Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   8 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...23242526272829...48>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 18.10.2010 22:33:24
Nick: Mat
Gatunek: Kot
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 20
Wzrost: 210cm
waga: 60
Orientacja: hetero
Stan: Wolny
Ostatnio edytowany przez przybysz dnia 17.11.2010 23:26:31

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 19.10.2010 7:40:54
Tygrys sumatrzański
Anthro
Imię: Xanoxis, nie szukam jakiegoś wyszukanego imienia fursony... Dla mnie bez sensu wymyślać coś na siłę.
Wiek: 16
Waga: 65-66 kg, co i tak według mnie za mało jak na ogrom mojego lenistwa.
Wzrost: 1,73 m
Płeć: Samiec
Orientacja: Hmmm, Bi raczej neutralny, zależnie od sytuacji :-)k Ale tylko dla futrzaków. Może tak przez ogólną mentalność i tulaśność futrzaka.
Stan: Zajęty
Gatunek: Tygrys Syberyjski.
Umaszczenie: Jak u tygrysa :-Dk
Muzyka: Nie mam i nie będę miał konkretnego zespołu/gatunku. Nie lubię słuchać czegoś "bo zrobił to mój ulubiony zespół". Słucham to co wpada w ucho. Np. wpadłem przypadkiem na utwór "Pon De Floor" Majora Lazera, ale nie tknę innych jego utworów, bo mi się nie podobają...
Filmy: Różnie, to co ciekawe. Lubię takie dziwne, tajemnicze filmy jak "Wyspa Skazańców" czy "Źródło". Te co zaskakują. Kreskówką z antro czy niemorficznymi nie pogardzę :-)k
Gry: Dużoo... Jestem fanem Valve i wszystkich ich gier. Lubię strategie, ale upodobałem sobie konkretne: "Total Anihilation" i jego następca "Supreme Commander" i dodatek. Dwójki nie trawię, za bardzo zmienili na każuala. Wszelkie RPG'i. MMO trawię tylko jakiś czas, potem zwracam (nie dochodzę przeważnie dalej niż 25 level).
Książki: Powieści Terry'ego Prachetta. Oczywiście dawnej Harry Potter. Raczej czytam Fantasy.
Charakter: Staram się być zawsze miły i przyjazny :-)k zwłaszcza dla futrzaków. Lubię poznawać nowych futrzaków i gadać, upodobałem sobie odgrywanie fursony :-)k . Jestem na pewno po części leniwy, ale staram się. Staram trzymać się faktów, jestem racjonalny. Lubię marzyć.
Cele:
- Poznać dużo futrzaków (pewnie kilku osobiście).
- Pojechać jakoś pierwszy raz na Futrzakon.
- Stać się Antropomorficznym Tygrysem :-Pk
Hobby: Straszny ze mnie rysownik i w ogóle mi nie idzie... Tylko jakieś małe rysunki :-)k Ogólnie to furry. Dużo też czytam naukowych czasopism (może znajdą sposób na zmianę DNA?).
Czego NIE lubię: Wszelkie używki jak papierosy, narkotyki czy NAWET alkohol. Nie chcę zatruwać mojego mózgu, w końcu to on jest moją całą rzeczywistością. Nie lubię głośnej muzyki i dyskotek. Wolę uważać na moje tygrysie uszka. Nie lubię postawy "tylko ja mam rację, jestem macho, ja tu rządzę" i nietolerancji w każdym aspekcie życia. Nienawidzę stereotypów i oceniania po okładce.

Jak ktoś chce wiedzieć więcej, można zapytać :-Dk
Ostatnio edytowany przez Xanoxis dnia 14.05.2011 15:40:01

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.11.2010 22:17:24
Wilk
Anthro
Dawny Nick(Tak dla sprawdzenia co to furry):sebaglowa9821
Nowy Nick: Wolferno
Imię: Sebastian
Wiek: 15
Waga: 59
Wzrost: 171
Zainteresowania: Uzbrojenie(szczególnie broń biała), informatyka, historia(czasy wojen)
Charakter: spokojny i opanowany
Nie lubię: polityki, ludzi którzy żyją z dobijania innych
Lubię: gry rpg, filmy o sztukach walki i Matrixa
Fursona: Wolferno Nakamura
Gatunek: Wilk

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.01.2011 21:36:14
Felis catus (czyli kot)
Smok
Imię: Kuba
Wiek: 20 (urodziny 4 lipca)
Waga: 80 kg
Wzrost: 190cm. może troche więcej
Kolor oczu: Brązowe
Włosy: Blond
Gatunek: Antrhosmok/Antrhokot.

Orientacja: poprzednuio bi, teraz gej

Poglądy: Makiawelliczne

Wyznanie: Wierzę w istnienie Boga, bogów, Buddy etc. Ale żadnemu nie oddaję czci


Fursona: Wysoki, szczupły smok, ładnie umięśniony. Od głowy do nasady ogona grzebień kostny (na głowie wygląda jak irokez, na karku jest krótszy, a na plecach i ogonie jest już niewielki). Łuski czarne, na wewnętrzej strone ud, ramion, podbrzuszu i spodniej części ogona krwistoczerwone. Oczy szkarłetne, bez widocznych źrenic, tęczówek czy białek.

Fursona 2:szczupły antrhokot, krótkowłosy. dość wysoki. Futro grafitowe, na końcach włosów ogona i na łebku czerwone "pasemka"

Stosunek do innych: erm... psychopata, ale rzadko to pokazuje. stara się być miły.

Charakter: socjopatyczny. Nie lubi ludzi. Ma niskie mniemanie o sobie. Po za tym dusza człowiek (rzekomo)

Nie lubi: Pustaków, Kozactwa, Chamstwa, nałogów(co innego piwko/papieros, co innego pijaństwo), hałasu, Braku tolerancji, całego mnóstwa innych rzeczy

Lubi: slodycze, Herbatkę xD, Grać na PC, Neta, Świeże powietrze, Połazić po lesie (z nożem w kieszeni), poczytać, RPG, okultyzm, gotyk


Zainteresowania: Broń biała(głównie noże), RPG, okultyzm, gotyk, dobra książka, trochę filozofii. ogólnie wszystko po trochu

Dodatkowe informację: Zapytaj się na GG.
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.01.2011 22:29:36
Imię: Riva
Wiek: 19/20
Waga: 79-80 : P yeeey ustawiłem sobie kiedyś próg na 70, ale rosłem i przesunął się na 80 - niedługo trzeba o kolejnym przesunięciu pomyśleć ^^
Wzrost: 1,82m
Płeć: Samiec
Orientacja: Niezorientowany - tuli wszystko co się rusza, a czasem nie robi sobie takich ograniczeń. I tylko tula :P
Stan: Wolnozajęty
Gatunek: Lewek, biały
Fursona: Wiek młodzieńczymłody (nie babyfur). Ot taki mały roztrzepany-niezorientowany-nieporadny jak w rzeczywistości ^^
Muzyka: Power metal, i różne różności + co tam w radyjku leciu (eska rock/trójka). Zespoły... głównie Hammerfall, Sonata Arctica, Closterkeller, Lao Che, Kazikowe twórczości i troszku innych :
Filmy: Nie przepadam, jakoś nie oglądam specjalnie - ot co jakiś czas bajka jak nowa wyjdzie, filmy sporadycznie. Moim ulubionym są od, można powiedzieć zawsze, "Święci z Bostonu" (dwójka nowa też nawet nawet, acz jedynka cudo, i akcja i humor i przesłanie)
Gry: Dość dawno się zatrzymałem - lubię Herosy (2,3, jedynka mi nie podeszła, reszta słaba. I 5 nawet nawet, ale bez rewelacji). I stare strategie - Settler 3,4, Stronghold, Original War itp.
Książki: W pip i jeszcze troszkę - czytam średnio z 4-5 książek w miesiącu. Czasem wyjdzie, że jedna, a czasem, ze 10 : P Co mi się w bibliotece nawinie z fantastyki. Pacyński, Pilipiuk, Zamboch, ostatnio rosyjska fantastyka mi się spodobała, Vonnegut ma ciekawe pozycje. "Pies w Studni" i troszkę gorsza " Rekonkwista" Marcina Wolskiego też jest dość ciekawa i inna ;) A z klasyków to Rok 1984 Orwella i Trylogia Sienkiewicza
Charakter: Leniwy, nieporadny, "słoń w składzie porcelany", spokojny, małomówny, cierpliwy. Lubi słuchać i mało mówić, acz jak czuje się "bezpiecznie" to +10 do rozmowności i zabawowości. A to ja się opisuje, więc to jest bez sensu i się zamykam :P

GG: 7509013
Ostatnio edytowany przez Riva dnia 9.01.2011 22:20:31

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.05.2011 0:33:12
Zmiennokształtny
Imię :Kamil
Wiek: 24
Waga: 80?
Wzrost: 180
Płeć: samiec
Orientacja: gay
Oczy: brązowe
Włosy: ciemny brąz
Zodiak: bliźnięta / chiński- różnie podają: zając albo kot
Wewnętrzne zwierzę: ja za tymi drzwiami widzę lisa, ale nie wiem, czy odpowiednio głęboko w trans wszedłem

Muzyka: długo by mówić. generalnie oscyluję w okół szeroko pojętego rocka,ale... czasem metal, czasem folk, a i dobrym starym disco nie pogardzę, jak mam nastrój. ulubiona piosenka? trudny wybór. raczej średnio się wpisuje w to,o czym pisałem,ale lubię poznawać rzeczy nowe i spoza głównego obiegu. może dresden dolls-the kill lub idan raichel-im teleh

Książka: lubię zabawy,językiem, jak u shutego. poczucie humoru chmielewskiej. czy sympatyczne zagadki christie. lubię też bardzo fantastykę,ale oprócz sf i twórczości tolkiena. zdarzyło się też zajrzeć do takich rzeczy,jak bhagawadgita,czy biblia la veya. ulubiona książka? powiedzmy,że wywiad z wampirem ann rice

Film: totalny misz masz. od bin jip przez kuroshitsuji i jabłko adama po fight club, nie jestem fanem polskiego kina,ale dobrą komedią nie pogardzę,czyli raczej nienajnowszą.

Fursona: dopiero zaczyna domagać się mojej uwagi, więc dam znać, jak lepiej ją poznam;]
Ostatnio edytowany przez Keric dnia 14.05.2011 20:26:05
Ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie, jak powinno wyglądać nasze życie.
Tymczasem nikt nie wie, jak powinien przeżyć własne.
-Włochaty

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.05.2011 1:44:23
Pantera Melanistyczna
Anthro
Imie: Olga
Nick: Gomorra
Wiek: 17
Waga: Shhh...
Wzrost: 175
Płeć: KOBIETA
Orientacja: Biseksualna
Oczy: Brązowe
Włosy: Czarny heban

Muzyka: Darkwave, gothic, black metal, death metal, doom metal, gothic metal, groove metal, power metal, metal symfoniczny, thrash metal, viking metal, folk metal, pagan metal, industrial metal, trance, celtic music, indian music.

Zespoły: Rammstein, Combichrist, Hanzel und Gretyl, Dimmu Borgir, U2, Ventres Noirs, Kult, Abney Park, Agalloh, Meshuggah, KAT, Era, Enya, Lamb, And One, Behemoth, Burzum, Closterkeller, Czesław Śpiewa, Das Ich, Dead Can Dance, Diary of Dreams, Dr.Steel, Gojira, Heaven Shall Burn, Hunter, Hurts, Massive Attack, Oomph!, Suidakra, SuidAkra, XIII Stoleti, X-Fusion, Die Apokalyptischen Reiter, Celtic Circle, Fferyllt, Gleipnir, Artrosis, Aes Dana, Storm, Yggdrasil, Voltaire, Bloodbath, Mayhem, HEY, Pentagram, Tiamat, Asphyxia, Rabia Sorda, Cocteau Twins, Żywiołak, Draconian, Theatres des Vampires, Trumna, Wumpscut...

Książka: Fantastyka i pamiętniki, poezja.
Ulubiona ? Myślę, że... Pilipiuk: Oko Jelenia: Droga do Nidaros, Srebrna Łania z Visby, Drewniana twierdza, Pan Wilków.

Film: Zamknięty Krąg, Ostatni Mohikanin, Ojciec Chrzestny, Piękny Umysł, Zielona Mila, Pianista, Zdjęcie, K-Pax, Uczeń Czarnoksiężnika (starsza wersja) Pachnidło...

Fursona: Czarna Pantera. ; )

Więcej ? GG: 3210503.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.06.2011 15:27:20
Wyderka :3
Anthro
Troche sie zmienilo wiec napisze drugi raz.

Nick: Yukari
Imię: Asia
Wiek: 16
Waga: Mwah, bylaby dla mnie ok gdybym byla wyzsza, ale tak to jest w normie
Wzrost: 162cm
Płeć: Samiczka
Orientacja: Hetero, chociaz moze mi sie podobac dziewczyna, ale nie jestem w stanie sie w niej zakochac. Ale tulic moge wszystko cosie rusza o ile mnie nie odpycha w jakis sposob :3
Stan: W zwiazku i nie zamierzam tego zmieniac
Fursona: Wyderka grau :3 Chyba jedyna samiczka-wydra jaka jest w Polsce (czytaj nastepny punkt)
Miasto: No i w zasadzie tu dziwnie, bo jestem polka, ale mieszkam w Anglii, obecnie Wellingborough, ale za dwa miasiace bede w Bedford (jezeli kogos to w ogole interesuje) Za to moje rodzinne miasto to Lublin, ktory kocham i przyjezdzam tam ze dwa razy do roku i mrauuu <3
Muzyka: Rock, Metal chociazw zasadzie wszystko co mi sie spodoba, ale to w szczegolnosci- coma, sum41, the rasmus, mettalica, papa roach, ensiferum i wieeeele innych :3
Filmy: Glownie anime, ostatnio yaoi chopciaz nie tylko, bo glownie to naruto, bleach, zero no tsukaima czy one piece. A jezeli chodzi o same filmy w sobie toooo... Piraci z karaibow sa nice, ale ogólnie fantastyka, horror, komedie...
Gry: Rzadko gram, ale tak to Heroes III, Bitwa o Wesnoth czy takie tam
Książki: Duuuuuuuzo, kocham czytac. Fantastyk, kryminal, opowiadania na internecie, wiersze i w ogole.
Charakter: Trudno powiedziec, ogolnie to przytulasna, taka kocia jak to czasm slysze, indywidualisatka, ale kocham sie bawic z przyjaciolmi. Jak chcesz poznac to po prostu napisz
Kontakt: email: jooanna03@op.pl gg: 8233337 dla niektorych telefon, ale tylko dla tych, ktorych znam jakos tak bardziej. To chyba tyle, bye.
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 4.09.2011 17:01:22

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.06.2011 23:16:43
Lew
Anthro
Nick: Trahall
Imię: Kamil
Wiek: 16
Waga: gdzieś powyżej 60 kg
Wzrost 17. bo nie jestem pewny
Płeć: Samiec
Orientacaj: Hetero, mamskłonności do zakochiwania się w dziewczynach niezależnie jakiej są urody ... byle by były inteligentne , na
Stan: Kawaler
Fursona : Gryf
Miasto : Obecnie ? bardzo blisko Nowego Targu we wsi Ludźmierz ( nie daleko zakopanego )
Muzyka : Rege , Rock , Metal , JAZZ ,
Filmy: hmm Wszystko o tematyce Furry , historyczne , akcji , obalające mity , wbudzające kontrowersje .
Gry : Hmm zagram w każdego RPG-a , Strzelanke i ekonomiczną na PC i PS3 .
Charakter : Nieśmiały ale jak kogoś poznam znam jego sekrety a on moje . Towarzyski w śród osób obytych , mający własne zasady , Indywidualista , doradca , jeśli kogoś poznam na tyle dobrze że , mogę go uważac za przyjaciela zostaje moim towarzyszem na baaaardzo długi okres czasu . Szybko zawieram nowe przyjaźnie .
Kontakt:e-mail : Trahall@wp.pl lub GG 31536912 , telefon dla osób które , już znam przynajmniej z GG albo z jakiegoś spotkania . ( ale i tak wiem że mało kto się tym przejmie )
Ostatnio edytowany przez LV dnia 15.06.2011 18:34:50

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.06.2011 15:07:14
Nick: Niuxii
Imię :Zuzia
Wiek:16
Waga: 58
Wzrost: ok. 170 cm
Płeć:Kobieta
Orientacja: hmm nie jestem pewna ale raczej hetero.
Stan: Wolna
Fursona: Netarianka
Miasto: Nowy Targ
Muzyka : Wszystko po trochu... ale przede wszystkim Rock w każdym wydaniu ;p
Filmy: Przygodowe,akcji,fantasy,fantastycznonaukowe,dokumentalne itp.
Charakter: miła,przyjacielska,towarzyska,wesoła,pełna energii osóbka ,która czeka tylko żeby poznać kogoś ciekawego ;3
Kontakt: gg w profilu :3
Ostatnio edytowany przez Niuxii dnia 5.05.2012 11:38:01

4
(+4|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.06.2011 15:34:13
jestę kapibarę
Malutka uwaga: GG podawajcie w profilu, w spisie proponuję tego nie robić, a tym bardziej nie podawać telefonu (spis dostępny jest "z zewnątrz" i jest indeksowany przez google)

//iiii... skoro wszyscy się już zrozumieli to ciach offtop.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 15.06.2011 22:36:01

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 16.06.2011 14:13:03
Trickster
Anthro
Wypadałoby się odświeżyć, pewnie za rok, czy dwa znów się "tu wstawię" bardzo miło jest obserwować zmianę samego siebie :3

Nick: Rejw
Imię: Mortimer :3
Wiek: 17
Waga: 65kg
Wzrost: 180cm
Płeć: M
Orientacja: Ghay
Fursona: Smok Galaktyczny, more @ wikifur : P
Muzyka: Industrial Metal (Rammstein, Ruoska), trance - GOA, PSY, TRIBAL/RITUAL (Juno Reactor, Talamasca, Man with No Name, This Morn' Omina), aggrotech (Combichrist), muzyka filmowa, i z gier (Hans Zimmer, Baldur's Gate, NWN, ID1-2, wszystkie gry z Razielem i Kainem, and tons more), inne dziwadła, jako przykład można podać zespół Żywiołak :3
Filmy: Kinomaniak, obejrzał setki filmów, gdyby je miał wymieniać to w ogóle krzyżyk na drogę.
Gry: Fantasy. Oblivion, Morrowind, WoW, Neverwinter Nights, Baldur's Gate, Icewind Dale, Warcraft III. Wielki fan "Portala". Gry akcji osadzone w świecie fantasy pasują - Legacy of Kain i inne takie. Nie toleruję gier sportowych, "strzelanek" i innych tego typu : P
Książki: Dużo za dużo, kocham czytać. Bardzo trudno się domyśleć, że fantasy. Ostatnio przeczytane: "Czaropis", "Tu Żyją Smoki", "Bóg Zegarów", Seria "Tunele"
Charakter: Ciężko mi siebie opisać, na żywo jestem raczej dziwną osobą, lubię określać się mianem "ravey" co można przetłumaczyć jako "zabawny", czy "szalony" xP
Główne cele:
- zostać aktorem/dubbingowcem
- wydać książkę
- nauczyć się rysować
Wiem. Ambitnie. Ale zrobię to.
Hobby: Crafterstwo, jakieś rzeczy ze skóry, zbroje czy karwasze, bransolety, różnego rodzaju repliki (ostatnie dziecko: hełm Piramidogłowego), wyrabianie tzw. bezpieczniaków głównie na larpy, rysowanie, pisanie, kręcenie amatorskich filmów (jeden w drodze na PF : 3), magowanie, i wiele więcej - czasu mi na wszystkie na raz nie starcza, a szkoda bo to naprawdę moje pasje -.-
Kontakt: Warto byłoby poznać kogoś nowego, info w profilu : )

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 20.07.2011 22:10:05
Nick: Etna
Imię: Dawid
Wiek: 18
Płeć: mężczyzna
Waga: ok. 90 kilo
Wzrost: 185 cm
Orientacja: homoseksualista
Stan: samotnik
Zainteresowania: śpiew, plastyka, języki obce, fotografia, sudoku, krzyżówki
Hobby: fotografia, origami, pisanie wierszy,
Książka: seria: "Kroniki Pradawnego Mroku", "Ulysses Moore", "Seria Niefortunnych Zdarzeń", "
autorzy: Harlan Coben, James Patterson, Dan Brown, Ken Follet (i inne tego typu podobne), William Wharton,
Film: teoretycznie każdy
serial: Glee, Gra o tron, dr. House, Prosto w serce,
Muzyka: wykonawcy: Madonna, Katty Perry, Lady Gaga, Stella Mwangi, Jelonek, Yann Tiersen, Alexander Rybak, Beyoncé, Adele
zespoły: One Republic, Hurts, Glee, Urban Symphony, Zerro Assoluto, RHCP, Me Myself & I,
Religia: Katolicyzm - teoretyczny tylko
Miasto: Bielsko-Biała
Fursona: Czarny anthrokot z zielonymi oczami, końcówka ogona i poduszkami.
Gatunek: Kot domowy
Cele: - poznawanie świata i jego żywych istot
- pomoc innym osobnikom
- wiele innych

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.08.2011 21:47:09
Śnieżny Leopard
Anthro
Nick: O tam u góry ^
Imię: Sebastian
Wiek: 16
Płeć: Mężczyzna
Waga: 74 ( O dziwo 74 bo nie wyglądam :-?k )
Wzrost: Około 175
Orientacja: Homo
Stan: Single
Zainteresowania: Gry komputerowe, Sporty ekstremalne, Wszystko co z wodą związane
Hobby: Gry komputerowe, Fotografia, Snowboard
Książka: Wiedźmin
Film: Różnie
Serial: Żaden
Muzyka: Różnie
Miasto: Tarnów
Fursona: Śnieżny Leopard z jasnymi szarymi oczami i długimi włosami :lolk:
Ostatnio edytowany przez Rattuzi dnia 3.08.2011 13:56:41

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.08.2011 23:36:58
Nick: Awangarde
Imię: Kamil
Wiek: 22
Wzrost: wg dowodu osobistego 172 cm
Płeć: Man
Orientacja: Bi
Ulubiona Muzyka: Wszystkiego po trochu, nie trawię rapu, hip-hopu i tego typu piosenek
Ulubione Gry: Uwielbiam serię Silent Hill lubuję się w Final Fantasy
Charakter: Bardzo szybko się zmienia.
Hobby: Rysowanie, komórki, komputery, czytanie krótkich opowieści, furry.

Fursona:
Imię: Steve
Wiek: Obecnie 15 lat
Wzrost: 102 cm
Gatunek: Anthro królik
Info: Steve jest bardzo podobny do mnie. Mimo iż ma 15 lat, przeżył już wiele w swoim życiu. Obecnie, szuka nowego miejsca, które mógłby nazwać domem. Lawiruje z miejsca na miejsce poszukując swojej ostoi. Steve jest łatwowiernym, dającym się łatwo zmanipulować królikiem. Na jego nieszczęście inni często to wykorzystują.
Po nieudanej próbie samobójstwa coś w jego puszystym łebku się poprzestawiało i czasem zachowuje się zupełnie inaczej, tak jakby jego charakter obrócił się o 180 stopni. Bywa wtedy bardzo agresywny, rzuca się na ludzi, bije i gryzie. Poza tym jest miłym i skorym do pomocy króliczkiem, który nie oczekuje niczego w zamian.
Ostatnio edytowany przez Awangarde dnia 2.08.2011 23:38:01

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2011 13:38:41
Jaszczur
Anthro
nick: Yarpi
imię fursony:^^^patrz wyżej^^^
prawdziwe Imię: Dawid
Wiek: 19 (ale nie długo 20 :-)k )
waga: 82 kg
wzrost: 185 cm
płeć furry: samiec
płeć: mężczyzna
orientacja: hetero
stan: single ;-)k
fursona: jaszczur (jaszczurzy łowca)
forma: Anthro
Muzyka: Hard Rock (Disturbed), Rock alternatywny, muzyka Trance i Electro
filmy: filmy akcji, sci-fi, i wszystkie filmy z Willem Smithem w roli głównej
gry: wszystkie gry RPG (także klasyki takie jak np. Avernum), gry shooterowe, strategia
charakter: raczej spokojny, służy pomocą, przyjazny (dla innych futrzaków)
zainteresowania: rysowanie (oczywiście furry), wędkarstwo, bieganie, jazda na rowerze (szczególnie po terenach), hodowla gołębi, wszystko co związane z komputerem, muzyka, Formuła 1 i zbieranie starych monet
nie lubię (nienawidzę): narkomanii, papierosów i wszystkiego co z tym związane
lubię: imprezować


:-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk
Ostatnio edytowany przez Yarpi dnia 14.09.2011 23:38:53
_______________________________
I'm creator of secs!

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2011 15:24:33
Tygrys Syberyjski
Anthro
nick: Gryzak
Imię: Monika
Wiek: 20
wzrost: 172 cm
płeć furry: samica
płeć: kobieta
orientacja: hetero
stan: single
fursona: tygrys syberyjski
forma: zwierze
Muzyka: Rock, POP, Klasyczna, JR, muzyka irlandzka
filmy: filmy akcji, sci-fi, horrory
gry: nie gram
charakter: gryźliwe, uwielbia się uśmiechać, towarzyska, czasami jak strzeli do głowy to narody klękajcie,
zainteresowania: rysowanie (oczywiście furry ale i nie tylko), capoeira, jazda konna, pływanie, śpiewanie,
nie lubię (nienawidzę): hmm chamstwa i braku tolerancji a tak to chyba nic więcej
lubię: imprezować, wygłupiać się z przyjaciółmi, jeździć konno i w ogóle aktywnie spędzać czas


:-ojjk:

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2011 16:37:30
Irbis
Bestia
Pora odświeżyć swój wpis sprzed ponad roku... (pattern ukradnę od Gryzaka i ewentualnie coś podmienię. >])
imię fursony: Toboe
płeć furry: samiec
płeć: samiec
orientacja: hetero
fursona: główna to irbis, pantera śnieżna. Skrywana wilk(ołak), więc i wilcze odruchy czasem u mnie są widoczne.
forma: zmiennokształtny
Muzyka: Najlepszym okresem dla muzyki były lata 80' i 90'. Chociaż i bardziej współczesne perełki się znajdą. Nie mam ulubionego gatunku ani wykonawcy. Jednak techno, hip hop i rap odpadają.
filmy: z przesłaniem. "Mononoke", "Spirited Away" z anime; "Siedem", "Zielona mila", "Ale jazda!", "Gnijąca panna młoda", "Jestem Legendą", "Księga ocalenia", "Krew jak czekolada", "Król Lew" :D ...i pewnie wiele innych, o których w tej chwili nie pamiętam.
gry: aktualnie minecraft i WolfTeam
książka: Pratchett, ostatnio czytałem młodzieżówkę "Wilkołak dlaczego ja?" bo wyłapałem w empiku za pół ceny i nawet przyjemnie się czytało.
charakter: Cichy, woli słuchać niż gadać, czasem wredny, czarny humor wyjdzie na wierzch.=] W każdym razie szczery (do bólu).
zainteresowania: furryart, ale z moimi zdolnościami to raczej oglądanie niż tworzenie, roleplaye, szeroko pojęta informatyka oraz ciut węziej pojęte programowanie, świadome śnienie
nie lubię (nienawidzę): nietolerancji, sałaty w kanapce (wolę do obiadu), margaryny (masło chcę!), sera pleśniowego, wątróbki.
lubię: mięso w formie kiełbas, kotletów etc (nie widać tego po mnie^^), chyba za bardzo komputer, irbisy i wypady do zoo. Lubie też szczerość.
Uzależnienia: Nie palę (i nie mam zamiaru próbować), nie piję (piwa w ustach nie miałem*), narkotykom mówię nie, pottera może czytałem, ale nie całego:D , komputer niestety jest moim uzależnieniem.

*nie dotyczy innych trunków alkoholowych, które miałem w ustach, ale bardzo sporadycznie (czyt. raz na pół roku?)
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 6.07.2015 23:54:17
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.09.2011 1:11:55
oesu
Ostatnio edytowany przez Tymo dnia 29.11.2014 23:08:19

0
(+1|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.09.2011 16:52:14
Husky
Anthro
Imię: Łukasz
Nick: Gwynbleidd
Wiek: 16
Waga: 67kg
Wzrost: ponad 182cm
Orientacja: 100%-owy heteryk
Stan: Wolny
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Muzyka: Różnie, to co wpadnie w ucho ale przeważnie rock i metal
Filmy: Ulubiony to Matrix ale lubię każdy w którym jest dużo akcji/humoru. Dokumentalne - National Geographic.
Seriale: Gwiezdne Wrota, Lost, Dr House.
Gry: Hmm... Sporo tego... Przeważnie nowości - FPS, RPG, Akcja.
Zainteresowania: Sztuki walki, broń - palna i biała, informatyka, astronomia, zwierzęta, Gwiezdne Wrota.
Lubię: National Geographic, Discovery, oglądać filmy na youtube, jeździć na rowerze, rozmawiać, czarny humor, wygłupy (w granicach rozsądku), pośmiać się, robić żarty kolegom (głównie w szkole), poznawać nowych ludzi
Nie lubię: upałów(nienawidzę), sprzątać, alkoholu, chamstwa, wandali, głupoty, dzieci Neosa, palaczy.
Charakter: Trudno powiedzieć, najlepiej samemu poznać. Hmm... Bardzo nieśmiały. Przyjacielski, lubi żartować, opanowany - ciężko wyprowadzić z równowagi.

Fursona: Wysportowany, niebieskooki husky z długimi jasnoszarymi włosami. Puszyste i miękkie futro koloru srebrzystoszarego i białego. Ogon dość długi jak na psa.
Forma: Anthro
Imię:'Gwynbleidd'(Biały Wilk) nazywany tak z powodu długich włosów które są raczej jasnoszare nie białe... Ale tak już zostało.
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 29.11.2011 20:30:57
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.09.2011 17:37:40
Anthro
A już czas aby ruszyć 4 litery i to wypełnić


Nick: Inu, Inusia, Inuciian
Imię: Agata
Wiek: 23
Waga: Duża
Wzrost: 177/78cm
Płeć: Kobieta
Orientacja: Preferowani ciapowaci panowie
Fursona: Zależna od humoru - zazwyczaj Borsuk, Szczur, Panda wielka, kot

Muzyka: słucham raczej wszystkiego ( tak mam na myślisz wszystkiego nawet Disco polo )
Filmy: lubię XD poza horrorami
Gry: hentajce, romansidła, proste gry albo takie co wymagają bardzo dużo czasu... nawalanki
Książki: czytam XD choć uważam że za mało czytam
Charakter: Ten kto mnie zna to wie jaka jestem, ten kto mnie NIE zna ten niech lepiej mnie unika
Hobby: rysowanie, zajmowanie się domem ( tak uznaje to za hobby ), gotowanie, zbieranie maskotek ( i nie tylko jednego gatunku )
Kontakt: posiadam ich trochę w domu XD zazwyczaj jak ktoś do mnie chce kontakt to proszę o notkę wtedy zazwyczaj podaje


Jak macie dodatkowe pytania to notka lub irc
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.09.2011 22:05:26
Człowiek
Nick: Vuko
Imię: Kuba
Wiek: 24
Płeć: mężczyzna
Waga: 72
Wzrost: 185
Zodiak: waga
Orientacja: hetero
Stan: wolny
Zainteresowania: literatura, filmy, muzyka, podróże
Książka: fantastyka, dokumenty
Film: dokumenty, akcji, komedie, ogólnie wszystko jestem w stanie obejrzeć
gry: 2D
Muzyka: rock, czasem coś mocniejszego, klasyczna
Religia: agnostyk
Miasto: Warszawa
Sport: biegam, jeżdżę na rowerze, czasem pogram w kosza
Fursona: niesprecyzowana
Uzależnienia: chyba nie mam
Charakter: opanowany, "normalny", czasem zbyt poważny, spokojny, flegmatyk, samotnik

-1
(+0|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.09.2011 20:59:44
dziwny biały tygrys
Anthro
[vanished]
Ostatnio edytowany przez Blaher dnia 23.12.2013 23:17:12
Nie wiem, do którego z forów należę, choć się domyślam.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 10.09.2011 21:18:51
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
strzeż się, twój wiek przyciąga sępy.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 11.09.2011 18:51:20
dziwny biały tygrys
Anthro
[vanished]
Ostatnio edytowany przez Blaher dnia 23.12.2013 23:19:31

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...23242526272829...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane