Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


Anonim
0
(+0|-0)
Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 6.07.2006 17:44:33
Ja jestem ciekaw jaka jest historia tego forum, kto założył, po co, kiedy, jak, i gdzie... kto był pierwszym zarejestrowanym użytkownikiem po Adminie itepe... czy byli jeszce jacyś Admini... mnie to ciekawi... ja bym chętnie poczytal o histori tego forum...

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 7.07.2006 13:56:52
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Wujcio LV opowie Ci bajeczkę... albo nie opowie.. zalezy czy sie mu będzie chciało :-Pk
Chociaż powiem że historia FORUM nie jest zbyt skomplikowana. Zrobił je Neonus jakiś rok temu i tyle :-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 7.07.2006 19:36:54
Akimoto próbuje troche ożywić to forum i bardzo dobrze :P W sumie to też chętnie przeczytam o tym jak powstała ta strona.

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 7.07.2006 20:06:44
jestę kapibarę
Takie pytania to się zadaje w DŁUGIE ZIMOWE wieczory...
Teraz to mogę opowiedzieć bajkę o pingwinkach w lodówce...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 10.07.2006 17:32:05
Ale ja na serio chce wiedziec, jak do tego doszlo... mnie to ciekawi, nmie ze chce rozkrecic forum, tylko chce poprostu wiedziec... i nikt mi nie da sensownej, dlugiej odpowiedzi?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 10.07.2006 19:59:17
No to zostaje czekać do grudnia. Na długie zimowe wieczory :P

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 11.07.2006 22:48:52
Wilk
Zwierzę
Heh, forum zostało dorzucone do stronki po przenosinach na nowy serwer chyba. Wcześniej forum nie było ale Polfurs istniało dość mocno jako lista dyskusyjna mailowa oraz serwer www z zasobami i informacjami. Początek forum na prawdę nie jest ciekawy, po prostu poprzedni admin stronki dłuuugo nic nie robił i Neonus ruszył tyłek i zrobił portal w obecnym kształcie, z forum. Jeśli chodzi o początki Grupy Polfurs (społeczności) to są nieco ciekawsze i sięgają dużo dalej wstecz.
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 11.07.2006 23:20:49
Hmm więc teraz temu forum przydałaby się chyba reanimacja, bo z tego co patrzę w starych postach, kiedyś był tu o wiele większy ruch. A teraz większość tych, którzy stanowili "dusze towarzystwa", nagle ucichła. Chociaż, o dziwo, część z nich nadal czasem loguje się na stronce. Nie wiem czy ta cisza to wina wakacji, czy po prostu wszelka aktywność przeniosła się na irca.

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 12.07.2006 1:08:46
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ruch? To tylko pozory ;)

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 12.07.2006 10:01:00
jestę kapibarę
Te ruchy, to drgawki ;-)k
A co do historii w skróconej formie - http://furry.wikia.com/wiki/PolFurs.org
Trzeba tam logo wymienić btw. Mikael?

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 13.07.2006 0:32:17
Wilk
Zwierzę
Większość siedzi na ircu :P
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 13.07.2006 0:42:08
Rzeczywiście skrócona wersja historii. Rzekłbym, że bardzo okrojona :P
A co do irca. Nie wszyscy się nim bawią. Mógłby też ktoś tutaj zaglądnąć od czasu do czasu. Ktoś kiedyś stwierdził, że skoro kruki zlatują się na forum to oznacza coś złego ^^

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 13.07.2006 8:57:00
jestę kapibarę
No, no! Tylko nie... krakać :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 13.07.2006 16:44:48
Wilk
Zwierzę
LV, możeby tak przydało się zmontować pełną historię Polfurs razem z chronologią itp? Zanim do końca sami zapomnimy? =]

Polfurs najprawdopodobniej w ciągu najbliższych kilkuset lat nie zniknie i będzie tylko rosnąć a więc by się przydało.
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 13.07.2006 17:13:17
Kra kra kra ! xP
Kilkuset lat? No to rzeczywiście masz optymistyczne podejście do tego. Po aktywności na forum raczej można się nastawić wręcz przeciwnie. Mało kto tu chyba zagląda.
A zmontowanie obszerniejszej historii chyba nie byłoby aż takie trudne? A jak widać co poniektórzy nowi działacze chyba chętnie by się dowiedzieli jakie były początki ^^"

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 13.07.2006 23:06:56
jestę kapibarę
Cytat:

sharpy nastukał:
LV, możeby tak przydało się zmontować pełną historię Polfurs razem z chronologią itp? Zanim do końca sami zapomnimy? =]


A oprócz momentów które należałoby zapomnieć, i tych które pamiętamy - ale są dla nas, a nie dla historii - pamiętasz jeszcze jakieś? Co to za chronologia zresztą, założenie, zmiana serwera, założenie serwisu? Były jakieś inne momenty? Historię flamewarów mamy wypisać? No my możemy, mamy prawie kompletne archiwum maili :-Pk (moje wygląda jakby stado dzięciołów po nim szalało). Akurat ta chronologia na wikifur jest w sumie pełna, nie da sie inaczej powiedzieć. Pierwszy mail na mailing liście Polfurs został wysłany: 2002-05-05, około 22:15. Jakieś inne punkty chronologii godne zauważenia? ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 17.07.2006 0:24:05
Wilk
Zwierzę
Milestones - przesiadki miedzy serwerami, dodawanie serwisow (www, forum, irc - czas, osoba, ew. powod), polfurs@DA, moze (a moze nie) ze 2 slowa o Nickerze i jego poronionej inicjatywie, moze (a moze nie) troche prehistorii (moje www, twoje kontakty, jak zescie sie zgadali na zmontowanie PF (bo mnie przy tym nie bylo!)), moze (a moze nie) niewypalony zin, moze (a moze nie) heca z ****** i tułaczka po jahu, hmmm hmmm hmmm Banda Zboczeńców (a gdzie się Ciri w ogóle podziewa?), o logo i dramacie z pierwszym sraczkowatym layem stronki, o zadymach z Otterem, o furryconie zero i woodstockach, o łódzkim zagłębiu futrzanym, o cesfur i eurofurence, itede itepe?

Tematów duuużo... Czy wszystkie wpisać czy nie to inna sprawa, ja tam myślę że możnaby zrobić dokument który zawiera wszystko, łącznie z tym "o czym lepiej głośno nie mówić" ale nie publikować go otwarcie a tylko udostępniać "wybranym" pod klauzulą tajności - taki "Tajny Manuskrypt Polfurs" :D
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 17.07.2006 9:39:56
Wilk
Anthro
ja tu wpadam, drogi Karasu, jednak nie zawsze się udzielam.
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 18.07.2006 15:39:28
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

sharpy pisał(a)):
Milestones - przesiadki miedzy serwerami, dodawanie serwisow (www, forum, irc - czas, osoba, ew. powod), polfurs@DA, moze (a moze nie) ze 2 slowa o Nickerze i jego poronionej inicjatywie, moze (a moze nie) troche prehistorii (moje www, twoje kontakty, jak zescie sie zgadali na zmontowanie PF (bo mnie przy tym nie bylo!)), moze (a moze nie) niewypalony zin, moze (a moze nie) heca z ****** i tułaczka po jahu, hmmm hmmm hmmm Banda Zboczeńców (a gdzie się Ciri w ogóle podziewa?), o logo i dramacie z pierwszym sraczkowatym layem stronki, o zadymach z Otterem, o furryconie zero i woodstockach, o łódzkim zagłębiu futrzanym, o cesfur i eurofurence, itede itepe?

O zadymach z sharpym, o dramacie Krejziego itp...

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 18.07.2006 22:43:56
Wilk
Zwierzę
No =)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 19.07.2006 14:07:36
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;]
Ale powiem że dramat Krejziego był (i nadal jest) zacny :D

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 19.07.2006 18:23:10
jestę kapibarę
I jeszcze uajt lajon. Tyle infamii, tfu tfu...
Nie piszmy o tym :-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 2.08.2006 10:20:50
Cytat:

LV pisał(a)):
Historię flamewarów mamy wypisać? No my możemy, mamy prawie kompletne archiwum maili :-Pk

hehe, to ja chyba sobie zażyczę twoje archiwum, bo swoje gdzieś posiałem (pewnie jak się przesiadłem na thunderbirda). aż się łezka w oku kręci na wspomnienie tych wszystkich fochów, jakie wtedy większość strzelała ^^'

-1
(+0|-1)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 9.08.2006 18:35:42
Łogier
Anthro
Moge sie zalozyc, ze wiem ktorych to fragmentow brakuje w archiwum LV...
Na jego (nie)szczescie ja te fragmenty posiadam

0
(+0|-0)
Re: Historia Polfurs, czyli jak to się zaczęło...
Wysłano: 9.08.2006 18:48:02
jestę kapibarę
Akurat się mylisz. Nie mam tych przy których dysk mi padł. Na twoje nieszczęście nie są to te o których myślisz.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane