Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 19:59:07
Klacz huculska
ja malowalam anthro w szkole i na uczelni i sie znajomym bardzo poidobalo, tak bardzo ogolnie mowilam o co biega i mowili ze spoko. z reszta ja poprostu tu jestem a furry sie w zaden sposob nie czuje.... ot lubie zwierzaki jak wiekszosc ludzi.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 20:11:31
Futrzasty Esteta
Anthro
Mówiesz nie przytulać? I tak nie lubie koni pfff.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 20:23:06
Klacz huculska
ee? wiesz np. jestem bardziej uczulona na zlo dziejace sie zwierzetom a ludzki bol malo mnie rusza... cos z furry w sobie mam ale raczej w malym stopniu sie utorzasamiam z jakims zwierzakiem w moim przypadku koniem :>

co nie zmienia faktu ze bardzo lubie futrzaki jedne mniej inne bardziej :> jakby tak nie bylo yo by mnie tu nie bylo ani na kanale ani bym sie z nikim z was nie spotykala ani na zjazdy nie jezdzila.....

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 20:31:14
Futrzasty Esteta
Anthro
Dla mnie nie ma różnicy każdy cierpi tak samo nie w tym różnicy miedzy zwierzeciem a czlowiekiem, ale może wybierzemy się do saloniku? Tam sobie popiszemy w tym temacie.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 20:34:47
Wilk
Anthro
Ja raczej bym nie ryzykował, dzisiaj napięty dzień na forum i jeszcze ktoś zacznie opieprzać was za to ^^ ale jak tam chcecie
RxWxTxF

I'm The Son Of Rage And Love

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 20:35:43
Klacz huculska
salonic niedluga zamkna :P

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 20:44:47
Futrzasty Esteta
Anthro
Nio to co comon ^^. Npiszemy tam co powaznego jak ty sie boisz zacząć ja zaczne.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 20:46:22
Klacz huculska
w tym problem ze wlasnie spadam :P jak bede to sie odezwe

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 6.06.2007 23:41:02
jestę kapibarę
Nie zamkną, nie oftopować o zamykaniu saloniców ;P
Dobrze gadacie, dać wam siana... :]

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 7:12:34
Ja też mam strach przed mówieniem o sobie. Klasie nie moge powiedzieć,bo zakapuje wychowawczyni,której to sie nie spodoba i powie moim rodzicom,a jak rodzice się dowiedzą to powiedzą,że jestem głupi i pewnie tak jak ciebie Anonim (1 post w tym temacie) wydziedziczyliby mnie.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 7:31:58
Smok Serwisowy
dziwni to rodzice którzy mówią dziecku że jest głupie... chyba ich trochę źle oceniasz...
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 8:03:35
Cytat:

Edi pisał(a)):
dziwni to rodzice którzy mówią dziecku że jest głupie... chyba ich trochę źle oceniasz...


Troche to dziwnie brzmi,wiem ale przy każdej okazji porównują mnie do najgłupszej osoby w rodzinie. Ale wróćmy do tematu ;)

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 8:04:11
Smok Serwisowy
_>
do psa ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 8:09:52
Cytat:

Edi pisał(a)):
_>
do psa ?


Nie :/ Do sześcioletniego kuzynka,który jest głupi,że aż go szkoda :/

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 10:05:02
Futrzasty Esteta
Anthro
Daj spokuj wydziedziczyć? Ty masz słuchaczy radia Maryja czy rodziców?

Jejku... to straszne ja sobie jednak myśle że mam wspaniałych rodziców.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 10:26:26
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
eee... moze dlatego ze ma 6 lat? Moze jednak nie wymagaj zbyt wiele od dzieci, które ledwo co nauczyły sie mowic...
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 10:36:55
Moi rodzice czesto sa wspaniali,ale zazwyczaj to szkoda gadać :/ Nie wiedza o Furry,nie sa tolerancyjni wobec osób innej orientacji. A do nich spokojnie sie odezwac,to zaraz powiedza,ze sie wydziera,a nie mówi sie spokojnie.

Dlatego nikt z moich znajomych nie wie o tym,ze jestem Furry.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 11:17:22
jestę kapibarę
Z mapy wynika, że ty, Redi i Pantera Północy mieszkacie w jednym kwadracie (pare przecznic od siebie). Umówcie sie na pizze i pogadajcie, będzie wam lżej ;P

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 16.06.2007 13:13:54
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
widzicie? 'Szanuj ojca swego i matkę swoją', mówi przykazanie... :)
Fakt, że ja mam niesamowitych starszych, to inna sprawa :)

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 29.03.2008 3:29:20
Lygrys Polski
Anthro
Dobra... nie lubię tworzyć nowych tematów, i tak jest ich od cholery...
Odświeżmy temat :-Pk
http://fursuit.fr.timduru.org/view/FursuitVideo/FurriesInTheNews

Na tej stronie możecie sami stwierdzi ile (i co) ludzie o nas wiedzą.

PS: Drogi Anonimie ja jestem z Tychów :P więc jak widzisz jest nas całkiem sporo :rollk:
I nie bój się tutaj raczej nikt cię nie znajdzie, zakładaj konto i nie bądź więcej Anonimem XD

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 29.03.2008 12:08:44
Arachne
Taur
Przeciętny polski ludź o furry nie ma najmniejszego pojęcia. Kilka razy w rozmowach zdarzyło mi się wspomnieć o furry. Zawsze spotyka się to z zainteresowaniem. Natomiast jak ktoś przeczyta jakąś wzmiankę w gazecie czy zobaczy jakąś wzmiankę w telewizji to uzna to najwyżej za dziwactwo lub ciekawostkę ale nie będzie się w to zagłębiał. Dopiero rzetelne reportaże mogą zachęcić kogoś do zgłębiania tematu. No chyba że ktoś jest furry a jeszcze o tym nie wie. Wtedy reportaż może być nawet nierzetelny ;P

A co do znajdywania... Wystarczy wpisać w google furry i polfurs jest na 3 (internet; zaraz za definicjami) lub pierwszym miejscu (na stronach kategorii polski).

PS:
Redi, anonimy nie mogą pisać. To, że kogoś widać jako anonima to znaczy że usunął swoje konto albo zostało ono usunięte.

/edit:
A jeszcze jeśli chodzi o takie wzmianki o konwentach jak w niektórych reportażach ze strony które podałeś. Przeciętny widz widzi tam zebranie miłośników maskotek reklamowych. A jak jeszcze dodać że ci ludzie się integrują z tymi maskotkami to faktycznie można to odebrać jako zboczenie.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 29.03.2008 12:21:50
Wilk
Zwierzę
przeciętny widz widzi tam zebranie miłośników maskotek reklamowych, uprawiających seks w tych przebraniach :P

Co jak co, chyba ani zoofilia ani żaden kink nie dorabia złego imienia furry tak jak fursuit sex.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 29.03.2008 18:12:34
Kynosfinks
Zmiennokształtny
wychodzi na to że ja mam na tym polu raj na ziemi - większość ludzi dookoła wie, że jestem bardzo specyficzna i to obierane jest u mnie za normę. U mnie samo spojrzenie wystarczy, by człowiek uznał mnie za sataniste albo coś jeszcze gorszego. Czyli jednym słowem - spokój. Jedyna przyjaciółka się domyśla i też pewnie uważa to za normę w moim przypadku, a nauczyciele o rysunki furry w zeszytach się z reguły nie czepiają (ale za sam fakt rysowania już tak).
Jeśli zaś chodzi o rodzinę, to nawet jeśli wiedzą, to to w pełni akceptują. Trafiła mi się bardzo tolerancyjna rodzina, nawet prośba o podrapanie za uchem ich nie dziwi.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 29.03.2008 20:16:16
Tinker Pony
Zmiennokształtny
//z tego co pamiętam, to tym Anonimem jest Koniar. Usunął swoje stare konto wiadomo kiedy a teraz ma nowe.

0
(+0|-0)
Re: Czy ludzie wiedzą?
Wysłano: 29.03.2008 22:33:58
jestę kapibarę
A mówiłem żebyście zrobili tyski meet, wg mapy mieszkacie jakieś 3 przecznice od siebie wszyscy trzej (Redi, Koniar i Pantera Północy) ;P

 Wątek zablokowany
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane