Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 6.02.2007 23:10:47
W zasadzie słucham wszystkiego, co tylko wpadnie mi w ucho jedynie oprócz techno (z całym szacunkiem dla sympatyków, ale nie trawię tego zupełnie...), lecz szczególną sympatią darzę muzykę klasyczną: "Czterech pór roku" Antonio Vivaldi'ego i soundtracków z ulubionych gier - zwłaszcza z Warcrafta III czy Total Annihilation - mogę słuchać w sumie cały czas, ale znajdzie się też zawsze miejsce dla muzyki tworzonej przez Queen'ów, Abbę czy Eltona Johna. A gdy Winamp odmówi posłuszeństwa zagłębiam się w chyba najbardziej popularną muzykę panującą wśród osób używających komputera... w utwór "Fan humming". ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 7.02.2007 9:25:06
Ja mam dwa ulubione zespoly : Dark Tranquillity i Samael .
Wole glownie ich starsze albumy (najbardziej chyba "Skydancer" i "Passage") , gdzie grali bardziej swoje spontaniczne melodie , pozniejsze sa bardziej pod sprzedaz albo z nalecialosciami innych zespolow . Perkusista (lider?) Samaela wydal dawno swietna plytke , album "Passage" ale bez pradu =) Rewelacja .
Innych wykonawcow tez slucham , ale ich nie precyzuje , jak mi sie cos podoba a nie wiem co to , to wrzucam do katalogu "Inne" .
W ogole jak dla mnie to w muzyce musi byc melodia , jak jej nie ma to nie slucham ... =]

Czego nie slucham : rapu i hiphopu (zadnego) , techno , popu , radia , MTV , itp ...
Sa oczywiscie nieliczne wyjatki , "potwierdzacze regoly" .

Hyhy dzwiek silnika motocyklowiego (nie scigacze) to tez muzyka dla moich uszkow =P

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 7.02.2007 17:53:41
orzeł przedni / człowiek
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Ja mam dwa ulubione zespoly : Dark Tranquillity i Samael .
Wole glownie ich starsze albumy (najbardziej chyba "Skydancer" i "Passage") , gdzie grali bardziej swoje spontaniczne melodie , pozniejsze sa bardziej pod sprzedaz albo z nalecialosciami innych zespolow .


Przecież The Gallery zjada Skydancera w 3 sekundy. ;>
Słyszałeś Character? Gdzie ty tam masz grę pod sprzedaż albo naleciałości innych zespołów? (jeżeli nie liczyć faktu, że wszystkie zespoły z Göteborga brzmią podobnie - tyle, że DT jest bodaj najstarszym z nich)
The Mind's I zresztą też daje radę.

Passage - kocham bezgranicznie oczywiście. ;>
Najlepszy album Samaela, chociaż ich nowsze albumy też lubię, mimo, że są dosyć mocno industrialo-elektroniczne. (or however you call it)

Co do ulubionych zespołów / gatunków, nie będę się wiele głowił
http://www.last.fm/user/orzel
Tu jest wszystko.
For we're the outstretched fingers
That seize and hold the wind...

DA / FA

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 18.02.2007 1:23:17
Minotaur
Anthro
Ja słucham muzyki z gier, tworzą je prawdziwe talenty a przebojami nie stają się tylko dlatego że potańczyć się przy nich nie da a wykonawcy nie są znanymi gwiazdami (no i drobny szczegół w muzyce z gier rzadko ktoś śpiewa) a z zespołów to słucham Kapelę Ze Wsi Warszawa, Myslowitz, Bregowicia, Ery, Hevii i innych podobnych :-Dk
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 27.02.2007 18:52:15
Eh...Za duzo gadania. Od straussa po iron maiden , z beatlesami, abbą i dream theater. Prawie wszystko.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 9.03.2007 14:57:17
Tygrys perski
Anthro
Ostatnio zacząłem słuchac Enyi, bo ma bardzo nastrojową muzykę. Soundtracki to w zasadzie jedyna rzecz, jaką mam w domu jako muzykę utrwaloną na CD czy kasetach ( STAR WARS, LotR, Jurrasic Park) Nie trawię techno, i tym podobnej papki, poza tym muzyka symfoniczna jest dla mnie więcej niż znośna. Zespoły? Heh, w zasadzie niczego takiego nie słucham, oprócz ww. Enyi. Kiedyś daawno temu trochę Iron Maiden, ale to nie dla mnie, wolę spokojne granie ( to co by było, gdybym słuchał jakiegoś Megadeath...:)k )
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 10.03.2007 14:15:47
Gazette, MUCC, 12012... J-Rock to dopiero muza^^

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 8.04.2007 23:48:27
Hmm.... Preferuje Metal...nu-metal rock i muzykę klasyczną. Fascynuje mnie muzyka którą tworzy się przy udziale instrumentów i przy tym pozostanę, co do techno itp. to według mnie muzyka bez wartości, może ktoś inny się nie zgodzi, ale to tylko moje zdanie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 8.04.2007 23:48:54
A zespoły które bym polecała to oczywiście Apocalyptica, Dope, Rammstein, American Head Charge , Normalsi(I love) i wiele innych

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 12.04.2007 16:48:42
Anthro
Cytat:

Hydra pisał(a)):
Hmm.... Preferuje Metal...nu-metal rock i muzykę klasyczną. Fascynuje mnie muzyka którą tworzy się przy udziale instrumentów i przy tym pozostanę, co do techno itp. to według mnie muzyka bez wartości, może ktoś inny się nie zgodzi, ale to tylko moje zdanie.


w sprawach gustu dyskutowal nie bede... ale dlaczego bez wartosci? kryterium uzytego instrumentu jest bardzo dyskusyjne... liczy sie wyobraznia, kompozycja, nie tylko umiejetnosci poslugiwania sie instrumentem... to jest oddzielna bajka. Przykladowo pan perkusista rodzimego drechemota robi bardzo szybko trrrrrr na podwojnej stopie...iii? i co z tego? na dluzsza mete sie go nie da sluchac, bo to jest bezsensowny lomot i wrzaski. Muzyka skladana z sampli przy obecnej technice jest niemal nie do odroznienia od nagranej na zywo... liczy sie pomysl. Oczywiscie wiekszosc tego, co nazywamy potocznie 'techno' to rowniez bezsensowny lomot... trudno sie nie zgodzic.

Osobiscie jestem zdegustowany (tak! zdegustowany, a fe!) podejsciem ogolu luda do muzyki... wywyzszajacych sie na pokaz fanow poszczegolnych gatunkow.. ot przyklad, fanow 'progresu': "reszta muzyki jest prymitywna"... no i co z tego? czy muzyka musi byc ultra skomplikowana zeby byla fajna? bleh.. moze zalezy od okazji?

Prywatnie gram na paru instrumentach i podzielam z nielicznymi niepopularny poglad, ze trzeba umiec kochac muzyke, pod kazda postacia. Oczywiscie odrozniajac cymes od badziewia... ale nie wazne czy ktos zagral na cymbalkach, na drumli, czy zagral za niego komputer. A jak nie podoba sie wykonanie elektroniczne, zagraj lepiej :>

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 18.04.2007 19:22:34
Hmm...wiesz nie powiedziałam, że czasami nie zdarza sie mi słuchać „techno”, ale większość utworów z tego gatunku mnie nie porusza, wybacz za takie stwierdzenie, ale nie umiem kłamać w takich sprawach. Według mnie dobry muzyk powinien słuchać różnej muzyki(wyszło masło maślane, ale cóż...)A co do fanów poszczególnych gatunków...szczerze też tego nie rozumiem...to ze ktoś słucha np. metalu nie musi od razu twierdzić, że " pop to shi..." i na odwrót, co tym samym prowadzi do agresji...
Ale co na to porodzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 18.04.2007 20:02:50
Ja slucham metalu jak wczesniej pisalem , ale slucham go bo to lubie najbardziej (i kolekcjonuje) . Slucham rowniez innych rodzajow (lubie np. klasyke , ale tez w niej nie siedze) , ale raczej wybranych kawalkow ktore gdzies uslyszalem i mi "siadly" , a nie kolekcjonuje dyskografii zespolu/zespolow .

A preferuje muzyke w ktorej sa melodie a nie roznego typu "rzeznie" . A na pewno nie bede sluchal "lupanek" , gdzie melodii nie ma lub praktycznie nie ma . (wszystkie hiphopy , czesc techna i dicho , rozne takie "upcy-upcy" do auta itp to na pewno nie dla mnie) .

Nie twierdze ze to sa gorsze gatunki , ale "na pewno nie dla mnie" , jak ktos lubi to niech slucha , no problem , ja podziekuje .

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 25.04.2007 13:05:51
A ja słucham niemal każdej muzyki :-)k Tylko za typowo biesiadną i polską nie przepadam, ale zawsze najpierw przesłucham, bo może się okazać fajne ^^

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 25.04.2007 15:20:36
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):


A preferuje muzyke w ktorej sa melodie a nie roznego typu "rzeznie" . A na pewno nie bede sluchal "lupanek" , gdzie melodii nie ma lub praktycznie nie ma .

Ja Majzelowi puscilem Nargarotha, to jest sieczka&rzeznia, ale nie zgadzam sie ze melodi nie ma... chociaz nie da sie tego zagwizdac i jest takie lupu-cupu-sejtan no to nawet fajne, to jest raczej do nastroju "do zabijania" :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 9.05.2007 14:35:19
fajkojot
Człowiek
Jakbym miał wymieniać ulubionego wykonawce którego mogę słuchać w kółko, to będzie to Mike Oldfield. Osobiście jestem audiofilem i preferuje muzykę pobudzającą wyobraźnie, mającą pewien "klimat", jak Vangelis, Enigma, Enya, Adiemus (Karl Jenkins), Arcana, Qntal, czy nawet Gregorianie. Uwielbiam też muzykę w stylu indiańskim (i folk i przeróbki) czy azjatyckim :-)k Poza tym, słucham naprawdę rozmaitej muzyki, od metalu, przez klasykę, po punk. Mam na playliście też jakieś kawałki bardziej dance, rap, reage, pop... zależy co mi wpadnie w ucho i się spodoba. Nie jestem zbyt wybredny, jedynie z dystansem odnoszę się do techno, disko polo, metali z gatunku ryczanych i tandetnego popu.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 29.05.2007 21:15:08
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
ja krążę dookoła rocka - Pink Floyd, Led Zeppelin, King Crimson, Dream Theater, RHCP, Oasis, a z polskich to... Wilki oczywiście x)
jeśli miałbym sprecyzować gatunki, to w sumie będzie rock, hard-rock, progressive-rock, metal, trochę nu-metalu, czasem też pop-rock.
Inne zespoły i wykonawcy których lubię to ZZ Top, Lenny Kravitz, Jimi Hendrix, Sting, Jamiroquai, mam też czasem napady a Prodigy :)

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki i muzyka
Wysłano: 29.05.2007 21:53:40
Futrzasty Esteta
Anthro
Cytat:

Verdan pisał(a)):
Mike Oldfield. Osobiście jestem audiofilem i preferuje muzykę pobudzającą wyobraźnie, mającą pewien "klimat", jak Vangelis, Enigma, Enya...


To ja od siebie dopisze tylko Amethystium, Delerium, Jeans Gad, Philip Glass, Schiller oraz wszystko co w jakiś miły sposób pobudza mą dusze.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane