Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...567891011...46>>


0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 16.03.2008 20:03:30
Anthro
A to dwa rysunki które są jeszcze niedokończone. Tusz, akwarele i Copic Markers na papierze akwarelowym A3 :)


0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 17.03.2008 17:30:36
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
to po prawej ładne

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 17.03.2008 18:18:33
jestę kapibarę
to po lewej nie ma szyi, głowa trzyma sie na krynolinie.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 17.03.2008 18:26:01
Anthro
Cytat z "LV":
to po lewej nie ma szyi, głowa trzyma sie na krynolinie.

Jakby się przyjrzeć to kawałeczek szyi widać po obu stronach ale rzeczywiście mogłam ją bardziej uwidocznić ^^'

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 16:10:08
PERMABAN
Niby ok, ale jakieś bez polotu dla mnie.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 16:32:51
Ocelotek
Anthro
Wcześniej oceniane były "brudne szkice". Teraz jak się okazało, że prace są dobrze narysowane, to są "bez polotu" :-Pk
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 17:48:45
PERMABAN
Po prostu nie mają "tego czegoś", co by przyciągało uwagę. To po prostu pokolorowana postać z komiksu. Nie ma w tym nic interesującego, rysunki są "płaskie" i nie przyciągają wzroku. I dobrze narysowane to to specjalnie nie jest. Szczerze mówiąc, kolorowanki dla dzieci mają lepszą kreskę. Niby każdy ma swój styl, ale tu po prostu ten styl jest marny. Mi się nie podoba i kropka. Mam prawo mieć własne zdanie, gusta są różne i mi jej twórczość nie odpowiada. Naprawdę, wolę rysunki Q-nika. I, judas, nie pluj się o takie rzeczy. Bo to głupie. Zaczynasz być jak Veth, którego zdanie jest absolutne i jedyne prawdziwe. Oraz obowiązujące każdego.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 18:05:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Arabeska":
Zaczynasz być jak Veth, którego zdanie jest absolutne i jedyne prawdziwe. Oraz obowiązujące każdego.

Nowych rzeczy sie dowiaduje... nie wiedziałem :|

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 18:16:53
Anthro
Cytat z "Arabeska":
Po prostu nie mają "tego czegoś", co by przyciągało uwagę. To po prostu pokolorowana postać z komiksu. Nie ma w tym nic interesującego, rysunki są "płaskie" i nie przyciągają wzroku. I dobrze narysowane to to specjalnie nie jest. Szczerze mówiąc, kolorowanki dla dzieci mają lepszą kreskę. Niby każdy ma swój styl, ale tu po prostu ten styl jest marny. Mi się nie podoba i kropka. Mam prawo mieć własne zdanie, gusta są różne i mi jej twórczość nie odpowiada. Naprawdę, wolę rysunki Q-nika. I, judas, nie pluj się o takie rzeczy. Bo to głupie. Zaczynasz być jak Veth, którego zdanie jest absolutne i jedyne prawdziwe. Oraz obowiązujące każdego.


Co kto lubi. Dziękuje za wyrażenie swojej opinii :)

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 18:39:44
Ocelotek
Anthro
Zaczynasz być jak Veth
Poczułem się obrażony.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 18:51:04
Klacz huculska
ojej Judas... straszne.... ale taka prawda

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 20:05:35
Ocelotek
Anthro
Wy się czepiać możecie, a ja nie? I ja was nie wyzywam :c
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 21:16:23
Myszoskoczek
Anthro
Ara, wiesz jeśli chcesz wyrazć swoją opinię, to rób to ździebko delikatniej, dobra? Mówiąc, że

Cytat z "Arabeska":
tu po prostu ten styl jest marny.


chyba chcesz trochę pojechać po Narze, Prawda? Ale może to ja jestem jakaś przewrażliwiona... :rollk:

Sama rysujesz. W takim przypadku z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć: "marny styl Nary? No to narysuj, albo chociaż spróbuj narysować, coś, co Twoim zdaniem będzie głębokie i z polotem".

Ale nie sądzę, żeby konie przerysowane ze zdjęcia takie były. ^^

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 21:35:40
Klacz huculska
Merion - osobiscie uwazam ze juz predzej odnajde ten "polot" w Ary przerysowanych koniach niz w rysunkach Nary... ale co kto lubi.....

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 21:49:48
Ocelotek
Anthro
O! O! O! *Mizia noskiem nosek Merion* (Merytoryczny ten mój post jak cholera)
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 22:34:05
Myszoskoczek
Anthro
Qnik, wiesz... polot to by był, gdyby Ara znając końską anatomię umiała narysować konia z głowy, w każdej możliwej pozie. A takie randomowe końskie łebki (tudzież ujęcie biegnącego konika w kadrze pozbawionym tła) jakoś mnie nie zachwycają.

Ale, co kto lubi. Ty lubisz konie. Ja dla odmiany lubię i cenię umiejętność oddania emocji postaci oraz znajomość anthro anatomii, którą prezentuje Nara... =)

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 22:43:47
Klacz huculska
anthro anatomia....

z reszta... Twoj i Nary styl sa jakos pokracznie komiksowe.... wole bardziej ambitny styl chociazby Goldenwolf czy Kacey-M

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 23:04:22
Arachne
Taur
Bardziej ambitny styl?

Goldenwolf i Kacey Miagami to w ogóle inna klasa. Złożoność i szczegółowość ich prac powala na kolana.

A co do komiksowości to prace przypominają mi wczesną Vilani. Odrobina chęci i pewnie też potrafiły po kilku(nastu) próbach osiągnąć podobne efekty.

Ale szczerze to zachęcam do nauczenie się oddawania realizmu w miarę wcześnie (zwłaszcza proporcje). W przeciwnym wypadku rysowanie w komiksowym stylu może się utrwalić i można już z tego nie wyjść. Pozostanie wtedy rysownie artów dla fanów sonica. ;P

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 23:32:24
Animkowy kot.
Anthro
I gdzie tu problem? Ja tam nie widzę niczego złego w prostym, komiksowym stylu. Powiedział bym nawet, że go preferuję.
Jam jest Karzeł Chaosu, Skwarek Zagłady, Ziemniak Niegodziwości! Jam jest Krzysztof!

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 18.03.2008 23:54:31
Arachne
Taur
Ja nic nie mam do komiksowego stylu. Powiem nawet, że do lekkich komiksów nadaje się lepiej niż oddający detale i proporcje (za wyjątkiem oczu) styl mango-podobny.

Tylko, że komiksowym stylem to i za 1000 lat nie osiągnie się takich efektów. http://balaa.deviantart.c...atalis-30340730
0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 0:08:26
I jeszcze, żeby nie było że się tylko czepiam wychwalając jedynie czołówkę artystów furry.


Spójrzcie na prace Ediego. W większości nie ma tam detali. Większość to schematyczne linie. A jednak wszystko tam widać. Z tym, że jego prac nie ogląda się oczami a wyobraźnią i to jest jego największa siła. Choćbyś nie wiem jak obojętnie obok jego prac przechodził, to i tak ukradnie ci te kilka sekund na zastanowienie się nad nimi.

Jednak to, że te prace przemawiają do odbiorcy pomimo braku detali jest to, że Edi strasznie dba o proporcje i perspektywę. Wytarza się więź pomiędzy tym co znamy ze świata rzeczywistego a tym co wierzymy, że powinno tam być w takich a nie innych okolicznościach.

/edit: A co do twoich prac Nara to tu (link) widać twój potencjał. Ta praca podoba mi się wyjątkowo. ^^ (no pomijając te różnokolorowe oczka... ale cóż, taka moda)

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 0:15:38
Animkowy kot.
Anthro
Bardzo ładny obrazek tygrysów, nie ma co. Robi wrażenie.
Ale, ja tam osobiście nie mam ani ochoty ani potrzeby rozwijać się do takiego poziomu.
Oporowe oddawanie realizmu mnie nie pociąga. ^^^
Jam jest Karzeł Chaosu, Skwarek Zagłady, Ziemniak Niegodziwości! Jam jest Krzysztof!

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 0:19:53
Myszoskoczek
Anthro
Ja też preferuję komiksowy styl. xD
Realizm zachowuję sobie dla martwej natury na zajęcia z rysunku, a anthro moim zdaniem lepiej wygląda w kreskówkowym stylu. Ooo tak.

DarkV, co znaczy, że

Cytat z "DarkV":
rysowanie w komiksowym stylu może się utrwalić i można już z tego nie wyjść.


? Przecież dobry artysta to taki, który nie trzyma się ślepo jednego stylu i w miarę sprawnie potrafi posługiwać się różnymi... Przynajmniej ja tak uważam!
Ci, którzy cały czas używają tego samego stylu w ogóle nie rozwijają swoich umiejętności, a nie o to tu chodzi...

Swoją drogą... styl sonicowy to już zupełnie inna kategoria, tam jednak ciałka są ostro zdeformowane. NAWET mnie (chociaż jak mówiłam - wolę styl kreskówkowy) nie podobają się te wielkie łby i łapki. >,>

Cytat z "DarkV":

Tylko, że komiksowym stylem to i za 1000 lat nie osiągnie się takich efektów. http://balaa.deviantart.c...0340730


Bo styl komiksowy z założenia jest uproszczony i nie o detale i fakturę sierści w nim chodzi. To tak jakbyś stwierdził, że za pomocą gliny i za 1000 lat nie osiągnie sie takiego efektu jak za pomocą, na przykład, modeliny. A to przecież dwa zupełnie różne tworzywa z których tworzy się zupełnie różne rzeczy. I to od artysty zależy którego z nich użyje do zrobienia swojej rzeźby. Ó_o

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 0:28:57
Animkowy kot.
Anthro
Cytat:
nie podobają się te wielkie łby i łapki. >,>

Mnie tam najbardziej po twarzy biją, jak to je ładnie razu pewnego kumpel określił, " ich lornetkowe oczy." Paskudztwo...
Jam jest Karzeł Chaosu, Skwarek Zagłady, Ziemniak Niegodziwości! Jam jest Krzysztof!

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 0:35:08
Myszoskoczek
Anthro
No. Większość z nich ma te oczy zrośnięte tak, że wyglądają jak jedno oko z dwoma źrenicami. Eew!
Niespecjalnie to do mnie trafia, tak samo jak Diddl. >,>

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...567891011...46>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane