Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 9.10.2006 18:39:36
vulpes-vulpes, czyli lis
Anthro
Ja powiem tak.
mój kumpel wie że jestem furrie. kiedyś śmiał się ze mnie nazywając mnie lisofilem, ale teraz już tego nie robi od kiedy wydło się ze ma ileś giga hentai i jest fetish-boyem.
reszta to albo wie i nierozumie albo nie rozumię jak bąkne coś o tym że jestem lisem...
moja koleżanka raz się zaciekawiła o co chodzi z tym lisem, i jak jej wytłumaczyłem ze moje wewnętrzne dziecko okazało się małym anthro liskiem o imieniu którego nie podam (bo tak), to ma mnie za typa z rozdwojeniem jaźni...
chyba też trochę mnie innaczej traktuje od tamtej pory.

raczej polecam tłumaczenie tego innym kiedy oni też sa dziwni, są bardzo dziwni, bardzo wyrozumiali albo są twoim najlepszym kumplem albo dziewczyną.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 9.10.2006 19:36:01
Uncia Hortensis
Rabatka
Co to jest 'fetish-boy'? o.0 (mam nadzieję, że nie połączenie yaoi i infantylizmu 0.0)

A teraz powiedz mi jak byś zareagował na kogoś kto twierdzi, że ma swojego "wewnętrznego bobra" o imieniu Zdzichu?
Każdy takich ludzi bierze za świrów xP
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 9.10.2006 20:07:15
Lew
Taur
Fuma 'fetish-boy' chyba znaczy że ktoś ubiera się w skóry i zabawia się pejczem. A co do "wewnętrznego bobra" to trzeba mieć trochę tolerancji, a nie od razu mówić że to świry.
:-)k
Ze jak? A co jaj jestem zeby sie podpisywac?

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 9.10.2006 20:50:41
Uncia Hortensis
Rabatka
Ubiera się w skóry i zabawia pejczem to każdy jeżdżący konno xP
Albo zwykli BDSMowcy. Natomiast 'boi' zawsze mi się z yaoi kojarzy :-Pk

Edit: damn, zapomniałem o 'boberze'.
Tolerancja tolerancją, ale każdy, kto sam nie jest świrem uzna, że ktoś mówiący o swoich 'wewnętrzynych ja' jest chory.


(Przejaskrawiasz. Ja bym raczej zaliczył 'wrażenia z polfurs.org' jako bezwartościowe. Pójdź sobie lepiej na 4chan/b/ albo go get a life :-Pk)
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 10.10.2006 7:06:56
Lew
Taur
Powiem krótko: Dla jednego złoto, dla drugiego błoto.
Ze jak? A co jaj jestem zeby sie podpisywac?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 10.10.2006 7:28:45
A ja zauwazylem ze im mlodsi sa loodzie , ktorzy sie dowiaduja ze jestem futrzak , to tym lepiej do tego podchodza . Starsi sa mniej tolerancyjni . IMHO .

Ja tez nie mowie o tym kazdemu ale nie kryje sie , nosze t-shirty bo fursiutu nie mam i jeszcze chwile nie bede mial . Jak sie ktos spyta "Co ty masz na backgroundzie ?!" (na kompie , bo o koszulki sie nie pytaja , zadziwiajace) to wyjasniam . Z regoly sa 3 warianty odpowiedzi :
- "O jezu !" lub inne odniesienie do Boga i koniec tematu .
- *cisza* lub "mhm" i koniec tematu .
- "Fajne !" i tez koniec tematu ... :/

(odpowiedzi z 2 lat spedzonych na akademiku)

Ciekawe jeszcze mnie nikt od zbokow/zoo/innych nie wyzywal , ale jeszcze troche czasu mi tu (na ziemi) zostalo , wiele sie moze zdazyc .

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 10.10.2006 20:12:14
vulpes-vulpes, czyli lis
Anthro
o... ktos tu chyba wstał lewa łapą? ales ty krytyczny! ja tere-fere!

a czy ja się dziwię? chciała żebym jej wytłumaczył to prosze bardzo. A jak tys taki mundry, to może powiesz swoją akcję z tym jak powiedziałeś kumplom że jesteś furry, co?
tylko powiedz mi prawdziwą historię a nie jakieś podkoloryzowane pierdu-pierdy, cwaniaczku.

a fetisz-boy to po prostu fetyszysta. ja tak na nich mówię. możnasię domyślić, nie?
//łączenie postów
chakat, lubię cię!
//łączenie postów
poza tym odnalezienie "wewnętrznego bobra" to taka medytacja. Fuma typowo ludzko reaguję. mów pomimo że nie wiesz o co chodzi tak do końca.
serio, typie jak możesz być furry i nie mieć tolerancji? przecierz sam dla społeczeństwa jesteś dziwakiem/wariatem.
//jak już wspomniano, nie pisz postów jednego pod drugim...

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 10.10.2006 21:06:33
Lew
Taur
jackiej jak przybyłem na forum Fuma też się mnie czepiał ale ktoś mnie obronił, teraz ja bronię ciebie.
Ale używaj opcji edytuj bo zaraz zleci się tu LV i nas rozgoni. :-)k
Ze jak? A co jaj jestem zeby sie podpisywac?

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 10.10.2006 21:20:27
jestę kapibarę
Już jestem i właśnie pracuje...

Cytat:
odnalezienie "wewnętrznego bobra"

Hehe, zupełnie nie wiem dlaczego kojarzy mi się to z czymś... zupełnie innym :-Dk:-Dk:-Dk

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 10.10.2006 23:29:39
Uncia Hortensis
Rabatka
Nie do końca wiem do kogo ten post był, ale uznam, iż do mnie i odpowiem.
Cytat:

jackiej napisał:
o... ktos tu chyba wstał lewa łapą? ales ty krytyczny! ja tere-fere!

Standard. Jeszcze mnie złego i czepialskiego nie widziałeś.
Cytat:

A jak tys taki mundry, to może powiesz swoją akcję z tym jak powiedziałeś kumplom że jesteś furry, co?
tylko powiedz mi prawdziwą historię a nie jakieś podkoloryzowane pierdu-pierdy, cwaniaczku.

Huh? Ja o żadnym mówieniu znajomym o furry nie wspominałem.
Jedynie furry pr0n jednemu czy dwóm pokazałem, ale i tak w klasie się śmieją, że sam rozmnażam własne koty. Czyli nic to to nie zmieniło.
Ok.. jednemu bliskiemu koledze powiedziałem. 'Jest w furry' ileś tygodni czy miesięcy mniej odemnie. (IE: spodobało mu się furry)
Cytat:

a fetisz-boy to po prostu fetyszysta. ja tak na nich mówię. możnasię domyślić, nie?

Może i nie ciężko się domyślić, ale fetyszy jest w ♥♥♥♥♥ i więcej. Miałem nadzieję dowiedzieć się po prostu jakie konkretnie.

Cytat:
Fuma typowo ludzko reaguję.

Brawo Einsteinie.. przecież wszyscy tu jesteśmy ludźmi. Baka.
Cytat:
mów pomimo że nie wiesz o co chodzi tak do końca.

Mjenja nje pajumaju.
Cytat:
serio, typie jak możesz być furry i nie mieć tolerancji? przecierz sam dla społeczeństwa jesteś dziwakiem/wariatem.

Tolerancję mam. Co nie oznacza, że nie mogę sobie myśleć o ludziach, iż mają 'nierówno pod sufitem'.
Zgadzam się, dla społeczeństwa jestem wariatem i dziwakiem. Przynajmniej mam pazury i mogę być z nich dumny, a ty nie masz xP



Dżizas. Jak ja nieznoszę forów >.>
Maksymalnie niewygodne jest pisanie tak złożonych odpowiedzi. GTFO newbs and give me back the mailing list!
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 11.10.2006 17:37:13
U mnie qmpel wie co to furry (jako jedyna osoba którą znam), widział kilka moich rysunków, ale za furry mnie nie uważa. Ja jego też nie, chociaż też czasem anthro u niego widzę.

Dziwne? Otóż nie. Po prostu nie mamy nic przeciwko temu - nic więcej.

Tak naprawdę naród nie wie co to furry. I to bardzo dobrze. Jak ktoś zobaczy jakiegoś mojego lizardmena, to skomentuje "fajny rysunek", ale nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie uznał z tego powodu za dziwaka.
Odbierają te rysunki jako jak najbardziej normalna rzecz. Nie ma potrzeby się z nimi ukrywać.

A czy mruczenie podnieconej dziewczyny też jest furry (czyli jak wiele osób uważa - "dziwne")? Nie. To normalna gra wstępna specyficzna dla niej.
Każda robi to w nieco inny sposób. Dlaczego akurat ten jej miałby być dziwny?

Nie popadać w paranoję. Ludzie SĄ zwierzętami. Tylko mają tendencję do odcinania się od nich.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 11.10.2006 19:16:05
Cytat:

  1. 000451 pisał(a)):
Ludzie SĄ zwierzętami. Tylko mają tendencję do odcinania się od nich.


Popieram w 100% . Ja osobiscie jestem przeciwko antropocentryzmowi , bo to jest glupie , ludzie az tak sie od innych ssakow nie roznia . Zaluje tylko ze ze zwierzakami sie nie da pogadac .

BTW Ja tez umiem mruczec i lubie mruczec mimo ze nie jestem dziewczyna =3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 10:19:14
Cytat:

A teraz powiedz mi jak byś zareagował na kogoś kto twierdzi, że ma swojego "wewnętrznego bobra" o imieniu Zdzichu?
Każdy takich ludzi bierze za świrów xP

Teoria Integracji Pozytywnej bodajrze prof Dabrowskiego twierdzi
inaczej (na spotkaniu SF z Przybylkiem, tym od Gamedeca bylo o tym,
ja tego nie znam w zasadzie). Polega to mi. na posiadaniu jakiegos
alter ego w postaci kogos (tam byly jakies demony ale to nie jest
warunek konieczny, bobr tez moze byc). Co prawda ta teoria nie jest
uznana przez psychiatrie ale to moze byc kwestia czasu a pozatym
jest ciekawa. Nienormalny jestes zazwyczaj wtedy gdy masz jakas
dysfunkcje, uwazanie siebie za wilka czy inaczej tego nie wypelnia
(bo nie szkodzi na nic ani nikomu czy niczemu oczywiscie pomijam
ewentualne przypadki chorobliwe). Na Czesfurze byli goscie co
zaliczyli badania psychologiczne w tym jeden wilk (lazil z wlasna
miska zazwyczaj na czworakach) i naturalnie nic nie wykazaly w
sensie nienormalnosc. Popytaj sie lwiczki. Za to solidna fobia
na pewno jest dysfunkcja i klasyfikuje sie jako choroba (i do
leczenia) - kwestia czasu kiedy wpisza przykladowo homofobie na
liste. Z czego moga byc calkiem interesujace konsekwnecje.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 19:49:34
Część osób wie, że lubię ten nurt, ale sam jakoś mam opory przed gadaniem o tym- pewnie lęk przed wyśmianiem tego, tak jak często mam z Transformers (choć tu nie mam oporów przed ujawnianiem się).....

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 20:37:08
Uncia Hortensis
Rabatka
Jareks, z naukowego punktu widzenia może i masz rację, ale kto z ogółu ludności uwzględnia naukowy punkt widzenia?
Ja tu mówiłem, że ludzie będą się pukać w głowę, wyśmiewać i pokazywać palcem. Nie o tym, iż przyjdą panowie w kaftanach i zabiorą taką osobę do szpitala.
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 21:36:16
ech...

jestem już na kolejnym forum i temat jest ten sam, nietolerancja i zabobony...

w sumie tak jest że ludzie muszą pognębić innych aby zapomnieć o własnych niedoskonałościach, aby zwiększyć własną samoocene i aby zdobyć większą akceptacje dla własnej osoby :-/k

oczywiście to nie fer że wyżywają się na kimś takim jak furr, jednak mogę się założyć że każde odstępstwo od "normy" jest piętnowane.

Ja mam długie włosy i co jakiś czas spotykam drecha który mnie od geyów wyzywa (pazurki mi wychodzą na wierzch), potem spotykam człeka który widząc jak czytam podręcznik RPG do systemu Wampir: Mroczne Wieki, oskarża mnie o "szatanizm" i sprowadzanie na świat demonów i ćwiartowanie kotów, a na koniec spotykam rodziców mojego byłego kumpla (obecnie narkomana) którzy obgadują mnie tylko dlatego że przeszedłem przez koszmar małomiasteczkowości i jestem kimś więcej niż ich dzieciak.

i tak każdego dnia...

Oczywiście to nas dotyka, dlatego nas boli. Jednak w naszym społeczeństwie nie ma jednoznacznych norm więc zależy gdzie trafisz tak Cię odbiorą. Ludzie panicznie się boją inności zaburzającej ich życie, zmian które możemy przynieść...

nie ma dobrej odpowiedzi ani dobrego pytania na ten temat.

Jednak mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. Zamykając drzwi w których mnie nie chcą otwieram takie w ktorch jestem kochany, oczywiście jest wiele drzwi pośrednich, jednak warto spróbować ;-)k

W naszym świecie nie ma ludzi normalnych, ja jestem wariatem i cieszę się mając świadomość swojej odmienności ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 21:50:46
Uncia Hortensis
Rabatka
Do kury nędznej...
Ile razy mam mówić, iż skoro temat jest o "czy mówiłeś innym żeś futrzak?" to ja wypowiadam się jak zareaguje większość ludności gdy wyjedzie się z tekstem o 'wewnętrzym boberze' i innych durnych pomysłach niektórych futrzaków.

Plus nietolerancja dotyka lub dotknęła każdego, więc nie ma co się litować nad sobą.
Plus ja nie 'gnębię' innych dla własnej radochy czy czegoś podobnego. (przynajmniej z tego co zdaje sobie sprawę) Tylko dla samej draki, dla dyskusji, dla 'stanięcia okoniem' gdy widzę, że coś nie zgadza się z moim widzimisiem, dla rozrywki i dla szerzenia dobra oraz mordowania wszelakich debilizmów w zarodku.
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 22:01:50
Fuma znów wściekły :-?k

no cóż ludzie reagują tak jak im się to przedstawi.

tak, powiedziałem znajomym i nie spotkałm się z oceną że jestem z tego powodu świr :-)k ale z innych powodów tak mnie traktują, ale na szczęście akceptują mnie takim jakim jestem :-Pk

ps sorry za off-top ale myślę że możesz Fumo darować nam swoje humorki i przekleństwa :-/k

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 22:05:07
Lew
Taur
Fuma miałby darować przekleństwa? Nigdy! Zresztą tak ładnie ubarwia forum nieprawdaż Mytos?
Ze jak? A co jaj jestem zeby sie podpisywac?

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 22:15:17
Uncia Hortensis
Rabatka
Nie napisałem przecież nic ostrego. Jedynie początek aby wyrazić moje zmęczenie bezowocnymi próbami przekazania mojej myśli.

I oh-ah. Żebyś wiedział, że jak każdy potrafię się wyrażać nieprzyzwoicie i nie widzę w tym nic złego.

A 'humorki'? Ja ich akurat nie widzę. Teraz dopiero mi tutaj wyszukaną ironią psujecie humorek, więc chyba daruje sobie dalsze zabieranie głosu i pozwolę wam się w ciszy i spokoju taplać w swoim błotku.
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 22:18:43
racja pokazuje całą klase i styl. Po prostu wyrafinowanie i egzaltacja w pełnym słowa znaczeniu :-Pk

@LV ależ ja z Fumą dobrze żyje nawet przeprosił więc jest ok, choć nadal uważam go za trolla ;-)k a może tylko trollka :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 23:15:01
jestę kapibarę
Cytat:

Fuma napisał:
I oh-ah. Żebyś wiedział, że jak każdy potrafię się wyrażać nieprzyzwoicie i nie widzę w tym nic złego.

Jak każdy? Neonus nie umie :-Pk


Tak co do tego co widzę powyżej, Fuma, zaznaczaj wyraźniej że mówisz jako ktoś. Nie każdy łapie takie skróty myslowe, zwłaszcza jak się odpowiednio "nastawi". A Mytos, może nastaw się pozytywnie dla odmiany? Oddychaj głęboko. Pogłaszcz Fume, może nie ugryzie...
Wrrr, zaczynam gadać jak Neonus. On też chce żeby wszyscy żyli w zgodzie :rollk:

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.10.2006 23:22:27
Uncia Hortensis
Rabatka
Ja żyję w zgodzie. To tylko inni się obrażają za moje głośne wyrażanie opinii.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 24.10.2006 23:26:16
Mammut włochaty
Anthro
Kochane bestie nie było mnie na forum przez jakiś czas, wracam i co widzę: znów się kłócicie.
No ale wracając do tematu. Ja mam na plecaku spory napis”Furry Rule” na szyi nosze znaczek Polfurs a na WOS'ie wyjaśniałem całej klasie co to jest Furry. Wszyscy moi koledzy wiedzą że jestem futrzakiem(niektórym nawet pokazywałem moją kolekcje Yiffi ;-)k). I prócz typowych dla ludzi w moim wieku żartobliwych i nieszkodliwych uwag, nie spotkałem się z żadnymi przykrościami czy nietolerancją. Jedyne osoby z mojego otoczenia którym nie próbowałem tłumaczyć co to są futrzaki to moi rodzice no ale oni by i tak nie zrozumieli.--k
Chyba mam szczęście że trafiłem na takich znajomych. Istnieje też możliwość że nikt się mną nieprzejmuje dlatego swobodnie mogę sobie futrzyć. ;-)k
Hakuna Matata

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 27.10.2006 16:51:25
Gepard królewski
Anthro
Ja również swego czasu, w trzeciej klasie liceum, na lekcji WOSu poświęconej subkulturom skorzystałem z okazji i objaśniłem całej klasie i nauczycielce czym jest furry i jaką pełnie w nim rolę, oraz podałem adres naszej strony. Potem co prawda dało się słyszeć po kilku dniach w szatni, że "te furry to jakieś pedały" i większego efektu nie zauważyłem. Rodzice również wiedzą, że chciałbym być gepardem. Przyjaciele zaś najczęściej mi życzą, by moje marzenia z tym związane się spełniły.

 Wątek zablokowany
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane