Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 19.05.2006 21:07:29
Pies
Anthro
Dla tych o mocnych nerwach :

http://www.fwz.jawsieci.pl/okrutnezdjecia/

I dla tych o jeszcze mocniejszych:

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure

KAzdy znajdzie siebie, lub kumpla:

http://strasbourgcurieux....20de%20luxe.htm


NIENAWIDZE LUDZI!!!!!! :zlyk:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 19.05.2006 21:33:30
Widzialem to i wiele innych tego typu rzeczy wczesniej. Brzydze sie zarowno ludzmi ktorzy sa w stanie torturowac zwierzeta jak wszystkimi innymi, noszacymi ich futra... podpisuje sie pod Twoimi slowami., eh.. :/

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 19.05.2006 23:44:59
PERMABAN
Oj i co poradzisz, już kupa ludzi broni praw zwierząt i jest dalej to co jest, i raczej się tego nie zmieni _u_
Btw, wiesz, ze tez jestes czlowiekiem, czy chcesz czy nie? -_-" No i nie uogolniaj az tak, bo jest masa osob, ktore chca dobrze i takich rzeczy nie robia ><

Fuzz, Ty tez nienawidzisz wszystkich? _w_
Blah, ślepi głupcy, widzicie konkretną rzecz i tylko ją, a nigdzie dalej nie patrzycie i nie widzicie dobrych rzeczy >< Najłatwiej jest rzucic pare zdjec, wrzasnac cos i juz lepiej na sumieniu, huh? -.-" Zawsze bylo tak, ze zwierze jest gorsze od czlowieka, takze w te kilka osob, ktore zadeklarowalyby sie cokolwiek zrobic w tej sprawi, nic nie zdzialaja, bo aby cos ruszyc trzeba tysiecy ludzi, tysiecy petycji itd.
A kurna myslcie wy czasem i nie skupiajcie sie wokol jednego punktu ><

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 19.05.2006 23:51:38
Tygrysiasty
Anthro
Chorzy ludzie, przynajmniej mogliby okazać trochę szacunku do życia i humanitarne uśmiercić swoje ofiary, przed torturowaniem.
Przed oczami przechodzi mi obraz wyobrażeń, jak by to wyglądało, gdyby mnie jako tygrysa mieli tak bestialsko torturować :-/k

*wydaje ryk łączenia się w bólu z zamordowanymi braćmi*

Straszne, po prostu można popaść w rozpacz.... :zlyk:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 0:32:35
Cytat:

Fuzz, Ty tez nienawidzisz wszystkich? _w_
Blah, ślepi głupcy, widzicie konkretną rzecz i tylko ją, a nigdzie dalej nie patrzycie i nie widzicie dobrych rzeczy >< Najłatwiej jest rzucic pare zdjec, wrzasnac cos i juz lepiej na sumieniu, huh? -.-" Zawsze bylo tak, ze zwierze jest gorsze od czlowieka, takze w te kilka osob, ktore zadeklarowalyby sie cokolwiek zrobic w tej sprawi, nic nie zdzialaja, bo aby cos ruszyc trzeba tysiecy ludzi, tysiecy petycji itd.
A kurna myslcie wy czasem i nie skupiajcie sie wokol jednego punktu ><


1. Dlaczego od razu wszystkich? Przeciez rozmawiamy o danej grupie ludzi, a nie o ogole. To, czy akurat ja czy ktos inny uwaza ich prace za okrutna i niegodna jest tylko wlasna opinia. Nie musza Ci sie podobac moje poglady, ale i nie musisz tez od razu wyzywac mnie od glopcow. Nawet mnie nie znasz i nie wiesz jaki jestem.

2. ROFL przeciez nikt nie chce robic zadnej petycji ani podania z tego tematu, my tu tylko wyrazamy swoje poglady na dana sprawe...

3. A wokol czego mamy sie W TYM MOMENCIE skupiac? Skoro akurat jestesmy temu przeciwni, z jakich przyczyn nie mozemy wyrazic takiej a nie innej opinii?

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 8:57:45
PERMABAN
Cytat:
Chorzy ludzie, przynajmniej mogliby okazać trochę szacunku do życia i humanitarne uśmiercić swoje ofiary, przed torturowaniem.

?! xD To już lepiej w ogóle nie torturować chyba, rofl xD

Fuzz, podpisałeś się pod słowami Łapy, a tam było "Nienawidzę ludzi", więc zrozumiałam, że Ty też xP I nie chodzi o to, że popieram tortury czy mam coś do osób, które są im przeciwne, ale ta sprawa ciągnie się od wieków, była, jest i będzie. Po prostu niektórzy mają nieźle na bani i tego nie zmieni nic, chyba żeby ich zabić xP I nie mówię konkretnie o Tobie, ale o ludziach wam podobnym. Widzą całe zło świata, ale dobrych rzeczy to już nie.
Nooo, nie wiem nawet co tu wyrażać, skoro każdy napsize, że to barbarzyństwo, nie jest to humanitarne, że ltacy ludzie to idioci etc. Bo chyba każdy z nas ma takie same zdanie na ten temat. No i druga rzecz - raczej każdy wie o tym problemie i, j/w, ma takie same zdanie, a to, że każdy je tu napsize, z czego co drugie będzie identyczne, niczego nie zmieni. A co z tego, że pogadacie o tym? Zmieni to coś? Czy może dowartościuje was, że się interesujecie i wyrażacie gorąco swój protest na łamach mało znanego forum? Uważam to za bezsens, choć nie zabraniam, bo ja też mam prawo do wygłaszania swojego zdania.
Dalej... Zauważcie, że są ośrodki, ludzie, organizacje, które walczą o te prawa zwierząt i wiele z nich daje się uratować. Takich wykolejeńców zawsze będzie mnóstwo w społeczeństwie, ale są organizacje, które się tym zajmują.

No, i wyszłam na jędzę bez serca:P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 9:47:55
Cytat:

Arabeska pisał(a)):
Btw, wiesz, ze tez jestes czlowiekiem, czy chcesz czy nie?

to, ze ktos jest czlowiekiem nie znaczy, ze nie moze ich nienawidzic... ja naprzyklad nienawidze innych ludzi, znajdzie sie kilkadziesiat osob ktore lubie na polfursie, ale nic ponadto. nawet wlasnej mamy nie lubie, braci i siostr. z roznych powodow.

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 10:18:52
Uncia Hortensis
Rabatka
Mwhehehehehe.... bloodbath. *g*
Myr

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 11:50:24
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ekhm.. ten temat nie ma sensu.
Wiadomo że wszyscy (no prawie) będą pisać "Nienawidze ludzi!" "Potwory" "Żal mi ściska..." i tak dalej.. to forum nie jest do tego żeby uwydatniać swój gniew.

Daaaawno dawno temu ludzie sie tez ubierali w futra i nikt nie krzyczał z tego powodu.
Dzisiaj przy możliwościach "humanitarnego" usmiercania takie sposoby są poprostu nie na miejscu, a dlatego że komuś szkoda dolara na lek usypiający.
Inna sprawa, znęcanie sie nad zwierzętami jest zabronione prawnie i karane.


Wolfie nie lubish mamy! RZĄDZISH! \m/ Synu buntu! Prowadź nas do swego światka nienawiści o wielki!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 12:09:20
mnie wkurza obojetnosc ludzi.
ale nie wszyscy ludzie sa zli, wolfie, trzeba zauwazac ich dobre strony, a nie szukac samych negatywów i miec na niech focha... czy cos takiego ;]

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 17:16:36
Pies
Anthro
No włąsnie, to, że jestem człowiekiem nie oznacza, że nie moge ich nienawidzić i się nimi brzydzić. Mowimy, że to przecież ruszy każdego z nas. Czyżby? A Ci ktorzy to robia? Ruszyly by ich te fotki lub filmiki? Zauważ Arabesko, że na filmie jeden futrzak, wygląda jakby żył mimo, że jest obdarty ze skóry. Ludzie zajmujacy sie tym patrza na to i dla nich jest to codziennościa ich to nierusza. Dopiero gdy cos takiego wychodzi na jaw robi sie szum, ktory po chwili zanika w gwarze innych plotek. A jak wsadzili dzieci do beczki to jaki byl krzyk? O wiele wiekszy niz o biedne zwierzeta.
Ale to jest juz tylko i wylacznie psychika ludzi. Jedni sa mili , grzeczni i wogole, inni wychowali sie lub zostali wychowani na takich wlasnie mordercow. Zreszta jak patrzec na to z boku, to nie wydaje Wam sie, ze ludzie to najbardziej rozumna i naraz najglupsza istota zyjaca na Ziemi? Ktore zwierze zabija kumpla ze swojego gatunku? Ok, istnieja przypadki, gdzie byly przywodca stada zopstaje zagryziony, ale on jest stary, chory etc. Wtedy stado jest doskonale, bo nie ma z nich osobnikow chorych ani starych, ktore staja sie w pewnym sensie ciezarem dla grupy. Jakby robiono tak z ludzmi, nie mam nic przeciwko. Swiat doskonaly, taki jak swiat Hitlera (nie liczac mordow tysiecy zdrowych, mlodych Zydow, Polakow, Ukraincow). Ale człowiek zabija wszystko co sie rusza, bez wyjatkow. Czy to drugi czlowiek, czy pies, czy kon, czy ryba. W swiecie powinna panowac harmonia, niestety nie zanlazlo sie zadne stworzenie ponad czlowiekiem, ktore i jego utrzymywalo by w ryzach. Czlowieka moze wytepic tylko Matka Ziemia swoimi zywiolami. A przydalo by sie troche trzesien ziemi, powodzi, tsunami. Moze gdyby liczebnosc ludzkiej populacji zmalala do 1 miliarda jak w wieku XVIII to moze jako tako zapanaowala by ta harmonia.

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 20.05.2006 18:18:26
Uncia Hortensis
Rabatka
Zależy jaki typ ludzi by w tym miliardzie został.
Jakby to była grupa moherowych beretów & co. plus do tego jeszcze młodzież wszechpolska i im podobni, to wątpie aby coś się zmieniło. (Na lepsze przynajmniej)



Tak wiem, że 'lepsze' jest pojęciem względnym, ale chyba zrozumiecie co miałem na myśli. (Jestem za leniwy aby tłumaczyć)
Myr

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 22.05.2006 12:37:05
Środkowo-wschodni kuguar
Anthro
60% ludzi na tej planecie nadje sie do odstrzału.

A co do futer... spraw sobie jednorazowe tubki z farbą/klejem ew. samoprzylepne rozkładane kartki z napisem "Morduje zwierzęta by dobrze wyglądac"

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 22.05.2006 14:17:07
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Tak tak.. krzyczcie sobie dalej na internetowym forum i prześcigajcie sie w tym kto jest bardziej sfrustrowany faktem zabijania zwierząt dla futer ;) A napewno wasze myśli utworzą jedną wielką kulę energii i zabiją "złych oprawców" ;)

Jeśli chodzi o dzieci w beczkach. Chyba ktoś tutaj czegoś nie zrozumiał, więc wytłumacze: Dziecko zabite przez matkę gatunku homo sapiens uważanego za nainteligentniejszy na Ziemi. Zwierze zabite przez czlowieka jest ofiarą "polowania" co w naturze jest naturalne, zabijanie swojego potomstwa i trzymanie poćwiartowanego w beczkach na ogórki - NIE.

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 22.05.2006 16:49:25
jestę kapibarę
Daj sobie spokój z dziećmi w beczkach. To wypaczenie i głupotą byłoby twierdzić "dobrze im tak" albo, że to coś naturalnego. "Dobrze im tak" można powiedzieć jak się gangsterzy postrzelają, albo jak coś trafi tzw. drobnych mętów społecznych.
Polowanie dla jedzenia to jedno (ja tam jestem mięsożerny, sorry...), a trzymanie zwierząt w potwornych warunkach, albo zarzynanie rzadkich, chronionych zwierząt dla luksusowych futerek i środków wzmagających potencję wg wierzeń ludowych , albo znęcanie się nad zwierzętami to drugie. To są dwie kompletnie inne rzeczy, jedna jest "naturalna", a druga jest takim samym wypaczeniem wobec zwierząt, jak zabijanie dzieci wobec ludzi. Albo może jak porywanie ludzi z biednych krajów na organy dla bogatych. Jedno i drugie jest godne potępienia.
A jako, że furries czują się zazwyczaj bliżej związani ze zwierzętami, niech cię nie dziwi, Vethuleion, że bardziej zwracają uwagę na krzywdę zwierząt. Nie ma się co czepiać i nawoływać, że ludziom jest gorzej. Ludzie ludziom... i tak dalej. Każdy ma swoją działkę, skoro w jakikolwiek sposób utożsamiamiacie się ze zwierzętami, warto może podziałać w TOZie, pomóc w schronisku, popikietować w demonstracji przeciwko futrom które się odbywają tu i tam (tylko pamiętajcie żeby nie przyjść na nią w skórzanych butach). Każdy gest może pomóc.
Za dziećmi i tak zawsze wszeszczy cała opinia publiczna, my możemy powrzeszczeć za zwierzętami...

Aha.
Żeby zaraz ktoś nie powiedział, że zwierzęta na jedzenie też się hoduje w potwornych warunkach, i ja się na to godzę poprzez jedzenie... Raz, w Polsce akurat takie hodowle są ciągle rzadkie. Może prócz drobiu, ale akurat nie lubię drobiu. Dwa, ostatnimi czasy przerzucam się na sery.
:-Pk
(apropo środki na potencję... dlaczego ci parszywi chińczycy nie chcą uwierzyć że najlepiej potencję wzmaga marchew? pewnie dlatego, że trudno ją przymocować...)

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 22.05.2006 17:31:31
Uncia Hortensis
Rabatka
"wszeszczy" ? :-Pk
Tylko takie gadanie na forum nic nie daje. Każdy powie to samo i tyle.
(A skoro matka urodziła takiego dzieciaka to może go sobie zatłuc i zrobić z nim co chce :-Pk)
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 22.05.2006 17:42:45
ja am powiem ze i tak nic nie zdzialmy, bo ludzi sie nie da powstrzymac. jak bysmy dzialali na wieksza skale no to byc moze uratowalibysmy jakas swinke, ale nic ponadto, bo ludzi i tak to beda robic. to forum sluzy wylacznie do wyrazania swoich opini, wiec to, ze ktos warczy na taka glupote ludzka nic nie zmieni... ale pogadac warto...

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 22.05.2006 20:47:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nikt nie pisał że ludziom jest gorzej. Poprostu pisanie na forum że ludzie sąźli bo mordują zwierzęta to głupota bo wszyscy to wiemy.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 23.05.2006 10:03:35
Dokładnie.

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 23.05.2006 18:37:21
Wilk
Anthro
zgadzam sie z wami

ale musze wrócic do wczęsniejszej wypowiedzi, ze Łapy, że zwierzeta zabijaj własny gatunek, np. obalając starego przywódce, otóz np. goryle tez zabijaja dla samego zabijanie przedstawicieli swego gatunku, roznica w tym, ze zabijaja członków innego stada.
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 23.05.2006 20:42:36
Uncia Hortensis
Rabatka
małpa = goryl = człowiek :-Pk
(kolejność losowa)
Myr

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 23.05.2006 20:56:52
jestę kapibarę
= delfin.
podobno wyszliśmy z wody, a nie z lasu ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 24.05.2006 18:12:24
to tłumaczy nosy niektórych(delfin butelkonosy)

0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 26.05.2006 0:08:51
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
butlonosy jak już

Anonim
0
(+0|-0)
Re: LUDZIE vs BEZBRONNE ZWIERZETA
Wysłano: 30.05.2006 18:59:53
:-/k A oni (ludzie) maja pretensje i robia afery, jak jakis pies kogos pogryzie albo kon stratuje (zreszta to i tak zdarza sie najczesciej z winy czlowieka, a nie zwierzecia). Eh.. slow szkoda.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane