Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 16:43:58
Cytat:
Nie łapie za słówka. Łapię za strzępiący ozor po próżnicy.

Łahahaha, normalnie tekst miesiąca :D :D :D :D

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 16:45:24
Kemono Kitsune
Inna forma
Noc Kupa'ły :P WTF?? Nie znam święta, ale wiem że dziś wiele osób będzie cos obchodzić :)

Ja tam pewnie posiedze do wczesnego ranka i tyle będzie ze święta :rollk:

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 16:47:35
jestę kapibarę
Cytat z "Hunt":
Ja wiem jedno, NIE WOLNO śmiać się z żadnych wierzeń, bóstw itp itd. nie wiadomo co "tam" jest, szacunek należy sie każdemu. Ja akurat wierze w boginię kotkę Bastet.


Ha! Bracie w wierze! Miau! :]

Verdan, chodź wyciągniemy Solona do elektrowni ;P

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 16:51:54
PERMABAN
Czy ja wiem, czy obchodzę. Uczestniczę, bo muszę. Urodzin nawet nie świętuję, więc kiepski argument w moją stronę. I nie widzę sensu w świętowanie "płodności", bo chędożyć się można w jakikolwiek inny dzień, aby dzieciak przypadł na marzec, kwiecień itd., czyli na porę ciepłą i, jak to napisałeś, najłatwiejszą do odchowania :P

A ja się śmieję, bo nie wierzę i myślę racjonalnie - nie uznaję wierzeń nieudowodnionych, które mają na celu zwalenie wszelakich win na jakieś bóstwo, bądź obarczać je prośbami itp. Dla mnie głupotą jest takie spoczywanie ludzkiego bytu w rękach jakiegoś wyimaginowanego czegoś. Weźcie dupę w troki i zajmijcie się sami sobą, zamiast zwalać wszystko na bóstwa. Takie mam zdanie i jest ono moją sprawą, ale że jesteśmy na forum, to mam prawo je głośno wypowiedzieć. I też możecie się z tego śmiać. Ba, ja nawet w połowie nie będę się tak pluć jak wy teraz, a nawet więcej - w ogóle nie będę wszczynać buntów takich jak wy :P

I daleko mi do Vetha, bo ja swojego zdania nie narzucam innym, ani nie uważam go za prawdę absolutną. Eot z mojej strony - jeśli ktoś dalej ma wąty, to niech się pluje mi osobiście na gg, albo na pm. Choć jak znam takie fora, to wszyscy będą pisać tu, aby pokazać jacy są fajni i w ogóle elo :>

/e-drama cd.

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 16:55:22
Wiewiórka
Zwierzę
Ja ten dzień obchodzę zwyczajnie jak co roku... Najpierw łapie jakąś dziewice następnie idę nad staw i tańczę z rusałkami i wodnikami (oczywiście nago) i rozpalamy ognisko na którym pieczemy tą wcześniej złapana dziewice, a na koniec orgia ;]
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 16:58:31
fajkojot
Człowiek
Cytat z "LV":
Verdan, chodź wyciągniemy Solona do elektrowni ;P

Można by jeszcze Ryana zabrać i innych chętnych :P jutro na rowerach można ustalić jakieś spotkanie.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 17:05:42
Wilkołak
Zmiennokształtny
Ara jako że chcę być fajny i w ogóle napisze tu, Ty w nic nie wierzysz? Wg. Ciebie "tam" nic niema i po śmierci jest koniec(ot ktoś wyłączył wtyczkę z gniazdka)??
When you're pushed photografing is easy as breathing...

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 17:10:06
jestę kapibarę
Cytat z "Verdan":
Cytat z "LV":
Verdan, chodź wyciągniemy Solona do elektrowni ;P

Można by jeszcze Ryana zabrać i innych chętnych :P jutro na rowerach można ustalić jakieś spotkanie.


Aaa! to w sobotę jest! O.O
dobrze sobie uświadomić xD

I eee jutro ma padać przecież...
Ostatnio edytowany przez LV dnia 20.06.2008 17:11:25

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 17:19:34
fajkojot
Człowiek
LV, to się nawet Sobótkami nazywa xD I co z tego, że ma padać? Potańczymy nago w kałuży błota ^^ na cmentarzu też raz byliśmy w deszczu i problemu nie było aż takiego.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 17:51:28
jestę kapibarę
Zardzewieję! :(

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 17:55:17
fajkojot
Człowiek
Płaszczyk przeciwdeszczowy weźmiesz czy coś, zresztą i tak rdzewiejesz ze starości :-Pk
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 18:11:47
Wilk
Zmiennokształtny
Każdy sie prędzej czy później rozpadnie... Carpe Diem! Ha!
Noc świętojańska, zawsze myślałem jak można obejść sie ze świętem ale nie koniecznie nawiązywać do tradycji sprzed wieków. Łaaaaaa!
Jakieś idee? <szczerzy sie wrednie chowając zapałki za plecami>

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 18:17:06
Wilk
Zwierzę
Ara - zatwardziała ateistka? :) Twoja wola, twoje prawo. Trochę pusto i nudno w ateiźmie - odpowiednia religia dodaje smaczku życiu (bo się robi różne fajne rzeczy "z wiary" a bez niej - "a pooo cooo, przecież to nielogiczne" i nuda.) a czy akurat cokolwiek z tego wynika to ma małe znaczenie :)

Jeśli chodzi o bóstwa które nas kontrolują, oceniają każdy nasz krok, robią o co je prosimy jeśli byliśmy grzeczni albo biją po łapach jeśli byliśmy niegrzeczni - wrrrr. precz.

Porządne bóstwo musi mieć poczucie humoru, pomaga ci mądrze (albo wesoło) a wcale nie tak jak ty chcesz czy prosisz, nie odwala całej roboty za ciebie tylko robi ci takie kuku że tę robotę zrobisz sam (a bez tego kuku byś siedział i płakał że tyle roboty do zrobienia), sprawi że będziesz we właściwym miejscu o właściwym czasie żeby, jeśli starczy ci odwagi, zobaczyć, zrobić, doświadczyć czegoś dobrego, nic nigdy nie obiecuje, nic nigdy nie żąda, a jeśli je ♥♥♥♥♥♥♥♥ to się odwróci od ciebie i sobie pójdzie i zostaniesz na pozycji zwykłego ateisty. A jak nie chcesz wierzyć, nie wierzysz i nie wchodzicie sobie nawzajem w paradę :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 18:19:37
fajkojot
Człowiek
Cytat z "sharpy":
Ara - zatwardziała ateistka? :) Twoja wola, twoje prawo. Trochę pusto i nudno w ateiźmie - odpowiednia religia dodaje smaczku życiu (bo się robi różne fajne rzeczy "z wiary" a bez niej - "a pooo cooo, przecież to nielogiczne" i nuda.) a czy akurat cokolwiek z tego wynika to ma małe znaczenie :)

Jeśli chodzi o bóstwa które nas kontrolują, oceniają każdy nasz krok, robią o co je prosimy jeśli byliśmy grzeczni albo biją po łapach jeśli byliśmy niegrzeczni - wrrrr. precz.

Porządne bóstwo musi mieć poczucie humoru, pomaga ci mądrze (albo wesoło) a wcale nie tak jak ty chcesz czy prosisz, nie odwala całej roboty za ciebie tylko robi ci takie kuku że tę robotę zrobisz sam (a bez tego kuku byś siedział i płakał że tyle roboty do zrobienia), sprawi że będziesz we właściwym miejscu o właściwym czasie żeby, jeśli starczy ci odwagi, zobaczyć, zrobić, doświadczyć czegoś dobrego, nic nigdy nie obiecuje, nic nigdy nie żąda, a jeśli je ♥♥♥♥♥♥♥♥ to się odwróci od ciebie i sobie pójdzie i zostaniesz na pozycji zwykłego ateisty. A jak nie chcesz wierzyć, nie wierzysz i nie wchodzicie sobie nawzajem w paradę :)

I temu panu mogę przybić łapkę, woof sharp :-)k
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 21:10:13
Czlowiek
Człowiek
Krrrri, i ponownie przybijam lapke z Sharpym bo mamy podobne poglady sie okazuje. :-Dk
Ino moje "bostwo" nie musi mnie kopac w zadek, poprostu ulatwia znalezienie sie we wlasciwych okolicznosciach, a czy z nich skorzystam to moja wolna wola.

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 21:40:01
heh a ja wypije jabola przy świetle księżyca, a nawet dwa OOOOO :D
i poleżę sobie na łące patrząc w gwiazdy...
i będę rozmyślać nad sensem istnienia i takimi tam :D

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 20.06.2008 23:32:19
Wilk
Zwierzę
No to potrzebny jeszcze jeden do przybicia mi tylnich łapek (obu jednym gwoździem).

Ludu mój ludu, cóżem ci uczynił?
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 9:11:27
Czlowiek
Człowiek
Cytat z "sharpy":
No to potrzebny jeszcze jeden do przybicia mi tylnich łapek (obu jednym gwoździem).

Ludu mój ludu, cóżem ci uczynił?

:-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk
No I dorobilismy sie chrystusa Futrzaqfff

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 10:41:29
to ja mogę być Piłatem z Pontu :D

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 12:59:15
jestę kapibarę
To ja będę Szymonem którego nazwał Piotr ;P

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 13:01:36
Wilkołak
Zmiennokształtny
Ja chcę być Neronem!!
When you're pushed photografing is easy as breathing...

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 13:04:51
phi, ja tam umywam od tego ręce :P

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 16:19:45
Czlowiek
Człowiek
A ja Longinusem :-D

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 17:40:49
hmm mała ciekawostka, moja babcia i dziadek (roczniki przedwojenne) doskonale pamiętają obyczaj chodzenia do lasu o północy w celu poszukiwania kwiatu paproci...

0
(+0|-0)
Re: Letnie przesilenie
Wysłano: 21.06.2008 18:35:27
Wilk
Zwierzę
eee, tego rolpleja to ja już prowadziłem (dwa woodstocki temu), weźcie coś nowego.
--sf.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane