nie ma żadnych ukrytych możliwości, ani podstron. Możliwość pisania na forum nie jest ukrytą możliwością strony. Jeśli ktoś się zapisuje i nigdy nic nie pisze, ani nie uzupełnia strony w inny sposób (np. wystawiając prace w dostępnej galerii) to równie dobrze może się nie zapisywać.

2. Jeżeli nie wiesz o co właściwie chodzi, to ZANIM się zapiszesz, przeczytaj FAQ i REGULAMIN. Skorzystaj też z Internetu – google działają. Ponadto, w dziale „Początkujący” można pisać bez logowania, jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć – pytaj.

3. Serwis ma dużo zastosowań, ale wśród nich nie ma pozyskiwania danych osobowych. Jeżeli chcesz pozyskać dane na temat Futrzaków aby wykorzystywać to do spamu/zastraszania/ubliżania, zastanów się. IP zapisujących się jest logowane, po numerze IP można łatwo trafić do nadawcy. Adresy abuse w sieciach też działają.

Na wyraźne życzenie Vetha który jest nieco przewrażliwiony na tym punkcie:
4. Pamiętaj, że furry jako takie ze zwierzętami związane jest nierozerwalnie, ale nie sugeruj się tym w jednej sprawie: W serwisie nie ma zdjęć/filmów przedstawiającej współżycie ze zwierzętami, kopulacje zwierząt, a także genitalia zwierząt. Możesz poszukać ich gdzie indziej.
Zdjęcia i filmy przedstawiające kopulacje zwierząt czy ich genitalia nie są zakazane przez żadne prawo... O ile jednym ze zwierząt nie jest człowiek.

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane