Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...78910111213...46>>


0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 27.03.2008 18:23:05
Kynosfinks
Zmiennokształtny
Nerevar : oba arty mi się podobają, ale jakieś tam nadzwyczajne są. Widziałam w twojej galerii lepsze.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 6.04.2008 10:31:35
Lew
Hm... wtrace se ;)

Wlasnie zalozylem na Deviantarcie nowe konto, na moje "kolorowanki". Generalnie chodzi o to, że znajduje sobie ciekawe linearty i je koloruje. Adres do galerii to www.ingonyama7.deviantart.com

A przykladowy efekt mojej pracy to np. to:



Jak się komuś nudzi to zapraszam ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 8.04.2008 2:34:15
W pracy miałam trochę przerwy i tak oto mi wyszły dwa rysunki... emotikonki... :-)k

Proste bo proste... ale uznałam że je pokażę... :-)k




Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 11.04.2008 12:36:07
Przepraszam że się wcinam ale testowałem tableta i mam nadzieje że coś mi wyszo. starałem się ale łapy nie wyszły takie jakbym tego chciał.
http://xs226.xs.to/xs226/...zy_..._.561.jpg

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 11.04.2008 16:00:51
PERMABAN
Beznadziejne. Powiedz mi teraz - po co ci tablet?
Bagi, można to podpiąć pod skrajne "średnie".

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 11.04.2008 17:11:41
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Sprzedaj tablet dopóki nie stracił wartości i najpierw naucz się rysować. Potem powróć do tabletu ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 11.04.2008 21:32:18
Ocelotek
Anthro
Ale jego rodzice są bogaci.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 11.04.2008 23:00:36
Szamcio... ten rysunek świadczy o tym że jesteś trv emo, składam pokłon :P
a ty się Judas nie przypieprzaj, boli Cię że Szamcio jest bardziej emo od Ciebie :P

hmmm
*patrzy na tablet leżący na półce*
miałam go podłączyć jakieś trzy... nie pięć miesięcy temu i zobaczyć jak się tego używa... ale ja leniwa jestem :P i jeszcze nie daj Boże zacznę takie rzeczy rysować :P

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 11.04.2008 23:08:34
Ocelotek
Anthro
Każdy jest bardziej ode mnie w każdym aspekcie życia :-Pk
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 11.04.2008 23:16:20
oooo załapałeś... jeszcze jakieś dwa levele, jakiś rysuneczek zrobiony na tablecie i będziesz trv emo, ból, mrok i cierpienie :)

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 12.04.2008 9:50:47
Ocelotek
Anthro
Nie mam i nie będę miał tabletu, szkoda pieniędzy. W ogóle nie rysuję, bo nie mam talentu. I co niby załapałem?
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 12.04.2008 10:38:33
Kangur
Anthro
Z tabletem wiąże się pewne ryzyko. Ja kupiłem tablet, przyzwyczaiłem się do niego dopiero po 3 miesiącach, a i tak wróciłem do niezawodnego ołówka i markera ;/. Niektórzy lepiej radzą sobie z tabletem, inni z ołówkiem+markerem

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 12.04.2008 17:38:39
Kynosfinks
Zmiennokształtny
mi jest to teraz obojętne - czy ołówek, czy tablet. Problem jest z kredkami, bo dopiero teraz sie staram jako tako kredkować.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 13.04.2008 0:15:11
Judas .. nic nie wiesz o moich rodzicach więc proszę nic nie mów okej ...
poza tym nie chciałbyś mieć tak jak ja ...

Wiecie ... chciałem wam coś pokazać, tak tylko sobie narysowałem. jakoś rysunek na papierze lepiej mi wychodzi i tak pozostanie.

Pozdro

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 13.04.2008 0:48:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Narysuj i pochwal sie. Skontentujemy:P

Ołówek i papier są tańsze :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 13.04.2008 8:56:07
Ocelotek
Anthro
Szamcio, jakiego masz kompa i za czyje pieniądze? Jak lepszego od mojego i za pieniądze rodziców, to są bogatsi od moich.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 13.04.2008 13:01:31
urde iedy ja ta powiedziałem ze moi rodzice są bogatsi od twoich ? Sam sobie to ubzdurałeś. Ja nigdy czegoś takiego nie napisałem ani nie powiedziałem.
Nie ważne ... narysje to na czym mi się będzie podobało a ty zajmij sie swoimi sprawami judas bo ja się w nie nie wpipszam.
Pozdro

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 13.04.2008 13:15:38
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Tylko nie nerwuj sie jak mówimy że wywaliłeś pieniądze w błoto ;]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 13.04.2008 13:17:09
Nic nie wywaliłem. Naucze sie jeszcze rysować. Poza tym ja modeluje częciej w maxie niż rysuję więc Tablet się przydaje.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 15.04.2008 13:43:57
Smok Serwisowy
tablet do 3d max'a ?

używałeś kiedyś śrubokrętu do wbijania gwoździ ? ( oczywiście, że się da... tylko po co skoro można użyć myszki/ młotka)
(oczywiście pomijam tu opcje malowania po gotowych modelach ale nie spodziewał bym się, że zaszedłeś aż tak daleko)


a tak już poza tym. fajnie, że rysujesz shamcio. tylko chyba troszkę źle się za to zabierasz. z doświadczenia wiem, że tablet to raczej kiepska inwestycja do NAUKI rysowania. dużo szybciej zrobisz postępy jeśli cofniesz się jeszcze do ołówka. i może na początek poćwiczysz na prostych przedmiotach z twojego otoczenia. dużo łatwiej nauczyć się poprawnie rysować jeśli szkicujesz coś co "wiadomo jak wygląda" bo możesz sam poprawić błędy. Zabierając się za postać przy pierwszym rysunku w życiu twoje szanse powodzenia są z góry zdefiniowane jako 0.01%
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 15.04.2008 14:52:13
Tygrys perski
Anthro
tablet do 3dmaxa... to mi się kojarzy z ciekawym wynalazkiem, tzn. kulka-grzybek do programów 3d. Używa się prawie jak normalną myszkę, ale jest dużo większe i cięższe - urządzenie umożliwia jednoczesne kontrolowanie kamery (zoom, obroty) jak i normalne funkcje myszki. Ciekawy gadżet...
A co do rysowania jako takiego - zacząłem intensywnie prawie rok temu i wystarczy spojrzeć na moją galerię, jak wyglądała moja droga. Zgadzam się z Edkiem, należy zacząć od naśladowania - ja sam pamiętam, że mając 6 czy 7 lat po prostu patrzyłem na kartkę z obrazkiem i bezczelnie kopiowałem rysunek. Potem dopiero robiłem coś od siebie. Pierwsza postać została sama z siebie namalowana dopiero w trzeciej klasie podstawówki. Potem zaś długo, długo było rysowanie na podstawie modela. Co oczywiście nie oznacza, że nie muszę się nadal uczyć - ostatnio miałem okazję rozmawiać z malarką Iloną Irminą Iwańską. Pokazałem jej moją teczkę i otrzymałem bardzo obiektywną krytykę - moje wyczucie perspektywy nadal kuleje, poza tym stanowczo odradzała mi rozcieranie barw (ołówka, kredki) palcem/szmatką. Na szczęście to sprawiło, że teraz długo siedzę nad choćby szkicem, zanim zacznę cokolwiek malować.
A sama technika? Kredki - suche pastele. Po prostu prawie robią całą robotę za ciebie. Farby? Na razie akwarelki, niedługo spróbuję akryli. Takoż rzekłem.
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 15.04.2008 15:54:22
Kangur
Anthro
Taki tam sobie wilczek (a raczej husky)

Muszę poćwiczyć ogony, uszy i spodnie ;/


0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 15.04.2008 16:43:21
Smok
fajnie wygląda, ładne kolory :)

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 15.04.2008 16:47:10
Kangur
Anthro
Dzięki xD

0
(+0|-0)
Re: Wasze prace
Wysłano: 15.04.2008 17:00:31
Klacz huculska
o boze... i co was tak to boli ze kupil tablet? ma i juz , jego kasa i jego problem ze nie umie malowac... a moze sie nauczy

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...78910111213...46>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane