Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...6789101112...46>>


0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 0:46:00
Arachne
Taur
Cytat z "Merion":
DarkV, co znaczy, że

Cytat z "DarkV":
rysowanie w komiksowym stylu może się utrwalić i można już z tego nie wyjść.


? Przecież dobry artysta to taki, który nie trzyma się ślepo jednego stylu i w miarę sprawnie potrafi posługiwać się różnymi...

Świetnie to ujęłaś. Właśnie o to tu chodzi. Spójrz na prace Koudoawaii (link). Pomimo 6 lat doświadczeń i czasem ponad 3 prac dziennie jej styl jest wciąż na podobnym poziomie. Niemal nic się nie zmieniło. Rysuje ona wszystko w podobny sposób.

Choć przyznaje, że czasem potrafi się wznieść na wyżyny. A ze zwykłego Painta (bez dodatkowych filtrów czy narzędzi) i myszki potrafi wyczarować świetne prace. Przykład tu i tu.

Cytat z "Merion":
Ja też preferuję komiksowy styl. xD
Realizm zachowuję sobie dla martwej natury na zajęcia z rysunku, a anthro moim zdaniem lepiej wygląda w kreskówkowym stylu. Ooo tak.

Jeżeli pod kreskówkowy styl weźmiemy do jednego worka wszystkie linearty to tak. Ale ja mówię o czymś na kształt fistaszków czy Johna z Garfielda. Nie ma to dużo wspólnego z realizmem.

Tu również mamy same krawędzie (jak to w komiksach) a nikt mi nie powie, że brak tu choć odrobiny realizmu.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 15:44:40
Anthro
Cytat z "DarkV":

Ale szczerze to zachęcam do nauczenie się oddawania realizmu w miarę wcześnie


Ja to wręcz nie lubię realizmu. Dla mnie większą frajdą jest rysowanie z głowy nie zważając na proporcje, realizm czy wiarygodność. Jestem zafascynowana animacją i kreskówkami i tego pragnę się trzymać ^^ Realizm zostawiam bardziej hardcorowym ludkom ^^

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 16:38:26
PERMABAN
Nara, jeśli rysujesz tylko dla siebie, dla własnej przyjemności, to rysuj co chcesz, ale jeśli zamierzasz iść dalej w kierunku plastycznym, to lepiej sobie to i owo poćwicz :p

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 16:45:04
Anthro
Cytat z "Arabeska":

Nara, jeśli rysujesz tylko dla siebie, dla własnej przyjemności, to rysuj co chcesz, ale jeśli zamierzasz iść dalej w kierunku plastycznym, to lepiej sobie to i owo poćwicz :p


To nie jest tak, że rysuje tylko i wyłącznie kreskówkowe rzeczy. Jestem w klasie plastycznej i jak każą to rysuje martwe natury czy inne rzeczy. Zamierzam dalej się w tym kierunku rozwijać. Nie chcę być malarzem, architektem ani niczym w tym guście. Bardzo dobrze radzę sobie z ilustracjami do reklam gdzie mało wymaga się realizmu i kreskówkowy styl jest często wykorzystywany. Może kiedyś uda mi się dostać na wydział animacji w Warszawskiej Szkole Filmowej ale to jeszcze trochę czasu. Muszę się jeszcze dużo nauczyć ^^

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 21:18:39
PERMABAN
Lol. Klasa plastyczna. Mhm. No, ty przynajmniej w miarę umiesz rysować, niektórzy to tam chyba z przypadku są, bądź za finansowym wstawiennictwem tatusia ;d
Anyway - pokaż coś realistycznego, bom ciekawa jak ci wychodzą takie rzeczy. Bo jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 19.03.2008 22:08:57
Anthro
Cytat z "Arabeska":
Anyway - pokaż coś realistycznego, bom ciekawa jak ci wychodzą takie rzeczy. Bo jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.


Żebym ja tylko miała coś przy sobie (wszystko zostawiam w szkole). Ale jak kiedyś będę miała okazję to zrobię zdjęcie.


http://kiava.deviantart.com/art/Schaedel-49966097 tu jest rysunek czaszki która była w sali plastycznej. To jest rysunek sprzed ROKU więc teraz pewnie bym to inaczej zdziebka narysowała.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 21.03.2008 12:38:13
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
Tak mnie przynajmniej poinformowano, że żeby rysować rzeczy surrealistyczne, fantastyczne i nieproporcjonalne, trzeba dobrze opanować realizm, proporcje, anatomię, bo wtedy prace nie-realistyczne są bardziej przekonywające.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 21.03.2008 13:51:36
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
Żebym ja tylko miała coś przy sobie (wszystko zostawiam w szkole). Ale jak kiedyś będę miała okazję to zrobię zdjęcie.


A ja mam w garażu ferrari... Tylko klucza nie mam.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 21.03.2008 13:52:33
Anthro
Cytat z "Trybek":
wtedy prace nie-realistyczne są bardziej przekonywające.


Jedno wyklucza drugie XDDD

Ale nie, jest w tym racja :) Według mnie chodzi tu o umiejętne oddawanie świata za pomocą kształtów, kolorów, mimiki itp. Kreskówki to taka karykatura świata. A żeby powstała karykatura trzeba znać choć trochę pierwowzór ^^

A właśnie. Żeby nie było. Nie jestem ignorantką. To, że WOLĘ rysować kreskówkowo nie znaczy, że nie zdarza mi się rysować realistycznie ;)
0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 21.03.2008 13:55:03
Cytat z "Ryan":
A ja mam w garażu ferrari... Tylko klucza nie mam.


Sugerujesz, że owijam w bawełnę? :0 Z resztą nieważne, to nie miejsce na takie rzeczy...

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 21.03.2008 14:03:33
Ocelotek
Anthro
Właśnie wg. Ryana forum to miejsce żeby zapomnieć o codziennej kulturze, więc jedź po nim ile wlezie :3
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 22.03.2008 12:06:50
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
I krzycz do mnie po niemiecku!

Ej, wielu ludzi już poznałem. Część mówiła że coś ma ale nie ma teraz do tego dostepu i nie ma jak pokazać. Potem sie okazywało że wciskała kit. Dlatego wole być sceptyczny dopóki nie zobacze :>
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 22.03.2008 16:57:32
Wilk
Zwierzę
Ryan, spoko ale drugiego vetha serio nie potrzebujemy. Daj jej trochę czasu, zwłaszcza że oceniając po tym co do tej pory prezentuje, wcale niewykluczone że z 'realem' radzi sobie całkiem nieźle (rysowanie -ładnych- kreskówkowych rysunków jest trudniejsze niż realistyczne przerysowywanie z życia rzeczy typu pejzarze, przedmioty czy zwierzęta.)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 22.03.2008 19:20:13
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Poczekamy zobaczymy a wtedy przeprosze ^^. Nigdzie nie powiedzialem ze jej arty mi sie nie podobają :> Imho są fajne, chociaz zauwazylem ze im bardziej sie stara tym jej gorzej wychodzą. Widać ma łapę do rysowania od natury :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 7:56:00

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 11:39:09
Arachne
Taur
Ten najlepszy: http://www.furaffinity.net/view/978350/

Chociaż nieodparcie kojarzy mi się z SilverFenrirem (którego stylu nie lubię) to jednak tu dobrze to wygląda.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 18:12:45
Wilk
Anthro
Dziękuję. Pracka technicznie skopana wzdłuż i wszerz - moje początki digitalowania, ale lubię ją również :)

I nie kopiuję nikogo, żeby nie było! :)
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 18:31:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy":
Ryan, spoko ale drugiego vetha serio nie potrzebujemy.

odwal sie.
k?

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 18:59:54
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Zgadzam sie z Vethem :>
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 19:04:27
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
;>

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 20:10:51
Wilk
Zwierzę
Nerevar: zupełnie nie podejrzewałem cię o to - jesteś zupełnie niezły.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 26.03.2008 23:00:47
jestę kapibarę
Nerevar: http://www.furaffinity.net/view/1143811/
i ty mówisz, że nie masz sobie co na avatar wrzucić ;P

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 27.03.2008 6:52:10
Wilk
Anthro
Cytat z "LV":
Nerevar: http://www.furaffinity.net/view/1143811/
i ty mówisz, że nie masz sobie co na avatar wrzucić ;P

To że Black Teagan dał fava to nie znaczy że może być avkiem :-Dk (argh nie mogłem się powstrzymać, by to wypunktować -.-)

Ciągle staram się rozwijać, nie po prostu rysować.. Może kiedyś będę jakiś konkretny poziom prezentował. Tak czy inaczej Sharpy, miło usłyszeć, dzięki.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 27.03.2008 6:54:03
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Ale sie kryjesz O.o
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 27.03.2008 11:20:20
jestę kapibarę
Nawet nie patrzyłem kto dał fava i czy ktokolwiek. Z samego wyglądu ładne ;P

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...6789101112...46>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane